Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Film który warto obejrzeć.
Autor Wiadomość
barney44 
Krasnolud
Znudzony czekaniem



Wiek: 105
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 18
Skąd: Skalny Zamek
Wysłany: 2008-09-26, 19:56   

Chodzi ci zapewne o "Fahrenheit 451".
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2008-09-30, 09:56   

Kto ogląda 3 sezon skazanego na śmierć ? sądze że to najlepsza część już nie ma tam takiej monotonni jak w poprzednich.
A Wy co sądzicie :?:
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2008-09-30, 10:15   

Planowana była tylko jedna seria. Gdy okazało się, że serial się spodobał na piętce zaczęto pisać kolejne scenariusze. Osobiście nie zamierzam oglądać, bo to już czysta komercja jest.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2008-09-30, 10:18   

Fakt film zarabia na siebie oglądalnością, ale nie sądzisz że jak coś się podoba ludzią warto to kontynuować :?:
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2008-09-30, 10:34   

Cytat:
Fakt film zarabia na siebie oglądalnością, ale nie sądzisz że jak coś się podoba ludzią warto to kontynuować

Ja sądze że powinno się rosadnie pisać scenariusze. I tworzyć zamkniete historie a nie rozwleka je na siłę. Jeżeli serial się spodobał to mogli na jego podstawie robić spinn offy i rozbudować świat postacie i inne zdarzenia itp. Np. postać trzecio lub drugo planowa uczynić w nowej serii głównym bohaterem itp. Ale rozpasana komercja zabija "sztukę" i robią się takie tasiemce :-P
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2008-09-30, 10:48   

Też tak sądzę jak wy, dla mnie serial zakończył się na pierwszym sezonie, w trzeciej serii znów są w więzieniu, w czwartej bedą zapewnie na wolnosci, a w piatej wrócą z kąd przyszli.
_________________

 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2008-10-01, 18:03   

Z ostatniej chwili nowy klip FALL OUT BOY ale mam zajawkę :mrgreen:
http://www.falloutboyrock.com/falloutboy/disco.php
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-01, 11:24   

Epizody I-III
Ich zalety przeważają nad wadami, nawet tymi największymi które psuły legendę SW.
Moim zdaniem nowa trylogia dorównuje starej pod wieloma względami (a czasami ją przebija).
Może wpływa na tą ocenę fakt że uniknąłem szoku który był wywołany u większości fanów głównie przez wygórowane oczekiwania i błędy Lucasa i może nawet przygotowany bylem na coś gorszego. Ale dałbym wiele by obejżęć Revenge Of Sith bez spoilerów (głównie chodzi o genialny Order 66).
_________________
 
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2008-11-09, 19:44   

Ostatnio oglądnąłem "Monty Python i Święty Graal" , tym samym skończyłem serie ich filmów.
Uwielbiam ten ich absurdalny humor, w dodatku wreszcie zobaczyłem Most Śmierci w oryginale. Geniusze humoru których gagi są wieczne, no myślę, że więcej nie trzeba filmu reklamować ;)
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2008-11-10, 17:26   

"Iwan Groźny" wg Einsteina z lat 40. Einstein był jednym z ulubionych reżyserów J. Stalina, a sam film był rozpowszechniany po całym Związku. Film jest genialnie zrobiony, szaleństwo Iwana stopniuje. Genialnie została zrobiona scena koronacji Iwana na cara Wszechrusi ("Oba Rzymy już padły, Moskwa jest trzecim Rzymem, czwartego Rzymu nie będzie!"). Trudno to zdobyć, zwłaszcza na zachodzie, ale fragmenty można znaleźć na youtube.
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Axhezer 
Wtajemniczony



Wiek: 31
Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 65
Wysłany: 2008-11-12, 19:38   

Max Payne



Adaptacja kultowej gry video, pod tym samym tytułem. Agent DEA Max Payne miał wszystko: wspaniałą pracę, małą córeczkę i kochającą żonę, lecz jego życie przerodziło się w koszmar, kiedy pewnego dnia, kiedy wrócił do domu, zastaje żonę i dziecko brutalnie zamordowane przez członków gangu, którzy znajdowali się pod wpływem tajemniczego narkotyku "Valkyr". Wrobiony w zabójstwo jest ścigany przez nowojorską policję oraz tajemniczą korporację. Od tej chwili ma jeden cel: zemścić się i oczyścić z zarzutów.

Polecam :mrgreen:
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2008-11-12, 19:56   

Cytat:
Max Payne

Recenzja Maxa w Schwingu ostatnim: Ten film był na podstawie gry w której praktycznie strzelasz. Było w nim łącznie ok 10 minut strzelania, przez pozostałe 100 była nudna fabuła, normalnie mi się to nie zdarza ale chciałem wyjść z kina, generalnie nie polecamy :-P Hmm chyba mam to na dysku, trzeba by obejrzeć :-P
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2008-11-13, 07:44   

Co Ty chcesz :?:
Fajny film, do którego nic niemam :-P
 
 
 
Ebenezer Meshullam 
Wiedźmiarz
T.o.Y.



Wiek: 36
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 680
Skąd: Ferlan
Wysłany: 2008-11-13, 13:42   

Nawet nie tknę tego filmu. Kiedy przeczytałem zarys wydarzeń i przypomniałem sobie co zrobiono z Punisherem zacząłem mieć nudności.
Lepiej poczekać, aż Remedy Studio(s) (chyba tak się oni zwą) skończy Alan Wake'a i pograć w ten ciekawie zapowiadający się interaktywny thriller/horror.

Niedługo będę miał w komplecie dwa sezony i po obejrzeniu ocenię - co sądzę o "Miasteczku Twin Peaks".

Edit: Ha, to dopiero parodia Maxa Payne'a :D (swoją drogą komiks całkiem całkiem)
http://su8.pl/amen/?page=66
_________________
Deal with it.
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2008-11-16, 11:52   

Oglądałem film "Wyznania Gejszy" i .... powalił mnie. Coś wspaniałego, ale wydaje mi się, że widziałem skróconą wersję...

Musze przeczytać książkę 8-)
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2008-11-16, 15:27   

Twin Peaks powiadasz :D Dwa razy oby dwa sezony :D Zastanawiam się nad trzecim razem. Serial genialny, moja ocena 11/10!

rotten napisał/a:
Podsumowując najlepsza część kinowego Batmana, zaraz po mojej ulubionej, pierwszej reżyserowanej przez Lyncha.


Aaaaaa o zgrozo! Przez kogo? Lynch z rezyserką jedynki nie miał nic wspólnego! Rezyserem byl TIM BURTON!

Saemiel napisał/a:
Ja z Quentina Tarantino to ostatnio oglądałem Dethproof vol.2: Planet Terror. Jak zwykle film świetny. Quentin chyba nie ma jakiś słabszych filmów.


Aaaaa. Po pierwsze to albo Grindhouse: Death Proof ALBO Grindhouse: Planet Terror! I jesli chodziło Ci o Planet Terror, to nie Tarantino a RODRIGUEZ.

Koniec, więcej tego topica nie czytam i błagam, sprawdzajcie co piszecie.
Cethu
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
Ostatnio zmieniony przez Cethu 2008-11-24, 12:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2008-11-24, 10:10   

Tu chyba nie trzeba dużo tłumaczyć... zobaczcie

http://pl.youtube.com/watch?v=CJ8dXUtxY4A
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-12-03, 13:55   

Nie zebym cos tego, ale wychodzi na to ze ta czesc naprawde bedzie dobrym filmem.
_________________

 
 
 
Lady Arien 
Adept
Crystal Noir



Wiek: 34
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 20
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-12-11, 20:30   

Kilka znanych filmów i mniej znanych : > maxa payne widziałam i uważam że na "onejrzenie w domu" jest w sam raz, ale do kina było to marnotrawstwo. co do ostatnich "kinowych" to Eagle Eye, i 33 sceny z życia (polski) całkiem niezłe ^^ ja jednak lubie troche starsze kino, filmy o ktorych sie juz zapomnialo np. City Of Angels niepozorny ale ładny.
Btw wyznania gejszy też dobry film ^^
_________________
"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było"
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2008-12-11, 22:54   

"Dracule" Coppoli winno się obejrzeć, obowiązkowo! I Garry'ego Oldmana jako Draculę :]
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum