Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-06-24, 23:12
Nowe rasy w Nevendaar

Czy w dodatkch do DIII ujrzymy calkowicie nowe rasy ??
Tak. Beda to Zielonoskórzy.
41%
 41%  [ 36 ]
Tak. Beda to Mroczne Elfy.
16%
 16%  [ 14 ]
Tak jednak nie wiem jaka to bedzie rasa.
17%
 17%  [ 15 ]
Nie. Nevendaar nie potrzebuje nowych ras :).
24%
 24%  [ 21 ]
Głosowań: 86
Wszystkich Głosów: 86

Autor Wiadomość
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-03-30, 14:33   

Cytat:
Ja nie widze problemu w tym, ze Elfy sa chwilowo bez Boga... otwiera to nowe mozliwosci i poszerza fabułe.
Każda rasa grywalna musi mieć boga i tyle.

Cytat:


Morskie Ludy i Mroczne Elfy jako jedna rasa to by byla najwieksza pomylka Nevendaar i tylko Dat. i Akella sa w stanie wprowadzic taka glupote do gry.
Racja, to jest totalna bzdura, nie wiem dlaczego taka bzdura przyszła ci do głowy.
Lud Morza może się sprzymierzyć tylko z Ludem Moczar i nikim jednym by utworzyć nową grywalną rasę.
_________________
 
 
 
Gallean 
Nekromanta



Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 368
Skąd: Brzuśnik
Wysłany: 2009-03-30, 14:41   

Co tym masz z tym przymierzem Ludu Moczarów z Morludźmi? Wg mnie to tak jak połączyć Imperium z Klanami. A Mroczne Elfy prawdopodobnie będą w D3 bo fabuła na to wskazuje. Co do Morludzi jako rasy grywalnej to wątpie by stało się to faktem. Ale trzeba przyznać, że byłoby to bardzo interesujące gdyż byliby jedyną rasą nie poruszającą się po lądzie (przynajmniej w założeniu).
_________________
Mors certa, hora incerta

http://s19.gladiatus.pl/game/c.php?uid=68723
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2009-03-30, 14:44   

Gallean napisał/a:
A Mroczne Elfy prawdopodobnie będą w D3 bo fabuła na to wskazuje

:haha: jak na razie to nawet nie jest powiedziane że pojawią się Górskie klany a Ty na nowa rasę liczysz :?: :haha: Poza tym w DIII jak na razie nie ma nawet śladu po mrocznych ale to już inny temat. Ja tez bym nie widział takiego połaczenia jak już to bagniaki z zielonoskówrymi.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Gallean 
Nekromanta



Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 368
Skąd: Brzuśnik
Wysłany: 2009-03-30, 14:50   

Nie wiem co Cię tak bawi. Miałem na myśli fabułę D2. A przy okazji wskazuje ona na pojawienie się Zielonoskórych. Założe się, że jak Disciples okaże się sukcesem to zobaczymy co najmniej 7 ras. Wedle moich prognoz czekają nas 4 dodatki (licząc z Nieumarłymi).
_________________
Mors certa, hora incerta

http://s19.gladiatus.pl/game/c.php?uid=68723
 
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2009-03-30, 14:56   

Cytat:
Wedle moich prognoz czekają nas 4 dodatki (licząc z Nieumarłymi)


Wątpię, twórcy zaprzeczyli że dodadzą zielonoskórych i mrocznych ( o moroludziach nawet nie wspominali )
_________________

 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2009-03-30, 15:13   

Nie liczcie w D3 na nowe rasy. Ta gra juz z Strategy First nie ma nic wspólnego bo to oni sobie siedem ras zażyczyli.

Elfy maja swojego boga ;p a ze chwilowo ten ma ich gdzieś to inna sprawa. W każdym razie maja swój cel. Wałcza o przychylność Galleana i tyle wystarczy.
_________________

 
 
 
mordimer87 
Rycerz
AdMaioremDeiGlorim



Wiek: 36
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 52
Skąd: Magistrat
Wysłany: 2009-03-30, 19:24   

Módlmy się aby dobrze zrobili hordy i klany a o inne rasy będziemy się martwić później. Osobiście wolałbym kilka dodatkowych rozwinięć w drzewkach rozwoju obecnych ras.
_________________
I`ll let the wind blow out the light
cuz it gets more painfull every time I die.
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2009-03-30, 19:25   

A ja jestem przeciwnikiem rozwiniec ;pp i wolalbym nowe rasy.
_________________

 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-03-31, 21:55   

Aj ak bęce chciał dać swoje przemyślenia na temat wyglądu Zielonoskórych to dać tu czy gdzieś indziej?
_________________
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2009-03-31, 22:15   

Załóż nowy temat, jeśli ma być poświęcony stricte Zielonoskórym.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Gallean 
Nekromanta



Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 368
Skąd: Brzuśnik
Wysłany: 2009-04-01, 10:26   

Ja nie wiem jaki jest sens tego tematu skoro każda dłuższa rozmowa na temat jakiejś nowej rasy ma być nowym tematem.
_________________
Mors certa, hora incerta

http://s19.gladiatus.pl/game/c.php?uid=68723
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2009-04-01, 10:40   

Jest sens, jest, bo tutaj niech zainteresowani przygotowują koncepcję tylko Morludzi, a do Zielonych zrobi się osobny wątek, żeby bałaganu nie było.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2009-04-01, 15:17   

Dla mnie i tak jedyna słuszna koncepcja jako nowej grywalnej rasy są Zielonoskórzy jako że nie mają nic wspólnego z pozostałymi rasami :!: Barbarzyńcy to ludzie, Morludzie maja ta sama boginię co Hordy, Mroczne elfy tego samego boga co Przymierze. Tylko Zielonoskórzy mają osobny nie powiązany z innymi panteon bóstw. Maja system podziału na klasy i własna historię.

Bardziej jednak niż do teJ koncepcji jestem jednak przywiązany do nieco odmiennej mówiącej że:

PO CHOLERĘ W DISIE NOWA RASA, PRZECIEŻ TO NIE HEROES KTÓRY GDYBY NIE DODAWAŁ W KAŻDYM DODATKU JAKICHŚ ZAMKÓW NIKT BY POZA PODSTAWKĄ GRY NIE RUSZYŁ


Choć producenci DIII wiedząc iż kopiują rozwiązania z ww wymienionego tytułu tez będą musieli z tej metody skorzystać dla tego nie dali wszystkich ras od początku.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2009-04-01, 15:35   

Ja tam jestem za nowymi rasami. Dopoki nie beda one zgraja potworkow roznego rodzaju wrzucona na sile do jednego miasta. Tak jest w Heroesie i tak nie powinno byc w Discie.

Oczywiscie dobrze wytlumaczone Fabularnie wszystko musialo by byc.
_________________

 
 
 
Brantana'ach 
Chłop


Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1
Wysłany: 2009-04-01, 17:07   

Uważam, że zielonoskórzy jako rasa mogliby by być bardzo fajni. Jeśli już twórcy gry mieli dodawać tą nową nację to chciałbym, żeby jej kampania jak i jednostki były dopracowane. Mimo wszystko jednak, wolał bym aby nowych ras nie dodawano, te co są moim zdaniem wystarczą. Nie ma co na siłę ulepszać czegoś co i tak jest już dobre, i robić z tego herosy, co w każdym dodatku dodają rasę. To nie ma zbytniego sensu. Natomiast dodawanie dla mnie mrocznych elfów i morludzi jest już zupełnie bez sensu, gdyż zadajmy sobie pytanie: Po co?
_________________
Immortal Flame is back!
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2009-04-01, 18:31   

Dla mnie mroczne mogłyby byc, podobają mi się propozycje mrocznych elfów z Disciples RPG. Poza tym rasa nie została wepchnięta na siłę, ale to czy by mi się propozycja projektantów spodobała ( statystyki, pomysł na rase i wyglad ), zależałoby czy rzeczywiście "mogłaby byc" ta rasa.

Za zielonoskórymi też jestem za, zobaczymy czy projekt rosjan wypali, jak na razie ciągle gadają. Postarm się dac jakieś wieści.
_________________

 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-04-03, 09:33   

Vogel Serapel napisał/a:
Dla mnie i tak jedyna słuszna koncepcja jako nowej grywalnej rasy są Zielonoskórzy jako że nie mają nic wspólnego z pozostałymi rasami :!: Barbarzyńcy to ludzie, Morludzie maja ta sama boginię co Hordy, Mroczne elfy tego samego boga co Przymierze. Tylko Zielonoskórzy mają osobny nie powiązany z innymi panteon bóstw. Maja system podziału na klasy i własna historię.

Też popieram.
Zielonoskórzy to dla mnie rozsądne maksimum.

Co do Morludzi i Morczniaków to oni juz są na granicy przesady, ale ich jeszcze zaakceptował, ale na pewno nie barbarzyńców lub zbirów.

Cytat:
Ja tam jestem za nowymi rasami. Dopoki nie beda one zgraja potworkow roznego rodzaju wrzucona na sile do jednego miasta.
Na siłe to jest robienie z Mrocznych Elfów nowej rasy.
_________________
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2009-04-03, 10:18   


Z tego wynika że zieloni mają nie tylko boga ale i powód do zaistnienia. Gromdok dążył by jego rasa była jak najlepiej rozwinięta i nienawidził innych nacji. Jest tu także napisane, iż z każdym pokoleniem staja się inteligentniejsi (zapewne stąd wzięli się goblińscy magowie).
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-04-03, 10:30   

Z drugiej strony Mędrzec podważa boskość Gromdoka.
Ale nie można całkowicie wierzyć, bo wiadomo jak to bywa z religiami.

Cytat:
Jest tu także napisane, iż z każdym pokoleniem staja się inteligentniejsi (zapewne stąd wzięli się goblińscy magowie).
Ciekawe co na to Akelan.
_________________
 
 
 
Gallean 
Nekromanta



Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 368
Skąd: Brzuśnik
Wysłany: 2009-04-03, 12:44   

Vogel mógłbyś podać źródło tego artykułu?
_________________
Mors certa, hora incerta

http://s19.gladiatus.pl/game/c.php?uid=68723
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum