Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Kampania,wybór rasy,bohater POMOCY!
Autor Wiadomość
ArcyImperialist 
Chłop
Wielki Inkwizytor



Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 10
Wysłany: 2010-10-14, 11:14   Kampania,wybór rasy,bohater POMOCY!

Wiem że moje pytania mogą być upierdliwe ale skądś musze to wiedzieć. :devil4:
1. Czy można grać w kampanię wyexporotowanym herosem?
2.Czy opłaca się grać w kampanie?
3. Jak przejdę resztę potyczek dla Imperium to jaką rasą polecacie potem grać?
Zastanawiałem się nad hordami ze względu na paraliż...
Pomożecie? z góry dzięki.
_________________
Disciples 2 : Bunt elfów kox
Disciples 3 : żal xD
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2010-10-14, 11:25   

1. Dopiero kampanie z Powrotu Galleana, bo tam wymagany jest bohater o poziomie (bodajże) minimum 10-12. W pozostałych gra się pierwszopoziomowcem.

2. Weź nie zadawaj głupich pytań xD Oczywiście, że opłaca, wręcz trzeba. Fabuła Disa, skądinąd świetna, to dobre 70% smaku tej gry. Dodatkowo zapewnia różnego rodzaju wyzwania i stopniowo obeznaje cię z daną rasą. Powiedziałbym, że zagranie wszystkich kampanii z Mrocznego Proroctwa i Powrotu Galleana, oraz Buntu Elfów jest nieomal obowiązkowe, a przynajmniej wypada wiedzieć co się w nich dzieje.

3. To zależy jak patrzeć; w teorii Imperium i Przymierze elfów są najłatwiejsze w graniu, bo mają uzdrowicieli itp. Hordy właśnie ustawiłbym zaraz za nimi, z racji zdolności paraliżu i porządnych jednostek. Najtrudniejsze w graniu są, moim zdaniem, Klany i Legiony. U krasnoludów wynika to ze specyfiki ich statystyk oraz dość okrojonego ruchu, a u Legionów właśnie z nastawienia bardziej na obrażenia i "trudności" w pozyskiwaniu jednostek o specjalnych właściwościach.
Ale dużą rolę odgrywają tutaj indywidualne preferencje, różni ludzie mają predyspozycje do grania różnymi rasami i wykorzystywania ich taktyk. Ja np. uznaję Legiony za coś nieogarnionego, a część osób dobrze sobie nimi radzi.
_________________
 
 
Verthiss 
Wiedźmiarz
The Nameless One



Wiek: 32
Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 329
Skąd: Alzonia
Wysłany: 2010-10-14, 13:06   

Wybacz, że omijam nieco pytania przez Ciebie zadane, ale dam Ci bardzo cenną z mojego punktu widzenia radę: Disciples to gra, w której najwspanialsze chwile to właśnie przechodzenie kampanii. Na razie daj sobie całkowicie spokój z pojedynczymi scenariuszami, bo po jakimś czasie zmęczą Cię i zniechęcą. Przejdź sagi, wczuj się w klimat i fabułę i zakochaj w nich, potem przyjdzie czas na niedosyt i pozbywanie się go przechodzeniem pojedynczych misji. To, od której rasy zaczniesz zależy tylko i wyłącznie od Twoich indywidualnych preferencji, graj tymi, którzy Ci się podobają ;> "Opłacalność" jest kwestią absolutnie drugorzędną, należy też dodać, że wszystkie rasy są dobrze zbalansowane względem siebie i każdą można zmiatać wszystko z powierzchni mapy, jeśli wiesz, jak skutecznie grać.
 
 
 
Daxam 
Opętany
Legiony górom !


Wiek: 31
Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-12-25, 12:48   

Kampania to główna rzecz w Disciples na niej opiera się cała historia gry :-)
Ale to już zależy od gracza czy je lubi 8-)
Ostatnio zmieniony przez Daxam 2010-12-25, 14:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Veze 
Opętany


Wiek: 25
Dołączył: 25 Gru 2010
Posty: 14
Wysłany: 2010-12-25, 14:10   

Misje w kampanij są fajne , można zyskać duży level hera :!:
Jeśli komuś się nudzą kampanij są super misje poboczne :mrgreen:
Kampanie pozwalają zrozumieć fabułę gry co jest dość ważne dla gracza któremu nie tylko siekanie potworków w głowie :lol:
Polecam kampanie Imperium i legionów i nie tylko ja myślę że to są najlepsze kampanie np gracz powyżej :cry: :-x :-/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum