Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-06-24, 22:46
Komentarze
Autor Wiadomość
Earthalgeroth 
Chłop
Earthalgeroth


Wiek: 42
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-04-05, 20:39   

Witam wszystkich! Do tej pory siedziałem tylko na forum dat. ale tu macie więcej screenów :) Już nie długo. Prawdopodobnie na dniach zostanie otwarta oficjalna strona D3 i wtedy się najpewniej dowiemy jaki końcowy kształt będzie miała nasza wyczekiwana gra ;]
_________________
Just keep on trying...
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-04-05, 22:17   

Oj na koncowy ksztalt to jeszcze troche poczekamy :P Ale mogli by ujawnic cos nowego bo malo tych newsow :/
_________________

Ostatnio zmieniony przez Athelle 2007-04-06, 13:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Smash 
Zbir
Strażnik Lorda Rahla



Wiek: 40
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: D'Hara
Wysłany: 2007-04-06, 00:08   

Oj mogliby mogli :/. Coś czuję, że nie wytrzymam i mój pierwszy zainstalowany d3 będzie w języku rosyjskim xD no chyba, że wydadzą odrazu wersje ang. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-04-06, 09:27   

Cyrylica u mnie nie przejdzie :mrgreen: nawet jak mialbym czekac na gre kolejny rok, to gry po rosyjsku nie zainstaluje ( kompletnie nie czaje tego jezyka - nawet intuicyjnie)
 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-04-06, 09:51   

No skromnie z nowinkami to prawda, choć ostatnio forum D3 trochę odżyło a jeszcze jak stronke uruchomią :D

PS: Jeśli pierwsza będzie tylko rosyjska wersja, to trudno, cyrylice znam, jakoś sobie poradze :P
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
Gallean 
Nekromanta



Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 368
Skąd: Brzuśnik
Wysłany: 2007-04-06, 09:51   

Moim zdaniem to największa zaleta cyrylicy - jest niepowtarzalna ( co prawda ja też nie umiem rosyjskiego...)
_________________
Mors certa, hora incerta

http://s19.gladiatus.pl/game/c.php?uid=68723
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-04-06, 19:41   

Nie uwazam zeby pozwolono na wydanie wersij Rosyjskiej przed wersja angielska. Przeciez wydawca gry jest Strategy First. Jezeli juz to wiecej czasu poczekamy na wersje polskie i inno jezyczne. Angielska i rosyjska moga wyjsc jako pierwsze :P
_________________

 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-04-07, 09:43   

Tez tak mysle. Jezeli premiera ma byc w ostatnim kwartale roku 2007, to polskiej premiery mozna sie spodziewac w pierwszym kwartale 2008. Ale...jestem prawie pewien ze do czasu ukazania sie gry w naszym kraju, bedziemy sie rozkoszowac angielska wersja z underground'u :evil: Tak wiec jeszcze pare miesiecy zostalo. Stay cool ! 8-)
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-04-08, 14:11   

A kto ma jeszcze obawy co do DIII?
No bo te zmiany upodabniające grę do Heroes i najważniejszy mankament czyli krok w tył jeśli chodzi o rasy.
BO ja ine mogę zrozumieć czemu wywalili Nieumarłych i Krasnali, czy scenarzyści mają akurat problem z wymyśleniem fabuły gry by one też mogły by odgrywać większą rolę?
I wcale mnie nie satysfakcjonuje to że pojawiasiew dodatkach, nawet jeśli dodatk pojawia sie zaraz po premierze, bo i tak nie będą częścia oryginalnej historii.
_________________
 
 
 
Zodd 
Rycerz piekieł
Aktywny palacz



Wiek: 36
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-04-08, 14:33   

Możliwe, że chodzi o czas - chcą się wyrobić do premiery. Zrobienie dwóch ras nie jest takie "hop-siup" i sporo trzeba się napracować... a co dopiero kampanie dla nich? A tak nie trzeba będzie czekać dłużej na grę tylko na dodatek :3
_________________
We don't need no education!
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-04-08, 14:45   

Mike xxx napisał/a:
bo i tak nie będą częścia oryginalnej historii.

Dlaczego nie, przecież podstawa może wprowadzać do historii z dodatków. Jeżeli od samego początku planowana jest kontynuacja to zapewne całość będzie tworzyło zwartą historię.
_________________

 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-04-09, 10:23   

Mike xxx napisał/a:

BO ja ine mogę zrozumieć czemu wywalili Nieumarłych i Krasnali

Oni ich nie wywalili. Beda w dodatkach. Nie panikuj. Wydaje mi sie ze ma to zwiazek z fabula. Ktora bedzie sie rozwiazywac w trakcie naplywajacych nowych ras...
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-04-11, 21:58   

Ciekawe czy też byście tak mówili gdyby to waszych ras nie było w p[odstawoej wersji.

Jak na razie to dla mnie DIII to będzie najgorsza część serii.
Podstawka będzie dla mnie produktem wybrakowanym.
Nie chodzi tylko o brak kampanii, ale o same rasy którymi mozna bylo by grać w scenariusze, głównie w multiplayerze.

A to że nie wyrobia się przez to z czasem i to że później będą dfodatki to mnie nie obchodzi.
W takim razie niech wydadzą grę z jedną kampania i rasą, jakby tak zrobili rto już byścei mieli DIII w waszych domach.

Wystarczy popatrzeć na DII gdzie doszły Elfy, sprawiaja wrażenie nie dopracowanych, a ichj historia nie jest częścią historii Wielkich Wojen, tylko jej kontynuacją, a to co innego.

Jak narazie to ja widzę krok w tył jesłi chodzi o rasy oraz człapanie w keirunku Heroes w niektórych aspektach.
_________________
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-04-12, 08:09   

Imperium ZAWSZE bedzie !!! ( bo to ludzie :mrgreen: ). Rozumiem powod twojej frustracji, ale zeby od razu krakac, ze to najgorsza z ze wszystkich czesci? ( btw. nawet w nia nie grajac jeszcze :mrgreen: ). Mam nadzieje ze historia bedzie sie odkrywac w miare dostawania nowych dodatkow. Taki manewr doda troche pikanterii i fani z niecierpliwoscia beda oczekiwac nowych dodatkow. Sluchaj a noz spodoba ci sie na poczatku inna rasa niz bylo dotychczas ( imperium?). Bez paniki.
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-04-12, 12:59   

Mike xxx napisał/a:
Jak na razie to dla mnie DIII to będzie najgorsza część serii.


No tak zaczyna sie Nieumarlych nie ma i juz najgorsza czesc. Mysle ze napewno nie bedzie ona tak wspaniala grywalna i klimatyczna gierka jak DII z dodatkami :) Herosowato bedzie napewno jednak oby jak najmniej :P Najgorsze jest to ze jeszcze stolicy Elfów i jednostek nie pokazali. To jest moja jedyna obawa.

Co do krasiow i Hord to watpie zeby musieli zbyt dlugo czekac. Dodatki wyjda napewno i napewno szybko :P
_________________

 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-04-12, 13:09   

Rany, kolejny zaczyna psioczyc. PRZESTANCIE pisac ze D3 jest gorsze pod xxx (tu wasze argumenty) od D2 bo to jest po prostu smieszne. Jak sie pokaze demo i bedzie do kitu to pojedziemy ta gre na tym forum i oficjalnym ze ruskim w buty pojdzie. Ale puki co, to poczekajmy na grywalna wersje, oki?
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-04-12, 18:16   

Oczywiście wypowiadają sie ci których rasy będą.

Dla mnie produktem wybrakowanym by było nawet gdyby miało brakować tylko krasnali (a to najmniej lubiana rasa przez ze mnie).
Czemu wy musicie patrzeć tylko z perspektywy grup rasowyhc, to nie temat z wojnami rasowymi.

Cytat:
Taki manewr doda troche pikanterii i fani z niecierpliwoscia beda oczekiwac nowych dodatkow.
To beszczelnoś w stopsunku do fanów i tylk ochęć wyciągniecia większej kasy.
Ja dziękują, ruscy nie zarobia nam nie w ten sposób.

Cytat:

Co do krasiow i Hord to watpie zeby musieli zbyt dlugo czekac. Dodatki wyjda napewno i napewno szybko :P

Znaczy wyjdą jakeiś gnioty i z trego będziemy zadowolenii.

Cytat:
Najgorsze jest to ze jeszcze stolicy Elfów i jednostek nie pokazali. To jest moja jedyna obawa.
A wyobraź sobie postanawiają też dać długouchych w dodatku (by więcej wycisnąć ods fanów).I co wtedy zrobisz.

Cytat:
Rany, kolejny zaczyna psioczyc. PRZESTANCIE pisac ze D3 jest gorsze pod xxx (tu wasze argumenty) od D2 bo to jest po prostu smieszne. Jak sie pokaze demo i bedzie do kitu to pojedziemy ta gre na tym forum i oficjalnym ze ruskim w buty pojdzie. Ale puki co, to poczekajmy na grywalna wersje, oki?
BO jest już w teorii gorsze o ile w pprzypadku rozgrywki ipodobieństw do Herosów to rozumiem twoje argumenty, ale nie w przypadku w jakim dają mniej ras (to tak by DIII było tylko 3/5 prawdziwej kontynuachji DII).

A mozę zrobia to co ostatnnio staje sie modne dzieki steaowi (czyli to co np. twóracy Half Life 2) i będą wydawać grę w epizodach po parę misji?
Też wszysko dla was będzie ok?

Ja wcalle nie czekam na DIII.
_________________
 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-04-12, 18:59   

Straaasznie histeryzujesz...jak stara baba. Sam też gram Hordą ale nie mam nic przeciwko takiemu sposobowi wydania. Poczekam i dostane Horde a w międzyczasie pogram Legionami i Imperium. Dla mnie najważniejsza jest grywalność. Jeśli wydanie tych ras w dodatku ma polepszyć jakość gry to jestem gotowy poczekać.
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-04-13, 14:21   

Jednak wydanie tylko trzech ras zmniejsza moim zdaniem szanse ze w dodatkach zobaczymy cos wiecej niz tylko Hordy i Klany :P
_________________

 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-04-13, 21:34   

Cytat:
Straaasznie histeryzujesz...jak stara baba. Sam też gram Hordą ale nie mam nic przeciwko takiemu sposobowi wydania. Poczekam i dostane Horde a w międzyczasie pogram Legionami i Imperium. Dla mnie najważniejsza jest grywalność. Jeśli wydanie tych ras w dodatku ma polepszyć jakość gry to jestem gotowy poczekać.
Czy ty chociaż czytałeś mojego ostanoiego posta?

Cytat:
Jednak wydanie tylko trzech ras zmniejsza moim zdaniem szanse ze w dodatkach zobaczymy coś więcej niż tylko Hordy i Klany :P
ON właśnie, to kolejny zarzut. BO tak zamiast dodatki wnosić coś nowego to będą uzupełniać nie kompletne d3 by było prawie jak powinno. No chyba że ruscy zamierzają przebić Sims ilością dodatków.
Coś myślę że to co zrobił wydawca w przypadku Gallean Return to będzie nic porównaniu z z tym co będzie teraz sie działo.

Jeszcze jedno do Pawła i innych.
Ten topic jest po to by móc podzielić sie swymi komentarzami a nie by tylko wychwalać boskie Disciples III.
Każdy ma prawo do własnego zdania.

NO i żeby nie było że później większość fanó będzie narzekać na zmiany które im sie podobały (jak to było z HIV)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum