Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Disicples reincarnation - dyplomacja
Autor Wiadomość
Scarned 
Chłop


Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-10-29, 22:19   Disicples reincarnation - dyplomacja

Witam, wiem już, że obecnie nie ma czegoś takiego jak możliwość grania razem przeciwko ai, ale może komuś udało się odkryć, czy dałoby się ustawić to ręcznie np. w edytorze, albo może czy powstaje jakiś prosty mod do tego.
Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek informacje.
 
 
sb8gapi 
Zbir
sb8gapi


Wiek: 43
Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-10-30, 14:15   

Z tego co wiem, to może Byzsla, mógłby coś więcej powiedzieć na ten temat.
Stworzył mod go tej gry. Ja osobiście nie zagłębiałem się bardzo w mechanikę gry.
Bardziej koncentrowałem się na spolszczeniu.
Postaram się jednak poszukać odpowiednich skryptów w grze. i jak coś znajdę to napiszę.
 
 
 
Scarned 
Chłop


Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-10-30, 16:13   

Wielkie dzięki.
Jak będę mógł to postaram się jakoś odwdzięczyć.
 
 
byzsla 
Paladyn
Bot nevendaarski



Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 351
Skąd: Ok. Olsztyna
Wysłany: 2013-10-31, 09:27   

Żadne aliansy nie są możliwe w żadnym z D3, w żaden możliwy sposób.
 
 
sb8gapi 
Zbir
sb8gapi


Wiek: 43
Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-11-03, 10:00   

Witaj
Tak jak napisał byzsla, sojusze nie są przewidziane przez twórców w Disciples III. tak jak to było w Disciples II. Sam szukałem skryptów, i w edytorze map, ale bez skutku.
Jednak zastanawiał mnie taki fragment recenzji Disciples III, który jest np: na stronie CD Project:
"W trakcie przygody gracz będzie towarzyszył Inoel tocząc bitwy i zawierając nietrwałe sojusze z przedstawicielami pozostałych czterech ras."
Domyślam się, że chodzi tiu o kampanię dla pojedynczego gracza, i raczej nie jest możliwe zrobienie sojuszy w mapkach hot-seat. Jeśli się mylę to proszę o sprostowanie.
Ale gdyby przeanalizować mapy z kampanii i skrypty, może dało by radę stworzyć taki sojusz dla gry hot-seat.
 
 
 
Scarned 
Chłop


Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-11-04, 20:08   

Byłoby magicznie i bombowo. Osobiście niestety nie mam jak pomóc bo kompletnie sie na tym nie znam ale strasznie mnie to zdziwiło, że twórcy nie zamierzali czy też o nie pomyśleli, że gracze będą chcieli się łączyć w zespoły.

Udało mi sie jednak znaleźć jakieś nieoficjalny patch, ale działający tylko do podstawki. Całość ogólnie miałem głęboko gdzieś zainteresowała mnie tylko jedna linijka na samymy dole.
"Feature: M0002: In Hot-seat mode, the player is unable to modify diplomacy status with other players"

Znaczy to, że na początku była możliwość łączenia sie w sojusze ,a później to usunięto? albo może coś innego. . Poniżej podaje link do całości.
http://forum.kalypsomedia...ad.php?tid=5809
 
 
sb8gapi 
Zbir
sb8gapi


Wiek: 43
Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-11-04, 20:20   

Na tej stronie jest tylko informacja o zgłoszeniach błędów w Disciples, i ewentualnie co zostało poprawione
To tylko informacja o brakującej funkcji dyplomacji.
Niestety nie zostało to nigdy naprawione przez twórców gry.
Więc wychodzi na to, że twórcy nie mieli zamiaru zrobić dyplomacji i nawet nie poprawili tego po zgłoszeniach graczy.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum