Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-06-24, 23:12
Nowe rasy w Nevendaar

Czy w dodatkch do DIII ujrzymy calkowicie nowe rasy ??
Tak. Beda to Zielonoskórzy.
41%
 41%  [ 36 ]
Tak. Beda to Mroczne Elfy.
16%
 16%  [ 14 ]
Tak jednak nie wiem jaka to bedzie rasa.
17%
 17%  [ 15 ]
Nie. Nevendaar nie potrzebuje nowych ras :).
24%
 24%  [ 21 ]
Głosowań: 86
Wszystkich Głosów: 86

Autor Wiadomość
Michal787 
Adept
Łowca...



Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 124
Wysłany: 2010-10-18, 19:53   

Nie chodzi mi o to, że będą ciąć wszystkich jak Przymierze w Buncie Elfów, prosze Cię taka kampania jest czystym komizmem :D tylko odbiorą to co ich i jeszcze się odetną takiemu Imperium jakimś atakiem który jeszcze bardziej ich pogrąży, zaś elfom utrą nosa na pożegnanie z ich ziemiami :-)
 
 
NigoO 
Chłop
Łowca


Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 23
Wysłany: 2010-10-18, 20:16   

Przepraszam, że się tak wetnę w dyskusję ale czy słychać już coś na temat tego , że w dodatkach będą Hordy i klany ?
 
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2010-10-18, 20:36   

Hordy komentujemy już chyba od wakacji... Dodatek się jeszcze nie ukazał ale co jakiś czas dostajemy zastrzyk nowych screenów, filmików albo artów.
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
NigoO 
Chłop
Łowca


Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 23
Wysłany: 2010-10-18, 20:46   

Tak no ale nie chciało mi się czytać wszystkich stron :D Mam nadzieje, że w dodatku się pojawią bo jest to moja ulubiona rasa.Szkoda, że w podstawce się nie pojawiły.
 
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2010-10-18, 20:48   

Jak się czytać nie chce to się nie wie co się dzieje ;-)
Ale zeszliśmy na off-top. nieco więc koniec tematu.
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
Santus Westil 
Wojownik
Kapłan Runów



Wiek: 113
Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 52
Skąd: Klan Kuźni Zimy
Wysłany: 2010-10-18, 21:39   

Michal787 napisał/a:
Nie chodzi mi o to, że będą ciąć wszystkich jak Przymierze w Buncie Elfów, prosze Cię taka kampania jest czystym komizmem :D tylko odbiorą to co ich i jeszcze się odetną takiemu Imperium jakimś atakiem który jeszcze bardziej ich pogrąży, zaś elfom utrą nosa na pożegnanie z ich ziemiami :-)

Nie do końca zgadzam się z tym. Co prawda, rasa zielonoskórych była jednym wielkim popychlem i każdy dawał im w kość, co za każdym razem kończyło się stratą dla nich, ale kampania, która polegałaby na jednoczeniu się ich pod jednym, tym razem mocniejszym, sztandarem byłaby dość ciekawą odmiennością. Może nie koniecznie od razu odzyskiwać utracone ziemie, ale zająć się tym co jeszcze zostało i wzmocnić to. Tutaj zdobyć jakiś artefakt, zawrzeć przymierze z jakąś nacją, a później nagiąć to do bardziej własnych celów. Utworzyć jakieś strategiczne miasto, może nawet wybudować miasto w jakimś bardziej ustronnym, może nawet podziemnym miejscu. Miło by było chociaż na jedną kampanię zapomnieć o tych wszystkich Inoelach i innych super ważnych postaciach i zająć się może czymś prostszym, co mogłoby pozwolić na włączenie mniejszych obrotów w naszych mózgach, czymś prostym, a jednak jak najbardziej realnym z perspektywy Goblinów, orków, i innych przedstawicieli Zielonoskórych. Ich kampania może być materiałem na nowość, która powinna się podobać. Wystarczy jeszcze trochę pomyśleć i stworzyć jakąś głębszą fabułę, widziałem, że na forum już ktoś takową przedstawił, i ubrać to w misje. Może Akella czy tam inna firma skusi się na ten pomysł, który uważam za całkiem nie najgorszy.
_________________
Ryje w ciężkim kamieniu,
Grzebie w gęstym cieniu,
Magią swoistą napełnia,
Runem ognistym, swe żniwo, uzupełnia.
 
 
 
Michal787 
Adept
Łowca...



Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 124
Wysłany: 2010-10-18, 23:48   

Niby tak ale z drugiej strony brak im o ile się orientuje bóstwa, które by im przewodziło chyba, że o jego istnieniu niewiem. Przyznam, fajnie jest się odprężyć jakąś prostą kampanią ale z drugiej strony saga Disciples zawsze była światem ras o celach bardzo ambitnych gdzie przynajmniej o odzyskanie własnych ziem lub podbicie terenów chodziło i to w bardzo skomplikowany sposób, przy pomocy atrefaktów, pokonując monstra i tak dalej. Zresztą tego co mają obecnie nie jest zbyt dużo pewno więc czego mają bronić? Tutaj każda nacja prze do przodu za wszelką cenę i z orkami nie mogłoby być wyjątków.
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-10-19, 00:03   

Jeśli mają być Zielonoskórzy to nie ma mowy o przerobieniu tego na sojusz Orków i Goblinów, Trole i Ogry tez na to zasługuja (Cyklopy juz mniej)
_________________
 
 
 
Santus Westil 
Wojownik
Kapłan Runów



Wiek: 113
Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 52
Skąd: Klan Kuźni Zimy
Wysłany: 2010-10-19, 08:07   

DeathCloud napisał/a:
Jeśli mają być Zielonoskórzy to nie ma mowy o przerobieniu tego na sojusz Orków i Goblinów, Trole i Ogry tez na to zasługuja (Cyklopy juz mniej)

Też prawda, ale miałem na myśli bardziej, że oni będą przeważający w całej nacji, orkowie i gobliny, ale oczywiście trolle, ogry i może gdzieś tam pojedyncze cyklopy też powinny mieć swoje miejsce, w dużej mierze, a właściwie to może to trolle i ogry byłyby przewagą Zielonoskórych? No bo jak taki ogr wskoczy w zbroję i dostanie lepszego gnata to wtedy dopiero. :-P
_________________
Ryje w ciężkim kamieniu,
Grzebie w gęstym cieniu,
Magią swoistą napełnia,
Runem ognistym, swe żniwo, uzupełnia.
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-10-19, 08:37   

Michal787 napisał/a:
Niby tak ale z drugiej strony brak im o ile się orientuje bóstwa, które by im przewodziło chyba, że o jego istnieniu niewiem.

Mają bóstwa a nawet dwa, w tej chwili jednak nie przytoczę imion, w każdym razie jeden z nich jest stwórcą wilków i wsławił się dokonana rzezią elfów.
Orkowie w jednej z luźnych misji (a i częściowo w BE) podejmują próby wskrzeszenia boga przy użyciu ciała Bestii Galleana.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2010-10-19, 12:05   

Tak dokładniej to uznają Bestię Galleana za reinkarnację Grokdaza, ojca wilków, na co wskazywać by miały zauważone przez nich czy też wmówione im przez grupkę Mrocznych elfów wilcze cechy samej Bestii. Sam zaś Grokdaz jest synem Gromdoka, właściwego boga Zielonoskórych. Tutaj wypadałoby podkreślić, że nie pamiętam aby gdzieś była mowa o śmierci samego Gromdoka, a jedynie jego potomka.

I takie małe coś do ciebie, Vogelu: Zielonoskórzy z całą pewnością nie zasługują na miano zwierząt. Może nie są szczególnie bystrzy, ale stworzyli własny system magiczny, posiadają pewną biegłość w płatnerstwie (zbroje czempionów i królów) i może nawet metalurgii, do tego wykształciły hierarchię społeczną i posiadały nawet ufortyfikowane miasta. To raczej dużo jak na "zwierzęta".

Cyklopy to potwory traktowane raczej jak zwierzęta do walk, prawdopodobnie są dosyć bezmyślne. Ogry i Trolle stanowią część nacji, ale spełniają raczej rolę kasty niższej, takiej, której rolą jest słuchać stworzeń hojniej obdarzonych przez naturę rozumem, a więc orków i goblinów (te ostatnie zdają się być najbystrzejsze ze wszystkich zielonych).
_________________
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-10-19, 14:44   

Chodziło mi o to

gdy nazwałem ich zwierzętami.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Michal787 
Adept
Łowca...



Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 124
Wysłany: 2010-10-21, 22:46   

A co z ludami bagien w D3, będzie coś takiego czy tylko połączenie z ludem bagiennym, wie może ktoś? Ale oni to były typowe pojedyńcze istoty neutralne więc może się bez nich obyć ale brak mi barbarzyńców. Zupełnie o nich zapomniałem, a to kolejny dość poważny kandydat do zrobienia z nich grywalnej frakcji. Martwi mnie właśnie ich nieobecność w oficjalnej wersji ale coś czuje, że tak jak ta gra w ostatnim dodatku będzie naprawdę czymś w co da się grać bez żadnych kompleksów (przynajmniej większości) tak rasy tego typu w najbliższym czasie nie da rady zobaczyć.... :cry:
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2010-10-21, 23:55   

W jaki sposób Barbarzyńcy mieliby stać się grywalną frakcją? Gdzie ich bóg? I w jaki sposób mieliby odróżniać się od Imperialnych? Moim zdaniem pomysł chybiony.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Michal787 
Adept
Łowca...



Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 124
Wysłany: 2010-10-22, 15:34   

Co do boga to rzeczywiście problem a od Imperium łatwo by ich odróżnić, zrobić jednostki wojowników barbarzyńców, tak z dwie ścieżki rozwoju, tego co harpunami rzuca (nie pamiętam nazwy) jako strzelca i dorzucić jeszcze pare jednostek. Oczywiście wiem nie ma ich w grze tak często jak Zielonoskórych ale myślę, że jeśli by ktoś się postarał to dałby radę. Boga zresztą tak trudno nie wymyślić a brak wiadomości o nim małym obeznaniem z ludami północy. Ale to tylko takie tezy...
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-10-22, 16:55   

Problem w tym, że Barbarzyńcy to ludzie i jako tacy zostali stworzeni przez Bethrezena, przez co wymyślanie nowego bóstwa mijałoby się z celem.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Michal787 
Adept
Łowca...



Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 124
Wysłany: 2010-10-22, 20:14   

No tak zapomniałem zresztą chyba macie racje chyba lepiej wziąć inne rasy bo to rzeczywiście taki niezbyt możliwy pomysł...Zaś w takim razie obstawiam Zielonoskórych i lud moczarów bo do Mr. Elfów oraz Ludu Morza w przeciwnieństwie można jakoś dodać jakąś historię, albo lepszym pomysłem może byłoby jak wcześniej pisałem połączenie istot morskich z tymi z moczar, to mogłoby wypalić bo coś takiego teoretycznie w 3 jest zrobione (kraken i naga).
 
 
NigoO 
Chłop
Łowca


Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 23
Wysłany: 2010-10-22, 20:40   

Moim zdaniem Mroczne Elfy to niezbyt dobry pomysł..chyba, że mają pomysły na jakieś fajne postaci..bo jeśli mają być tylko przeróbką jednostek od zwykłych elfów to nie ma sensu.
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2010-10-23, 00:33   

Ciekawe skad wniosek, ze ktos by chcial przerabiac tylko elfie jednostki xD
_________________

 
 
 
NigoO 
Chłop
Łowca


Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 23
Wysłany: 2010-10-23, 08:39   

No nie wiem..mroczne elfy to praktycznie też elfy..więc jednostki musiałyby być podobne..nie ma bata.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum