Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Kraina Nivis
Autor Wiadomość
Pyrek 
Wtajemniczony
Rycerz Śmierci



Wiek: 31
Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 33
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2013-10-16, 17:42   Kraina Nivis

Zamieszczam moją nową mapkę. Rozmiar 96x96. Grywalne rasy: Imperium, Klany, Legiony i Hordy. Zamieściłem wprowadzenie, stworzyłem fabułę. Mam nadzieję, że się spodoba. Piszcie jak oceniacie tą mapkę i jakie odnieśliście wrażenia;)

Kraina Nivis.rar
Pobierz Plik ściągnięto 948 raz(y) 54,34 KB

 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2014-03-11, 10:45   Imperium

Rozegrałem mapę Imperium i naprawdę dobrze się bawiłem. Wygląd mapy jak dla mnie jest świetny, a jej specyficzny kształt (zamierzenie lub nie) dzięki odcięciu gracza od przeciwników (By pokonać wszystkich kolejno przechodzimy przez tereny poszczególnych ras) pozwala SI na szkolenie oddziałów by zawsze mogły stawić jakiś opór.

Prostą fabułę, ot pokonaj zbuntowane elfy, uzupełniają dodatkowe zdarzenia i dialogi towarzyszące podbijaniu miast czy odwiedzaniu niektórych lokacji.
Czy mapa była robiona pierwotnie pod BG? Nie widziałem tam bowiem ani jednej jednostki Przymierza co jest marnowaniem potencjału. Minusem jest tez to, że by wykonać założenia misji nie musimy wcale oddalać się zbytnio od stolicy, choć wyszkolenie dość silnej armii byłoby wtedy problemem.

Strasznie dużo artefaktów i butów na mapie, choć ze względu że otrzymuje się je najczęściej po dość trudnych walkach długo musiałem się bez nich obchodzić.

W każdym razie mapka bardzo mi się podoba, jednak ze względu na czas jaki mi zżarła ewentualne przejście inną rasa odkładam na kolejny atak nudy.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Pyrek 
Wtajemniczony
Rycerz Śmierci



Wiek: 31
Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 33
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2014-03-24, 16:22   

Dzięki Vogel za poświęcenie czasu na zagranie mapki, za pozytywny komentarz oraz uwagi. Odcięcie od przeciwników było celowym zabiegiem, starałem się by SI mogło nabić nieco doświadczenia i choć trochę przeszkodzić w rozgrywce.
Tak, mapa była robiona w Powrocie Galleana, dlatego brakuje tutaj jednostek występujących w Buncie Elfów. Jeśli chodzi o liczbę artefaktów, to rzeczywiście jest ich sporo, zastanawiałem się nad zmniejszeniem ilości owych, ale ostatecznie zostawiłem tak jak jest. Akurat Imperium do wykonania swych zadań ma najbliżej, inne rasy muszą nieco więcej się nachodzić, ale też nie jest to jakaś kolosalna różnica, w każdym razie jak podkreśliłeś wyszkolenie dość silnej armii byłoby problemem.
Cieszę się, że doceniłeś także wygląd mapy. Zawsze duży nacisk kładę na wygląd mapy, jakieś pierwsze, dobre wrażenie trzeba wywrzeć, a poza tym w jakimś stopniu umilić grę. Szczerze przyznam, ze układanie fabuły nie jest jakąś moją mocną stroną, stąd dość prosta ona wyszła.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum