Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ancalagon the Black
2010-02-03, 19:09
Lvl Dowódcy
Autor Wiadomość
apogheus 
Chłop


Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 1
Wysłany: 2007-11-17, 22:54   Lvl Dowódcy

Takie małe pytanko:
Jak to jest z poziomem dowódcy? Gram nieumarlakami, przeszedłem tą podstawową sage zabijając na końcu Taiadrielle (czy jakoś tak), osiągnąłem 15 lvl i zacząłem grać w tą drugą misję, ale cały czas pokazuje, że poziom dowódcy = max. Nie ma możliwości dalszego rozowoju dowódcy?
Pozdrawiam
 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2007-11-17, 22:59   

W kampanii można osiągnąć max 15 level dowódcą, potem można go eksportować i dobić do 99 levelu na pojedynczych mapach.
_________________
 
 
 
Eldehast 
Wtajemniczony
Plague Lord



Wiek: 33
Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 399
Skąd: Z otchłani bólu
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2007-11-17, 23:02   

W końcu jakiś temat w tym dziale - i akurat chodzi o tak proste pytanie.. Jak nikt tu nie piszę to po co ten dział?
_________________
Mściciel,działający dla Mortis, zabijący przez swoje cierpienie , ujeżdżający najpotężniejszego lorda smoczych liszy - eldehast...

Wojna Nevendaaru trwa! Renaissance!

www.anotherheroes.yoyo.pl - humor
www.sunless.yoyo.pl - fabuła
www.bitwy.com - uczestnicze tu
 
 
Kathrin 
Rycerz piekieł



Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 444
Wysłany: 2007-11-18, 00:55   

apogheus napisał/a:
ale cały czas pokazuje, że poziom dowódcy = max. Nie ma możliwości dalszego rozowoju dowódcy?
Cały czas jest możliwość dalszego rozwoju dowódcy, aż do 99 poziomu. Przy wyborze kolejnej misji musisz wybrać opcję: importuj dowódców. Aby to było możliwe, po zakończeniu misji musisz zaznaczyć dowódcę, który będzie mógł brać udział w kolejnych.
_________________

 
 
 
Urich 
Wtajemniczony
Ignis Demonia



Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 56
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-11-18, 08:53   

Dziwne bo w BE nie moge importowac po misji i po sadze. Piesz ze moge importowac dowodcow tylko pierwszego poziomu :-x
 
 
Kathrin 
Rycerz piekieł



Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 444
Wysłany: 2007-11-18, 09:41   

Urich napisał/a:
w BE nie moge importowac po misji i po sadze.
Dziwne. Może masz uszkodzoną płytę (porysowaną albo coś w tym stylu). Napisałam o uszkodzeniu, bo miałam problem z PG - właśnie z takiego powodu. Była porysowana i wywalało mi grę po wczytaniu misji.
Urich napisał/a:
Piesz ze moge importowac dowodcow tylko pierwszego poziomu
Funkcja importu działa u mnie normalnie.
_________________

 
 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2007-11-18, 10:05   

U mnie było tak samo, jak grałem na kodach lub ustawiłem poziom startowy dowódcy na wyższy niż 1.
_________________
 
 
 
Urich 
Wtajemniczony
Ignis Demonia



Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 56
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-11-18, 10:07   

tylko ze na kodach specjalnie aby przniesc boha gralem i pisalo ze od 1 lvlu... a jak sage (bez kodow) przechodzilem to tez pisalo ze od 1 :-(
 
 
Kathrin 
Rycerz piekieł



Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 444
Wysłany: 2007-11-18, 10:13   

Jeśli rzeczywiście to wina kodów, radzę z nich zrezygnować. Nigdy z nich nie korzystałam i nie miałam takich problemów. Bez kodów też da się przejść misję, sagę...
_________________

 
 
 
Eldehast 
Wtajemniczony
Plague Lord



Wiek: 33
Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 399
Skąd: Z otchłani bólu
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2007-11-18, 10:14   

Błędy masz - porysowana płyta lub ściągnełeś jakąś zepsutą gre (zależy).
_________________
Mściciel,działający dla Mortis, zabijący przez swoje cierpienie , ujeżdżający najpotężniejszego lorda smoczych liszy - eldehast...

Wojna Nevendaaru trwa! Renaissance!

www.anotherheroes.yoyo.pl - humor
www.sunless.yoyo.pl - fabuła
www.bitwy.com - uczestnicze tu
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2007-11-18, 10:40   

Kampania jak i niektóre misje maja swoje ograniczenia, jeśli chodzi o lvl postaci. Mi osobiście to nie przeszkadza nie miałbym cierpliwości nabijać do 99.
Do podstawowej kampanii nie da się importować bohatera nawet pierwszopoziomowego o ile dobrze pamiętam, przy pojedynczych misjach nie powinno być problemów, tak jak i z eksportem. Po użyciu kodów nie ma na to szans.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2008-07-01, 13:58   

Ja mam patent - w edytorze scenariuszy można dać dowódcę powyżej 10lvl i zapisać następnie zagrać w misję, skończyć ją i ma się dowódcę importowanego.

...i parę przecinków. R'ed
Ostatnio zmieniony przez R'edoa Yevonea 2008-07-01, 15:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kathrin 
Rycerz piekieł



Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 444
Wysłany: 2008-07-01, 17:59   

Pete27 napisał/a:
w edytorze scenariuszy można dać dowódcę powyżej 10lvl

Dowódcy można dać nawet 99lvl, ale w ten czas nie ma żadnej przyjemności z grania ;-)
_________________

 
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2008-07-06, 13:25   

Nie nie oto mi chodzi wtedy niem sensu grania daje zawsze max 10lvl bo to żadna frajda ustawić sobie wszystko na max i kozaczyć...
Ale trzeba zrobić wyżej spomiany przekręt w edytorze ponieważ wtedy nici z grania w dodatkowe kampanie...
 
 
 
Saemiel 
Pandemoniusz
Kaźniodziej



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 721
Skąd: VI Piekło
Wysłany: 2008-07-06, 13:30   

A właśnie, że nie potrzeba. Ja do grania w dodatkowe kampanie używam dowódcy z kampanii, a ten ma 15 lvl. A i mam kilku naprawdę podpakowanych dowódców, ale takimi gram tylko dla przyjemności. I może mają 35 lvl, ale nie robiłem nigdy takich przekrętów.
_________________
Vituperatio stultorum laus est
 
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2008-07-06, 13:37   

Czasami wyskakuje informacja że dowódca nie zostal utworzony na lvl pierwszym a wcale nie gram na kodach.
Myśle że to robienie w scenariuszu tej postaci nie jest jakimś przestępstwem ...
 
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2008-07-06, 15:31   

Obywatelu Pete27, rzecz w tym, że program stawia blokadę na oszukiwanie, spróbuj otworzyć notatnikiem plik z bohaterem i poszukać odpowiednich komend. Zmień wartość, zapisz i sprawdź czy działa, jak nie to przywróć poprzednią wartość i sprawdź dalej.

Ale sens grania wysokolevelowymi postaciami jest ulokowany nie na singleplayerze ale na multi, gdzie i inni bohaterzy mają po krocie doświadczenia.
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2008-07-21, 09:13   

Próbowałem i nic z tego,dam sobie spokój kiedyś pomęcze się i dowódcą nabije te lvl...
 
 
 
Einar 
Adept
Elficki książę



Wiek: 33
Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 41
Wysłany: 2008-08-31, 13:56   

Pete napisał/a:
Czasami wyskakuje informacja że dowódca nie zostal utworzony na lvl pierwszym a wcale nie gram na kodach.
Myśle że to robienie w scenariuszu tej postaci nie jest jakimś przestępstwem ...


Zależy z jakiej misji chciałeś tego dowódcę eksportować. W niektórych misjach dostajesz dowódców lekko zmodyfikowanych (np. +10% do dmg), tych nie wolno ci eksportować. Możesz za to eksportować każdego dowódcę, z którym zaczynasz w stolicy albo którego sam zrekrutujesz w trakcie misji (oprócz złodzieja, ale jaki by to miało sens?)

A jak chcesz sobie fajne eksporty ponabijać, zrób mapę:
- maksymalny rozmiar
- jedna stolica (twoja)
- w stolicy wszyskie eliksiry typu permanent i najlepsze artefakty
- kolo stolicy obóz szkoleniowy
- dużo słabych neutralnych grup jednoosobowych (np. chłop)
- jeden chłop z niebieskim kółeczkiem kończącym misję
- reszta zawalona kopalniami złota (cały teren - twój typ, żadnych mórz czy innych gór)

I po co komu kody? ;)
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2008-08-31, 15:22   

To teraz powiedz mi gdzie tu satysfakcja z takiego kombinowanego bohatera?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum