Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Obrady
Autor Wiadomość
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-03-08, 22:26   

Elle dobrze pisze. 15 marca zostaną na forum umieszczone mapki dla wszystkich grup i to będzie początek naszego turnieju, którego faza grupowa będzie trwać 4 tygodnie (plus ewentualny dodatkowy tydzień tak na wszelki). Jeśli zaś chodzi o grę rasami. Jeśli będziemy mieli sytuację, że pierwsze i rezerwowe rasy graczy nie będą takie same, to zagrają pojedynku raz głównymi, a drugi raz rezerwowymi. Jeśli zaś dojdzie do sytuacji, że rasy będą się pokrywać (np: gdy gracze będą mieć te same rasy rezerwowe), wtedy system będzie krzyżowy.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-03-12, 10:15   

Oczywiście grupa C będzie miała więcej czasu na rozegranie swoich pojedynków, a dokładniej 6 tygodni.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2010-03-12, 10:19   

Jaki jest sens dawania roznych granic czasowych? Skoro i tak gracze z mniejszych grup beda musieli czekac to czemu nie mieli by miec mozliwosci rozlozyc swoich pojedynkow na te 6 tygodni?
_________________

 
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-03-12, 10:30   

Sens jest taki, że trzymamy się wzoru. Miesiąc na cztery gry, które będą trwać około 2 godzin każda to wystarczająco moim zdaniem czasu. Zresztą jeśli ktoś będzie miał naprawdę problemy z rozegraniem meczu w odpowiednim terminie, to dostanie dodatkowo ten tydzień, bo wiadomo, że różnie w życiu bywa.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2010-03-12, 10:34   

Dla mnie bezsensu tym bardziej ze z następna runda i tak będziesz musiał czekać, a tylko może to niektórym problemy sprawić... wszystkim powinna być górna granica która wyznacza w tym momencie czteroosobowa grupa nadana.
_________________

 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-03-25, 20:37   

Trzeba dodać małą aktualizacje do zasad bo jak na razie nie przewidują jednej z możliwości zakończenia walki. Chodzi mi dokładnie o sytuację patową gdzie w pewnym momencie gracze nie maja żadnej możliwości ruchu a limit tur nie został wyczerpany (miałem tak dziś grając z Wiciousem, ja nie miałem czym zdobyć jego stolicy a on czym się przebić by z niej wyjść). W taklich przypadkach gra powinna się po prostu kończyć a obaj gracze zachowują zdobyte punkty.

Może to oczywiste ale jak się to jeszcze bardziej uwidoczni to zmniejszy się ilość walkowerów i ludzie zaczną kombinować magia i złodziejami do pata.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Alexij Septimus 
Paladyn
Bronie



Wiek: 29
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Tarnowskie Góry :)
Wysłany: 2010-03-25, 20:43   

Po co się tak czepiacie tego, po to jest limit, by grać do końca, lub się poddać. Punkty też po coś liczymy? Każdego dowódce da się zabić bez głównego boha i nagash o tym wie :P
_________________
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-03-25, 20:48   

Tak ale jest możliwa sytuacja gdzie przez 20 tur zostaje tylko ich przełączanie. Magia nie załatwisz przeciwnika siedzącego w mieście zwłaszcza gdy wszystkie źródła należą do niego. Gdy jest możliwość walki magia czy złodziejami to trzeba grać mi chodziło o sytuacje gdy jeden gracz jest uwieziony w stolicy i nie może się z niej wydostać drugi natomiast nie ma możliwości by go z niej wykurzyć.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Alexij Septimus 
Paladyn
Bronie



Wiek: 29
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Tarnowskie Góry :)
Wysłany: 2010-03-25, 23:14   

http://pl.wikiquote.org/wiki/Cierpliwo%C5%9B%C4%87

Zawsze jest szansa na wygranie tylko tchórze się poddają, po coś te punkty są, co nie? Zawsze można wygrać, ale musisz wiedzieć kiedy jesteś na to gotowy :)
_________________
 
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-04-28, 11:24   

Panowie, chciałbym przypomnieć, że właśnie upływa termin na rozegranie meczy w grupie A i B, zaś grupie C zostało jeszcze z dwa tygodnie. Prosiłbym o dogranie meczy (a w grupie C wcale zaczęcie ich rozgrywania), bo nigdzie się nie pali, ale nie przesadzajmy. A nie chce, by doszło do sytuacji, gdzie walkowery się posypią.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2010-05-18, 14:20   

Pamięta tu ktoś jeszcze, ze mamy turniej? Organizacja leży panowie.
_________________

 
 
 
Vicious de Sabron 
Imperialny Zabójca
Adept Drogi Sztyletu



Wiek: 37
Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 112
Wysłany: 2010-05-18, 18:12   

Nie organizacja jeno ludzie leżą, pisałem do nich i nikt nie odpisał :]
Nie wszyscy są tak czasowi..Elle :P
_________________
Był zawsze..zupełnie sam..
Nie mógł cieszyć się grą,nie mając z kim grać..
Jakby żył wewnątrz snu..
Takim był właśnie człowiekiem..
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2010-05-18, 18:16   

No to jakieś decyzje należało by podjąć co dalej... bo zdaje się czas na fazę grupowa się skończył a rozegrano 4 i pól meczu z 24 które powinno zagrać.
_________________

 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-05-18, 19:32   

Athelle napisał/a:
No to jakieś decyzje należało by podjąć co dalej... bo zdaje się czas na fazę grupowa się skończył a rozegrano 4 i pól meczu z 24 które powinno zagrać.

Kiedys Tobie zwracałem uwagę na tego typu sprawę a Ty wtedy przedłużałeś czas na grę dla co niektórych. Choć racja jest niestety po twojej stronie, czas na dyskwalifikacje nawet jeśli oznacza to wykopanie mnie z turnieju :-P
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2010-05-18, 19:34   

Mi nie chodzi od razu o dyskwalifikacje tylko po prostu jakiś krok w któraś stronę... może znajdzie się kilka osób miedzy którymi można by rozegrać jakieś mniejsze rozgrywki? Można by zrobić z tego jakieś mniejsze rozgrywki.
_________________

 
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-05-18, 20:48   

<bierze szeroki zamach toporem, by "popieścić" elfa>
Ja Ci dam wina organizacji! Co ja kuźwa mogę w takiej sytuacji zrobić?!? Co jakiś czas piszę PW do ludzi, jak i odświeżam temat, a że ludzie sobie olewają sprawę, to to to wykracza poza moje kompetencje, nic nie mogę zrobić. Bo zdymisjonowanie wszystkich rozmija się raczej z celem. Ba, sam mam problem, by z Alexijem zagrać swoje mecze. Ty Elle też nie masz wszystkich meczy zagranych.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Vicious de Sabron 
Imperialny Zabójca
Adept Drogi Sztyletu



Wiek: 37
Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 112
Wysłany: 2010-05-18, 20:57   

No tu nie chodzi o masowe dyskwalifikacje, tym sposobem to nikt nie zostanie w turnieju :] a mini rozgrywki to można mini sparingi sobie robić i na jedno wyjdzie:]

Także jak ktoś nie ma czasu to winien się nie zgłaszać..co by inni nie musieli do nich pisać "kiedy mecz" i czekać miesiącami na jeden czy dwa pojedynki..a turniej trwał okrągły rok..
Wiem zostanie nas garstka, pogrywających ale chyba innego wyjścia nie ma..bynajmniej ja nie widzę..zresztą dobrych graczy jest mało, ostatnio pogrywałem sobie na necie z kolesiami, to jak pokonałem jednemu główny skład to chciał, domagał się a wręcz żądał wczytania gry:] dodam że było przy tym masę chybień i tłumaczyłem że to część gry..ale jak zwykle gadaj z du.pą to Cię osra..:]
_________________
Był zawsze..zupełnie sam..
Nie mógł cieszyć się grą,nie mając z kim grać..
Jakby żył wewnątrz snu..
Takim był właśnie człowiekiem..
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-05-23, 11:50   

Małe podsumowanie i panowie czas na jakieś zobowiązania.

Grupa A

Obecnie po rezygnacji z turnieju Jaszy sytuacja w grupie jest jasna albowiem ilością zdobytych punktów i rozegranych walk Athelle zapewnił już sobie awans do finału. Mimo tego nadal pozostaje jeden pojedynek do rozegrania i tu jest moje pytanie czy grupa A ma już zostać zamknięta czy też planujecie rewanż :?:

Grupa B

Sytuacja w grupie B jest już jasna awansuje ja ze względu na to iż w pierwszej walce Wiszu się poddał tym samym znacznie ograniczając ilość ptk jakie w pojedynku mogłem zdobyć.

Grupa C

Kierując się dewizą lepiej późno niż wcale rozegrano końcu walkę w grupie C.
O Ile mordimera niestety możemy już z rozgrywek wykluczyć to nadal nie wiem co z Gaderickiem, który jeden z pojedynków rozpoczął potem zamilkł.
Ma ktoś jakieś informacje o przyczynach tej sytuacji, nadal bowiem mam znikoma nadzieję na to iż coś się w sprawie turnieju ze sobą porozumiewaliście.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Vicious de Sabron 
Imperialny Zabójca
Adept Drogi Sztyletu



Wiek: 37
Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 112
Wysłany: 2010-05-24, 18:07   

Mała odpowiedź :P

Grupa A

Weles odpadł już wcześniej z racji hospitalizacji pisałem o tym Elledan'owi.Tu sytuacja jest klarowna :)

Grupa B

Tu mnie nic nie dotyczy.:P

Grupa C

Tu się schody zaczynają :]
Lepiej późno niż wcale dzisiaj z Nagashem rozgrywamy rewanż.Zobaczymy jak to się potoczy.Nag chyba już wysłał raport z pierwszej bitwy, bo był hostem a ja swój dośle dzisiaj :P
Pytanie Tobie Vog czy Wiszowi, czy wszystko jedno:P
Kwestia Gaderica to orzech nie do ugryzienia albowiem to on był hostem i to on ma sejv i pisywałem do niego ale jego osoby nie ma już z miesiąc jak nie lepiej :]
_________________
Był zawsze..zupełnie sam..
Nie mógł cieszyć się grą,nie mając z kim grać..
Jakby żył wewnątrz snu..
Takim był właśnie człowiekiem..
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-05-24, 18:19   

Vog zajmuje się uaktualnianiem tabel, czyli do niego. Jeśli chodzi o sytuację w C, to chyba walka o awans rozegra się między Tobą a Nagashem, bo Mordi ma sesje, zaś co z Gadericiem, to nie wiadomo.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum