Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Disciples jako film
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2007-05-22, 11:05   Disciples jako film

Co byście powiedzieli gdyby zekranizowali Disciples? Było by super nie ? Chciałbym abyście podali mi wasze propozycje obsady. Brane są pod uwagę wszystkie częsci gry.
 
 
Gallean 
Nekromanta



Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 368
Skąd: Brzuśnik
Wysłany: 2007-05-22, 11:07   

Cholerka zrobiłem ten post a zapomniałem się zalogować :( Prośba do modernatorów zedytujcie to ...
_________________
Mors certa, hora incerta

http://s19.gladiatus.pl/game/c.php?uid=68723
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-05-22, 11:18   

Ekranizacja Disciples to dobry pomysł. Sam już parę razy sie zastanawiałem jakby to mogło wyglądać.

ALe jedna podstawowa uwaga. Żaden film, bo wyjdzie z tego crap, zwłaszcza ze każda część opowiada historię z czterech punktów widzenia (nie liczę dodatków i niedorobionych części).

Znacznie lepszym rozwiązaniem byłby serial Disciples.
_________________
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-05-22, 13:46   

Serial? to bylby wtedy tasiemiec a'la brasilian crap albo xena czy hercules. Trzecioligowy serial z malym budzetem.Musieliby obrac ktoras z ras jako przewodnik fabularny. Najpewniej byloby to imperium :mrgreen: , a pozniej ewentualnie zrobic powiedzmy 3 czesci, bo w jednej to chyba by sie fabula nie zamknela. Aby byl klimacik ,to film musialby byc w tonacji ciemnej, sceneria brudna i ponura. Zauwazcie jak teraz robia niektore filmy fantasy - sa scenerie czyste, bohaterowie zadbani, piekni i umiesnieni. Wogole nie czuc tego ponurego a'la sredniowiecza. Co do obsady ,to wg mnie pelna dowolnosc. byleby nie grali sztucznie.
 
 
 
Gallean 
Nekromanta



Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 368
Skąd: Brzuśnik
Wysłany: 2007-05-22, 21:53   

Moja propozycja:
Richard Harris - Demosthene
Thomas Sangster - Uther
Ben kingsley - Hubert da Layle
_________________
Mors certa, hora incerta

http://s19.gladiatus.pl/game/c.php?uid=68723
 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-05-22, 22:26   

Blagam, tylko bez propozycji aktorów...bo sie nam tasiemiec stworzy...(tia, tak jakby ktoś miał mnie posłuchać) Jak dla mnie jedynym wyjściem było by pełne 3D, bo za dużo demonów i innych stworów jest w Disciples, już nie mówiać o efektach których musiało by być od tony.
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
Smash 
Zbir
Strażnik Lorda Rahla



Wiek: 40
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: D'Hara
Wysłany: 2007-05-22, 23:22   

I tak już mamy "wysyp żywych trupów" jak tak patrze na ikonki a wy chcecie jeszcze nowy film? I może Uwe Boll na reżysera? :D
_________________
Sword of the cold, dark void, free yourself from the heaven's bonds! Become one with my power, one with my body and let us walk the path of destruction together! Power that can smash even the souls of the Gods! The Sword of Darkness, which can cut the Gods themselves! RAGNA BLAD
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-05-22, 23:33   

Uwe Boll....tia, ale na stos!!! Choc chodzą słuchy że mu się "Postal" nawet udał. Ale gorszą wiadomością jest, że się nie zraził i ma kręcić Alone in the Dark 2. :D
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-05-23, 12:22   

Cytat:
Serial? to bylby wtedy tasiemiec a'la brasilian crap albo xena czy hercules. Trzecioligowy serial z malym budzetem.Musieliby obrac ktoras z ras jako przewodnik fabularny. Najpewniej byloby to imperium :mrgreen: , a pozniej ewentualnie zrobic powiedzmy 3 czesci, bo w jednej to chyba by sie fabula nie zamknela. Aby byl klimacik ,to film musialby byc w tonacji ciemnej, sceneria brudna i ponura. Zauwazcie jak teraz robia niektore filmy fantasy - sa scenerie czyste, bohaterowie zadbani, piekni i umiesnieni. Wogole nie czuc tego ponurego a'la sredniowiecza. Co do obsady ,to wg mnie pelna dowolnosc. byleby nie grali sztucznie.
Porównaj sobie film Wing Commander z serialem (co prawda animowanym, ale jednak serialem) to zrozumiesz czemu serial a nie film.
Z filmu prędzej wyjdzie crap, zwłaszcza że to ma być film na podstwei strategi a nie gry akcji. A filmy nie nadają sie do opowiadani historii jakiego kol wiek konfliktu zwłaszcza z punktu widzenia paru stron. A serial, nie wyskakuj mi z tasiemcem, tasiemce, są gdy do seriali wymyśla sie fabułę, z czasem staje sie coraz gorszy. Tak nie może być z serialem Disciples, bo on już ma ustaloną fabułę. I na pewno nie może być mowy do ograniczania sie do jednej strony konfliktu, bo to nie oddałoby w p[ełni Disca, fabułą by musiała opowiadać wydarzenia z punktu widziania wszystkich czterech później pięciu stron. Mogło to by być że wszytkie rasy przeplatają sie w jednym serialu, lub każda ma osobną serię.
_________________
 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-05-23, 14:00   

Mike xxx napisał/a:
A serial, nie wyskakuj mi z tasiemcem, tasiemce, są gdy do seriali wymyśla sie fabułę, z czasem staje sie coraz gorszy. Tak nie może być z serialem Disciples, bo on już ma ustaloną fabułę.


Jakby miał być serial i zaczął by przynosic zyski, to pierwsze co by zrobili to zmienili fabułę na jak najbardzie hollywoodzką...
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-05-23, 18:40   

No wlasnie, nie znasz Mike powiedzenia "kuj zelazo puki gorace"? Juz by zadbali o odpowiednie zwroty w fabule ;-) Ja widze tu tylko sage np. opowiedziana w trzech epizodach.Nie za malo i nie za duzo...

PS. to wing commander mial swoj serial? Film widzialem...totalny crap :-/
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-05-23, 23:12   

Cytat:

Jakby miał być serial i zaczął by przynosic zyski, to pierwsze co by zrobili to zmienili fabułę na jak najbardzie hollywoodzką...
Zdefiniuj pojecie hollywoodzką.

Cytat:
No wlasnie, nie znasz Mike powiedzenia "kuj zelazo puki gorace"? Juz by zadbali o odpowiednie zwroty w fabule
Ale dla czego akurat podchodzicie odrazu tak do teog pomysłu?

Cytat:
Ja widze tu tylko sage np. opowiedziana w trzech epizodach.Nie za malo i nie za duzo...
Ja tego nie widzę w sadze w trzech epizodach, stanowczo za mało i to bardzo za mało.

Cytat:
PS. to wing commander mial swoj serial? Film widzialem...totalny crap
Animowany, jeden sezon, leciał na RTL7, mozna ściągnąc z jakiejś strony o WC. Mi isę podobał (choć musiałem sie przyzwyczić do reakliów WC), przypominał SAAB.
Na tym przekładzie widać różnicę między filmem adaptowanym i serialem.
Tak samo będzie z filmem Disciples.
_________________
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-05-24, 11:03   

Mike xxx napisał/a:
Tak samo będzie z filmem Disciples.

Filmu na podstawie tej serii napewno nie bedzie. To co tu wypisujemy to czyste fantazje...
 
 
 
Gallean 
Nekromanta



Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 368
Skąd: Brzuśnik
Wysłany: 2007-05-24, 11:43   

Nie wiadomo. Może jak gra osiągnie wielki sukces to zajmą się jej ekranizacją. Weźcie za przykład Prince of Persia
_________________
Mors certa, hora incerta

http://s19.gladiatus.pl/game/c.php?uid=68723
 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-05-24, 14:14   

Tyle że Disciples nigdy nie było jakąś wielką grą, to nie jedna z tych gier które wszyscy znają i potem robi sie na ich podstawie filmy.
Hollywood - w 3/4 jest płytki, nie ma się co okłamywać, i nad serialem tez by sie nader nie wysilali. Naprawde wielkich zwrotów akcji bym nie oczekiwal(no chyba że jakieś durne :D ), a tym bardziej jakiś zagmatwanych spraw i sytuacji. Wsio musi być proste i PRZYSTĘPNE. No i wypadalo by się streścić w 4 sezonach i nie robić z tego Mody na Sukces. A nawet jakby mial serial powstac to w 100% offowy, a co za tym idzie z malymi funduszami a wiec niezbyt przystępną grafiką...
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-05-24, 15:19   

Powiem jeszcze tylko, ze taki Heroes of Might & Magic jest bardziej znana gra niz Disciples, a jakos nie widze zadnego zainteresowania nim ze strony Hollywood. Tak wiec pozostaje nam tylko pomarzyc...
 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-05-26, 11:00   

Wlasnie sie okazało że sa plany stworzenia filmu na podstawie "The Sims", no jeśli oni sie biorą za robienie filmu na podstawie gry która nie ma wcale fabuły, to nagle Disciples jest bardzo dobrą propozycją dla wytwórni :-D
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-05-27, 09:42   

Cethu napisał/a:
Wlasnie sie okazało że sa plany stworzenia filmu na podstawie "The Sims", no jeśli oni sie biorą za robienie filmu na podstawie gry która nie ma wcale fabuły, to nagle Disciples jest bardzo dobrą propozycją dla wytwórni

Nawet nie chce myslec co oni zrobia z tego filmu ( ale na podstawie simsow ???? ). Silent Hill byl moim zdaniem ( i nie tylko) najlepiej zrobionym filmem na podstawie gry. Reszta - musicie przyznac byla produkcja naprawde niskich lotow.
 
 
 
Gallean 
Nekromanta



Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 368
Skąd: Brzuśnik
Wysłany: 2007-05-27, 12:35   

A Resident Evil ? Co o tym uważasz ?
_________________
Mors certa, hora incerta

http://s19.gladiatus.pl/game/c.php?uid=68723
 
 
 
Aston 
Giermek
Wielki Inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 14
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-05-27, 16:45   

Tak, ale film musiałby być dobry. :mrgreen:
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum