Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Raven
2019-03-01, 20:50
Durmstrang - Mapa do Disciples II - Bunt Elfów
Autor Wiadomość
Dyziowskyy 
Chłop


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 7
Skąd: Dolnyśląsk, Wrocław
Wysłany: 2019-02-22, 22:06   Durmstrang - Mapa do Disciples II - Bunt Elfów

Nazwa: Durmstrang
Rasy: Imperium, Górskie Klany, Legiony Potępionych, Hordy Nieumarłych.

Ze względu na wysoki poziom niektórych przeciwników, gracz rozpoczyna grę z bardzo przyzwoitą jednostką należącą do niestandardowego Bohatera głównego misji oraz pełnym zestawem wyekwipowania.

Poziom mapy: Trudny.

Proszę o opinię w komentarzach.

Wziąłem pod uwagę poprzednie komentarze, postanowiłem pobrać inny Edytor Mapy i stwierdzam, że uzupełniłem braki eventów itd. Mapa zebrała ogromne laury od graczy więc myślę, że również się wam spodoba.

Nie mam głowy osobiście do tworzenia wybujałej historii, więc wprowadzenie jest jakie jest, ale bardzo tematycznie związane z Disciples'em.

Pozdrawiam.

Durmstrang.sg
Pobierz Plik ściągnięto 777 raz(y) 710,48 KB

 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2019-02-24, 09:54   

Crossover z Harrym Potterem? :)
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
Chresdel 
Rycerz
Ilustrator



Wiek: 27
Dołączył: 12 Wrz 2017
Posty: 81
Skąd: Fergal City
Wysłany: 2019-02-24, 13:39   

Pitashi miał problem z zalogowaniem się na forum dlatego w jego imieniu przekazuję wiadomość.

"Szkielet mapy ma potencjał chociaż trochę za dużo otwartego terenu przydały by się jakieś równiny i góry gdzie nie gdzie poza tym dalej zachęcam do urozmaicenia map obiektami z moda tutaj przykład dla imperium wykorzystania paru obiektów które są dostępne już w becie do pobrania a poniżej screen z obiektami z bety 2 które nie długo się okażą w publicznej wersji"

1zmi.png
Plik ściągnięto 49 raz(y) 598,21 KB

2zmi.png
Plik ściągnięto 38 raz(y) 606,48 KB

 
 
DarkLuki 
Chłop


Wiek: 43
Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 8
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2019-02-24, 21:47   

Gram tą mapę właśnie Górskimi Klanami, gra się przyjemnie nie za łatwo, nie za trudno. Polecam mapę.

Mapę skończyłem po 97 turach, ale zczyściłem ją całą, bawiąc się przy tym świetnie.
 
 
 
Dyziowskyy 
Chłop


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 7
Skąd: Dolnyśląsk, Wrocław
Wysłany: 2019-02-27, 22:47   

Na dniach opublikuję kolejną mapę, która póki co robi znów furorę, jest dopracowana, a i eventów jest dosyć dużo jak na moje możliwości. Musze dokończyć w miarę dialogi i myślę, że maksymalnie do Soboty będzie opublikowana, byłoby znacznie szybciej ale mam ograniczony czas w tygodniu, więc.. cierpliwości.

Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum