Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Saga dla dwóch graczy!
Autor Wiadomość
Asuda 
Opętany



Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 22
Wysłany: 2011-11-03, 23:03   Saga dla dwóch graczy!

Zabrałem się do pracy na Sagą w której mamy wybór wcielić się w bohatera Imperium, bądź służebnicę Mortis.
Wiadomo ,że zmontowanie jako takiej sagi dla 2 graczy jest niemal nie możliwe bez skryptów.
Wymyśliłem system aktów gdzie to od zwycięzcy zależy który akt będzie kolejny.
Innymi słowy:
1 mapa.
Zwycięża Imperium > 2 mapa
Zwyciężają Hordy > 3 mapa
Dzięki temu przechodzenie sagi może być całkiem inne dla różnych graczy.
Zamierzam zrobić około 6 Aktów lecz ogólnie będzie ich kilkanaście.
Fabułę całej Sagi piszę Ja ;D
Mam jakby zapędy do pisania książek Fantasy więc mam nadzieję ,że moja historia przypadnie wam do gustu.
Jeśli projekt wypali planował bym kolejne tego typu Sagi do Multi.
Mam nadzieję ,że wytrwam.

Kilka słów o Fabule:

Imperium:
Wcielamy się w Pegaziego Rycerza imieniem Mifis.
Jest on rycerzem Wasala najbardziej wysuniętych terenów imperium na wschód.
Na tych też terenach znikąd pojawiły się Hordy.
Wasal dowiaduje się ,że wróg zniszczył strażnicze miasto, którego celem była ochrona potężnego węzła mocy.
Podejrzewa ,iż słudzy Mortis chcą przyzwać jakąś potworną kreaturę, i wysyła Mifis'a by zbadał sytuację i w razie potrzeby pokrzyżował plany umarłym.

Hordy:
Mortis chce przybrać fizyczną postać, lecz nie jest w stanie tego zrobić bez umiejętności pewnego zmarłego czarnoksiężnika.
Wysyła Erhog by ta dopilnowała przywoływania.
Ołtarz mający być centrum mrocznego rytuału jest jednak zapieczętowany, tak ,że Erhog nie Jest w stanie użyć węzła mocy.
Jest zadaniem jest ściągnąć z ołtarza pieczęć i przyzwać Czarnoksiężnika.

To taki skąpy opis pierwszego aktu.

Kiedy dokończę mapę którą obecnie robię wrzucę ją do tego tematu, i poproszę was o ocenę:
Grywalności, Poziomu wykonania map, Fabuły.

Dziękuję to tyle na dziś ;)

Edit:

Mała zmiana - jako ,że przypomniałem sobie o ograniczeniach edytora, zmieniłem nieco championa Hord - jest to umarły rycerz lekko wyskilowany, lecz Erhog mamy nadal w drużynie.
Wkurzyłęm się trochę właśnie tym ,że Erhog z 1 na 2 lvl musi zebrać ponad 2k expa, ponadto co lvl nie da się dodawać żadnych efektów.

Obecnie jestem na Etapie robienia pobocznych Questów bo część fabularna na Imperium jak i dla Hord mam już w pełni zrobioną.



/ortografia + pozjadane literki. R'ed
Ostatnio zmieniony przez R'edoa Yevonea 2011-11-05, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Asuda 
Opętany



Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 22
Wysłany: 2011-11-08, 07:32   

Nom, więc już niemal mam wszystko to co chciałem, i pewnie dziś wrzucę mapkę na jakiś server i sobie ocenicie ;)

Oto mapka, muszę tylko ogarnąć język bo bo pobrałem jakieś lipne patche i mam niektóre nazwy po polsku niektóre po angielsku ;<

http://www.megaupload.com/?d=B4PUMZL5
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum