Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-06-24, 23:12
Nowe rasy w Nevendaar

Czy w dodatkch do DIII ujrzymy calkowicie nowe rasy ??
Tak. Beda to Zielonoskórzy.
41%
 41%  [ 36 ]
Tak. Beda to Mroczne Elfy.
16%
 16%  [ 14 ]
Tak jednak nie wiem jaka to bedzie rasa.
17%
 17%  [ 15 ]
Nie. Nevendaar nie potrzebuje nowych ras :).
24%
 24%  [ 21 ]
Głosowań: 86
Wszystkich Głosów: 86

Autor Wiadomość
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2010-11-01, 09:40   

Upiorne Wilki, o ile mnie pamięć nie myli, nie były zesłane przez Wotana. To była sztuczka Mortis. Zresztą na tej sztuczce wyłożył się lord Virimos i to nie bez pomocy Prusheena. A, no i durne karasie tez dały się nabrać :)

Z tym bóstwem jako kryterium dopuszczenia rasy do bycia grywalną nijak mi po drodze. Tak sobie myślę, że tutaj kryterium byłoby piętno odciśnięte na przeszłości i teraźniejszości Nevendaaru. Czyli coś w stylu wypowiedzi Verthissa.

Jak dotąd ani Gromdok, ani Ashlissga (od bagiennego ludku) nie zaangażowało się w radosne wyżynanie mieszkańców Nevendaaru, co nie znaczy, że włączyć się nie może. A stąd już króciuchna droga do uznania rasy za grywalną. Zresztą ja chętnie zobaczę każdą nową, grywalną rasę w akcji. Byleby zaistniało ciekawe uzasadnienie fabularne, a o takie przy odpowiednich ludziach nietrudno.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-11-01, 19:05   

NigoO napisał/a:
Ja najbardziej bym chciał Umarlaków..
aqq napisał/a:
Ja chce umarlaków i klany z powrotem ;(

A czy wy w ogóle orientujecie się w aktualnościach odnośnie DIII :?: Hordy pojawia się na początku przyszłego roku i to jest pewne (pomijając datę) a ten temat odnosi się do ras których do tej pory nie było nam dane prowadzić :!:

Posty kasuję jako mało wartościowe i zupełnie zbędne.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2010-11-17, 11:39   

Z tego co pamiętam z kampanii Górskich Klanów podczas plądrowania jakiś ruin bronionych przez zielonych pojawiało się okno dialogowe i ktoś mówił, że zielonoskórzy stworzyli własny system magiczny. To też powinno być brane pod uwagę a nie tylko bogowie w końcu każda z grywalnych ras posiada swoją własną, unikalną magię.
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2011-07-22, 21:02   

Ruskie prowadzą podobne rozmowy o tym, jaka nowa (prawdziwie nowa) rasa powinna być. Ciekawe to jest.

http://disciples3.ru/foru...6108#post266108
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum