Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
eRepublik
Autor Wiadomość
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-03-23, 00:41   eRepublik

Juz Alexij reklamowal to wczesniej (dlatego nie zamieszcze tutaj swojego linka rekrutacyjnego) tutaj jest tego oficialny temat.

Strona główna
Invitation Link
TV Tropes

Dodam że Polska tutaj rządzi , ePolska ma najwiecej obywateli, niemcom juz dokopalismy (ale odzyskuja niepodleglość : ( )
Niestety teraz mamy cięzkie czasy , nasz kraj jest atakowany przez wrogi sojuszu i możemy wiele stracic , wiec potrzebujemy nowej krwi.
_________________
Ostatnio zmieniony przez DeathCloud 2010-11-19, 23:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Alexij Septimus 
Paladyn
Bronie



Wiek: 29
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Tarnowskie Góry :)
Wysłany: 2010-03-23, 16:59   

DeathCloud napisał/a:

Dodam że Polska tutaj rządzi , ePolska ma najwiecej obywateli, niemcom juz dokopalismy (ale odzyskuja niepodleglość : ( )
Niestety teraz mamy cięzkie czasy , nasz kraj jest atakowany przez wrogi sojuszu i możemy wiele stracic , wiec potrzebujemy nowej krwi.


Brzmi jak gadanie dwuklika :-/

Powiem inaczej, nie przekładamy reala do erpa(erpublik)m niemców już nie ma, ponieważ zaatakowali nas i jedynym wyjściem na wygranie wojny było ich zdobycie.
A, że nie potrzebujemy ich regionów to nie musimy ich bronić. Tylko berlin i rhone alps się liczą.

W grze ujawniają się najgorsze i najlepsze cechy naszego jak i innych narodów. Polacy cały cza się kłócą i walczą o władzę, mamy imperialne ambicje, ale jeśli trzeba to potrafimy walczyć i wróg nam nie straszny :mrgreen:

Jeśli nie masz cierpliwości, inteligencji i ochoty na sprzeczki to lepiej nie graj, szczera porada :-)

Ale jeśli ktoś chce to najlepiej z mojego reffera, wspomożesz Polskę.
I najlepiej rejstrować się w Rhone Alps, Francja. Każdy człowiek jaki tam mieszka pomoże w obronie regionu ważnego ekonomicznie.
_________________
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-03-23, 18:04   

Ja dołączyłem specjalnie dla satysfakcji z bicia niemcow. Z checią bym dopilnowal żeby znikli z mapy raz na zawsze.

Cytat:

Brzmi jak gadanie dwuklika :-/

Two Clikers by nic nie pisal.

Cytat:

W grze ujawniają się najgorsze i najlepsze cechy naszego jak i innych narodów. Polacy cały cza się kłócą i walczą o władzę, mamy imperialne ambicje, ale jeśli trzeba to potrafimy walczyć i wróg nam nie straszny :mrgreen:

Jeśli nie masz cierpliwości, inteligencji i ochoty na sprzeczki to lepiej nie graj, szczera porada :-)
No coż. Tam jest istna trollownia, rasimz i szowinizm szerzy sie wszędzie.
Ale naszczęście u nie wszystkich.
_________________
 
 
 
Alexij Septimus 
Paladyn
Bronie



Wiek: 29
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Tarnowskie Góry :)
Wysłany: 2010-03-23, 21:09   

DeathCloud napisał/a:
Ja dołączyłem specjalnie dla satysfakcji z bicia niemcow. Z checią bym dopilnowal żeby znikli z mapy raz na zawsze.


Co jest niemożliwe. Zawsze będą robić powstania i tylko przeszkadzać. Jaka jest satysfakcja z walki o nic niewarte regiony? Teraz liczy się tylko Berlin i Rhone Alps.
_________________
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-03-23, 21:40   

Taka ze fryce nie maja wslasnego kraju i musza walczyc o niepodleglosc kazdej dziury , ktore te powstania sa definitywnie tlamszone .

Co tam mnie obchodza jakies staty.

Nawet w HOI gralem glownie ze wzgledu na wplyw na historie.

Na RA to nie patrze tylko jako region z High Wood tylko jako kluczowe terytorium dla naszej gospodarki o ktory toczymy epicka walkę.

Ty zaczynasz bardziej brzmiec jak Two Kliker
_________________
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-04-23, 10:37   

http://www.erepublik.com/en/battles/show/10058

Do boju!
Ojczyzna wzywa.
_________________
 
 
 
Alexij Septimus 
Paladyn
Bronie



Wiek: 29
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Tarnowskie Góry :)
Wysłany: 2010-04-23, 13:52   

Do boju! Ojczyzna wzywa!

Tak! Nasz ojczyzna to kilka bitów! Walczmy za nią, bo bezosobowe zło ją zniszczy, wkradnie się do naszych domów, wpłynie na całe nasze życie!

Więcej nie powiem, bo złamię regulamin :P
_________________
 
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-04-23, 21:40   

Bezczelny jesteś Alexij :-P Mike chce dobrze, a Ty tu w wujka cięta riposta się bawisz, doniosę na Ciebie w erepie gdzie się da, że wrogą propagandę siejesz, a i ciekawe, czy ruski szpieg nie jesteś i ze Zdegustowanym kontaktów nie miałeś. Wszystko wyjdzie na jaw :-)
A co do wojny, to chyba nikt nie sądził, że to wszystko się tak potoczy. Polska chciała tylko zdobyć złoża ropy, a tu zaraz IV wojna światowa. Może uda się w końcu NoB zdobyć, bo Brazylia swego ataku chyba nie przemyślała do końca.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2010-04-24, 09:05   

Niech mi ktoś wyjaśni, bo zasad eRepubliki nie czają. Dlaczego Rosja okupuje Pomorze, skoro od wczoraj jest cały czas na minusie?
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2010-04-24, 09:33   

O ile dobrze rozumiem, czerwoni są minusowi, a zieloni plusowi, a wygrywa strona która przeważa - ostateczny wynik był ujemny, więc wygrali czerwoni... mam rację?

Tylko zastanawia mnie, gdzie niby ta ePolska wymiata, skoro w każdym jednym konflikcie jaki oglądam, to strona przeciwna ma przewagę - tylko w Rhone Alps jest jakiś sensowny stosunek sił.
_________________
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-04-24, 10:51   

Cytat:

Niech mi ktoś wyjaśni, bo zasad eRepubliki nie czają. Dlaczego Rosja okupuje Pomorze, skoro od wczoraj jest cały czas na minusie?

Jak bitwa jest na minusie to broniacy przegrywaja.

Nie wiem jakim to cudem, skoro wygrywaliśmy na Pomorzu. Widac Fenix nieźle sie przygotowal do wojny.

Cytat:
Tylko zastanawia mnie, gdzie niby ta ePolska wymiata, skoro w każdym jednym konflikcie jaki oglądam, to strona przeciwna ma przewagę - tylko w Rhone Alps jest jakiś sensowny stosunek sił.
Tez się zastanawiam, to głównie dlatego że nasze władze daja ciała.
Głównie dyplomacja, bo co z tego ze jestesmy najlepszym państwem (ogarnia nas tylko conajwyżej syndrom USA) bo tutaj liczy się sojusz a Feniks ma sporą przewagę nad EDENem, lepsze współdziałanie między państwami, lepsze zorganizowanie odziałów, większa siła ogółem , bo Eden razem z Broliancem byłby równie silny.
A co my robimy? Dalej jedziemy USA i staramy sie zrobic z nich wrogow, nawet jeśli ci wyrażają chęć współpracy kiedy my najeżdżamy kraj dzięki któremu mogliby uderzyć na nasze cele narodowe, to my wciąz na nich plujemy.
Jasne to na nich penix udeży po opuszczeniu Edenu a nie na Europe.
_________________
 
 
 
Alexij Septimus 
Paladyn
Bronie



Wiek: 29
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Tarnowskie Góry :)
Wysłany: 2010-04-24, 14:08   

"Witam. Obecnie sytuacja w Polsce nie wygląda za ciekawie. Jesteśmy atakowani przez Meksyk i Brazylię (Canary Island), Rosję (BaB), oraz Słowenię z sześcioma mpp m.in. Serbia, Indonezja, Brazylia i Rosja (Rhone Alps). Straciliśmy już jeden rdzenny region – Pomorze, to dzięki niemu Rosja może teraz atakować BaB. W najlepszym wypadku stracimy tylko Canary, zakładając, że nasi sojusznicy (RPA, Finlandia, BiH, Izrael, Peru i Australia) pomogą nam obronić Berlin przed Rosją, a my sami zdołamy poradzić sobie ze Słoweńskimi sojuszami w RA. Miejmy nadzieję, że się uda."

Konkretnie to mówi co się dzieje, ale prościej powiedzieć "Poland vs. Phoenix/word/All"

Dobra DC, spamuj dalej, już mi to wisi, taki fail :/

"Jesteśmy otoczeni"
"Świetnie, możemy bić we wszystkie strony!"

Dzisiaj same dobre cytaty lecą XD
_________________
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-06-14, 10:55   

Któryś z was to Gruby124

Bo nie wiem z ktorego forum koles akurat konczy gre i przeslal mi kase.
_________________
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-06-16, 11:46   

A to może i ja wrzucę link rekrutacyjny, a nuż się jakaś dusza skusi i obsypie mnie złotem :mrgreen:
http://www.erepublik.com/...cious+the+Lalye

Jest jakaś Wiki do erepa po polsku :?: Bo ja jakoś znaleźć takowej nie mogę przez co postanowiłem zadać to pytanie tu ;-) Dzięki Wiszowi dowiedziałem się sporo odnośnie zasad gry a czytając pojawiające się artykuły co raz lepiej rozumiem zasady i rządzące eświatem. Moje pytanie dotyczy jeszcze tylko walk, mamy podział mną stronę czerwona i zieloną jedni zdobywają punkty dodatnie drudzy ujemne wiec ocb :?:
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-06-16, 12:00   

To ja też.
Join we got pancakes
_________________
 
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2010-06-16, 12:19   

Ja tam wolę mikronacje niż takie molochy.
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-06-16, 12:27   

Oj tam moloch zaledwie nieco ponad 150000 graczy :mrgreen:
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-06-25, 21:02   

Próbował już ktoś bete?

Bo ja teraz próbuje.
_________________
 
 
 
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2010-07-06, 21:31   

przybliży mi ktoś co będzie w tej "nowej erze"? Może sobie wrócę do gry.
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-07-06, 22:37   

Chodzi ci o V2?
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum