Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-06-24, 23:09
Fabuła
Autor Wiadomość
Kathrin 
Rycerz piekieł



Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 444
Wysłany: 2007-07-27, 14:55   

Myślę, że anielica stanie się głównym celem Hord i Legionów...

Ps. R'edoa mam nadzieje, że to z ortografią nie było do mnie --> mam dysortografie ;-)
_________________

 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-07-28, 09:21   

Anielica będzie celem wszystkich. Podejrzewam, że nawet Imperium będzie miało misję zduszenia rebelii odszczepieńców którzy nie uwierzą w anielicę.

P.S. - Kathrin, dysortografia nikogo nie usprawiedliwia, to nie chat tylko forum, można się zastanowić nad czym co się pisze i jak się pisze...
_________________

 
 
 
Kathrin 
Rycerz piekieł



Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 444
Wysłany: 2007-07-28, 16:12   

Nie sądzę, aby imperium zwróciło się przeciwko anielicy. Pamiętajmy, że jest ona zesłana przez Wszechojca, który do tej pory nie interesował się ludźmi. Czyn taki zostałby potraktowany za zdradę Boga i doprowadziłby do rozbicia imperium.
Nadrządnym celem imperium powinna być ochrona anielicy (przed legionami i elfami, aczkolwiek nie można wykluczyć powstania "maleńkiej" rebelii) oraz wypełnianie jej żądań i poleceń...
_________________

 
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2007-07-29, 09:30   

Hmm, mi jednak się widzi, że ta anielica będzie tak jak z demonami, tyle że jeszcze gorzej. I też będą chcieli ją zamknąć w klatce by się nie wydostała. Demony zapewne będą chciały ją przeciągnąć na swoją stronę, jednak im się nie uda. I lud, który pójdzie za anielicą będzie tą nową rasą.

PS.
W internecie nikt nie uwierzy że masz dysgrafię, prędzej powiedzą, że lenistwo i kłamstwo. Ściągnij sobie Firefoxa, on zaznacza błędy ortograficzne-możesz poprawić.
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Kathrin 
Rycerz piekieł



Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 444
Wysłany: 2007-07-29, 10:55   

Co do relacji imperium- anielica, to się zgadzam.
Wątpię, aby legiony chciały przeciągnąć anielicę na swoją stronę. W jakim celu miałyby to robić, skoro mogą wszystko załatwić szybciej i sprawniej (nie będą się bawić w podchody tak jak w PG tylko po prostu spróbują ją zabić).
_________________

 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-07-29, 13:08   

Nie rozumiem tych wszystkich dyskusji na temat Anielicy. Narzie wiemy tylko ze bedzie i ze zakocha sie w niej Wladca Imperium Emry. Z tego wyniknac moze tyle dziwnych rzeczy. Najprwdopodobniej dla mnie Anielica zacznie wykorzystwyac Emryego (jak to kobiety) do wlasnych celow. Na tym ucieropiec moga nie tylko Legiony czy moze Przymierze ale i same Imperium. Napewno wybuchna bunty. Napewno komus sie nie spodoba to co robi Emry. Jednak to nie moze byc raczjej watkiem glownym w tej powiesci. Imperium zostalo powalone przez Przymierze a Anielica przyjdzie z sila tak przytlaczajaca ze Emry musial bedzie za nia pojsc by utrzymac swoje rzady. Dlatego tez zdarzyc sie moga tak niesamowite rzeczy (szczegolnie jezeli Anielica nie zostala wyslana przez wszechojca) :P ze lepiej narazie o tym nie dyskutowac :P
_________________

 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-07-29, 13:11   

TO dokładnei o czym mamy dyskutować?
TO jest forum dyskusyjne a nei same komentarze do newsów na temat d3.
_________________
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-07-29, 13:27   

Ale piszemy o niej juz druga strone Mike i jak jescze nie zauwazyles to juz wszyscy ja atakowali i juz wszyscy ja bronili albo mieli ja w dupie wiec nie widze powodu by rozmawiac na jej temat dalej
_________________

 
 
 
Kathrin 
Rycerz piekieł



Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 444
Wysłany: 2007-07-29, 13:34   

Anielica nie wysłana przez Wszechojca? To może anielica wcale nie jest anielicą. Wprost przeciwnie, może jest kimś/ czymś innym mającym na celu skłócenie, osłabienie i w rezultacie doprowadzenie do ostatecznego rozbicia imperium...

To na tym kończymy temat o anielicy...
_________________

 
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2007-07-29, 14:59   

Elledan napisał/a:
Nie rozumiem tych wszystkich dyskusji na temat Anielicy. (...) ze lepiej narazie o tym nie dyskutowac :P


Wiesz, ludzie lubią gdybować nad wieloma sprawami, a że jest to forum o Disciplesach to dyskusje tyczą się tego co może się stać w grze. Przyznaj, że takie gdybanie jest dość fajne.
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-07-29, 16:23   

MachaK moze i jest ale ile mozna. Jak juz wspomnialem Anielice atakowali wszyscy zdradzili wszyscy olali wszyscy to co tu piszecie to jest gdybanie calkowicie nie majace sensu i podstaw. Mowicie ze Anielica zostanie zaatakowana przez kogos ale pomijacie najwazniejsza sprawe tj. dlaczego. JAk juz piszecie to piszcie powody bo bez tego cale to gdybanie nie ma sensu.
_________________

 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-07-29, 17:35   

Nie podoba ci sie gdybanie to nie musisz wchozic do działów poświęconych d3.
_________________
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2007-07-29, 17:43   

Mike chodzi o to zeby to gdybanie mialo jakiekolwiek nawet najmniejsze podstawy. Ja tez moge napisac ze uwazam ze Przymierze przejmie caly nevendarr zeby nabic kilka postwo ale nie o to tu chyba chodzi.

Jezeli juz piszecie ze uwazacie ze ktos zaatakuje kogos to piszecie przynajmniej dlaczego ma go niby zaatyakowac.

Jezeli uwazacie ze w Imperium zobaczymy Bunt to napiszcie co mogloby go wywolac a nie jakies calkowicie smieszne rzeczy piszecie i sie cieszycie ze licznik postow idzie w gore.
_________________

 
 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2007-08-05, 01:59   

Ech a ja uważam, że ta anielica to kolejny atut Bethrezena, powód:już raz wykorzystał te sztuczke z iluzją w 2 misji powrotu galleana wtedy to crowley naprawdę namieszał w imperium teraz Bethrezen móglby to powtórzyć zesłać iluzje anielicy i nakłonić imperium do ataku na elfy a demony szukały by sposobu na przywrócenie mocy swemu bogu(poprawcie mnie jeśli się mylę ale to chyba się nazywa dywersja), to by miało sens.
_________________
 
 
 
Kathrin 
Rycerz piekieł



Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 444
Wysłany: 2007-08-05, 16:34   

Mamut napisał/a:
już raz wykorzystał te sztuczke z iluzją w 2 misji powrotu galleana

To była 3 misja.
Nie jestem pewna ale, to raczej nie była iluzja, tylko Modeusz przybrał postać anioła...
Anielica nie musi być iluzją. Może być demonem przybierającym różne kształty...
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kathrin 2007-08-05, 16:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2007-08-05, 16:35   

Kathrin napisał/a:
tylko Modeusz przybrał postać anioła...



Nie ta kampania, chodziło mi o drugą misję legionów gdzie tytan uważa nas za anioły.
_________________
 
 
 
Kathrin 
Rycerz piekieł



Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 444
Wysłany: 2007-08-05, 16:39   

Aaaaaa, żeczywiście był coś takiego... Ale jeśli już to anielice będzie udawał demon, a nie będzie ona iluzją.
_________________

 
 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2007-08-05, 16:51   

To może to być demon ale ważne, że nie była by anielicą a imperium i elfy przestały by stanowić zagrożenie dla legionów.
_________________
 
 
 
Kathrin 
Rycerz piekieł



Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 444
Wysłany: 2007-08-05, 17:04   

Anielica może być prawdziwą, ale na samym początku zabija ją demon. Po czym zajmuje jej miejsce i zaczyna manipulować ludźmi.
_________________

 
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2007-08-05, 17:41   

A ja nadal uważam, że anielica będzie zdrajczynią. Tylko nie wiadomo czy zdradzi wszystkich czy tylko Imperium.

Ale wizja MaMuta mi nie pasuje :/
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum