Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-06-24, 23:18
Imperium
Autor Wiadomość
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
  Wysłany: 2007-03-25, 20:50   Imperium

W podstawowej wersji DIII zobaczymy tylko trzy rasy. Jedna z nich bedzie Imperium. Krolestwo ludzi wierzace w moc i madrosc Wszechojca. Co nas czeka i co chcielibyscie zobaczyc w trzeciej czesci. Wszystko dotyczace Bohaterow, Jednostek. Wasze przemyslenia i propozycje.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Nagash ep Shogu 2010-06-24, 23:39, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Kazgah 
Rycerz piekieł
Nikt


Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 149
Skąd: 666
Wysłany: 2007-03-25, 23:24   

Jestem ciekaw jak wyjdzie ten "romans" Emry i anielicy. Chciałbym zobaczyć jakieś nowe jednostki w Imperium. Mogli by dać coś do gałęzi strzeleckiej.
Łucznik->Strzelec->Myśliwy?

Spróbuje coś wymyślić później.
_________________
Nie ma co tu szukać, nic tu nie ma
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-03-26, 15:04   

Wychodze z zalozenia ze wszystkie jednostki jakie widzimy w tech demo to jednostki pierwszo poziomowe :). Bylbym bardzo szczesliwy gdyby okazalo sie z piechota i kawaleria beda dwoma odzielnymi drzewkami rozwoju:P Jezeli chodzi o Lucznikow to trudno powiedziec, kazda strona musi miec swoje slabsze strony :)
_________________

 
 
 
Smash 
Zbir
Strażnik Lorda Rahla



Wiek: 40
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: D'Hara
Wysłany: 2007-03-26, 18:36   

Dla mnie ten cały romans jest jakiś dziwny, w końcu Amry ma już swoją królową :)
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-03-26, 21:12   

Chyba nie masz na myśli Ambrielle?? Przecież to elfka, poza tym konkurent do władzy i niebezpieczny przeciwnik, bo to ona posiada najlepiej wyszkolonych szpiegów i zabujców.
Anielica -> kobieta -> baba -> kłopoty :-( czuje, że nic dobrego z tego dla Imperium nie wyjdzie.
_________________

 
 
Rond 
Weteran
Kamil Młotoręki



Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 113
Skąd: Klan Kopalni Niebios
Wysłany: 2007-03-28, 16:57   

Jak już mówiłem, Romans Emrego z aniolem - serial brazylijski, emry robi co aniol rozkaze - crowley sie klania -.-

Co chciałbym nowego zobaczyć ? Aby wszechojciec chociaz dal znak zycia... Bo moze oni wierza w jakis papierek :D
_________________
"Wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają" - Mario Puzo "Ojciec Chrzestny"
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-03-29, 09:38   

Wiara to wiara, nie wymaga oficjalnych dowodów na istnienie bóstwa...
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-04-08, 21:33   

Mozna by powiedziec ze Wszechojciec wyslal Aniola i w ten sposob udowodnil swoje istnienie. Z drugiej strony to nie on stworzyl ten swiat i mozliwe ze nie moze sie w nim besposrednio ukazac :P
_________________

 
 
 
adamos 
Giermek


Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 1
Wysłany: 2007-04-08, 21:53   

Więcej róznych paladynów przedewszystkim, i wszechojciec rezygnujący z nieśmiertelnosci aby uratować imperium przed zagładą :)
 
 
Aston 
Giermek
Wielki Inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 14
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-04-11, 21:14   

Ja chciałbym widzieć tam Wielkiego Inkwizytora! :-)
_________________

 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-04-12, 08:18   

adamos napisał/a:
Więcej róznych paladynów przedewszystkim

A co? w poprzednich czesciach za malo ich wyprodukowales? :-D Tak na powaznie, to kilka rodzajow paladynow ,troszke mija sie z celem- bo paladyn to paladyn...obronca wiary i wojownik z silami zla ( bylyby to klony rozniace sie wygladem). Inkwizycja oczywiscie bedzie, bo w pogloskach slyszalem ze w DIII imperium bedzie wygladalo jak jedno wielkie skupisko fanatykow religijnych. Dodalbym jeszcze drzewko walczacych mnichow ( ale nie takich pokroju tych z shaolin :mrgreen: ). Mogliby rzucac jakies klatwy podczas bitew i np. dawac rozne ochrony ( uzdrawiacze by tylko leczyli). Co pozatym - zabojcy i lucznicy to standard. Totalnie zmienilbym wizerunek olbrzyma ( ten z dII byl na tyle koszmarny, ze nigdy go nie rekrutowalem). Wiecej pomyslow jak sie temat troche rozwinie...
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-04-12, 12:52   

Hmmm wydaje mi sie ze walczacy mnisi to lekka przesada. Jednostki specialne Imperium maja juz zwiazek z kosciolem i nie graja ofensywnej roli (Chodzi mi o Uzdrawiajace Jednostki) Mysle ze wystarczyloby dodac kilku wojownikow jeszcze bardziej oddanym kosciolowi niz Wielki Inkwizytor (Znaczy rozwinac to drzewko dalej :))
_________________

 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-04-12, 13:03   

No ale popatrz np. na HommV, tam byli mnisi jako jednostki strzelajace ( mieli bodajrze fireballe) i fajnie to wygladalo. Jasne, jak najbardziej niech rozbuduja dotychczasowe drzewka, ale tutaj juz moga przesadzic. Powiedzmy ze zwieksza ilosc poziomow o kilka i co? nudno. W dIII bedzie w druzynie chyba o 2 miejsca wiecej. Wiec ja np. wole zapelnic je innymi jednostkami a nie 4 wojow, uzdrowicielka, czarodziej i heros - dokladnie tak jak to bylo do tej pory. Potrzebne jest wieksze urozmaicenie. Reasumujac - chce nowe drzewka jednostek, a wstarych niech dadza jeden dodatkowy poziom !!!
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-04-12, 15:21   

Podobno mają być drzewka podniesione o poziom, w DII na rasę przypada 26 jednostek /u elfów 25, a ktoś mówił ze mają ich mało??/ w trójce ma być po 37 czyli wystarczająco dużo na nową jednostkę. Wydaje mi się prawdopodobne, że w tym przypadku będzie podział na konnych i piechurów, czego ci drudzy by się rozwijali jako Inkwizycja lub rycerstwo.
_________________

 
 
Smash 
Zbir
Strażnik Lorda Rahla



Wiek: 40
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: D'Hara
Wysłany: 2007-04-12, 17:28   

Ja nie mam pomysłu jaką nową jednostkę dodać do imperium, mają paladynów, aniołów, inkwizytorów,magów, summonerów, łuczników i uzdrowicieli. Hmm... może by rozwinąć bardziej tytana? Bo brakuje mi w imperium porządnej dużej jednostki.
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-04-12, 17:36   

Hmmm ale przeciez o to chodzi by kazda rasa miala cos co ja odrozni od innej. Imperium nie posiada duzych jednostek. Krasie maja slabszych magow, Elfy wojownikow. Pozatym pytanko czy na jednym ze scrennow nie pokazano juz nowego Olbrzyma ?

http://d3.heroes-centrum....Disciples_1.jpg

Wydaje mi sie ze to jest olbrzym Imperium :/
_________________

 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-04-12, 18:01   

Bylby ok, ale ubralbym go w przynajmniej czesciowa zbroje. w koncu to ma byc wojownicza jednostka a nie tylko powiekszony chlop rolny...
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-04-14, 21:17   

Troche jakos za bardzo kojarzy mi sie to z Rzymem i Gladiatorami :P Mowiac szczerze (wiele razy juz ktos tak powiedzial) wole tego z DII:P
_________________

 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-04-14, 23:56   

Ten screen dość stary jest, może być i tak że już dawno nie aktualny...
A co do życzeń..mogli by rozgałęzić drzewno łuczników i dodać łucznika równoległego do zabójcy..np. o większej sile ale bez trucizny... No i oczywiście poszerzyc temat inkwizycji wsród jednostek. Nie miał bym też nic przeciwko gdyby dodali jeden poziom dla jednostek specjalnych ( oblrzymy, wilkołaki, czarty itd...) ale najważniesze dla mnie...błagam .dat zmieńcie wygląd miasta, bo o ile katedra jest ok to niektóre budynki w zamku Imperium wcale nie pasują do klimatu Disciples...
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-04-15, 09:49   

ten budynek skladajacy sie z lewitujacych elementow to pewnie magiczna wieza , gdzie bedzie produkcja czarow.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum