Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Arosal
2011-09-15, 11:08
Pytania...
Autor Wiadomość
Ancalagon the Black 
Pustelnik
Administrator



Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 171
  Wysłany: 2007-01-11, 13:07   Pytania...

Jak już napisałem, w temacie tym możecie zamieszczać wszystkie swoje pytania dotyczące ogólnie trzeciej części gry, na które w miarę możliwości postaramy się odpowiedzieć. Zamieściłem go po to, żeby z każdym nowym pytaniem, nie zakładać nowego tematu(bałagan się robi). ;-)
 
 
 
macho
Gość
Wysłany: 2007-02-02, 18:03   

kiedy wyjdzie demo?
 
 
Ancalagon the Black 
Pustelnik
Administrator



Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 171
Wysłany: 2007-02-02, 22:36   

Cytat:
kiedy wyjdzie demo?

Jeszcze nie wiadomo, nie podali oficjalnej daty, ale z licznych informacji, artykułów można wnioskować że już niedługo demo ujrzy światło dzienne.
 
 
 
Sireja 
Chłop


Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1
Skąd: Niepołomice
Wysłany: 2007-02-03, 21:27   

Ancalagon the Black napisał/a:
Cytat:
kiedy wyjdzie demo?

Jeszcze nie wiadomo, nie podali oficjalnej daty, ale z licznych informacji, artykułów można wnioskować że już niedługo demo ujrzy światło dzienne.


Czyli kiedy wyjdzie cała gra nikt nie wie(nawet w przybliżeniu) :roll:
 
 
Ancalagon the Black 
Pustelnik
Administrator



Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 171
Wysłany: 2007-02-04, 00:09   

Cytat:
Czyli kiedy wyjdzie cała gra nikt nie wie(nawet w przybliżeniu)


Jak na dzień dzisiejszy, oficjalna data premiery to III kwartał tego roku.
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-02-06, 11:07   

Czym dokłądnie będzie Lord?
_________________
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-02-11, 01:22   

A ja mam pytanie o sciezki rozwoju jednostek. Na ile zostana zmienione?? a na ile pozostana nie tkniete?? I czy dowodcy beda ci sami co w drugiej czesci??
POZDRAWIAM
_________________

 
 
 
Kazgah 
Rycerz piekieł
Nikt


Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 149
Skąd: 666
Wysłany: 2007-02-11, 03:10   

Elledan91 : Nie wiadomo czy dowódcy będą ci sami. Zaś jeśli chodzi o scieżkę rozwoju to jednostki będą te same, lecz teraz za bardzo dużą opłatą będziesz mógł drugiej ścieżki. Czyli jak na początku wybrałeś ścieżkę rycerza to potem będziesz mógł kupić sobie drogę Łowcy Czarownic.

Mike xxx : Tak do końca nie wiadomo, mówiono że będzie miał różne zdolności w zależności od ras. Musiałbym troche poszukać by się upewnić.
_________________
Nie ma co tu szukać, nic tu nie ma
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-02-11, 13:11   

Mozliwe ze to tylko propozycje fanów, ale na "oficialnym forum" byla mowa ze rycerz i wojownik beda dwoma innymi jednostkami. Mam na mysli to, ze obie beda mialy oddzielne drzewka rozwoju (jak np. Lucznik i Mag) Slyszalem tez ze Zlodziej ma byc jednostka, a nie dowodca.

jezeli chodzi o dowodcow to chyba w jednym z wywiadów zamieszczonych na "Oficialnym Forum" jest mowa o tym, ze w Disciples III zabraknie Rycerza Pegazów.

Co mozecie na ten temat powiedziec ??
_________________

 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-02-11, 15:08   

Elledan91 napisał/a:
ze w Disciples III zabraknie Rycerza Pegazów.
Co mozecie na ten temat powiedziec ??


W tailerze gdy pokazują Imperium jest demonstracja dwóch bohaterów: Kobieta rycerz /bez pegaza/ i latający /tak przypuszczam/ anioł.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pyriel 2007-02-24, 19:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-02-11, 21:21   

Jak to aniol nowym dowodca ?? Przeciez to smieszne. Nie rozumiem po co zmieniac dowodcow. Ci akurat byli bardzo fajni. Najprawdopodobniej w trzeciej czesci nie zobaczymy Rycerza Pegazow i Medrca. Ta kobieta w trailerze jeszcze przejdzie ale reszta hmmm no nic trzeba bedzie to przezyc.

Pozatym czy to prawda ze w edytorze map bedzie mozna tworzyc owiele wieksze mapy niz dotychczas??
_________________

 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-02-24, 19:05   

Ja uważam, że Anioł lepiej nadaje się aby prowadzić oddział /czytaj na dowódcę/ niż na jednostkę. Jest to jednak moje prywatne odczucie.
Szczerze bo już nie pamiętam w DIII ma być ta sama ilośc bohaterów czy też się zwiększy :?: I co sądzicie o tym, że w Imperium bohaterem wojownikiem jest kobieta :?: /czyżby ostatnie wielkie wojny bozbawiły męszczyzn odwagi :?: /
_________________

 
 
Kazgah 
Rycerz piekieł
Nikt


Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 149
Skąd: 666
Wysłany: 2007-02-24, 23:11   

1) Raczej nie, kobity zrobiły wielki ruch bo też chcą adrenaliny :P. Myślę że fajnie będzie.
2) Nie słyszałem by zwiększono ilośc bohaterów niż co jest teraz (tylko zmiana tych od różdżek)
_________________
Nie ma co tu szukać, nic tu nie ma
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-03-15, 11:14   

Nadal nikt nie odpowiedzial na moje pytanko dotyczace drzewek rozwoju jednostek. :(

A wiec zadam je jeszcze raz :P Czy to prawda ze w DIII Wojownicy (Pieszo) i Rycerze (Konno) beda mieli dwa rozne (calkowice oddzielne Drzewka Rozwoju) tak jak to jest w przypadku magow i luczników ??

Pozdrowienia :)
_________________

 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-03-15, 15:31   

A jest wogóle jakieś info dotyczące wymagań sprzętowych? O grafę się nie martwię ( GF 7600 :mrgreen: ) ale żeby procek wystarczył i pamięć RAM...
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-03-15, 15:58   

Elledan91 napisał/a:
A wiec zadam je jeszcze raz :P Czy to prawda ze w DIII Wojownicy (Pieszo) i Rycerze (Konno) beda mieli dwa rozne (calkowice oddzielne Drzewka Rozwoju) tak jak to jest w przypadku magow i luczników ??

Szczerze to nic o tym nie wiem jednak nie wydaje mi się aby dali dwa osobne drzewa dla wojowników, raczej będzie to na zasadzie takiej jak w DII, czyli wybierając gałęzie jednego drzewa kierujesz rozwojem woja
Odnośnie wymagań to też wiem tylko tyle co kiedyś ktoś zamieścił na forum, ale to było tylko hipotetyczne zestawienie wymagań.

Przypomni ktoś jakiś aktywny link do trailera??
_________________

 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-03-16, 15:09   

Trailerek mozna sciagnac pod adresem

http://hosted.filefront.com/disciples3

Jezeli chodzi o wymagania:
Procesor 1.5 Ghz
Karta Graficzna GeForce 3
Pamiec RAM 512mb
_________________

 
 
 
lis
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-03, 20:24   

Wie ktoś coś więcej na temat Złotej Edycji i Ostrzy Wojny o kórych pisał Kazgah? :roll:
Ostatnio zmieniony przez lis 2007-04-13, 00:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-04-04, 08:42   

Ta zlota edycja i karcianka raczej nie ukazaly sie w Polsce. O ile zlota edycje spokojnie mozna sobie odpuscic, to karcianka jest lakomym kaskiem dla koneserow, takich jak my :mrgreen: Czytalem na jakims forum ze Ostrze Wojny niezabardzo przyjely sie w swiatku gier karcianych. Szkoda...
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-04-04, 11:06   

Żaden z tych dodatków nie ukazał się w Polsce. Informacje o nich można znaleśc w innych tematach.
Polska ma to do siebie że uwielbi się w tym kraju wydawać wersje kolekcjonerskie, wiec kto wie może dane nam będzie zgłębić całość historii buntu jaki podniosły Elfy.

A i jeszcze przypominam, ze ten temat jest poświęcony pytaniom o DIII.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum