Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Disciples 3 Reinkarnacja - Autorski patch 1.04
Autor Wiadomość
byzsla 
Paladyn
Bot nevendaarski



Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 351
Skąd: Ok. Olsztyna
Wysłany: 2014-09-14, 15:33   Disciples 3 Reinkarnacja - Autorski patch 1.04

Rosyjscy gracze utworzyli moda-patcha, który koryguje ogrom spraw mechanicznych w grze. Wśród nich np. działanie pojedynczych pierścieni, ksiąg, totemów. Lista zmian jest długa i tylko po rosyjsku. Wypatrzyłem wśród nich jednak obniżenie zapotrzebowania na doświadczenie u jednostek 1 poziomu (ciekawe jak to zrobili bez naruszania uzysku). Jest także parę spraw balansujących oraz zupełnie nowych (elementy ekwipunku).

https://yadi.sk/d/QwjBrWL0b3A39

Jeżeli ktoś będzie miał czas to prosiłbym o przetestowanie i zdanie relacji.
 
 
byzsla 
Paladyn
Bot nevendaarski



Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 351
Skąd: Ok. Olsztyna
Wysłany: 2014-09-21, 12:25   

No to tak, trochę pograłem i zauważyłem pewną lepszą wydajność, jednak ponieważ bugów nie doświadczałem to nie wiem gdzie szukać ich napraw. Niemniej najbardziej zainteresowała mnie kwestia exp dla postaci 1-poziomowych i tutaj się usmuciłem - prymitywne i nieprzemyślane obniżenie limitów tylko. Efektem jest, że za te jednostki dostaje się mniej exp, czyli problem rozwiązywany nie jest (jak trzeba było zabić np. 30 giermków aby awansować swojego giermka to po obniżeniu limitu nadal jest kwestia 30 giermków - w przypadku map z armiami frakcyjnymi blisko stolicy jest źle).

Część rozwiązań postaram się przenieść do swojego modu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum