Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-06-24, 23:16
Górskie Klany - Mountain Clans
Autor Wiadomość
Qumi 
Adept



Wiek: 37
Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 516
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-07-01, 23:04   

Mi też się średnio podobają, ale co z resztą? Świat przecież na kobietach się nie kończy :P

Przy okazji, Yatta też nie była tak gruba jak inne krasnoludy, chyba wzrowali się na lekkostopych i druidach, które uważali za krasnoludzkie kobiety - a druidki nie są gruby, tylko właśnie takie o.
_________________
The brighter light shines upon you, the darker becomes your heart.
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-07-02, 00:01   

Jeśli modele dorównają tym rysunkom albo więcej przerosną je pod względem wizualnym to ja osobiście będę miał powód do zadowolenia. Piękne, kunsztowne zbroje są w sam raz dla krasnoludów, a co do kobitek... co mi one wadzą ? a niech sobie będą gra ma dużo większe problemy niż babka kraś.
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2011-07-02, 09:16   

Aro, oni już kilka całkiem ładnych artów pokazywali ale nigdy modele nie wyglądają jak na szkicach. Nie ma też mowy o przerośnięciu ich...

Ale: kobity krasnoludzkie mi pasują pod względem wizualnym, mam tylko nadzieję, że nie zastąpią one wojowników mężczyzn w tej nacji...
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-07-02, 18:47   

Raven napisał/a:
Aro, oni już kilka całkiem ładnych artów pokazywali ale nigdy modele nie wyglądają jak na szkicach. Nie ma też mowy o przerośnięciu ich...


To twoje zdanie. Ja tego nie popieram.
 
 
Michal787 
Adept
Łowca...



Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 124
Wysłany: 2011-07-04, 01:31   

Jeśli chodzi o męską formę krasnoludów to są nawet fajnie choć mogliby być lepsi. Zaś co do żeńskiej formy... jeszcze ta druga ujdzie, bo ma trochę tego ciała ale ta druga w moich oczach to ludzka kobieta. Co do rynsztunku to pierwsza rzeczywiście ma taki imperialny ale druga dla mnie prezentuje się dobrze. Mam tylko nadzieję, że nie sfeminizują tej frakcji jak np. w przypadku elfów bo to byłaby katastrofa...
 
 
Fedra ep Shogu 
Leśny Duszek
Zgniłuszek Tatusiny



Wiek: 29
Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 177
Skąd: dalece mobilnie
Wysłany: 2011-07-04, 15:06   

Jawnie protestuję! Przecież kobiety powinny wspierać swoich mężczyzn, kiedy ci dają sobie obić tyłki za ich obronę. Uzdrowicielkami wręcz powinny być kobiety, elfie czarodziejki wcale mi nie przeszkadzały. Jeno zwiększały uciechę z rozgrywki swoim wyglądem (śliczne elfeczki - zwłaszcza Sylfida).
Także popieram, aby rolę krasnoludzkiego wsparcia objęły kobiety, urocze, korpulentne Druidki czy Alchemiczki.
A szkice nie są takie najgorsze, chociaż przeładowane... zapachniały mi Herosem V. Może nie będzie to tak źle wyglądać w grze.
 
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2011-07-04, 15:20   

Niech sobie będą krasnoludzkie kobiety druidkami, alchemikami itp ale niech nie wsadzają ich w zbroje i nie dają broni w rękę. Nie wyobrażam sobie klanów ze sfeminizowanym drzewkiem wojowników...
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2011-07-04, 15:23   

Może to tylko art przedstawiający Yattę więc na razie nie siejmy paniki.

Witam pannę Fedrę :mrgreen:
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2011-07-04, 16:11   

Jakbyście to powiedzieli przy Yatta Hali to owa by wyciągnęła swój topór i pierdyknęła w te wasze poniemieckie czerepy. Była mowa, że nie będzie modyfikacji drzewek jednostek u żadnej rasy? Znaczy to tyle, że jednostki będą ciągle takie same, może pod inną nazwą i funkcją ale rewolucji nie będzie. Ten szkic to najpewniej albo bohaterka kampanii albo dowódca najemny. A nie ziejacie żarem, że idzie apokalipsa, śmierć i zagłada.

A nawiasem - lekkostopi, nowicjusze i alchemicy nie są kobietami! Otwórzcie sobie Gunits.dbf. Wiersz 34 związany jest z lekkostopymi. Kolumna I związana jest z płcią. True to mężczyzna a false to kobieta. W Gunits.dbf mamy tam true, co oznacza że to jest mężczyzna a nie kobieta.
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Fedra ep Shogu 
Leśny Duszek
Zgniłuszek Tatusiny



Wiek: 29
Dołączyła: 03 Lip 2011
Posty: 177
Skąd: dalece mobilnie
Wysłany: 2011-07-04, 16:49   

Co nie zmienia faktu, że Lekkostopy wygląda jak mała, słodka krasnoludka.
Nie mogę się doczekać, aby zagrać tą rasą, zwłaszcza Olbrzymami. Jeśli w tym dodatku usuną kolejne bugi - to już niewiele ich zostanie do perfekcji!
 
 
 
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2011-07-04, 17:09   

Mnie bardziej zastanawia fabuła. Po zakończeniu podstawki wiadomo było, że dodatek z hordami będzie stawiał na celu rozprawienie się z Ferre. Zakończenie dodatku nie pozostawia żadnych śladów wokół których można przewidzieć fabułę kampanii krasnoludów. Ja widzę to tak- pozostające do tej pory w izolacji klany wykorzystają słabość imperium i przymierza i ruszą na odzyskanie utraconych w D2: BE ziem, oraz zagarną część dodatkowych ziem.
Mam też nadzieję, że będziemy sterowali jakimś ciekawym bohaterem. Do tej pory dostaliśmy nudnego i szlachetnego rycerzyka, skrzywdzonego i oszukanego demona, moralizującego elfiego pierdołę i parę nieszczęśliwych kochanków.
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2011-07-04, 17:20   

waskos napisał/a:
Mnie bardziej zastanawia fabuła. Po zakończeniu podstawki wiadomo było, że dodatek z hordami będzie stawiał na celu rozprawienie się z Ferre. Zakończenie dodatku nie pozostawia żadnych śladów wokół których można przewidzieć fabułę kampanii krasnoludów. Ja widzę to tak- pozostające do tej pory w izolacji klany wykorzystają słabość imperium i przymierza i ruszą na odzyskanie utraconych w D2: BE ziem, oraz zagarną część dodatkowych ziem.

Bo jakimś cudem ruscy [ironia]na pewno[/ironia] zrobią w fabule sensowne (w jakimkolwiek stopniu) nawiązanie do poprzedniczek. Taaak... już to widzę ;>

waskos napisał/a:
Mam też nadzieję, że będziemy sterowali jakimś ciekawym bohaterem. Do tej pory dostaliśmy nudnego i szlachetnego rycerzyka, skrzywdzonego i oszukanego demona, moralizującego elfiego pierdołę i parę nieszczęśliwych kochanków.

Dostaniesz typowego karasia, znając życie. Trudno oczekiwać czegoś wybitnego skoro jak do tej pory wszystko było dosyć typowe.
_________________
 
 
Michal787 
Adept
Łowca...



Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 124
Wysłany: 2011-07-04, 18:02   

Fedra napisał/a:
Jawnie protestuję! Przecież kobiety powinny wspierać swoich mężczyzn, kiedy ci dają sobie obić tyłki za ich obronę. Uzdrowicielkami wręcz powinny być kobiety, elfie czarodziejki wcale mi nie przeszkadzały. Jeno zwiększały uciechę z rozgrywki swoim wyglądem (śliczne elfeczki - zwłaszcza Sylfida).
Także popieram, aby rolę krasnoludzkiego wsparcia objęły kobiety, urocze, korpulentne Druidki czy Alchemiczki.

Ekhem nie mam nic do feminizacji... ale wśród ras typu elfy. Tam kobiety jeszcze jako magiczki przejdą i tak dalej. Jednak u krasnoludów ten pomysł to klapa, no chyba, że ograniczy się to do wsparcia. Natomiast femiznizacja w znacznym stopniu wojoników to czysty absurd. Przecież jakim cudem dumne krasnoludy pozoliłyby się splamić taką hańbą, by walczyły za nie kobiety?! To po prostu nie wchodzi w grę.

Cytat:

Jeśli w tym dodatku usuną kolejne bugi - to już niewiele ich zostanie do perfekcji!

No nie powiedziałbym żeby usunięcie bugów miało doprowadzić tą grę do perfekcji. Bo to tylko jeden z WIELU problemów. Najpierw dysbalans(!), który w dodatku podobno tylko się pogłębił, mało sensowynch zaklęć, brak możliwości podróżowania po wodzie (!), mało ras neutralnych (!), kiepska fabuła (!). Także trochę tego jest ;P Ale może się to zmieni w związku z tym ich nowym projektem, który ma poprawić wszystko od góry do dołu, jednak póki co to zachowuje do tego głęboki dystans.
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2011-07-04, 18:29   

Michal787 napisał/a:
Przecież jakim cudem dumne krasnoludy pozoliłyby się splamić taką hańbą, by walczyły za nie kobiety?! To po prostu nie wchodzi w grę.


Widać, żeście kampanii karasi nie grali, bo ich aktualna królowa jest kobietą.
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2011-07-04, 19:04   

MachaK napisał/a:
Michal787 napisał/a:
Przecież jakim cudem dumne krasnoludy pozoliłyby się splamić taką hańbą, by walczyły za nie kobiety?! To po prostu nie wchodzi w grę.


Widać, żeście kampanii karasi nie grali, bo ich aktualna królowa jest kobietą.


Niemniej jednak kobiety w regularnych oddziałach to trochę inna sprawa. Nie widzę tego osobiście.
_________________
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2011-07-04, 19:16   

MachaK napisał/a:

Widać, żeście kampanii karasi nie grali, bo ich aktualna królowa jest kobietą.


Nie wiem co Twoja wypowiedź ma się do tekstu Michała. On nie pisze, że kobiety wśród krasnoludów nie umieją walczyć tylko, że nie jest możliwe by były regularnym wojskiem jak ich mężowie.
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2011-07-04, 19:46   

Wśród różnych tytułów królewskich wielu posiadało coś takiego jak pierwszy obrońca czy inne militarne. Wątpię, aby Królowa Karasi nie posiadała jakiegoś tytułu, który wskazywałby na to, że jest militarną opoką wszechklanostwa, czy jak to nazwać można.

A rzeczy, których widzieć nie widzicie, to znaleźć możecie w linku w moim podpisie :-P
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2011-07-04, 20:48   

MachaK napisał/a:
Wśród różnych tytułów królewskich wielu posiadało coś takiego jak pierwszy obrońca czy inne militarne. Wątpię, aby Królowa Karasi nie posiadała jakiegoś tytułu


A czy ktoś napisał, ze nie posiada jakiegoś tytułu? Albo, że nie może dobrze władać toporem? Ale to raczej tylko tytuł, symboliczna funkcja. Król nie zawsze musi być wielkim i niepokonanym wojownikiem. Yatta została wybrana na królową z powodu tego, że była właśnie wprawną dyplomatką.

MachaK napisał/a:
A rzeczy, których widzieć nie widzicie, to znaleźć możecie w linku w moim podpisie :-P


Do tego nie wiem jak się odnieść bo nie wiem co Twój twór ma wspólnego z tym o czym teraz piszemy.
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2011-07-04, 21:04   

Warto wspomnieć, że Yatta odłożyła wojenny topór na rzecz dyplomacji. Taka zmiana w sposobie sprawowania rządów przysporzyła jej wrogów wśród samych karasi np. Starszy Nyukloth i ten budowniczy, który zdradził swój lud w kampanii elfów. Obydwoje tłumaczyli się tym, że Yatta zdradziła własny lud zapominając czym jest wojna.
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-07-04, 21:13   

A ja przyczepię się do czegoś innego :D
KRASNOLUD I MIECZ!
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum