Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-06-24, 22:46
Komentarze
Autor Wiadomość
Fast 
Opętany
Newbie



Wiek: 28
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 17
Wysłany: 2008-05-24, 23:14   

Mógłby ktoś dodać screena księcia demonów?
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-05-25, 09:41   

Fast jakby ktos byl pewien ze widzial na scrennie Ksiecia do pewnie by wrzucil. Niestety jezeli chodzi o Demony nie mozna miec pewnosci. Demonow pokazano kilka, ich wyglad bardzo sie zmienil wzgledem wczesniejszych czesci.
_________________

 
 
 
Fast 
Opętany
Newbie



Wiek: 28
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 17
Wysłany: 2008-05-25, 12:45   

No trudno... mam nadzieje, że go nie zepsują bo był moją ulubioną jednostką potem był moloch, który obecnie wygląda....... jak wygląda... szkoda gadać. Narazie w miarę fajny wydaje mi się zgłębiczart.
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2008-05-25, 13:33   

Ja przyznali programiści z .dat, kilka jednostek do Legionów przeszło do neutrali, może moloch też już jest inny....
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
Armagedon 
Wiedźmiarz
Siła Nieczysta...



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 168
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-05-25, 16:03   

nadal najpiękniejsze są koncept arty... cholernie klimatyczne - mogą poslużyć do portretów jednostek...
ponadto czy mi się wydaje czy im potężniejsze demony to tym lepiej wyglądają ? (tamte w sukienkach są żałosne...)
_________________
Pojawiam się i znikam
 
 
Vidriel 
Adept
a.k.a FiNCu



Wiek: 39
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 59
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-25, 16:52   

Mam identyk refleksje jesli chodzi o artworki itepe , bardzo mi sie podoba "kreska" artysty ktory to robil,Ja w ogole jestem fanem czerni z biela,To samo tyczy sie tatuazu (nie przepadam za kolorowymi)
_________________
Miłość , wierność , przynależność
 
 
 
Armagedon 
Wiedźmiarz
Siła Nieczysta...



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 168
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-05-25, 16:56   

ZAWSZE najpiekniejsze są koncept arty... ZAWSZE... ;-)
odpowiednie użyty kolor niszczy czerń i biel... z kolei czerń i biel potrafi niszczyć kimatem...
(kolejny temat na dysputę filozoficzną... )
_________________
Pojawiam się i znikam
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2008-05-25, 17:28   

Tylko warto jeszcze pomyśleć o tym, że zrobienie 150 takich portretów wiąże się z samobójstwem artysty tak w połowie drogi.
A co do diaboła w kiecce - jak dla mnie bardzo dobry wygląd.
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-05-26, 08:53   

Cethu napisał/a:
A co do diaboła w kiecce - jak dla mnie bardzo dobry wygląd.


To jest jedna z tych postaci dla ktorych bylbym gotow zabic wszystkich pracownikow Dat. poprostu nie dla tkiego szajsu mowie :P.
_________________

 
 
 
Armagedon 
Wiedźmiarz
Siła Nieczysta...



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 168
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-05-26, 16:29   

taaa... jest taki ... i takie nie disciplesowaty...
po prostu zbyt gładki !

Ostrożniej dobieraj słowa
Vogel
_________________
Pojawiam się i znikam
Ostatnio zmieniony przez Vogel 2008-05-26, 23:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2008-05-28, 15:44   

Wreszcie wiem o czym kolo nawijał cały filmik.

Okno wyboru rasy (kampani), które tak się wszystkim nie podobało to tylko wstępna wersja by pokazać, że działa cała szata jest jeszcze do zrobienia.

Strażnicy, którzy zastępują różdżki maja trzy poziomy ulepszeń ( to mi się podoba)
Osobiście ta zmianę uważam za pozytywną denerwowało mnie, gdy komp zasypywał mapę różdżkarzami taż, że nie nadążałem ich tępić a bieganie swoim i wymiana różdżek przyprawiały mnie o atak białej gorączki. Teraz byle chłystek nie odbierze mi surowców a przynajmniej nie bez walki.

Nie podoba mi się pasek pokazujący, które jednostki i w jakiej kolejności zaatakują, odbierze to sporo uroku. Pamiętam jak wpatrywałem się w monitor, sciskając kciuki by to, moja jednostka zaatakowała pierwsza (przy tej samej inicjatywie)
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
Ostatnio zmieniony przez Vogel 2008-05-28, 15:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2008-05-28, 15:48   

A mi się demoniak w tunice (czy jak to nazwać, ale kiecka to to nie jest) podoba:P Naprawdę nie rozumiem co was w tym tak drażni, magowie jakoś często latają w przekombinowanych strojach, w fantastyce co drugi ma tego typu szatę a wy się na jednego biednego demona uwzięliście...
_________________
 
 
Ebenezer Meshullam 
Wiedźmiarz
T.o.Y.



Wiek: 36
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 680
Skąd: Ferlan
Wysłany: 2008-05-28, 16:00   

Możliwe, że ta toga to w ramach cenzury. W sumie to nie chciałbym wiedzieć co za nią skrywa ten demon :D
A na poważnie - demonom chyba jednak nie wypada się "przebierać" (nie licząc wiedźm, czarownic
i magom, którzy noszą szaty, które wskazują ich poziom wiedzy magicznej i inne takie).
_________________
Deal with it.
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2008-05-28, 16:03   

Jednostki silniejsze mogą osłaniać słabsze poprzez swoje strefy kontroli. Opcja ta może być ustawiona domyślnie lub każdorazowo komp się będzie nas o to pytał.
Czyli to pozwoli wywyższyć DIII nad H5
(jeśli dla kogoś jeszcze tak nie jest)
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2008-05-28, 16:03   

Możliwe tez, że przewidzieli iż większość facetów uzna to za kieckę:P W końcu demony zawsze były "wypaczeniem natury" więc gdyby męski demon latał w tym co sie kojarzy z kiecką to byłoby to już całkiem wypaczające:P
STREFA KONTROLI:D na to czekałem:) teraz już widać że bitwy będą kozackie:)
_________________
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2008-05-28, 16:14   

Strefy kontroli, już mi się podoba pomysł ;D

Co do tunik, sukienek, spódniczek etc. to dla mnie elita demonów może być i w todze rzymskiej (hmm, nawet by pasowało do niektórych) byle by fabuła była dobra. O!

To nie temat o modzie.
Armi twój post poszedł do śmieci za brak zwiazku z tematem.

Vogel
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
Ostatnio zmieniony przez Vogel 2008-05-28, 16:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vidriel 
Adept
a.k.a FiNCu



Wiek: 39
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 59
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-29, 00:26   

Film wyjasnil wiele watpliwosci.(Thx Vogel za linka).Podoba mi sie koncapcja demona w spodniczce todze itepe.Ciekawa odmiana w zaden sposob nie psujaca klimatu tej nacjii.(Jestem bardzo otwarty na nowości) To po prostu odmienne spojrzenie :] a mnie to jak najbardziej podchodzi..tyle odemnie.
_________________
Miłość , wierność , przynależność
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-05-29, 08:50   

Vogel Serapel napisał/a:
Nie podoba mi się pasek pokazujący, które jednostki i w jakiej kolejności zaatakują, odbierze to sporo uroku.


A ja mam nadzieje ze bedzie mozliwos usuniecia tego poprzez opcje interfejsu :P

MachaK napisał/a:
Strefy kontroli


Swietny pomysl :D

Ktos wiem czym jest ten smieszny demon z filmiku ?? Ten co jak by cos ciagnal za soba na polu walki (Demony vs. Elfy na koncu filmiku )
_________________

 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2008-05-29, 10:23   

Z ostatnich screenów Wywnioskowałem jeszcze jeden plus. U góry ekranu widać, że Klany i Hordy jednak powrócą, bo są specjalnie dla nich wyznaczone ikony many. Pozwala to przypuszczać, że gra będzie lepiej zgrana z dodatkami niż to było miedzy MP i BE, czyli do czarów rasy będą potrzebowały wszystkiego rodzaju many. Przypominam, że w BE elfy jako jedyna nacja potrzebowała pięciu źródeł by swobodnie korzystać z magii a innym wystarczyło cztery.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Vidriel 
Adept
a.k.a FiNCu



Wiek: 39
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 59
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-29, 16:51   

Obejrzalem filmik zamieszczony przez mozorę,Wszystko bardzo fajnie 8-) Nie moge sie juz doczekac,Jesli chodzi o pole walki to wedlug mnie trzyma klimat,Wreszczie jednostki duzego kalibru wygladaja dostojnie (Czekam na smoki) ,Wszystko wskazuje na to iz chca wydac gre na jesien (info z filmiku zamieszczonego przez Vogela) PS,Mam rozwalona kropke na laptopie , bede pisal przecinkami :mrgreen:
_________________
Miłość , wierność , przynależność
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum