Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Gry Online

Czy grasz w gry On-line??
Tak
81%
 81%  [ 64 ]
Nie
13%
 13%  [ 11 ]
A co to jest??
5%
 5%  [ 4 ]
Głosowań: 79
Wszystkich Głosów: 79

Autor Wiadomość
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-05-06, 12:55   Gry Online

Tu zamieszczajcie info odnośnie gier online w które gracie, które waszym zdaniem warto polecić.
zamieszczajcie link i opis gry odnośnie typu i mniej więcej o co w niej chodzi.


Od tygodnia gram w strategię od której nie mogę się oderwać i poświęcam jej każdą wolną chwile. Gra ta nazywa się plemiona i polega na rozbudowie wioski a w późniejszym etapie plądrowania i przejmowania miast sąsiednich. Możesz plądrowac bądź zostać ograbionym. Gracze mogą łączyć się w plemiona co zwieksza szanse na przetrwanie gdyż członkowie takich grup wspierają się militarnie i finansowo, mają one też i minusy a mianowicie wojny gdzie dochodzi naprawdę do pięknych rzezi :mrgreen:
http://www.plemiona.pl
Naprawdę polecam tę gre wszystkim, którzy lubia gry strategiczne.
PS. To nie jest gra turowa
_________________

 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-05-06, 17:43   

Ja polecam Americas Army. Naprawde fajna fps'owy symulator walki amerykanskich zolnierzy. W dodatku jest darmowy...

A można prosić o grze słów kilka i może jakiegoś linka :roll: :?:
Pyriel
Ostatnio zmieniony przez Pyriel 2007-05-07, 13:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-05-06, 19:09   

Pyriel czy tobie chodzy o gry w stylu traviana lub Ogame?

Wszystkie gry RPG strategie w które gra się przez internet konkurując z graczami w kraju lub świecie. Nie dotyczy to kurnika i tego typu stron i gier.
A i to takie gry które są w całości na internecie, żadnej instalacji poprostu logujesz się i grasz.
Pyriel
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pyriel 2007-05-07, 15:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-05-07, 13:27   

http://www.thecrims.com
Akcja The Crims rozgrywa się w CrimCity - metropolii dla gangsterów, morderców, i kryminalistów. Masz troche czasu aby zdobyć tyle respektu ile jest możliwe. Gracz z największym respektem pod koniec edycji wygrywa nagrodę!
Gra raczej nie edukacyjna. Symulator gangstera rabuj sklepy nie dając się zapuszkować, kupuj kluby i polantacje maryśki, laboratoria i broń. a wszystko by zdobyć jak najwyższy respekt w mieście i by dokopać Brazylijczykom.
Gra w cało9ści po polsku i za free. Zwycięzca każdej rundy otrzymuje 400$


Jak się ktoś zarejestruje proszę o kontakt z MlotAntychrysta :evil:
_________________

 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-05-07, 13:46   

Oto linki do gry Americas Army - strona polska , strona amerykanska

Jak wspomnialem wczesniej - jest to fps z elementami symulacji. Gra sie na dwie druzyny - us army force i terrorysci. Aby wogole zagrac trzeba przejsc odpowiednie szkolenie podstawowe ( naprawde super pomysl i brawa za to! ). Dalej, jezeli masz chec byc snajperem rowniez musisz przejsc odpowiednie szkolenie snajperskie ( podstawowe daje mozliwosc dostania broni M16 lub KM ). Dodatko we szkolenia aby podniesc kwalifikacje lub miec dostep do reszty map to - medyczne, jazda hammerem, spadochroniarskie, z pojazdow i broni ciezkiej. Gra sie bardzo fajnie. Nie mozna sobie strzelac do swoich, poniewaz traci sie w ten sposob punkty honoru ( reputacja). Min honor to 10. jezeli bedziesz rzucal granaty lub strzelal na oslep i w ten sposob ranil swoich to nie dosc ze za kazdym razem pojdziesz do wirtualnego pierdla, to ponizej 10 honoru ciezko znalezc mapke na ktorej mozna pograc. Na mapach gdzie wejsciowe jest powiedzmy honor 30, panuje naprawde kulktura. Grupy dzialaja w sposob zorganizowany i z taktyka. Nie ma tam miejsca dla noobow ( zreszta napewno rozwala ich na poczatku misji). Co mi sie nie podoba ( ale jest to tez swoistym plusem, odruzniajacym gre od innych siekanek fps) to to ze po zabiciu nie odradzasz sie od razu, tylko czekasz na koniec rundy i rozpoczynacie zabawe od nowa ( powiedzmy mecz jest ustawiony na 7 rund - cele na mapach sa rozne). Przez to kazdy uwaza i nie leci przez pol planszy " na Jana", tylko skrada sie i stara isc rozwaznie. to tyle wstepu. zachecam do sciagania i grania. narka
 
 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2007-05-13, 00:15   

Ja polecam tibie czyli internetowego rpg-a gra ma bajkowa grafikę dużo fanów i jest darmowa więcej informacji na www.tibia.pl
_________________
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-05-13, 08:49   

Tylko nie tibia.

U siebie w szkole na świetlicy kasowałem ten syf z kompów.
_________________
 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-05-14, 13:14   

Wybacz mamut, mam takie samo podejscie do tibii jak MikeXXX - to mierna gra. W szkole sie niedało do internetu dopchać, do goście po 4 godziny grali :/, to już lepiej kup sobie naprzykład Guild Wars, podobno niezły a bez abonamentu..
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
Rogin 
Wtajemniczony
Title not found



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 116
Skąd: Dolina Roztoki
Wysłany: 2007-05-22, 20:20   

http://smoki.nightwood.net/index.php

Chcę przedstawić grę fantasy, czyli hodowlę własnych smoków.
Każdy, kto z początku ma jedno jajo smoka, musi je ogrzewać przez sześć dni, potem wyluwa się malutkie smoczątko, po 14 dniach smok jest już młody. Gdy osiągnie 65 lvl smok jest dorosły, a gdy ma 300 poziom jest smoczym mędrcem. Jajkiem można walczyć, nie tylko wyklutymi bestiami. Używają zwykle "Krzyku Nienarodzonego". Brr! Strasznie piszczą, a nie krzyczą. Radzę się trzymać z dala od Nocarza. Gdy jajo zostanie ogrzane, ma się 2 poziom, wtedy mamy sześć cech, a nie dwie do rozdania. Gdy smok się wykluje z jaja, trzeba je karmić. Raz dziennie. Inne żarełko dodaje inną cechę naszego potwora. Jakby ktoś się o cosik pytał, to proszę na moje GG, albo do wiki.nightwood.net
http://wiki.nightwood.net...le=Poziom_smoka
Miłej zabawy!
_________________
Zwycięstwo nauczy nas niewiele, porażka zaś tysiąca rzeczy.

Nie dyskutuj z debilem.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Ostatnio zmieniony przez Rogin 2013-08-29, 12:39, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-05-23, 00:01   

Hm te Smoki to nawet ciiekawy pomysł, może kiedyś spróbuje.
_________________
 
 
 
Thorus 
Krasnolud



Wiek: 34
Dołączył: 11 Gru 2006
Posty: 14
Wysłany: 2007-06-07, 11:30   

http://www.reddragon.pl/
to turowa gra on-line w stylu fantasy
_________________
Wrogowie którym grozisz, tworzą armię, wrogowie których niszczysz, tworzą groby.
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-06-23, 10:13   

Jest sobie taka gra/forum, Gaia Online ( www.gaiaonline.com ) Niestety, tylko dla fanów mangi. Gaja to nie standardowa gra online, raczej forum z bonusowymi gierkami (Jigsaw, BUMPy, Cards, Fishing, Races, Slots itd) a cała zabawa polega na stworzeniu sobie gajanina i postowanie. Za posty dostaje się kasę (Gaia Golds), którą przeznaczamy na podrasowanie avatara.

Wydawało mi się to raczej zabawą dla bab, ale po ilości facetów na Gai doszłam do wniosku, że może się komuś spodobać.
_________________

 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-07-01, 15:32   

Jeszcze raz zapraszam do zagrania w grę Plemiona. Jedst to bardzo fajna strategia on-line w której naszynm celem jest potegha naszegoi miasta jak i plemienia do którego przynależymy lub sami założymy.
tak wygląda animacja miasta



A grę znajdziecie tu:
http://www.plemiona.pl/327909.html

Zapraszam do gry na świecie ósmym a może nawiążemy współpracę lub będziemy toczyć wojny
_________________

 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-07-05, 13:13   

Znalazlem cos takiego przypadkiem. To chyba nowa gierka i jest to mmorpg ze "slodziutka" mangowa grafika. Osobiscie nie gram w takie cus :mrgreen: , ale wiem ze znajda sie rzesze zwolennikow, szczegolnie ze gierka jest DARMOWA. Podaje linka do strony Tales of Pirates
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-07-05, 14:33   

Zalogowałam się na piratów, ale pogubiłam się na tym - nieczytelna stronka...
_________________

 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-07-06, 08:27   

Rany, nie wiedzialem ze az tyle jest w sieci darmowych mmorpg. Oto kolejny o tytule DOFUS. Rating mial 9/10 wiec chyba oferuje przyzwoita rozgrywke. Generalnie wystrzegam sie takich gier, poniewaz bardzo uzalezniaja, ale na ta akurat sie skusze z ciekawosci :mrgreen: Oto link DOFUS
 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-07-06, 12:48   

Ja z zasady wystrzegam się MMO, no i z podobnego powodu jak P@weł :-D
Ale jakiś team forum DISICPLES można by założyć i w coś pogrywać! Ale ja bym wolał jakieś mroczniejsze klimatki, choć DOFUS też ujdzie!
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-07-06, 13:19   

Zgadajmy sie na GG zeby nie robic tu offtopu ( moze dzisiaj wieczorem). Ja dzsiajgiere zainstaluje. Fajnie by bylo jakby z 5 osob bylo i kazdy innej profesji ( przynajmniej jeden healer). Ja bede prowadzil postac berserkera ( widzialem tez jakiegos wampira - to dla Nagasha)
 
 
 
AeX
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-07, 17:22   

np:
http://gladiatus.pl/game/c.php?uid=26043

polecam bardzo fajna gra oczywiście on-line
 
 
gufi102 
Wtajemniczony



Wiek: 37
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 23
Wysłany: 2007-07-07, 18:32   

ja nie gram w żadne gry online ponieważ nie znam żadnej dobrej gierki w której jest dużo polaków oprócz tibi która jest moim zdaniem prawdziwym dnem a poza tym mój angielki jest very easy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum