Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-06-24, 23:04
Złodzieje
Autor Wiadomość
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-05-28, 15:21   

P@weł napisał/a:
Jakto przypasowali? Anyway, niepodoba mi sie ze zlodziej Legionow posiada skrzydla. Niby dlaczego on ma latac a inni zlodzieje nie?

już widzę jak złodziej z taaaakimi skrzydłami będzie się skradał :/
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-05-28, 15:23   

Pyriel napisał/a:
Sprawdziłóem i potwierdzam w DI u Hord złodziejem jest kobieta co wyraźnie widać na obrazku postaci, w DII jednak raczej nie :-/

a mi się wydaje, że to jednak panna. Cytaty z polskiej wersji językowej "Mój Paaaanie" to typowy damski głos. A spróbujcie go przetrzymać trochę czasu na planszy bez ruchu, to dopiero jakim tekstem was poczęstuje.

Cholera, nie dziala opcja scalenia postow... Nie pisz postow jeden pod drugim tylko uzywaj opcji edit. P@wel
Ostatnio zmieniony przez P@weł 2007-05-29, 23:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-05-28, 15:30   

Chłopaki mieli fajny pomysł to walnęli concepta, nie wiadomo czy dokładnie tak bedzie wyglądała wersja finalna. Najprawdopodobniej nie, bo te skrzydła troszę się w oczy rzucają. Pożyjemy zobaczymy...
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-05-28, 15:44   

No właśnie o to mi chodzi. Złodziej z reguły ma się nie rzucać w oczy... i taki żart: czy nieumarły złodziej (wiadomo, rozkłada się, śmierdzi) nie jest czasem zbyt łatwy do wytropienia?
_________________

 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-05-28, 15:49   

Już o tym było, dla demonów i hord złodzieje powinni być bardzie w formie wyznawców, opętanych ludzi, a nie robic z nich pełnoprawnych członków armii z rogam bądź odpadającymi częściami ciała.
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
Smash 
Zbir
Strażnik Lorda Rahla



Wiek: 40
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: D'Hara
Wysłany: 2007-05-28, 17:22   

W d2 złodzieje ludzi, legionów i hord byli ludźmi...
_________________
Sword of the cold, dark void, free yourself from the heaven's bonds! Become one with my power, one with my body and let us walk the path of destruction together! Power that can smash even the souls of the Gods! The Sword of Darkness, which can cut the Gods themselves! RAGNA BLAD
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-05-29, 23:16   

Tak ,ale w kazdej z tych ras byli odpowiednio zmodyfikowani. U legionow to wygladal tak troche jak opetany itd. Nie byli to zwykli ludzie...
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-07-03, 15:56   

Nie ma możliwości przeklejenia postów z jednego tematu do innego więc zrobiłem to tak.

Gallean napisał/a:
W klasyfikacji złodziejów ten z Legionów jest u mnie na pierwszym miejscu. Fajne skrzydła i ubiór. Jedynie czego mógłbym się uczepić to jego broń
_________________

P@weł napisał/a:
Eee no, bron jest zajawkowa i oryginalna , idealanie stworzona do brutalnego chlastania z zaskoczenia Mam nadzieje ze te skrzydla to tylko kosmetyczny dodatek i zlodziej legionow nie bedzie latal ( byloby to nie fair w stosunku do zlodziejow z innych ras)

Gallean napisał/a:
No to co. Może inni też będą mieli coś przydatnego?

R'edoa napisał/a:
Ale złodziej ze skrzydłami to pomysł absolutnie nie do przyjęcia! Z resztą był o tym temat, gdzieś na tym forum...

P@weł napisał/a:
Zlodziej /zwiadowca ze skrzydlami to chyba najlepsze co moze byc. Najlepszy sposob na udany zwiad, to oblukanie wroga z lotu ptaka Tak wiec zlodziej u Legionow powinien rzadzic...( wsrod innych zlodzei ofkoz)

Kazgah napisał/a:
Rozwiń swą wypowiedź, bo nie rozumiem. :> W czym ci tak przeszkadzają te skrzydła?
Według mnie to fajnie, że dali mu to. Ciekawiej wygląda.

W D2 u Imperium, Nieumarłych i Legionów złodzieje różnili się tylko kolorem, sposobem umierania i inne statki.

R'edoa napisał/a:
A wyobraź sobie, jakby taki złodziej wlazłby ci do sklepu i starał się być niezauważonym. Trzeba być ślepym i głuchym, żeby to nie spostrzec.
_________________

 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-07-03, 16:14   

Ok, to moze ja zaczne- nie bardzo podoba mi sie nowa koncepcja zlodziei w DIII. Skoro nie bedzie mozna wykorzystywac ich umiejetnosci, kiedy bedzie dowodzil druzyna, to po jakiego mamy inwestowac w zlodzieja?Mysle ze jak nie dostanie konkretnych bonusow czy umiejetnosci, to ludzie po prostu beda go uzywac jak dawniej ( bez teamu, ma umiejetnosci jak w d2). Reasumujac - rozbudowanie zlodzieja bedzie bezsensowne...
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-07-03, 16:23   

P@wle to jest logiczne i szczerze mówiąc to jak usłyszałem, że złodzieje będą mogli służyć jako dowódcy miałem nadziej, że będzie takie ograniczenie.
Jaki sens :?: Złodziej będzie miał zawyżoną inicjatywę i to już jest plus. Kto będzie takich rozwijał :?: jakiś zapaleniec chcąc utrudnienia, mi np.: marzy się przejście kampanii Klanów mając jako głównego bohatera różdżkarza .
P@wle nikt nie zmusza Cię to używania złodzieja jako dowódcy, jest to tylko dodatkowa opcja.
_________________

 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-07-03, 16:47   

Może, w jakiś sposób będzie mógł się oddzielać od swojej drużyny. A drużyna zawsze zwiększa żywotność bohatera i daje szanse za zdobycie więcej doświadczenia.
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-07-04, 15:22   

Coś mi się to wydaje z lekka przekombinowane. Złodziej dobrze się sprawował w DII, nie widzę potrzeby dopasania postaci.
_________________

 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-07-04, 18:01   

.dat jednak widziało, zresztą oni wykazują się jak narazie dużą ilością dziwnych pomysłów, a nam przychodzi znosić ich pomysły i kombinować jak będą działać :-D
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-07-05, 11:48   

Coraz większa ilość ich pomysłów, zamiast wzbudzić u mnie chęć koczowania pod ołtarzykiem Disciples, wywołuje raczej wzrastający niepokój.

Jeśli jeden złodziej ma na przykład skrzydła - to niech reszta też ma jakieś unikalne zdolności wynikające z przynależności do rasy (większa wytrzymałość u nieumarłych na oręż, zwiększona prędkość przy podróży w lesie u elfów, itp.)
_________________

 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2007-07-05, 12:20   

Hmm, jakby to napisać. Wprowadzanie zmian dla samych zmian, nie jest tym co Gaderic lubi najbardziej.
I tak, złodziej to nie bohater, to specjalna jednostka liniowa. Której specjalnością i celem samym w sobie jest dywersja.
W D3 będziemy mieli bohatera z całą gama przynależności wynikających z tego tytułu. To i dobrze i źle.
Bo czemu złodziej nie ma awansować i stawać się coraz lepszy w tym co robi? Taki uber-ninja fajna rzecz.
Ale, dodawanie dowództwa takim jednostkom to lekka pomyłka. Why? Bo skoro złodziej z drożyną nie będzie mógł pełnić funkcji złodzieja, a w walce będzie sie sprawował gorzej od innych bohaterów... Będziecie z tego korzystać? Nie? To po co to?
Podobnie jak z zdolnościami specjalnymi w poruszaniu się. Bo skrzydła dla złodzieja jak to było już wspomniane wcześniej (np. R'edoa, ) to pomyłka. Nasz złodziej będzie teraz miał na czole- jestem demon. Niby nic takiego, ale jednak trochę kuje w naszą inteligencje. A i dochodzi problem bo złodzieje innych ras też będą musieli mieć jakieś atuty.
Dalej ekwipunek, złodziej będzie mógł go używać? Bo jeśli nie, to po co dawać mu inne cechy bohatera, a tej akurat nie? A jeśli będzie mógł jej używać to znów pojawiają się problemy z wyglądem... i bonusami jakie nasz skrytobójca będzie otrzymywać.
Podsumowując: Dużo bezużytecznych bajerów, lepiej by fabułę dla klanów wymyślili, zamiast pracować nad bzdetami :-P
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-07-05, 12:50   

R'edoa napisał/a:
nieumarłych na oręż
-Wolnego z tym - wtedy ta jednostka zamiast do dzialan szpiegowskich, bedzie prawdziwym terminatorem bohaterow-wojownikow/zwiadowcow ( pamietajmy ze zlodziej ma opcje - pojedynek)
O ile sie zgodze z tym ze kolejne czesci z serii musza isc na przod i ewoluowac, to czasami powiedzenie "jak sie nie psuje, to nie naprawiaj" w takich przypadkach sie sprawdza. Dlatego final bedzie taki - wszyscy beda uzywac zlodziej jak dawniej, a zapalency ( hi Pyriel) beda przechodzic zlodziejem kampanie. Dla kazdego cos milego...
 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-07-05, 13:11   

Boję się, że przekombinują, zresztą mogli by doładnie powiedzieć jak to będzie ze złodziejami wszystkich ras i jak dokladnie bedzie można ich uzywać. Dla mnie dawanie wojsk złodziejowi jest zbędne!
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2007-07-05, 13:20   

Po pierwsze - nie szkodzić.

Podzielam Twoje obawy Cethu, tym bardziej. Dodawanie armii do złodzieja to czysty bezsens, skoro jest jednostka dywersyjna, to wiadomo, że tak delikatne spektrum zadan, jakie jej przynalezy, powinno byc wykonywane przez jedna osobę, to raz. A dwa - skoro mają złodzieja wyposażyć w atrybuty bohatera, to może lepiej by było w ogóle go zlikwidowac, zaś złodziejskie zdolności przekazać rangersowi?

Mroczno to widzę...
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-07-05, 13:22   

No wlasnie, bo od kiedy to sabotazysta, korzysta z wojska i do tego morale w armii( juz widze jak by zolnierze szanowali przywodce, ktory slynie z zadawania ciosu w plecy,czy podtruwania studni w miastach). Czysty absurd...
 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-07-05, 18:28   

W imperium zamiast złodzieja mógłby być dowódca tajnej policji :-D I wtedy branie ze sobą armii miało by jakiś sens :-D
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum