Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Sins of solar empire
Autor Wiadomość
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2009-03-21, 16:16   Sins of solar empire

Otóż wczoraj dorwałem się do tej gierki (w wersji angielskiej), przed zagraniem poczytałem poradnik po polsku(bez niego było by ciężko)... No i gram! Moja pierwsza rozgrywka toczona na mapie na 5 gwiazd i 100cos planet ^^' 10 przeciwników, było ciężko na początku... Po ponad 3 godzinach grania w te mape, mam około 8 układów pod moim protektoratem, gram Adwentem. TEC był moim przeciwnikiem bo był najbliżej - teraz 4 z moich 9 planet to byłe kolonie TEC, w tym ich Świat macierzysty ^^' Pop drodze przeżyłem atak sporej floty pirackiej która zignorowała 2 kolonie, i zatakowała muj swiat macieżysty - nie dokonała wielkich zniszczeń bo moje siły stacjonowały w pobliżu.....Niestety Vasari (czy jak im tam, ci kosmici nooo!) teraz atakują mnie (właściwie to ja ten atak sprowokowałem, uderzając na ich rozwinięta kolonie moja 3cią flota w składzie głównie korwety. Ku memu zdziwieniu 3cia flota poszła w rozsypkę, nie patrzyłem na atak, a tam był wrogi pancernik :/ Teraz Vasari odcinają mnie od mojej bogatej koloni-szpicy z której wyprowadzałem ataki na ich terytorium. A ja zawzięcie próbuje się bronić (resztkami 3ciej, oraz tym co naprędce wybuduje - a atakuje mnie pancernik z obstawą :shock: ), mam zamiar wycofać 1rszą flotę uderzeniową (lotniskowiec, mothership, pancernik), oraz 2gą (przeważnie fegaty, ale w sporej liczbie) z natarcia na resztki TEC i ruszyć na Vasarich, rozbić ich, potem zniszczyć piratów i teoretycznie cały system mój. Rozbudowa floty, kolonizacja czego sie da i przygotowania do inwazji na inne systemy....
Gierka super i wciąga jak jasna cholera! Brakuje tylko jakiejś kampanii - ale to dla mnie mały minus....

Grał ktoś? Ściągam mod przenoszacy grę w świat Gwiezdnych Wrót (Pradawni, Asgard i Wraith - chyba można nimi grać :-P )

http://www.youtube.com/watch?v=e2Pv7TtV8js Zajawka, gierki
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2009-03-22, 20:45   

Słyszałem, ale nie wiedziałem, że aż tak zajawkowa :D Może warto będzie obczaić :D
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2009-03-22, 21:00   

No grałem w to pół nocy xD Po przeszło 5ciu godzinach rozgrywki opanowałem cały układ (circa 25 obiektów) i atakuje baze piratów ostaną asteroidę nie należącą do mnie, potem pozostaje mi do podbicia jeszcze 4 systemy gwiezdne gdzie komp szaleje (wysyła mi zwiadowców cham jeden!)... Czyli kolejne jakieś 10 godzin gry xD= Odkryłem juz wszystkie wynalazki, i pokonałem 3 kompów....
Strasznie wciąga! Robiąc sobie kolacje rozmyślałem które kolonie zając gdzie wybudować bazy dla floty itp...
Szkoda że dzis sobie nie pograłem :/=
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum