Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-06-24, 23:18
Legiony Potepionych
Autor Wiadomość
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
  Wysłany: 2007-03-25, 20:59   Legiony Potepionych

Legiony beda jedyna "Zła" rasa w podstawowej wersji DIII. Czego mozna sie po nich spodziewac. Czy Bethrezen wreszcie odzyska wszystkie sily. W tym temacie piszcie o wszystkim co dotyczy demonow. Co powinno zostac tak jak w drugiej czesc co musi zostac zmienione.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Nagash ep Shogu 2010-06-24, 23:39, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Smash 
Zbir
Strażnik Lorda Rahla



Wiek: 40
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: D'Hara
Wysłany: 2007-03-25, 22:59   

W D2 nie istniało coś takiego jak zła i dobra rasa. Jeśli tego nie zachowają w D3 to będzie pierwsze pęknięcie w tej wspaniałej serii. TT
 
 
Kazgah 
Rycerz piekieł
Nikt


Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 149
Skąd: 666
Wysłany: 2007-03-25, 23:17   

To więc w takim razie trupy będą neutralne? Legiony w D3: więcej akcji, będą siać zniszczenie, knuć spiski no i przywrócenie księcia demonów.
_________________
Nie ma co tu szukać, nic tu nie ma
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-03-26, 15:11   

Smash napisał/a:
W D2 nie istniało coś takiego jak zła i dobra rasa.

Nie do końca, o czym świadczą chociażby podtytuły PG „Strażnicy światła” i „Słudzy ciemności”. Jednak, jeśli chodzi o przymierze to ich raczej ciężko mi po którejś ze stron postawić.
Nie mogę się doczekać, kiedy odpalę pełną wersję DIII znowu to oczekiwanie na awans by zobaczyć wygląd jednostki po raz pierwszy i to właśnie na demony oczkuje z największą niecierpliwością. Podobno w Legionach nie będą już walczyć ludzie a jedynie demony, co mnie bardzo cieszy.
_________________

 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-03-26, 16:38   

Cytat:
W D2 nie istniało coś takiego jak zła i dobra rasa. Jeśli tego nie zachowają w D3 to będzie pierwsze pęknięcie w tej wspaniałej serii. TT
Ależ były i to wyraźnie zaznaczone, choc nie tak jak w innych fantasy ale jednak.
Demony to reprezentują tutaj czyste zło, wystarzy popatrzeń na fprowadzenie do misji Legionów gdzie trzeba było sie dogadać z Deloilim.

Cytat:
Nie mogę się doczekać, kiedy odpalę pełną wersję DIII znowu to oczekiwanie na awans by zobaczyć wygląd jednostki po raz pierwszy i to właśnie na demony oczkuje z największą niecierpliwością. Podobno w Legionach nie będą już walczyć ludzie a jedynie demony, co mnie bardzo cieszy.
Ja wolę jednak by w Legionach też byli ludzie, w końcu to ludzie (konkretnie heretycy, jedno z określeń Legionów) byli tylko na niskoch poziomach, wyżej były juz demony i tak jest lepiej, bo Demony nie mogą być leszczami, chyba że impy by służyły bezpośredzio w Legionach.
_________________
 
 
 
Zodd 
Rycerz piekieł
Aktywny palacz



Wiek: 36
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-03-26, 17:59   

Mam nadzieję, że drzewko wojowników będzie bardziej rozwinięte... No i liczę na jakieś udoskonalenie dla Sukkub, żeby nie były takie... ubogie. Co do braku obecności ludzi w Legionach, to nie jestem zadowolony. Nie ma to jak opętany chłop :mrgreen:
_________________
We don't need no education!
 
 
 
Smash 
Zbir
Strażnik Lorda Rahla



Wiek: 40
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: D'Hara
Wysłany: 2007-03-26, 18:31   

Naprawdę w D2 nie było rozróżnienia na dobrą i złą rasę. Każda miała swoje cele i swoje sposoby na dążenie do ich. To jak w prawdziwym życiu o żadnym państwie lub rasie nie można powiedzieć, że jest dobra albo zła. W D2 świat nie składał się na białe i czarne tylko na odcienie szarości. Każda strona konfliktu jest bezwzględna i dąży do celu po trupach... i to właśnie mi się podoba w D2 żadnego zakichanego, przesłodzonego dobra lub bezsensownej manifestacji zła (w stylu: "wyrżnijmy chłopów co z tego, że mogą się przydać i harować,lepiej ich wyrżnąć bo jesteśmy źli"). W D2 nie ma dobra i zła, jest tylko moja racja, moja armia, mój Bóg i mój topór którego zaraz zakosztujesz...
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-03-27, 13:52   

Hmmm dlatego napisalem ""Zla"". Bralem pod uwage tylko podtytuly podzielonego na dwie czesci PG "Sludzy Ciemnosci" i "Straznicy Swiatla".

Co do tego co chcialbym zobaczyc hmmm to tych samych bohaterow :)
Uwielbialem Ksiecia :) I jeszcze wiecej ponurych i ciemnych jednostek :) W kazdym razie jezeli chodzi o Demony wiekszos moglaby zostac tak jak bylo :)
_________________

 
 
 
Rond 
Weteran
Kamil Młotoręki



Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 113
Skąd: Klan Kopalni Niebios
Wysłany: 2007-03-28, 16:55   

Hmm... Moim zdaniem Legiony to bardzo fajna nacja :) Myślę, że na 1wszych i 2gich lvlach mogliby byc ludzie, lecz dalej niee...

Ps. Kto powiedział, że potępieni to tylko demony ? W nazwie są legiony potępionych, czyli nawet potępieni aniolowie moga byc ;)
_________________
"Wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają" - Mario Puzo "Ojciec Chrzestny"
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-03-29, 09:41   

Niekoniecznie Legiony musza byc zle. W tej grze moim zdaniem nie istnieje podzial na dobro i zlo, lecz na frakcje ktore probuja osiagnac swoje cele dla SWOJEGO dobra ;-) Niby w Imperium panuje taka sielanka, a paladyni gonia mieczami zlych przeciwnikow wiary w wszechojca. Ale przeciez wystepuja tam liczni zdrajcy itp. tak samo jest w innych frakcjach.
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-04-12, 13:04   

Kontynuacje tematu Dobro i Zlo juz mamy :). Teraz czas zajac sie sprawami czysto Demonicznymi. Czego mozna sie spodziewac po Demonach no napewno ze nie bedzie juz to rasa jaka znamy z DII po scrennach widac :/ czy to zle nei wiem. Nie jestem ekspertem czy fanatykiem tej rasy. Jednak mi sie wszystko co pokazane dotychczas raczej podoba:P.

I nowe pytanie do dyskusji. :P Jakie dodatkowe drzewko rozwoju moglyby zyskac Demony ??
_________________

 
 
 
Smash 
Zbir
Strażnik Lorda Rahla



Wiek: 40
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: D'Hara
Wysłany: 2007-04-12, 17:35   

W d2 prezentowali się dumnie i pięknie na swój demoniczny sposób :), kto widział księcia ten wie o czym mówię :) natomiast w d3 prezentują się jak stwory z koszmarów, horrorów, poskręcane, zdeformowane i wzbudzające obrzydzenie? Czy to jest dobra droga, jakoś nie sądzę. W traileru jest pokazany demon który ma na grzbiecie... nie potrafię tego opisać....
_________________
Sword of the cold, dark void, free yourself from the heaven's bonds! Become one with my power, one with my body and let us walk the path of destruction together! Power that can smash even the souls of the Gods! The Sword of Darkness, which can cut the Gods themselves! RAGNA BLAD
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-04-12, 18:05   

Wg mnie wlasnie o to chodzi. Tak w moim mniemaniu powinien wygladac demon. Ucielesnienie wszelakich cierpien. Chcialbym aby wygladali jak ktos kto przez caly czas cierpi ( w koncu jego dusza trafila do piekla :evil: ), ich ciala powinne byc wynikiem roznych tortur i mutacji. Np. swietnie prezentuje sie ten wielki demon z malymi ludzmi przyczepionymi do plecow. Wyglad diabelka itp. jest staroswiecki i malo oryginalny. Mam nadziele ze sie popisza na tym polu
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-04-12, 19:56   

Dusze potępionych uwięzione w ciele demona zmuszone do oglądania okropieństw, jakie Legiony sprowadzą do Nevendaaru. Uwielbiam horrory i koszmary
Zakłada, że jednostki pokazane w trailerze są niskopoziomowe a jeżeli mam rację to aż ciarki przechodzą, gdy pomyśle jak będą wyglądać, jak się je rozwinie.
_________________

 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-04-19, 16:50   

Mogliby tej panience z laska ( krotki filmik) zrobic bardziej demoniczna twarz, bo teraz to wyglada jak ksiezniczka z bajki :-D . Ale mam tez lepszy pomysl - niech ma taka twarz jak ma teraz, ale przy zadawaniu ataku, zmienialaby sie na taka demoniczna jak z horroru :mrgreen: Imo lepszy efekt...
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-04-19, 19:50   

Dziwna miala laske ta gosciowa. Chyba jeszcze nei dopracowana albo poprostu to byly tylko niskie efekty graficzne.
_________________

 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-04-19, 20:02   

Przecież widać że na lasce nie ma textur...była dodana zeby bylo widac czym wywija...
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-04-23, 13:47   

Ciekawi mnie sprawa jak rozwiaza sprawe z lataniem. Jak wiemy prawie wszystkie jednostki w tej frakcji posiadaja z natury skrzydla ( nawet zlodziej na arcie). Byloby to niesprawiedliwe, gdyby jednostki mogly swobodnie latac, kiedy inne nie ( przeczytalem w jakis newsach, ze z lataniem u imperium nie bedzie tak samo jak w DII). Co o tym sadzicie? Moze juz problem jest rozwiazany, tylko ja o tym nie wiem?

Nie mam pojęcia, czy już to rozwiązali.-Kaz
Ostatnio zmieniony przez Kazgah 2007-04-23, 14:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-05-13, 12:02   

Wszystkim którzy uważają że nie można było zrobić gorszego gargulca polecam odpalenie Heroes of Might & Magic 5.
Całkowita zmiana koncepcji wyglądu spowodowana zapewne zwiększeniem różnorodności w szeregach Legionów, w DI i DII niemal wszystkie jednostki są humanoidami. Wygląda jednak na to, że nie będzie to już jednostka atakująca z dystansu, choć może jakoś to zrobią że ptaszysko będzie strzelać. Jak dla mnie nie jest on wcale taki tragiczny ciekawe jak będzie się zmieniał wraz z poziomami.

PS. Nie jestem niepoprawnym optymitą
_________________

 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-05-13, 12:27   

Moze z tego rogu pokrytego runami ( czy, czyms tam), bedzie strzelac, albo jakim goracym oddechem z paszczy :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum