Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Crack attack!
Autor Wiadomość
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
  Wysłany: 2008-04-09, 17:18   Crack attack!

*Gwoli ścisłości - "crack" oznacza parę w jakimś fandomie (w tym wypadku fandomie Disciples) która w ogóle do siebie niepasuje, czy to z powodu rasy, płci, histrorii, czegokolwiek. A tutaj mamy małą zabawę z devianta, z pozdrowieniami od pewnej damy z USA ;-) )

Have fun ;-)

QUIZ

Ponumeruj twoje 12 ulubionych postaci (kolejność nie ma znaczenia) i odpowiedz na pytania...

1)Cethu
2)Nagash ep Shogu
3)Kazgah
4)Gaderic
5)Machak
6)sir Allemon
7)Elledan
8)R'edoa
9)Ancalagon The Black
10)Vogel Serapel
11)Pyriel
12)Kathrin

*PYTANKA*

1) Czy kiedykolwiek czytałeś fik z parą 6/11? A chciałbyś?

Allemon/Pyriel? Nigdy, ale jak dla mnie to ma sens :mrgreen: Chcę!

2) Uważasz że 4 jest sexy? Jak bardzo?

Gaderic? Przecież on jest najgorętszym kurduplem na Nevendaarze ;-)

3) Co by było gdyby 8 zaszła w ciążę z 12?

Kathrin zrobiła by dzieciaka R'ed? Mój boże, JAK!? Choć swoją drogą, yłaby z tego sexy córuchna :mrgreen:

4) Polecasz jakiś fik o 9?

Ancalagon? Nie doczekał chyba żadnych fików ze sobą...

5) Czy 2 i 6 stworzyliby dobrą parę?

Nagash z Allemonem? Absolutnie perfekcyjną! Znerwicowany wąpierz i przygłupawy paladyn, pfffahahahaha :haha:


6) 59 czy 5/10? Dlaczego?

Machak/Ancalagon czy Machak/Vogel? Machak/Vogel, bo bozia nie dała mi tak bujnej wyobraźni, żeby imaginować sobie ducha w łóżku z kransalem. :dorf:


7) Co by się stało gdyby 7 przyszła do 2 i zastała ją uprawiającą seks z 12?

...innymi słowy Elledan udający się do Nagasha i przyłapujący go z Kathrin:

Elledan: OMG, Nagash, jak mogłeś? A co z R'edoą?!
Kathrin: Naaag, nie jesteś z R'ed prawda? PRAWDA?!
Nagash: Oooh... przepraszam, ale zapomniałem o czymś ważnym... bardzo... ważnym *ucieka*


8) Stwórz krótki opis fanika 3/10

Kazgah/Vogel... mój boże...:

"Najcnotliwszy z paladynów Imperium Wszechojca na swej drodze napotyka przebiegłego, czarującego diabła, tak różnego od wpajanych mu w zakonie zabobonów; kim dla siebie są? Wrogami? A może kimś zupełnie innymi? Oglądaj następny odcinek, tylko w NevenSat!"


9) A co z fluffem 1/8? (fluff - słodki, uroczy fik, miłość, oddanie, cukrzykom wstęp wzbroniony)

Cethu/R'edoa, he heeeeee:

^altanka opleciona różami, w środku, na ławeczce z gracją wpółleży niby to złamana rozpaczą, bladolica elficka niewiasta, ociera kryształowe łzy batystową chusteczką^

R'edoa: Podstępny graf Nagash porzucił mnie... porwał, rozkochał, wykorzystał i oto jestem, samotna i w szponach smutku... cóż ja pocznę, nieszczęsna? *omdlewa z rozpaczy*

^nagle słychać rżenie rumaka, do altanki wchodzi ubrany w czerwień i złoto młodzieniec cudnej urody, rzuca się na kolana przed ławeczką (i niewiastą), pełen pasji szepce:^

Cethu: Nie zamartwiaj się, piękna elficka niewiasto *blink blink* jeśli tylko mogę jakoś wyrwać cię, o piękna, z ramion rozpaczy, uczynię to! *blink blink*

R'edoa: Wszakże ja widziałam ciebie, o rycerzu, w świcie tego niegodziwca, grafa!

Cethu: Już nigdy więcej, piękna pani. Wyzwę potwora na pojedynek, na walkę, bić się będę o twój, pani, honor, póki krwi, póki tchu mi starczy!

R'edoa: *zanosi się szlochem* Rycerzu!

Cethu: *wzruszony* Pani!

^rzucają się sobie w ramiona^

oł je bejbe, oł je :D

10) Podaj tytuł fanfika z parą 7/12

Elledan/Kathrin - "Heart of Forest is hot like Hell!". Narracja pierwszoosobowa ze strony Kathrin. Zapalczywy Elle i prowokująca Kath :D


11) Jaki byłby powód pozbawienia dziewictwa 1 przez 4?

R'ed rozdziewiczona przez Gaderica? Mój bosze... :

*wszyscy pijani*
Nagash: Jesteś wciąż dziewicą?
R'ed: *zaczepnie* Taaa... a co, coś nie tak?
Nagash: No ba. Weź idź i coś z tym zrób.
R'ed: Ciekawe tylko z kim.
Nagash: O, tu masz Gaderica. Patrz jaki uroczy z niego pokurcz...

...słodki Jezu...

EDIT: 1 przez 4 to znaczy Cethu przez Gaderica. Na całe złoto tego nędznego świata, to musiała być NAPRAWDĘ zakrapiana imprezka XD


12) Czy ktokolwiek z Twoich znajomych czytał coś erotycznego o 3?

O Kaziu? Niee, chyba nikt :D a na pewno nikt się nie przyzna :D


13) Czy ktokolwiek z twoich znajomych narysował lub napisał coś o 11?

11, czyli Elledan. Chyba tylko ja, młoda, on sam i ci co pisali WA.


14) Czy ktoś z twoich znajomych (albo ty) napisałbyś kiedyś coś z trójkątem 2/4/5?

Nagash/Gaderic/Machak - woo-hooo, kto się podejmie wyzwania?! :D


15) Co mógłby 8 krzyczeć w momencie wielkiej "pasji"?

R'ed? Pewnie coś w guście "Mwahahahahahaaa, ja tu rządzę! Jestem tą najlepszą! Bójcie się! :devil4: "

16) Gdybyś pisał song-fika (fik na podstawie utworu i z kawałkami tekstu utworu w fiku) o 10, jaki utwór byś wybrał?

10, więc Vogel Serapel - "Niepokonany" Perfektu.

17) Jeśli napisałbyś fika 1/6/12, jaki by był?

Cethu/Allemon/Kathrin - gryzienie, krew, fetysze, lateks, masters!Cethu&Kathrin, slave!Allemon

18) Jaki sposób miałby 10 żeby podporządkować sobie 2?

Vogel/Nagash... pewnie coś w guście:

Vogel: Jak będziesz dobrym chłopcem to postaramy się ustrzec Cię przed wiecznym potępieniem w mocy Mortis, heheheheeeee :]"

Nie, niewykonalne...


19) Kiedy ostatnio coś czytałeś o 5?

O Machak? Chyba jakiś rok temu, kiedy Nagash skrobał swojego fika... nie licze tutaj tego co sama Machak pisała :-)


20) Jakia jest najbardziej ukrywana dewiacja 6?

Allemon? Hmm... lubi "to" robić w pełnej zbroi na śmierdzących koniem derkach :haha:


21) Jakim cudem 11 zerżęłaby 9? Po pijaku czy raczej na trzeźwo?

Ancalagon Pyriela? Absolutnie po kielichu. Po wielu kielichach... :dorf:

22) Jeśli 3 i 7 byliby razem, kto byłby "na górze"?

Kazgah i Elledan... hmm, Elle, mam dla ciebie złą wiadomość... :D


23) Co by było gdyby 2/8 było kanonem (tzn. twórcy gry orzekliby w fabule że to para i już?)

Elledan/R'edoa - toż to PRAWIE (a prawie robi...) kanon! :D

EDIT: 2/8 czyli Nagash/R'edoa = pfff... nie chcę nawet o tym myśleć :-P prawdopodobnie twórcy zrobiliby z tego świetną, grywalną i długą sagę w którą nie zagrałabym za nic na świecie.


24) "1 i 7 żyli sobie razem wesoło, póki 9 nie zerwał z 4 i nie zbałamucił 7. 1 ze złamanym sercem przeżył jedną gorącą nockę z 11 i krótki, nietrwały i nieszczęśliwy związek z 12, po której szukał szczęścia u 5 a w końcu znalazł swoją prawdziwą miłość w ramionach 3."

"Cethu i Elledan żyli sobie razem wesoło, póki Ancalagon nie zerwał z Gadericiem i nie zbałamucił Elledana. Cethu ze złamanym sercem przeżył jedną gorącą nockę z Pyrielem i krótki, nietrwały i nieszczęśliwy związek z Kathrin, po której szukał szczęścia u Machak a w końcu znalazł swoją prawdziwą miłość w ramionach Kazgaha."

...dobry boże. Mam nawet tytuł - "Najstraszniejszy crackowy fik z Disciplesa na Ziemi".


25) Wymień 3 osoby które chciałby przeczytać fik z pytanie powyżej.

Mam nadzieję że nikt...


26) Zaproponuj osobę która by to napisała.

Eheheheheee... Nagu, do dzieła! :D


27) Pomysły i serwowanie drinków:

Gaderic, będziesz w tym dobry :D


28) Wsparcie moralne i parę perwersyjnych pomysłów:

R'edzia służy pomocą ;-)


29) Standarowe tancerki go-go w tle:

Kto wolny ubiera tygrysie bikini! Już!


30) Supporterzy:

Wszyscy którzy kochają Disciplesa i crack XD


uf... KONIEC!


*
oryginał tego cuda (po angielsku) można znaleźć na journalach na Deviantarcie. Mam nadzieję, że się podobało :devil:
_________________

Ostatnio zmieniony przez R'edoa Yevonea 2008-04-11, 15:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2008-04-09, 17:56   

1.Red
2.Khaziu
3.Allemon
4.Elle
5.Ancalagon
6.Nagash
7.Cethu
8.Machak
9.Gaderic
10.Vogel
11.Theleba
12.Armagedon (z góry zaznaczam że nie jest to bynajmniej postać fikcyjna, jest to user poprzedniego forum na kronikach nevendaar)


1) Czy kiedykolwiek czytałeś fik z parą 6/11? A chciałbyś?
Nagash i Theleba?Fika nie ale stare WR czytałem i oni grali w nich pierwsze skrzypce
2) Uważasz że 4 jest sexy? Jak bardzo?
Elle?Na pewien sposób każdy elf jest seksowny bo ciężko u nich rozróżnić na pierwszy rzut oka płeć
3) Co by było gdyby 8 zaszła w ciążę z 12?
Machak i Armi?To by nawet pasowało, oboje są nieumarłymi oboje się przyjaźnią z Nagashem itp.
4) Polecasz jakiś fik o 9?
PD-chyba jedyny w jakim wystąpił ;P
5) Czy 2 i 6 stworzyliby dobrą parę?
Khazgah i Nagash? Wątpię aby się dogadali.
6) 5/9 czy 5/10? Dlaczego?
Ancalagon i Vogel czy Ancalagon czy Gaderic?Chyba opcja druga bo były by dwa krasnale do pary :-P
7) Co by się stało gdyby 7 przyszła do 2 i zastała ją uprawiającą seks z 12?
Cethu przychodzi do Khazgaha i zastaje go z Armim w łóżku.Nie potrafię sobie tego wyobrazić.
8) Stwórz krótki opis fanika 3/10
Allemon i Vogel?
"Paladyn o ogromnym zapale trzymany na uwięzi przez łowce czarownic w kiepskim humorze"
9) A co z fluffem 1/8? (fluff - słodki, uroczy fik, miłość, oddanie, cukrzykom wstęp wzbroniony)
Red i Machak?Coś takiego było nawet na forum chyba, ale ja w wierszach kiepski jestem.
10) Podaj tytuł fanfika z parą 7/12
Cethu i Armagedon, "Obudzenie bestii-powrót garbusa z Notyr Dam"
11) Jaki byłby powód pozbawienia dziewictwa 1 przez 4?
Red rozdziewiczona przez Elle?Chodź by podczas tych elfickich świąt kiedy elfy pija, palą i wciągają wszystko co się do tego nadaje.
12) Czy ktokolwiek z Twoich znajomych czytał coś erotycznego o 3?
O Allemonie?Nie, nikt nic nie czytał.
13) Czy ktokolwiek z twoich znajomych narysował lub napisał coś o 11?
Theleba?Był parę razy rysowany w poprzednim WR ("Stara Gwardia" pewnie jeszcze trochę pamięta)
14) Czy ktoś z twoich znajomych (albo ty) napisałbyś kiedyś coś z trójkątem 2/4/5?
Khazgah,Elle, Ancalagon?Chyba tylko Red by była w stanie coś napisać na ten temat.
15) Co mógłby 8 krzyczeć w momencie wielkiej "pasji"?
"Czemu jeszcze żyję?!"
16) Gdybyś pisał song-fika (fik na podstawie utworu i z kawałkami tekstu utworu w fiku) o 10, jaki utwór byś wybrał?
"Mocherowe Berety"
17) Jeśli napisałbyś fika 1/6/12, jaki by był?
Kłótnie rodzinne w Cytadeli Batchyn.
18) Jaki sposób miałby 10 żeby podporządkować sobie 2?
Vogel wystrzelił by w Khazia z katapulty.
19) Kiedy ostatnio coś czytałeś o 5?
W komiksie Red jakiś miech temu.
20) Jaka jest najbardziej ukrywana dewiacja 6?
Nagasha?Nie przepada za swoją żoną.
21) Jakim cudem 11 zerżęłaby 9? Po pijaku czy raczej na trzeźwo?
Theleba Gaderica?Nawet po pijaku nie dało by rady.
22) Jeśli 3 i 7 byliby razem, kto byłby "na górze"?
Allemon i Cethu?Cethu bo by się w nietoperza zmienił.
23) Co by było gdyby 2/8 było kanonem (tzn. twórcy gry orzekliby w fabule że to para i już?)
Khaziu i Machak?Wątek miłosny o dążeniu do śmierci i władzy nad światem.
24) "Red i Cethu żyli sobie razem wesoło, póki Gaderic nie zerwał z Elle i nie zbałamucił Cethu. Red ze złamanym sercem przeżył jedną gorącą nockę z Thelebą i krótki, nietrwały i nieszczęśliwy związek z Armim (o zgrozo), po której szukał szczęścia u Ancalagona a w końcu znalazł swoją prawdziwą miłość w ramionach Allemona." Powiem krótko LOL.
25) Wymień 3 osoby które chciałby przeczytać fik z pytanie powyżej.
Wszyscy!
26) Zaproponuj osobę która by to napisała.
Cethu.
27) Pomysły i serwowanie drinków:
Nagash, w końcu ma fabryke bimbru w piwnicy.
28) Wsparcie moralne i parę perwersyjnych pomysłów:
Elle albo Nagash.
29) Standarowe tancerki go-go w tle:
Red i Machak.
30) Supporterzy:
Wszyscy.
Ciekawe rzeczy wychodzą.Ciekawe co ze mną wyjdzie.
_________________
 
 
 
Fergard 
Rycerz piekieł
Już nie emo półdemon



Wiek: 29
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 188
Skąd: Czy to ważne?
Wysłany: 2009-06-17, 15:30   

Emm... To otwarty temat? Jeżeli tak, to również popuszczę swoje wodze fantazji...

1. Vogel
2. Nagash
3. Gaderic
4. R'edoa
5. Pyriel
6. Pete
7. Fergard
8. Haszisz
9. Vozu
10. Mordimer
11. Wiszu
12. Saemiel

Więc jedziem...

1. Czy kiedykolwiek czytałeś fik z parą 6/11? A chciałbyś?

Pete i Wiszu - Elfo-ludzio-karaś i karaś pełną gębą? Trudno mi wyrazić swoją opinię... :-/

2. Uważasz, że 4 jest sexy? Jak bardzo?

Hehe... :devil3:

3. Co by było, gdyby 8 zaszła w ciążę z 12?

Lustrzana Posłańczyni Imperium i Potępieniec? Wow, to musiało być ciekawe przeżycie...

4. Polecasz jakiś fik o 9?

Nie znam żadnych.

5. Czy 2 i 6 stworzyliby dobrą parę?

Wampir i Pete... To się nawet na komedię nada :-D

6. 5/9 czy 5/10? Dlaczego?

Pyriel/Vozu lub Pyriel/Mordimer? Raczej to drugie mimo absurdu sytuacyjnego - Tak jak R'ed nie wyobrażam sobie ducha w łóżku z kimkolwiek...

7. Co by się stało, gdyby 7 przyszła do 2 i zastała ją uprawiającą seks z 12?

Fergard przychodzi do Nagasha i zastaje go z Saemielem... :shock: Prawdopodobnie pstryknąłby parę fotek, by pokazać je R'ed :admin:

8. Stwórz krótki opis fika 3/10.

"Uzależniony od boju krasnolud i fanatyczny inkwizytor muszą współpracować, by przełamać pradawne zaklęcie. Dość szybko okazuje się, że łączy ich coś więcej niż wspólna misja...(W tym momencie wyobraźnia autora odmówiła posłuszeństwa)"

9. A co z fluffem 1/8( słodki, uroczy fik, miłość, oddanie, cukrzykom wstęp wzbroniony)?

Vogel i Haszisz? Bożesz ty mój... :?: :!:

Inkwizytor jedwabną szmatką przejechał po powierzchni lustra. Ruch odsłonił niebiańską twarz Posłańczyni, uśmiechającą się radośnie. Imć Serapel nie mógł dłużej ukrywać swojego uczucia do magicznego lustra. Przytulił je, obejmując z obu stron. Gdzieś w oddali zaśpiewał słowik...

8-)

10. Podaj tytuł fanfika z parą 7/12.

Fergard/Saemiel - "Hell Brothers" Epicka opowieść o nawróconych na stronę dobra demonach bla-bla-bla happy end.

11. Jaki byłby powód pozbawienia dziewictwa 1 przez 4?

R'ed ma rozdziewiczyć Vogela?! :haha:

12. Czy kiedykolwiek ktoś z twoich znajomych czytał coś erotycznego o 3?

Obawiam się, że na podobne utwory jest dość duży deficyt :mrgreen:

13. Czy ktokolwiek z twoich znajomych narysował/napisał coś o 11?

O Wiszu? Pojęcia nie mam.

14. Czy ktoś z twoich znajomych(względnie ty) napisałby coś o trójkącie 2/4/5?

Nagash/R'ed/Pyriel. Toż to klasyczne erotic story!

15. Co mógłby krzyczeć 8 w momencie wielkiej pasji?

Haszisz? Cóż, to jest bardzo dobre pytanie...

16. Gdybyś pisał song-fika o 10, jaki utwór byś wybrał?

Mordimer? Hmm... Może "Hang'em high" My Chemical Romance...

17. Jeśli napisałbyś fika 1/6/12, jaki by on był?

Vogel/Pete/Saemiel. Prawdopodobnie gore w ilości przytłaczającej. ("Zerwę ci ten dywan z twarzy za zdradę Wszechojca!" :-) )

18. Jaki sposób miałby 10, by podporządkować sobie 2?

Mordimer Nagasha? Pewnie czosnkiem.

19. Kiedy ostatnio coś czytałeś o 5?

O Pyrielu? Parę dni temu, WA.

20. Jaka jest najbardziej skrywana dewiacja 6?

Pete? Z perwersyjną uciechą zmienia rasy.

21. Jakim cudem 11 zerżnęłaby 9?

Vozu zerżnięty przez Wisza? Nie potrafię sobie tego wyobrazić.

22. Jeżeli 3 i 7 byliby razem, kto byłby na górze?

Gaderic i Fergard? Ten drugi - Wyższy. :mrgreen:

23. Co by było, gdyby 2/8 było kanonem?

Nagash i Haszisz? "Zadufany w sobie wampir co noc przegląda się w swoim zwierciadle. Nie wie, że tak naprawdę jest ono zaklętą królewną, która czeka, aż jej Książę z Bajki ją odczaruje..." Powiem krótko: Lol.

24. 1 i 7 żyli sobie razem wesoło, póki 9 nie zerwał z 4 i nie zbałamucił 7. 1 ze złamanym sercem przeżył jedną gorącą nockę z 11, krótki, nietrwały i nieszczęśliwy związek z 12, po której szukał szczęścia u 5, aż w końcu znalazł prawdziwą miłość w ramionach 3.

Ekhem... Vogel i Fergard żyli sobie wesoło, póki Vozu nie zerwał z R'ed i nie zbałamucił Fergarda. Vogel ze złamanym sercem przeżył jedną gorącą nockę z Wiszem, krótki nietrwały i nieszczęśliwy związek z Saemielem, po którym szukał szczęścia u Pyriela, aż w końcu znalazł prawdziwą miłość w ramionach Gaderica.

:haha:

25. Wymień 3 osoby, które chciałyby przeczytać fik z pytaniem powyżej.

...

26. Zaproponuj osobę, która by to napisała.

R'ed.

27. Pomysły i serwowanie drinków...

Pete do spółki z Saemielem.

28. Wsparcie moralne i parę perwersyjnych pomysłów...

Również R'ed. Plus małe wsparcie wsparcia w wykonaniu Nagasha.

29. Standardowe tancerki go-go w tle...

Nikt się nie pisze? Jaka szkoda... :-(

30. Supporterzy...

Cała załoga rozhybotanej łódki "Disciples".

Howgh, skończyłem.
_________________
Your hope ends here... And your meaningless existence with it!
Ostatnio zmieniony przez Fergard 2009-06-17, 17:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2009-06-17, 15:51   

Fergard napisał/a:
Vogel i Fergard żyli sobie wesoło, póki Vozu nie zerwał z R'ed i nie zbałamucił Fergarda. Vogel ze złamanym sercem przeżył jedną gorącą nockę z Wiszem, krótki nietrwały i nieszczęśliwy związek z Saemielem, po którym szukał szczęścia u Pyriela, aż w końcu znalazł prawdziwą miłość w ramionach Gaderica.


It's make me LOL XD
_________________

 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2009-06-17, 17:09   

1. Gaderic
2. Allenom
3. R'ed
4. Vogel
5. Pyriel
6. Vozu
7. Elledan
8. Ebenezer
9. Machak
10. Fergard
11. Nagash
12. Saemiel

1) Czy kiedykolwiek czytałeś fik z parą 6/11? A chciałbyś?

Rany boskie! Nigdy! Nigdy!

2) Uważasz, że 4 jest sexy? Jak bardzo?

O taaaaak, Vog jest taki sexy w tych R'edowych rajstopkach w kucyki... :mrgreen:

3) Co by było gdyby 8 zaszła w ciążę z 12?

Eben z Saemielem... Nie wiem, ale to byłoby na pewno bardzo milusie :mrgreen:

4) Polecasz jakiś fik o 9?

Aha, Zmierzch Apostołów - never ending story :-P

5) Czy 2 i 6 stworzyliby dobrą parę?

Allemon z Vozu... Huh... All miałby problemy z przytulaniem się do dwuwymiarowego ducha :]

6) 5/9 czy 5/10? Dlaczego?

Pyra z Machak odpada, nie ta orientacja, za to Pyra z Fergardem... ooo, to już prędzej, a Ferdek miałby już swą miłość... :mrgreen:

7) Co by się stało gdyby 7 przyszła do 2 i zastała ją uprawiającą seks z 12?

Elledan nakrywa Allemona i Saemiela w łóżku?... Pewnie by sprawdził co oni tam robią :]

8) Stwórz krótki opis fanika 3/10

R'ed i Ferdek. O w mordę...

Ferdek piejący wniebogłosy pod balkonami Ner'eeye Maha i nieczuła R'edzia, co to zamiast serducha ma elektryczny rozrusznik. Dwójka nie tych samych połówek pomarańczki, a może dwie bliźniacze dusze? Taka abstrakcja, że Mrożek wysiada!

9) A co z fluffem 1/8? (fluff - słodki, uroczy fik, miłość, oddanie, cukrzykom wstęp wzbroniony)

:haha:

Ebenezer przejechał dłonią po świeżo umytej grzywie krasnala. Gadziu zamruczał niczym kocię i uśmiechnął się do Templariusza. W oczach sługi Mortis wybuchł gejzer radości. Natychmiast złapał krasnoluda za dłoń i pobiegli razem przez ukwieconą łąką, obrzucając się kwiatami, uśmiechami, półsłowkami, batonikami...

10) Podaj tytuł fanfika z parą 7/12

Elledan z Seamielem... Hmmm... "Wojna o depilator z ogniem w tle"

11) Jaki byłby powód pozbawienia dziewictwa 1 przez 4?

Gaderic deflorowany przez Vogela?! Wielkie nieba... Pewnie karaś jak zwykle zaległ gdzieś w rowie, a w Voglu obudził się Pyriel :mrgreen:

12) Czy ktokolwiek z Twoich znajomych czytał coś erotycznego o 3?

A spłodziło się kiedyś trochę tego, to i kolegom się czytało przy bimberku :mrgreen:

13) Czy ktokolwiek z twoich znajomych narysował lub napisał coś o 11?

O Nagashu?
Baaa, R'ed... eee... Pyra w komiksach :D Theleba, takoż w komiksach... i to chyba alles :]

14) Czy ktoś z twoich znajomych (albo ty) napisałbyś kiedyś coś z trójkątem 2/4/5?

Allemon, Vogel, Pyriel... Nie, to przechodzi ludzkie i wampirze pojęcie, nie wiem czy są takie jednostki na tym świecie :]

15) Co mógłby 8 krzyczeć w momencie wielkiej "pasji"?

Eben?
"Odwołali koncert? Jak to odwołali? naprawdę odwołali koncert?! Kto do morwy nędzy pozwolił im odwołać koncert?! Komu ja teraz bilety odsprzedam?!"

16) Gdybyś pisał song-fika (fik na podstawie utworu i z kawałkami tekstu utworu w fiku) o 10, jaki utwór byś wybrał?

O Ferdziu.
Feel, "Chodź tu do mnie" :D

17) Jeśli napisałbyś fika 1/6/12, jaki by był?

Gaderic, Vozu i Saemiel? Byłoby dużo picia i latających tosterów, a na koniec Gadziu jak zwykle w rowie :-P

18) Jaki sposób miałby 10 żeby podporządkować sobie 2?

Fergard ma podporządkować Allemona? Huh... "Dam Ci pakiet kontrolny PKP" :]

19) Kiedy ostatnio coś czytałeś o 5?

O Pyrze?
Ho-ho-ho, niepamiętam.

20) Jaka jest najbardziej ukrywana dewiacja 6?

Bawienie się tosterem :mrgreen:

21) Jakim cudem 11 zerżęłaby 9? Po pijaku czy raczej na trzeźwo?

Ja miałbym zerżnąć Machak? To musiałaby być dobra impreza :mrgreen:

22) Jeśli 3 i 7 byliby razem, kto byłby "na górze"?

R'ed z Elledanem? :haha: Dla własnego dobra nie napiszę :mrgreen:

23) Co by było gdyby 2/8 było kanonem (tzn. twórcy gry orzekliby w fabule że to para i już?)

To by Ebenezer jeździł na koncerty koleją :mrgreen:

24) "1 i 7 żyli sobie razem wesoło, póki 9 nie zerwał z 4 i nie zbałamucił 7. 1 ze złamanym sercem przeżył jedną gorącą nockę z 11 i krótki, nietrwały i nieszczęśliwy związek z 12, po której szukał szczęścia u 5 a w końcu znalazł swoją prawdziwą miłość w ramionach 3."

Gaderic i Elledan żyli sobie razem wesoło, póki Machak nie zerwała z Voglem i nie zbałamuciła Elledana. Gaderic ze złamanym sercem przeżył jedną gorącą nockę z Nagashem (rany boskie!) i krótki, nietrwały i nieszczęśliwy związek z Saemielem, po której szukał szczęścia u Pyriela a w końcu znalazł swoją prawdziwą miłość w ramionach R'ed."

Bez komentarza... :-P

25) Wymień 3 osoby które chciałby przeczytać fik z pytanie powyżej.

Nie znam takich, ja na pewno nie :]

26) Zaproponuj osobę która by to napisała.

R'ed, zabieraj te łapy od klawiatury!

27) Pomysły i serwowanie drinków:

R'ed kiedyś tam pomykała w stroju pokojówki 8-)

28) Wsparcie moralne i parę perwersyjnych pomysłów:

Wsparcie, to może Vozu, a jak perwera to jeno Pyriel :]

29) Standarowe tancerki go-go w tle:

Nie chce standardowych, chce niestandardowe!

30) Supporterzy:

Taaa... kto chce, niech podniesie rękę :-P
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2009-06-17, 17:57   

Nagash ep Shogu napisał/a:
Ebenezer przejechał dłonią po świeżo umytej grzywie krasnala. Gadziu zamruczał niczym kocię i uśmiechnął się do Templariusza. W oczach sługi Mortis wybuchł gejzer radości. Natychmiast złapał krasnoluda za dłoń i pobiegli razem przez ukwieconą łąką, obrzucając się kwiatami, uśmiechami, półsłowkami, batonikami...

*nie może złapać oddechu*

Nagash ep Shogu napisał/a:
Fergard ma podporządkować Allemona? Huh... "Dam Ci pakiet kontrolny PKP" :]

*krztusi się*

Nagash ep Shogu napisał/a:
Bawienie się tosterem :mrgreen:

*dusi się*

Nagash ep Shogu napisał/a:
22) Jeśli 3 i 7 byliby razem, kto byłby "na górze"?

R'ed z Elledanem? :haha: Dla własnego dobra nie napiszę :mrgreen:

*robi się się sino-fioletowa*

Nagash ep Shogu napisał/a:
Gaderic i Elledan żyli sobie razem wesoło, póki Machak nie zerwała z Voglem i nie zbałamuciła Elledana. Gaderic ze złamanym sercem przeżył jedną gorącą nockę z Nagashem (rany boskie!) i krótki, nietrwały i nieszczęśliwy związek z Saemielem, po której szukał szczęścia u Pyriela a w końcu znalazł swoją prawdziwą miłość w ramionach R'ed."

*niedotlenienie mózgu, narząd trwale uszkodzony* :lol: :lol:

Nagash ep Shogu napisał/a:
R'ed, zabieraj te łapy od klawiatury!

kiedy ja nie mogę! to się dzieje samo... :devil:
_________________

 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-06-17, 18:12   

Całe szczęście że nikt mnie nie lubi i nikt nei pisze tutaj o mnie ^^^

:P
_________________
 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2009-06-17, 18:14   

DeathCloud napisał/a:
Całe szczęście że nikt mnie nie lubi i nikt nei pisze tutaj o mnie ^^^

:P

zamieńmy się! xD
_________________
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2009-06-17, 21:54   

Vozu napisał/a:
DeathCloud napisał/a:
Całe szczęście że nikt mnie nie lubi i nikt nei pisze tutaj o mnie ^^^

:P

zamieńmy się! xD

Histeryzuuuujesz ;-) gorzej ma Pyrka!
_________________

 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-06-17, 22:43   

Wiecie może też napiszę na temat.

Nr. 1-12 - puste.
Nikogo z was nie lubię więc przynajmniej odde mnie ominą was te głupie craki :P

Tap, tap, tap tap, , tap, tap, tap, tap.
_________________
 
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2009-06-17, 22:52   

A gdyby tak :
1. DeathCloud
2. DeathCloud
3. DeathCloud
4. Szef .дат
5. DeathCloud
6. DeathCloud
7. DeathCloud
8. DeathCloud
9. DeathCloud
10. DeathCloud
11. DeathCloud
12. Qumi
:devil:
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-06-17, 22:54   

Rozumiem

^^^
_________________
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2009-06-18, 08:55   

Ekhm, jak dzisiaj będę na tyle nietrzeźwy to tu napiszę....
Ciekawe kogo tym razem pozbawić dziewictwa... NIE! Elle nie !
Co zrobić z ta niesłabnącą popularnością? Moja bujna broda zdobi już nie jeden magazyn mody Disowskiej... Ale zagrożeniem dla niej są fanki i Pyrael którzy na mój widok, rzucają się na mnie.....choć Pyrael nie na widok brody... Coś z tym trzeba zrobić...
Piszę z pracy więc -idę pracować.... Wieczorem powinien się tu znaleźć mój Crack attac :-P
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Fergard 
Rycerz piekieł
Już nie emo półdemon



Wiek: 29
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 188
Skąd: Czy to ważne?
Wysłany: 2009-06-19, 13:24   

Nagash ep Shogu napisał/a:


16) Gdybyś pisał song-fika (fik na podstawie utworu i z kawałkami tekstu utworu w fiku) o 10, jaki utwór byś wybrał?

O Ferdziu.
Feel, "Chodź tu do mnie" :D




Nie jestem pewien, czy to bardziej nie pasuje do Pyriela... :->
_________________
Your hope ends here... And your meaningless existence with it!
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2009-06-20, 10:13   

Fergard gadałem z Pyrą i on Cie jakoś nie kojarzy, dlatego zastanawiam się czemu Ty piszesz o nim jakbyś go znał :?:


1 Mike
2 Vozu
3 Shogu
4 Pyriel (toż to istna perełka forumowa)
5 Gaderic
6 MachaK
7 Vogel
8 Kathrin
9 Cetchu
10 Elledan
11 Wiszu
12 R’ed

1) Czy kiedykolwiek czytałeś fik z parą 6/11? A chciałbyś?
Niczego z Wiszem nie pamiętam choć to mogłoby być ciekawe.

2) Uważasz że 4 jest sexy? Jak bardzo?
Pyriel :?: No w końcu zaprzedał za to duszę więc niech mu będzie, że jest.

3) Co by było gdyby 8 zaszła w ciążę z 12?
Kathrin z R’ed :?: Czyżby nasza naczelna terrorystka coś przed nami ukrywała :?: Nag przypomnij no kto tam u was nosił spodnie :?:

4) Polecasz jakiś fik o 9?
Hmmmm nie ale było parę fajnych komiksów by R’ed.

5) Czy 2 i 6 stworzyliby dobrą parę?
Vozu i MachaK to przecież idealna para, dwuwymiarowy amator sprzętu AGD i wiecznie marudząca upiorzyca. Już widzę jak namiętnie kotłują się we Frani.

6) 5/9 czy 5/10? Dlaczego?
To chyba oczywiste że Gaderic z Elledanem, każdy widzi jakim głodnym wzrokiem ten krasnolud łypie na naszą forumową blondyneczkę. Poza tym nawet gdyby chciał to serce Cethu i tak należy tylko do Cthulhu

7) Co by się stało gdyby 7 przyszła do 2 i zastała ją uprawiającą seks z 12?
Hmmm od elfek nie stronię a w kupie siła :admin:


8) Stwórz krótki opis fanika 3/10

POLOWANIE
Wampir był głodny lecz przez całą noc nie nadarzyła się okazja do posilenia. Gdy już zrezygnowany miał skryć się przed nadchodzącym świtem w końcu wypatrzył to czego szukał. Stała zwrócona do niego plecami oparta o balustradę tarasu. Wampir delikatnie przywarł do długowłosej blond elfki i zaczął szeptać obezwładniające zaklęcia. Jednocześnie delikatnie gładząc ręką idealnie gładkie nogi. Ustami pieszcząc szyję swej ofiary powoli zbliżał swą dłoń do łona nie mogąc już wytrzymać żądzy jaka go opanowała.
- Nie na pierwszej randce - głos Elledana wylał wampirowi kubeł zimnej wody na krocze :-D

9) A co z fluffem 1/8? (fluff - słodki, uroczy fik, miłość, oddanie, cukrzykom wstęp wzbroniony)
Hmm co prawda powyższy się bardziej kwalifikuje do tego punktu ale nie mogłem się powstrzymać przy takiej parze .

Mike i Kathrin to byłoby mniej więcej tak:
On zimny, on zimny
Ona gorąca
On nie chce, on nie chce
Ona go trąca.
I lewą nóżkę na niego kładzie
Ruszaj się ruszaj się Ty martwy dziadzie

10) Podaj tytuł fanfika z parą 7/12
Ja i R’ed

„101 sposobów na wykorzystanie komnaty tortur nie do tortur.”

11) Jaki byłby powód pozbawienia dziewictwa 1 przez 4?
A czy Pyra musi mieć powód :?:

12) Czy ktokolwiek z Twoich znajomych czytał coś erotycznego o 3?
Nie

13) Czy ktokolwiek z twoich znajomych narysował lub napisał coś o 11?
A kto by chciał pisać o krasnoludzie :?:

14) Czy ktoś z twoich znajomych (albo ty) napisałbyś kiedyś coś z trójkątem 2/4/5?
Vozu, Pyriel i Gaderic :?: Wątpię by znalazł się ktoś na tyle wypaczony by się tego podjąć.

15) Co mógłby 8 krzyczeć w momencie wielkiej "pasji"?
Następnego ale tym razem ma być długodystansowy :!:

16) Gdybyś pisał song-fika (fik na podstawie utworu i z kawałkami tekstu utworu w fiku) o 10, jaki utwór byś wybrał?
Elle za te blond kłaki to tylko „sex-bomb”

17) Jeśli napisałbyś fika 1/6/12, jaki by był?
Intrygi, perwersja, nekrofilia, homo hard… Czyli perwersyjna elfka (R’ed) nawiedzana przez ducha byłej żony (Machak) martwego męża (Mike) za to, iż ta ma inne plany co do jego zwłok niż pochówek.

18) Jaki sposób miałby 10 żeby podporządkować sobie 2?
Elle Voza no to chyba tym swoim ukochanym depilatorem.

19) Kiedy ostatnio coś czytałeś o 5?
Gaderic w tym temacie dość często się przewija w ciekawych wątkach :admin:

20) Jakia jest najbardziej ukrywana dewiacja 6?
Lubi seks na Sienkiewicza, mnie nie pytajcie jak to wygląda

21) Jakim cudem 11 zerżnęłaby 9? Po pijaku czy raczej na trzeźwo?
NO podstępem przebierając się za ośmiornicę wtedy Ceth by nie odmów nawet na trzeźwo.

22) Jeśli 3 i 7 byliby razem, kto byłby "na górze"?
Shogu i ja :?: To chyba oczywiste, że miejsce trupa jest w glebie, poza tym nie podobają mi się te insynuacje.

23) Co by było gdyby 2/8 było kanonem (tzn. twórcy gry orzekliby w fabule że to para i już?)
Vozu i Kathrin
Dwuwymiarowy duch i rządna miłości sukubica mielibyśmy fabułę o nieszczęśliwej miłości i wieeeeeelu zdradach.

24) "1 i 7 żyli sobie razem wesoło, póki 9 nie zerwał z 4 i nie zbałamucił 7. 1 ze złamanym sercem przeżył jedną gorącą nockę z 11 i krótki, nietrwały i nieszczęśliwy związek z 12, po której szukał szczęścia u 5 a w końcu znalazł swoją prawdziwą miłość w ramionach 3."

Mike i Vogel żyli sobie razem wesoło, póki Cetchu nie zerwał z Pyrielem i nie zbałamucił Vogela (cos go do mnie strasznie ciągnie). Mike ze złamanym sercem przeżył jedną gorącą nockę z Wiszem (te krasnoludy zawsze wykorzystają słabość) i krótki, nietrwały i nieszczęśliwy związek z R’ed, po której szukał szczęścia u Gaderica (kolejny krasnolud wykorzystuje załamkę trupa) a w końcu znalazł swoją prawdziwą miłość w ramionach Shogu (ja zawsze wiedziałem, że te jego związki z kobietami to tylko na pokaz)

25) Wymień 3 osoby które chciałby przeczytać fik z pytanie powyżej.
Pyriel, R’ed i Kathrin bo to ich klimaty

26) Zaproponuj osobę która by to napisała.
R’ed już kiedyś walnęła takim ambitnym dziełem i wiem, że jest do tego zdolna.

27) Pomysły i serwowanie drinków:
Ja, ja, ja to tego trzeba być okrutnym i wrednym bydlakiem czyli wzorowym pracownikiem inkwizycji.

28) Wsparcie moralne i parę perwersyjnych pomysłów:
R’ed i Kathrin w końcu elfki i sukuby to spece od perwa

29) Standarowe tancerki go-go w tle:
R’ed, MachaK, Kathrin i pewnie Pyry by się ze sceny nie zgoniło.

30) Supporterzy:
Ze strachu o obsmarowanie każdy chciałby mieć wpływ.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
Ostatnio zmieniony przez Vogel 2009-06-20, 11:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Alexij Septimus 
Paladyn
Bronie



Wiek: 29
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Tarnowskie Góry :)
Wysłany: 2009-06-20, 11:16   

I zaś o mnie zapomnieli :evil: , a ja zawsze wszystko czytam.
_________________
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2009-06-20, 11:25   

Zastanów się czy naprawdę chcesz się w takim zestawieniu znaleźć.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Alexij Septimus 
Paladyn
Bronie



Wiek: 29
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Tarnowskie Góry :)
Wysłany: 2009-06-20, 11:28   

E tam.... Poczekam i kiedyś może. Jak się znajdę to chyba tylko jak sam zrobię :P
_________________
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2009-06-20, 17:57   

Vogel, zostałeś moim miszczem XD będę to sobie czytać jak tylko złapie mnie dół, rechotka gwarantowana.
_________________

 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2009-06-23, 20:26   

Wymęczyłem tego Craca Ataca..... chyba mnie przeceniacie :-P

1. Cethu
2. Death Cloud
3. Ebenezer Meshullam
4. Elledan
5. Kathrin
6. Machak
7. Nagash ep Shogu
8. Pyriel
9. R'edora
10. Vogel Serapel
11. Voziu
12. Wiszu

Pytania

1)Czy kiedykolwiek czytałeś fik z parą 6/11? A chciałbyś?
Machak i Voziu? Parka całkiem niezła na fika: ona eteryczna, tragiczna nimfomanka, a on zimny, prawie eteryczny trup, z problemami (fobia przed tosterami). Nie czytałem, ale taki fik zapowiada się smakowicie ^^’

2) Uważasz że 4 jest sexy? Jak bardzo?
Elledan? Czy sexy? Toż tu można by mały referacik nad tematem elfiej moralności machnąć. Czy srebrna zbroja i rajstopki w kucyki mogą być sexy? Dla kogo? Wiemy że faceci metroseksualni gola nogi, ale czy elfy mają owłosione nogi? Czy Elle jest metro, czy elf może w ogóle być metro? Jak to ma się do libido? I gdzie tu bycie „sexy”? Toż to czyta PERWERSJA! Elle jest Perwersyjny!

3) Co by było gdyby 8 zaszła w ciążę z 12?
Pyrael w ciąży z Wiszem? Znaczy….. że co? Wiszu! Jak mogłeś pyre zbałamucić! Na brodę Wotana!

4) Polecasz jakiś fik o 9?
O R’edzi? Hmm… w jakim fiku ona bije facetów ubijakiem piany, ubrana w perforowany latex, siedząc na różowym kucyku? Jeśli jest takowy to polecam ;P=

5) Czy 2 i 6 stworzyliby dobrą parę?
Dech i Machak? Trudno powiedzieć – Dech by się zaprogramował na sex, ale Machak by włączać programu nie umiała… i co teraz? A jeszcze pieniążek musiała by wrzucić, a ona taka eteryczna… To byłby bardzo udana para ^^’

6) 5/9 czy 5/10? Dlaczego?
Kathtin z R’edzią? Chyba nie , panie raczej w męskiej urodzie gustują, choć Kathrin to postępowa demonica… Czyli Kathrin i Vogel- klasyczny związek on imperialny dawca emocji, ona sukuba się pożywia. Wiktoriański klasyk!



7) Co by się stało gdyby 7 przyszła do 2 i zastała ją uprawiającą seks z 12?

Nagu przychodzi do Death’a o on testuje swoje oprogramowanie z Wiszem? Wyszedł by z tego najlepszy kącik majsterkowicza…EVER!

8) Stwórz krótki opis fanika 3/10
Eben z Vogelem?

„Rozkoszny loszek- czyli zabawiał inkwizytor templariusza razy kilka”

Ciemna noc, z lochu słychać nieprzyjemne jęki….
Eben wpatrzony w okno piwniczki, z mieszanką obawy, a zarazem pożądaniem nowych doświadczeń. Wtem z tyłu łapią go ręce inkwizytora, i słychać donośny bas:
- Ha nie spodziewałeś się Hiszpańskiej inkwizycji! Nadstawiaj się! – rozkazująco rzekł inkwizytor.
-Nie nie tutaj! Zabierz mnie do loszku! Tyle o nim słyszałem! – błagalnie Eben.
-Najpierw musisz na niego zasłużyć!
Nie…. zbyt chore, poza tym zbyt w stylu tanich pornoli z pseudo fabułą ;P=

9) A co z fluffem 1/8? (fluff - słodki, uroczy fik, miłość, oddanie, cukrzykom wstęp wzbroniony)
Orz kurna… same pedalstwo.. znaczy ten no, homo związki mi wychodzą, trzeba było układać numeracje pod pytania ;P=

Na brzegu spokojnego jeziorka, przy świetle księżyca dotykany delikatna bryzą zefirku. Stoi Cethu i płacze…
-O Wielki przedwieczny! Dlaczego mnie nie chcesz! *snif, snif*
Łzy spływają po jego bladym licu. I wpadają do jeziorka. Wtem wody wzburzone wypluwają piękną istotę. A z oczu bije mu żar miłości!
-Ja cię chce! Biedaku nie pacz już więcej!
Pyra ociera delikatnie łzy z twarzy cecha.
-Ale przedwieczny mnie nie zachciał!- Cethu odtrącił rękę Pyriela.
Teraz to pyriel rozpłakał się rzewnymi łzami a żar w jego oczach zgasł. Wielce to zasmuciło Cetha. Który zrozumiał swój błąd i przytulił Pyriela – Przepraszam cię! Nie chce żeby żar w oczach twych przepięknych nie gasł już więcej!
I żyli długi i szczęśliwie, nie licząc paru żylaków każdy wie gdzie…

10) Podaj tytuł fanfika z parą 7/12

„Wampirzyc pociąg do owłosionych kobiet- czyli jak Nagu, Wisza z kobietą mylił.”

11) Jaki byłby powód pozbawienia dziewictwa 1 przez 4?

Cethu mógł polecieć na błyszczącą zbroje Eellego- zwłaszcza jak ten się kąpał, w stawie pełnym ośmiornic, w północnej Anglii. Wysoce prawdopodobne… Cethu nie wszystko co ma macki chce cię zbałamucić!

12) Czy ktokolwiek z Twoich znajomych czytał coś erotycznego o 3?

Nie sądzę ;P= No chyba że podczas jakiegoś gigu u Mortis Eben się zdeczko uchlał i ktoś to opisał…

13) Czy ktokolwiek z twoich znajomych narysował lub napisał coś o 11?
Ano znalazło by się cosik…. Ale nic zbereźnego!

14) Czy ktoś z twoich znajomych (albo ty) napisałbyś kiedyś coś z trójkątem 2/4/5?
Detch i Elledan napastowani przez Kathrin? Nie przyznaje się do takiego Ficka ;P= Ale pewno paru zapaleńców by się znalazło….

15) Co mógłby 8 krzyczeć w momencie wielkiej "pasji"?

Pyriel? Pewno coś w stylu „O tak! 22 partner a ja wciąż nie mam celulitu!”

16) Gdybyś pisał song-fika (fik na podstawie utworu i z kawałkami tekstu utworu w fiku) o 10, jaki utwór byś wybrał?

Vogel- rapowa „Inkwizycja” Słonia (tak mi google kazało!)

17) Jeśli napisałbyś fika 1/6/12, jaki by był?
Cethu/Machak/Wiszu – śmierć, topór, krew- a wszystko o zapachu limonki…. Tak ja też nie wiem co to miało znaczyć ;P=

18) Jaki sposób miałby 10 żeby podporządkować sobie 2?

Vogel z pewnością podporządkował by sobie Dech’a zwyczajnym śrubokrętem ;P=

19) Kiedy ostatnio coś czytałeś o 5?

Ostatnio to w tym temacie…

20) Jakia jest najbardziej ukrywana dewiacja 6?

Machak „podczas” wykrzykuje zbereźne słowa po hebrajsku, arabsku i łacinie… nie pytajcie skąd wiem…

21) Jakim cudem 11 zerżęłaby 9? Po pijaku czy raczej na trzeźwo?

Voziu zreżnoł by R’ed…po pijaku na jego urodzinowej imprezie. Ale poziom alkoholu w wydychanym powietrzu groził by samozapłonem…

22) Jeśli 3 i 7 byliby razem, kto byłby "na górze"?
Eben i Nagash razem? Wampirze zawsze wypływa na wierzch, jak nie toby yle krwi z Ebena upił że ten nie miałby siły walczyć…

23) Co by było gdyby 2/8 było kanonem (tzn. twórcy gry orzekliby w fabule że to para i już?)

Death z Pyrą? To byłby koniec Disa jakiego znamy…


24) "Cethu i Nagash żyli sobie razem wesoło, póki R’edora nie zerwała z Ellem i nie zbałamuciła Nagasha. Cethu ze złamanym sercem przeżył jedną gorącą nockę z Voziem i krótki, nietrwały i nieszczęśliwy związek z Wiszem, po której szukał szczęścia u Kathrin wkońcu znalazł swoją prawdziwą miłość w ramionach Ebena”

25) Wymień 3 osoby które chciałby przeczytać fik z pytanie powyżej.
Nie jestem pewien…

26) Zaproponuj osobę która by to napisała.
Nagash xD=

27) Pomysły i serwowanie drinków:
Vogel pomysły, a drinki to ja będę robić i wypijać ;P=

28) Wsparcie moralne i parę perwersyjnych pomysłów:
Każdy dorzucić powinien swa cegiełkę xP=

29) Standarowe tancerki go-go w tle:
R’ed i Kathrin, Machak… jeszcze jakieś kobitki?

30) Supporterzy:
Chyba ten kto zechce…

Uff koniec! Idę przeżyć katharsis...
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum