Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-11-22, 18:52
Zdradźcie mi fabułę kampanii Legionu.
Autor Wiadomość
magazynek 
Chłop


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-11-22, 18:39   Zdradźcie mi fabułę kampanii Legionu.

Czy znajdzie się osoba, która w kilku zdaniach podzielonych akapitami na rozdziały kampanii opowie mi co dalej działo się z Ionel i co tam legiony wyprawiały? Proszę uprzejmie.

Dyskutorium jest znacznie lepszym miejscem do roztrząsania tego typu zagadnień. Powodzenia.

Nagash


[ Dodano: 2010-12-04, 09:28 ]
Uprzejmie ponawiam prośbę.
Ostatnio zmieniony przez Nagash ep Shogu 2010-11-22, 19:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ar2ur 
Chłop


Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-12-19, 19:33   

na początku Harus sobie latał z swoją "laleczką" tam gdzie Betrezen mu kazał:P potem jego pan poszedl na chwilowe wakacje (osłab tak że Harus już nie slyszał jego glosu) wówczas gdy Betrezer zamilczał Harus odzyskiwał pamięć i doszedł do wniosku ze betrezen do dupek i jego ostatnim życzeniem jest pomoć Imonen czy jak sie to pisało i doprowadzic ją do ołtarza. jednak jak to bywa na koncu trezba sie zmieżyć z avatarem Pana Zniszczenia Bethrezena i keidy juz go ubijamy i świetujemy wychylając kolejny kufel piwa zza pleców Harusa wyjawia sie Inkiwzytor i w bestialski sposób od tylca wbija Harusowi klinge.
 
 
Qumi 
Adept



Wiek: 37
Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 516
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-12-19, 20:31   

Dodać trzeba jeszcze, że Harhus był kiedyś elfem, którego kochanka umarła z winy złych elfów czy ludzi. Bethrezen zauważył go i wykorzystując jego gorycz i zemstę zmienił go w demona. Inoel natomiast przypominała mu jego dawną ukochaną.
_________________
The brighter light shines upon you, the darker becomes your heart.
 
 
 
NigoO 
Chłop
Łowca


Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 23
Wysłany: 2010-12-20, 22:46   

Najlepiej przechodzić kampanię tak jak każą czyli Imperium->Elfy->Legiony wtedy da się zrozumieć w całości fabułę.
 
 
 
Michal787 
Adept
Łowca...



Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 124
Wysłany: 2011-01-08, 20:52   

NigoO chronologicznie to kampanie idą Imperium-Legiony-Przymierze ;-)
Ostatnio zmieniony przez Nagash ep Shogu 2011-01-09, 16:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
NigoO 
Chłop
Łowca


Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 23
Wysłany: 2011-01-09, 20:23   

Możliwe, dawno już nie grałem.
 
 
 
Iskariota 
Wtajemniczony



Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 44
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-04-10, 14:01   

Pisze w tym temacie bo jednoczesne zdradzam fragment fabuły :)

Mam pewien problem, jestem w 5 misji Legionów, misja zwie sie porażka. Sterujemy tam Haarhusem kiedy był jeszcze Elfem, wszystko niby ok, ale ku mojemu zdumieniu na mapie mam też inneg dowódcę- ZOMBIE ! Wraz z Królową Liszy, Nekromantą jeszcze jednym zombiakiem i czyms tam jeszcze. Co ciekawe, owy zombiak dowodzący stoi w miejscu gdzie mam dojsć finalnie Haarhusem. Gdy poszedłem zombiakiem kawałek dalej uruchomiła się scenka i dostałem zadanie poboczne i gra sie zawieszała na amen. Wobec tego olałem owego umarlaka i grałęm tylko Haarhusem. Doszedłem do miejsca aktywacji scenki, teraz wszystko poszło jak należy. Następnie dotarłem do miejsca docelowego, szełęm za druidem którym tk naprawdę była przebrana Królowa Liszy, rozpoczęła sie walka, na polu wlki pojawiły sie jednostki tego MOJEGO zombie po czym walka automatycznie zakończyła się moją wygraną. Scenariusz dalej sie nie ruszył, nie dostałęm zadnego komunikatu. Miejsce dalej podświetlone jest na pomarańczowo jak bym miał tu cos zrobić. To jakis popularny bug ? Co powinienem zrobic ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum