Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Rzeczy, które potrafia zdenerwować w czasie gry w DII
Autor Wiadomość
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2010-08-19, 22:14   

Da się przyspieszyć ruchy komputera na mapie świata (ustawiamy Bardzo szybko) i w konfiguratorze wybrać opcję "łącz posunięcia przeciwnika by zwiększyć płynność gry", ale nie wiem czy to ostatnie coś zmienia. W każdym razie, to jedyne co wpływa chyba na turę komputera gdy go widzisz.
_________________
 
 
Wacho 
Berserker
Analfabeta



Wiek: 30
Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 52
Skąd: Tczew
Wysłany: 2010-08-20, 12:01   

Miałem kiedyś taką sytuacje w BE grając z kuzynem naprzemiennie w misje "odwet Nyolutha"(czy jakoś tak ;p), ze komputer się najwyraźniej "zablokował" i nie wiedział co ma zrobić . Po przejściu do następnej tury komputer nie był w stanie opracować strategi, zostawiliśmy kompa odpalonego na godzinę i nic (a normalnie trwało to może 10 sek.) . Nic nie pomogły reinstalacje gry ani przerzucanie sava na inny komputer a trochę szkoda bo już była 80 tura :-o
 
 
 
NieetyczneSłowo 
Wtajemniczony


Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 7
Wysłany: 2010-12-07, 20:41   

ja kiedyś miałem sytuację, że mój dowódca (Rycerz Śmierci) miał 100% szans trafienia (wysoki poziom i eliksiry dodające szanse trawienia). Będąc pewny swego poszedłem na jakiegoś mocarza i ku mojemu zaskoczeniu chybił. Do teraz pamiętam jak się denerwowałem :)
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2010-12-07, 21:50   

NieetyczneSłowo napisał/a:
Rycerz Śmierci) miał 100% szans trafienia (wysoki poziom i eliksiry dodające szanse trawienia). Będąc pewny swego poszedłem na jakiegoś mocarza i ku mojemu zaskoczeniu chybił. Do teraz pamiętam jak się denerwowałem :)


Przede wszystkim chodziło Ci chyba o eliksiry dodające szanse trafienia nie trawienia :-P . A co do reszty to w BE tak jest, że mając nawet w statystykach 100% istnieje szansa na chybienie.
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum