Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
powrót po latach
Autor Wiadomość
Weronika 
Chłop


Dołączyła: 09 Gru 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-12-10, 00:50   powrót po latach

Dzień dobry! A ja tak sobie myślę, że to dobre miejsce przy takim powrocie po latach do gry odnalezionej na dnie szafy. A skoro są tu właśnie eksperci to z chęcią będę korzystać i czerpać porady garściami żeby przypomnieć sobie jak to się wszystko robi. Przy okazji nastąpi paskudnie chamska reklama, ale może komuś przyjemnie będzie popatrzeć na takie wypociny, pełne stresu i zagubienia w tym całym temacie? Kto wie! Na pewno wszystko będzie dobrze :D
Klik!
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2014-12-10, 11:41   

Witamy. Porad i materiałów na temat gry, strategii, jednostek i innych bajerów mamy tutaj pod dostatkiem. Wystarczy trochę pogrzebać. Zawsze możesz też zwyczajnie zapytać, ktoś Ci pomocy na pewno udzieli.
Co do samych filmów na YT to jesteś póki co drugą osobą, która przyszła do nas z czymś takim. Poprzednia osoba była tu KLIK, ale nie mam zielonego pojęcia jak mu dalej szło nagrywanie serii z Disciples, bo przestałem się tymi filmami interesować. Muszę jednak przyznać, że jesteś od niego lepsza choćby pod względem ogarniania gry. Chociaż Twoja rozgrywka jest dość chaotyczna i tak rozumiesz dużo więcej z tego co dzieje się na ekranie. Za to plus. Komentarz też przyjemny, momentami mnie rozbawiłaś, ale ja mam skrzywione poczucie humoru więc się tym w żadnym razie nie sugeruj.
Garść porad jaką miałbym na tą chwilę?
Przed wejściem do ruin używaj złodziei do zbadania ich. Nie mogą oni wejść do środka i ich plądrować, ale potrafią wykonywać specjalne akcje, które ułatwiają grę. Zatruwają miasta lub drużyny przeciwników, mogą podesłać wrogiej armii szpiega, tak, że będziesz widziała posiadane przez ich oddziały jednostki, kraść w sklepach i wieżach magów, okradać wrażych bohaterów, badać bezpiecznie ruiny a nawet mordować. Niektóre opcje są dostępne tylko jeśli wybrałaś sobie specjalizację Mistrz Gildii, ale nawet bez tego, nie wyobrażam sobie gry bez wsparcia złodziei.
Jeśli masz problem z ciągłym przejmowaniem zasobów pod stolicą przez przeciwnika, trzymaj blisko dodatkowego bohatera i jedną baronową. Ona usunie rózgę a grubasek zatłucze jej właścicielkę.
Chyba tyle, póki co nic mi nie przychodzi do głowy. Za wczesna godzina jest jak dla mnie...
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2014-12-10, 12:49   

Jej, jestem taki wzruszony :D Po tylu latach okazuje się, że jeszcze coś mnie może na forum zaskoczyć :) 4 lata posuchy i nagle - bum! Weronika :) Z jakże zacną narracją :) Będę oglądał :)
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2014-12-10, 13:45   

Poruszyłaś lodowo-kamienne zastygłe serce starego wampira, no na pewno sukces.

Jako przedstawiciel Imperium uważam, że zdecydowanie za mało jest gloryfikowane, z niecierpliwością będę czekał na nasz piękny odcinek okraszony zacnym komentarzem :)

Zdecydowanie dobrze, że zaglądnęłaś na dno szafy :)
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
Weronika 
Chłop


Dołączyła: 09 Gru 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-12-11, 18:42   

No patrzcie państwo, od razu się człowiekowi lepiej robi! No i jaka rada na dzień dobry, a raczej wielkie oświecenie. Faktycznie, po coś ci złodzieje są, trochę się nimi zrobić da. Huhu, już mam cały plan działania, dziękuje pięknie za to, jakoś tak byłam zamroczona pod tym względem do tej pory
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2014-12-11, 18:50   

Odpowiadając na pytanie: na jednostki w miastach nie czarujemy, natomiast są one w zasięgu działania złodziei.

Suba masz, czekamy i zapraszamy :)
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2014-12-14, 14:04   

Bardzo spodobały mi się te filmiki, najbardziej ze względu na twoją sympatyczną osobę, czekam na więcej :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum