Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Mod poprawiający głosy postaci w Disciples Reincarnation EN
Autor Wiadomość
sb8gapi 
Zbir
sb8gapi


Wiek: 43
Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-07-02, 23:03   Mod poprawiający głosy postaci w Disciples Reincarnation EN

Witam
Przy okazji robienia moda z polskimi głosami do Disciples Reincarnation, przeniosłem niedziałające głosy z wersji Rosyjskiej do moda z polskimi głosami.
Postanowiłem jednak stworzyć mod dla tych, którzy nie chcą mieć polskich głosów postaci, który zamienia niedziałające pliki z głosami z wersji angielskiej, na te działające z wersji rosyjskiej.
Zapraszam do testów i o ewentualne uwagi. Niedziałających głosów było 237.

http://api.storino.pl/public/39Abs

http://api.storino.pl/public/2lT5L (wersja 7zip)

Instalacja

1. Rozpakowany plik wklejamy do folderu mods (jeżeli mamy grę pobrana ze STEAM-u, co jest wielce prawdopodobne, to .../My documents/My Games/Disciples Reincarnation/Mods).
2. Teraz uruchamiamy grę. Wchodzimy w Options i wybieramy expansion. Tam powinna pojawić się lista z nazwami. Dwukrotnie klikamy w nazwę "Voice Fix"(lub podobna nazwa) i klikamy OK.
3. Pojawia się pytanie o restart gry - wybieramy OK. Od tej chwili gramy w polskiej wersji językowej.
4. Żeby powrócić do wersji angielskiej gry, postępujemy analogicznie i odznaczamy wcześniej zaznaczony mod a klikamy Apply(Zastosuj). Nastąpi pytanie o restart gry i klikamy OK
 
 
 
Uczeń 
Włócznik


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 56
Skąd: z Bałtyku
Wysłany: 2013-07-03, 17:21   

Wielkie dzięki. Tego mi było trzeba. Będę testował - jak zauważę błędy dam znać
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum