Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
O Nowych Łajskach Opowieść - Komentarze.
Autor Wiadomość
Fergard 
Rycerz piekieł
Już nie emo półdemon



Wiek: 29
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 188
Skąd: Czy to ważne?
Wysłany: 2010-06-05, 21:58   O Nowych Łajskach Opowieść - Komentarze.

Jak wyżej. Czujcie się wolni do zniszczenia mnie bądź osławienia mnie, zależnie od opinii i nastroju.
_________________
Your hope ends here... And your meaningless existence with it!
 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2010-06-06, 13:20   

Mnie się podoba, wreszcie pozbyłeś się tych natrętnych powtórzeń ^ ^ Jak zwykle świetnie napisane, jest konkretna historia, właściwie to kilka poprzeplatanych ze sobą, postacie z jakimś "jajem", nawet jeżeli były opisane tylko bardzo pokrótce.

A teraz wady:
-znowu ten chromolony crossover, mniejszy czy większy, ale znowu. Marnujesz się Fergardzie poprzez używanie cudzych wymysłów i splatanie ich ze sobą, rezygnując z wytworzenia czegoś całkowicie własnego. I będę cię jechał za to tak długo, aż zaserwujesz coś bez zapożyczeń.

-Używasz niektórych postaci i motywów do znudzenia, mam tu na myśli nie nazwiska występujące w innych opowiadaniach itp, bo zdaję sobie sprawę, że jest to jeden światek cały czas (tu pozwolę sobie na parafrazę: „Pier*****y crossover!”) ale motywy w stylu trudności z przejściem archaicznych gier. To już było, a odgrzewane kotleciki nie są tak smaczne, jak świeżutkie ;]

Także ja z czystym sumieniem gratuluję tekstu.
Stwórz swój oryginalny świat ;]
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum