Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
eRepublik
Autor Wiadomość
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2010-07-07, 11:40   

Tak
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-07-07, 18:21   

No więc po pierwsze Gold, można go wydać na więcej rzeczy., ale nie jest tak jak większość emo antyV2 narzekała ze trzeba będzie wydawać go wszędzie, nadal gold można sobie zostawić do trenowania resztę olać (jeśli chcesz grać jako dwuklik).

A co do dziennego życia dwuklika to oprócz treningu i pracy doszła jeszcze nauka w bibliotece i odpoczynek. Oraz oprócz wellnessa masz happiness (nie jestem pewny jak to z tym jest, ale jak będzie niskie to tez będzie źle). No i doszły umiejętności bojowe (tyczące się konkretnego rodzaju broni) jak i te niemilitarne (tych jest masa, każda umiejętność produkcyjna z V1 została rozbita na wiele mniejszych).
Na wszystkie czynnosći masz cały dzień, możesz wybrać ile godzin im poświecasz.
Trening jest w zasadzie podobny do tego , tyle ze wybierasz jaka chcesz broń trenowac: karabin, artyleria, czołg czy helikopter , najlepiej wybrać karabin , chyba ze chcesz służyć w armii albo masz kase na pojazd. Tutaj najlepiej wydać golda by wzmocnic efekt treningu.
Praca , teraz to obejmujesz konkretne stanowisko (jeszcze nie wiem jak to dokładnie w becie wielu pracodawców nie brało udziału i były tylko ich firmy z V1), płaca teraz za godzinę, (w becie dużo kasy przez to było jakby stawka za godzine była taka sama jak stawka dzienna w V1) mozęsz wydać troche golda by zwiekszyć produkcje , ale to raczej gdy pracodawca chce wzmonić wynik pracy, raczej tego nie ruszaj.
Biblioteka - tu uczysz się swoich umiejetnosci (jedna na raz) do pracy, raczej golda na to nie wydawaj.
Odpoczynek - tu regenerujesz hapiness (utracony przez reszte czynnosci i walke) tutaj najmniej oplaca się wydać złoto, chyyba jedynie gdy twoja postać samobójcza depresję.
Nie wiem jak to z kirerowaniem firma i obijaniem się w sejmie bo tego nigdy nie robilem.

Rynek, tutaj znikneły gwiazdki, kazdy produkt ma za to kilka statystyk, które filtroweac by znaleźć odpowiednia rzecz, wszytko oprocz żarcia i bilecików ma określoną wytrzymałość mówiącą ile czasu bedziesz ja mieć (np domek) lub ile razy mozesz to użyć (np karabin).

Walka to największa zmiana, nie ma już "muru" i nabijania obrażeń. Teraz walki toczą się na mapach przedstawiających jakieś nieokreślone terytorium, z miastami, drzewami, rzekami i mostami, podzielonej na heksy, by wygrać to trzeba kontrolować większość mapy i stolice regionu. Terytorium zajmuje sie poprzez wchodzenie na danego heksa. Walka toczy sie w kilku minutowych turach, jedna na każda ze stron, w turze gdy twoja nacja atakuje możesz przystąpić do walki, ruszyc się i zaatakować. Ruszasz się jedno pole do przodu, chyba ze masz pojazd. Atakować możesz zamiast ruchu lub po jego wykonaniu, wybierasz grupę wroga będąca w zasięgu, z niej wy wybierasz danego przeciwnika (a widzisz jego poziom i broń) i czekasz do końca tury kiedy odbywa się ruch rozstrzygają starcia. Walka toczy się do śmierci (zero wella) jeśli wygrasz to zyskujesz wzrost statystyk i expa, jeśli przegrasz to cie wskrzeszają (do 40 wella lub 20 jak wyczerpiesz limit wskrzeszania do 40), możesz wybrać przed walka wzmacniacz do statystyk za golda, jeśli twój cel padnie pokonany przez kogoś innego to też zyskujesz. Po twojej turze ataku następuje tura obrony, tutaj możesz tylko wybrać dodatek do obrony gdy ktos cię zaatakuje. Gdy zginiesz i cie reanimuja to czekasz do nastepnej tury ataku. Możesz za 0.5 golda kupić apteczke za 20 wella. Szpitale działają inaczej, teraz nie da sie normalnie leczyć u nich, trzeba to robić na polu bitwy stojąc przy nim (nie wiem jak to jest do końca bo w becie nie widzialem żadnego szpitala).

W razie czego poszukaj poradników w eRepie , powinno jużtroche ich powstać
_________________
 
 
 
Alexij Septimus 
Paladyn
Bronie



Wiek: 29
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Tarnowskie Góry :)
Wysłany: 2010-07-07, 23:54   

V2 erepublik, to taki Dis3. Ma masę bugów, walkę na hekasach, pełno zmarnowanych pomysłów, niedorobiony moduł polityczny, cheaterów, ale się świeci.
_________________
 
 
 
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2010-07-08, 08:03   

eRep. opierał się na społeczeństwie, raczej nie jestem pewien czy mechanizacja ma sens, chociażby te wojny, byłeś spokojny o nie, bo wystarczyło kliknąć te dwa razy i miałeś czyste sumienie, że cie nic w szkole czy na spacerze nie ominie, teraz wygląda na to że na wojny trzeba będzie się umawiać
"Panowie, atakujemy o 7, małe są szanse że o 5 rano, która wtedy będzie u nich, znajdzie się wojsko do walki, toteż zdobędziemy przewagę i łatwo przełamiemy opór, gdy wstaną z łóżek!"
No i to rozdrabnianie w zawodach itd...sam nie wiem, za dużo w stronę typowego mmo...Zwykłe życie to ja mam na co dzień, i nie potrzebuje do niego symulatora aby się dowartościować drugim wcieleniem.
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
Alexij Septimus 
Paladyn
Bronie



Wiek: 29
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Tarnowskie Góry :)
Wysłany: 2010-07-08, 19:25   

Ogólnie erp to teraz raj komunistów, ponieważ minimalna płac awynosi 12waluty, bo niby min. 1 za godzinę.
_________________
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-10-27, 21:54   

Uwaga właśnie Polska rusza na podbój eniemiec, a pamietajcie że eRosja jest wciąż pod zaborem EDEN.

Jak ktoś został emo po wyjściu V2 (jak Alex) to niech spóbóje teraz, zabrali wiele zmian (w wiekszosci ciekawych) i dali nowe , ktore sa całkiem dobre.
_________________
 
 
 
Alexij Septimus 
Paladyn
Bronie



Wiek: 29
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Tarnowskie Góry :)
Wysłany: 2010-10-27, 23:53   

Mylisz się, dali pełno złych i bezsensownych zmian. Zawalili rynek i próbują go sztucznie ratować. Gospodarka leży na włosku i tak dalej...
_________________
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-10-28, 10:06   

Kiedy ostanio byłeś na Erepie?
_________________
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-10-28, 12:28   

Jak się teraz używa szpitala :?: Wskrzesiłem swoją postać z 50% PŻ powalczyłem i zostało 30, których jedzeniem nie mogę podnieść (jaki jest tego limit :?: ).

BTW wygrałem dwa pojedynki :admin:
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-10-28, 14:19   

Jedzeniem to możesz podnieść i to szybko bo możesz jesć ile chcesz. A ze szpitalami to nie wiem.

Ja też pare pojedynków wygrałem.
_________________
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-10-28, 21:46   

W sumie wygrałem 7 pojedynków i się spłukałem, nawet golda już nie mam. W sumie obecny wygląd i działanie mi się nawet podoba ale może dla tego ze w starą mechanikę se zbytnio nie zagłębiałem. Z jedzeniem racja po prostu miałem pusty plecak :-P ale nie odpowiedziałeś mi odnośnie szpitala, czy można go użyć do regeneracji PŻ :?:
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-10-29, 08:57   

No niby można, ale jakby to niedziałało. Więcej nie wiem, sam jak narazie to podjadam by sie podleczyc (gdyby nie to tym szalal na polach bitew.
_________________
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-10-30, 09:36   

Wreszcie to co lubię czyli bitwa Polska vs Niemcy i kilku ich bojowników padłych z mej ręki :admin: szkoda tylko, że kasy na jedzenie nie już mam :-(
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-10-30, 11:01   

No też frajda kopać tyłki innym, duzo lepsza niż wbijanie lub zbijanie muru z kiczowatej v1.

Ze szpitalami jest smutna sprawa że one maja limit użycia który nie wystarcza i paru chwilach bitwy szpital jest niedostepny, ale coś staraja sie z tym zrobić. Narazie zostaje żarcie i wellness boxy
_________________
 
 
 
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2010-10-30, 11:48   

a takie pytanie: o co chodzi z tą walką właściwie?
Miała być jakaś mapka, jakieś taktyki a jest tylko "dawaj w guzik i bierz heala"
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-10-30, 11:49   

No zmienili, pewnie dlatego że zbyt wielu jeczało, sam narzekałeś na walke.
_________________
 
 
 
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2010-10-30, 12:00   

Nom, koncept wydawał się być beznadziejny, chociaż w praktyce i tak nie dowiedziałem się jak to wygląda.
Swoją drogą - dobry motyw z tymi mapami skarbów.
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-10-30, 23:15   

Mi tam się podobała tamta walka , choć ta może lepsza, jest kompromis miedzy zwolennikami v2 i fanatykami v1.

Mapki też fajne , choć na nie też bluzgali. Ale najfajniejsze jest to ze teraz tą twoją postacia za każde zdobyte złoto to ja też troche dostaje.
_________________
 
 
 
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2010-10-30, 23:26   

No i dobrze, jak się nazbiera to się przyda :]

Co to za akcja przeciw eRosji swoją drogą? chcą przejąć kraj przez wybory do ich rządu i oddać dla ePolski czy jak?
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-10-31, 02:35   

To się zwie PTO , to częsta zagrywka w eRepie. Polega na tym że gracze podszywają się pod inną narodowość i próbują przejąc władzę nad nim w sposób demokratyczny, często z danego kraju lub sojuszu masa graczy zmienia obywatelstwo na te kraju bedącego celem PTO, multikonta tez czesto są używane. A gdy uda sie przejac włądzę to wiadomo jak to jest jak nasi agencji stanowią władzę innego państwa.
A eRosja chyba już jest w takiej sytuacji że każdy może zostać ich obywatelem (normalnie to władze musza takie coś zaakceptować).
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum