Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-06-24, 23:16
Hordy Nieumarłych
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2007-05-16, 23:27   

P@weł napisał/a:
A pomysleliscie chociaz jak dlugo wtedy beda wygladac takie sekwencje przemiany? I to liczac ze kazda jednostka bedzie miala swoje wejscie i zejscie ( :lol: )to walki stana sie przez to strasznie wydluzone. Nie mowiac juz o tym ze bedziecie rzygac po obejrzeniu setnej animacji ( chyba ze dolacza opcje wylaczenia tych bajerow)


Kwestia wyważenia, chyba nie myślisz poza tym, że każda była by osobno robiona? Dobre animacje nigdy się nie nudzą, mam nadzieje, że jednostki w trakcie bezczynności na polu bitwy nie będą stały jakbym im ktoś kijek w tyłek włożył. W dawn of war jednostki mają kilka sekwencji ataku i śmierci, mam nadzieję zobaczyć coś takiego w d3.

Inna sprawa to jestem ciekawy jak bardzo skopią design undeadów. Vampir będzie pewnie wyglądał jak Iwan który umarł z przedawkowania na carskim balu.
 
 
Smash 
Zbir
Strażnik Lorda Rahla



Wiek: 40
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: D'Hara
Wysłany: 2007-05-16, 23:31   

To na górze to ja, nawet nie zauważyłem, że mnie wylogowało. To zaczyna być powoli wkurzające, pisze człowiek odpowiedź i nawet nie zauważa, że już nie jest zalogowany :evil:
Ja proszę pana Admina o powrót do starego serwera tamten nie miał takich odpałów :/
_________________
Sword of the cold, dark void, free yourself from the heaven's bonds! Become one with my power, one with my body and let us walk the path of destruction together! Power that can smash even the souls of the Gods! The Sword of Darkness, which can cut the Gods themselves! RAGNA BLAD
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-05-17, 09:02   

Gość napisał/a:
mam nadzieje, że jednostki w trakcie bezczynności na polu bitwy nie będą stały jakbym im ktoś kijek w tyłek włożył


Jednostki beda sie ruszaly. Widac to na filmikach, a to sie rozgladaja, machaja mieczykami lub drapia sie po tylku ;-) O to sie nie martw. Co do sekwencji smierci to juz wiemy jak bedzie...
 
 
 
Gallean 
Nekromanta



Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 368
Skąd: Brzuśnik
Wysłany: 2007-05-19, 12:03   

Fajnie by było gdyby poprawili wygląd upiora. To jedyna jednostka, do której mam zastrzeżenia w Hordach.
_________________
Mors certa, hora incerta

http://s19.gladiatus.pl/game/c.php?uid=68723
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-05-19, 14:48   

O tak muszą poprawić, tak by prezypominał tego z DI.

A ja mam taką głupią nadzieję że dadzą Nieumarłych w podstawce i nie będą zdegradowani do roli ras dodatkowych.
_________________
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2007-05-19, 14:51   

Cytat:
A ja mam taką głupią nadzieję że dadzą Nieumarłych w podstawce i nie będą zdegradowani do roli ras dodatkowych.

Ja żywię podobną nadzieje w przypadku klanów :P Jak mogli wywalić tak podstawową nacje :-/
Co do złodziei, to w 2ce byli dobrzy. Ja bym tam nie zmieniał (ev płeć tak jak w jedynce)
 
 
 
Gallean 
Nekromanta



Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 368
Skąd: Brzuśnik
Wysłany: 2007-05-22, 09:57   

Raczej nie dadzą Nieumarłych w podstawce, bo podobno fabuła jest już tak ściśle zrobiona w D3, że gdyby teraz dodali Hordy lub kogoś innego to mieliby niemały chaos o przesunięciu premiery już nie mówiąc.
_________________
Mors certa, hora incerta

http://s19.gladiatus.pl/game/c.php?uid=68723
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-05-22, 11:07   

Wiesz mam gdzieś datę premiery.
Ja patrze na jakość, a nie jak szybko została wydana.
_________________
 
 
 
Gallean 
Nekromanta



Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 368
Skąd: Brzuśnik
Wysłany: 2007-05-22, 11:09   

Tylko oni raczej nie dadzą Ci Hord i Klanów bo chcą od nas wybrać jak najwięcej kasy...
_________________
Mors certa, hora incerta

http://s19.gladiatus.pl/game/c.php?uid=68723
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-05-22, 11:20   

Tylko czekać aż Disciples obierze drogę jaką obrał Half LIfe.
_________________
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-05-22, 13:39   

Moze wyjda tylko dwa dodatki - jeden z klanami i hordami a pozniej kolejny z nowymi rasami. Zaczniemy najwyzej bluzgi rzucac jak juz bedzie po premierze i beda zapowiadac kolejne dodatki z pojedynczymi rasami... :mrgreen:
 
 
 
Smash 
Zbir
Strażnik Lorda Rahla



Wiek: 40
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: D'Hara
Wysłany: 2007-05-22, 13:41   

Spokojna głowa jak zrąbią podstawkę to nikt nie kupi od nich dodatków i będzie jak z homm5. Poza tym strategy first już pokazał jak on widzi dodatki, no bo niech mi ktoś powie co poza dodatkowymi kampaniami dostaliśmy w Gallean's return?
_________________
Sword of the cold, dark void, free yourself from the heaven's bonds! Become one with my power, one with my body and let us walk the path of destruction together! Power that can smash even the souls of the Gods! The Sword of Darkness, which can cut the Gods themselves! RAGNA BLAD
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-05-22, 13:41   

Mogą popełnić bład i dodać po jednej z dawnych ras i jednej z nowych w każdym dodatku. A czekać ponad rok na Dwarfy bądź Hordy będzie wtedy okropne...

!Warning! Chlopaki ,robi sie tu offtop.Konczmy juz o tych dodatkach.Ewentualnie pogadajcie o Hordach w nastepnych dodatkach. P@wel
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
Ostatnio zmieniony przez P@weł 2007-05-22, 14:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Eaech
Gość
Wysłany: 2007-05-25, 07:50   

Z tego co słyszałem i czytałem w tym temacie to nieumarli zostali skasowani z listy ras na D3? Jak tak to szkoda.

co do samych nieumarłych, chciałbym by było rozrzeszenie dla templariuszy na drugą stronę 2 poziomy i 1 poziom dla normalnego, w drugą stronę by gość siedział na zgniłym koniu a w ręku miał jakąś fajną zabawkę. No a po za tym to powinni wilkołaki usunąć i dać jednostkę zajmującą dwa miejsca, bo lipa walczyć wilkołakami na środku i kupę może mi zrobić pierwsza linia obrony.
 
 
Gallean 
Nekromanta



Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 368
Skąd: Brzuśnik
Wysłany: 2007-05-25, 09:40   

Nie zostali skasowani tylko pojawią się w dodatkach a to z racji głównie tego, że tak jak Klany przygodę z Disciples 2 zakończyły porażką
_________________
Mors certa, hora incerta

http://s19.gladiatus.pl/game/c.php?uid=68723
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-05-25, 09:44   

Nieumarli beda, nie w podstawce tylko w dodatku. Nie mogli wywalic rasy ktora jest chyba najbardziej lubiana wsrod graczy. Swoja droga, to zrobili tak jakby na zlosc - najbardziej popularna rasa, a trzeba czekac zeby nia zagrac.
Faktycznie mogliby zrobic jakies jednostki na konikach, w koncu paladyni tez umierali i mogliby pokazac sie na zgnilych wierzchowcach...
 
 
 
Gallean 
Nekromanta



Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 368
Skąd: Brzuśnik
Wysłany: 2007-05-25, 09:51   

Ja nie obraziłbym się gdyby zaczerpnęli nieco z Warhammera. Tam wśród nieumarłych byli jeźdźcy szkieletów, rydwany szkieletów, kościane olbrzymy (je jednak dałbym do neutralnych), carriony (nieumarłe ptaki w stylu sępów - je też dałbym do neutralnych), kościana katapulta (neutralni)
_________________
Mors certa, hora incerta

http://s19.gladiatus.pl/game/c.php?uid=68723
 
 
 
Smash 
Zbir
Strażnik Lorda Rahla



Wiek: 40
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: D'Hara
Wysłany: 2007-05-25, 14:00   

A ja wole by plagiatu nie robili, już wystarczy, że w Starcrafcie 2 dali Reaperów. lol nawet nazwa identyczna jak tych z w40k
_________________
Sword of the cold, dark void, free yourself from the heaven's bonds! Become one with my power, one with my body and let us walk the path of destruction together! Power that can smash even the souls of the Gods! The Sword of Darkness, which can cut the Gods themselves! RAGNA BLAD
 
 
Eaech
Gość
Wysłany: 2007-05-25, 16:42   

Disciples jako świat powinien brać jak najmniej ze świata zewnętrznego (z wyjątkiem rzeczy już sztandarowych tj. nawiązania do mitologii) a zwłaszcza jednostki, racja, można by było dać kościanego giganta zamiast wilkołaka, ale niech ten gigant wygląda całkowicie inaczej niż można zobaczyć w necie, na ten przykłąd.
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2007-05-25, 17:00   

Cytat:
w koncu paladyni tez umierali i mogliby pokazac sie na zgnilych wierzchowcach...

Wszechojcze widzisz i nie grzmisz!!! Paladyn, z racji definicji jest ulubieńcem swego boga. Mortis nie ściągnie go z zaświatów!! Bo on z miejsca trafia do raju. A jeżeli zdezerteruje i obróci się przeciw swemu bogu, to trafia (równie szybko) do Legionów potępionych!
To tak w kwestii sprostowania :-P
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum