Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Cienie Przeszłości
Autor Wiadomość
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2011-09-25, 16:48   Cienie Przeszłości

Kolejna moja mapka. Grywalne rasy to Górskie Klany, Hordy Nieumarłych i Przymierze Elfów. Dla tych ostatnich scenariusz nie jest stworzony ponieważ twórca mapki jest leniem i lubi się opierdzielać, jednak powinien zrobić scenariusz w najbliższym czasie. Rozmiary mapki- 96x96. Proszę o komentarze i życzę miłej gry.

Cienie Przeszlosci.rar
Pobierz Plik ściągnięto 617 raz(y) 64,93 KB

_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
Ostatnio zmieniony przez Waskos 2013-09-11, 22:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Fergard 
Rycerz piekieł
Już nie emo półdemon



Wiek: 29
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 188
Skąd: Czy to ważne?
Wysłany: 2011-12-11, 21:41   

Postanowiłem spróbować szczęścia jako Hordy.

Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy jeszcze przed załadowaniem mapy, to brak jakiegokolwiek wprowadzenia czy celów misji. Mam nadzieję, że zostanie to poprawione, osobiście z przyjemnością zawsze czytuję ten tekst.
Dalej, początkowo odstraszyła mnie siła przeciwników, ale przy odpowiednim składzie i uważnym dobieraniu celi można łatwo wbić z poziom czy dwa. Sam Smok Zagłady przed wejściem wystarczy, by wbić Duchowi poziom. Osobiście poszedłem wedle ustawienia Rycerz Śmierci-Zombi-Duch-Duch i jak na razie radzę sobie dobrze. Walki są generalnie dość trudne, niektóre na oko niemożliwe do wykonania od razu(Zombie, Mroczny Władca i Wojownik tuż pod stolicą). Verthiss całkiem nieźle nadaje się do wymiatania elfickich różdżkarzy, ale zgaduję, że jego utrata kończy misję porażką, tak więc starałem się go zbytnio nie wystawiać.
W sumie, mapa jak na razie robi pozytywne wrażenie, aczkolwiek zauważyłem, że drużyna Zombi-Ghul-Duch obok nieczystej bramy jest nieosiągalna. Zmarnowałem przez to 100 many na Lodową Burzę.

Pozdrawiam
_________________
Your hope ends here... And your meaningless existence with it!
 
 
 
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2011-12-12, 18:23   

No tak, wprowadzenie. Kiedy wstawiałem mapke to myślałem, że dość szybko ukończe kampanie dla elfów i wrzuce w pełni dokończoną misje. Jednak potem pojawiły się inne zajęcia co w połączeniu z niewielkim zainteresowaniem doprowadziło, że zaprzestałem prac nad mapką. Jest mi też troche z tego powodu wstyd, normalnie nie porzucam roboty ot tak gdyż to zachowanie niegodne mężczyzny. Nie sądze jednak abym powrócił do tej misji i nie dokończe kampanii dla elfów. Postaram się jednak streścić wprowadzenie.

Czas misji to kilka lat po wydarzeniach z D2:BE, krasnoludzkie klany przepychają się w kolejce do tronu. Naszym zadaniem jest pomóc naszemu kandydatowi w zdobyciu tronu. W tym celu potrzebuje spektakularnego osiągnięcia. Musimy udać się na tereny starego klanu, który został odcięty od królestwa w czasach wielkich wojen i zdobyć ukrywany tam zwój Wotana.

Hordy zostały przebudzone przez potężnego nekromante, który pragnie zdobyć sekrety skrywane w świątyni. Sam nie jest w stanie dokonać więc musimy mu w tym pomóc. W misji jest napisane jak to uczynić.

Nie uważam też aby poziom trudności był duży. Znajdują się tu oczywiście silne drużyny, jednak pokonanie ich wszystkich nie jest wymagane do przejścia scenariusza. Znaleźć można też dużo jednostek, na których można spokojnie nabić lvl.
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum