Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z misją 5 Imperium
Autor Wiadomość
Szenk 
Chłop


Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-05-06, 21:45   Problem z misją 5 Imperium

Witam.
To mój pierwszy post na tym forum, i mam nadzieję - nie ostatni, więc przy okazji chciałbym się przywitać i pozdrowić wszystkich.

Jakiś czas temu nabyłem sobie Disciples III Reincarnation, ale zacząłem w nią grać dopiero niedawno, kiedy odkryłem, że ukazało się pełne spolszczenie.

Ale do rzeczy. Mam problem w piątej misji Imperium. Wyczyściłem całą mapkę, pokonałem elfy, nieumarłych i legiony. Pozostała mi tylko brama pilnowana przez krasnoluda, który jednak nie chce ze mną rozmawiać.
W dzienniku jest tylko, żebym znalazł źródło mocy. Wszystkie inne zadania - główne i poboczne - mam zaliczone.
Czy to jakiś bug, czy też coś ominąłem?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
 
byzsla 
Paladyn
Bot nevendaarski



Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 351
Skąd: Ok. Olsztyna
Wysłany: 2014-05-07, 07:46   

Po pierwszej rozmowie z nim powinieneś się z nim bić. Później powinna być z nim rozmowa i jak dobrze pamiętam powinien kierować on albo do pokonania maga albo do pokonania szwędających się rycerzy imperium. Jeżeli chodzi o maga to on będzie daleko na wschodzie na dużym placu, jeżeli chodzi o rycerzy to oni pojawiają się na południe od niego zaś na wschód od miasta na południe jako jednostka pojawiająca się znikąd (czyli wcześniej tam nic nie było, a teraz będzie rycerz oraz namiot).

Generalnie to najlepiej prześledź dialogi z krasnoludem czego on w ogóle chce.

Jak i tutaj nie znajdziesz odpowiedzi to udostępnij save.
 
 
Szenk 
Chłop


Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-05-07, 09:52   

byzsla ----> Nie wiem, czy nie piszesz o innym krasnoludzie. Tego spotkałem wcześniej, też przed jakąś bramą, i faktycznie najpierw odbyłem z nim pojedynek, a później wysłał mnie z jakąś misją.

Mnie natomiast chodzi o krasnoluda ulokowanego na samej północy mapy, tuż przed miejscem, które mam zaznaczone gwiazdką na minimapie, jako źródło mocy, do którego mam się udać.
Brama jest zamknięta, a wszelka próba rozmowy z nim jest ucinana przez tego krasnoluda, który mówi, że nie ma o czym rozmawiać z ludźmi.
 
 
byzsla 
Paladyn
Bot nevendaarski



Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 351
Skąd: Ok. Olsztyna
Wysłany: 2014-05-07, 17:37   

No to umieść tutaj swego save to spróbuję go ogarnąć, bo grę przechodziłem dość dawno i nie wszystko już pamiętam.

Save znajdziesz w moich dokumentach/moje gry/disciples 3/save
 
 
Szenk 
Chłop


Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-05-07, 18:11   

Proszę bardzo. Załączam ostatniego sejwa z mojej rozgrywki.

save.zip
Pobierz Plik ściągnięto 694 raz(y) 235,65 KB

 
 
byzsla 
Paladyn
Bot nevendaarski



Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 351
Skąd: Ok. Olsztyna
Wysłany: 2014-05-07, 19:02   

Przy "starej" bramie (pod tej przy której się biłeś) jest biały krasnolud - porozmawiaj z nim a uzyskasz nowe zadanie. Przegapiłeś go ;-)
 
 
Szenk 
Chłop


Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-05-07, 20:04   

Wielkie dzięki, Mistrzu :)
Z dwojga złego już wolę, jak to ja coś przegapię, niż jeśli gra jest zabugowana.

Ale, swoją drogą, w dzienniku, ani w wydarzeniach w tym scenariuszu nie było żadnej wskazówki, która pozwoliłaby mi sądzić, że muszę wracać do tej bramy i "białego krasnoluda". Nigdy bym na to nie wpadł, chyba że zupełnym przypadkiem podczas któregoś to okrążenia, jakie bym robił po tej mapie.

No, chyba że to znowu ja coś przegapiłem :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum