Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Vogel
2009-02-28, 16:08
Zaciąg

Do której grupy się przyłączysz??
Imperium
24%
 24%  [ 44 ]
Hordy Nieumarłych
23%
 23%  [ 42 ]
Legiony Potępionych
21%
 21%  [ 38 ]
Przymierze Elfów
16%
 16%  [ 29 ]
Górskie Klany
10%
 10%  [ 19 ]
Pozostanę neutralnym
2%
 2%  [ 5 ]
Głosowań: 177
Wszystkich Głosów: 177

Autor Wiadomość
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
  Wysłany: 2007-02-22, 12:01   Zaciąg

Ciemne chmury nadciągają nad Nevendaar, w gospodach wśód pijaków i rębajłów rekrutuje się przyszłych wojowników o sprawę.
Jaką?? Wszystko zależy od tego czego pragniesz i do czego dążysz bowiem każde mocarstwo gwarantuje Ci inne profity.
Pokój między rasami już niedługo się zakończy, nadchodzi czas kolejnych Wielkich Wojen. W czyich rękach powinien znaleść się świat :?:
Wybierz i przyczyń się do chwały swej nacji.


Tu proszę o umieszczanie postów odnośnie tego, do której grupy chcecie się przyłączyć. Mile widziane krótkie uzasadnienie wyboru.
Jeżeli ktoś się widzi na czele jakiejś grupy to niech piszę ewentualnie przedstawi kandydaturę innego użytkownika.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pyriel 2007-02-24, 19:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ancalagon the Black 
Pustelnik
Administrator



Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 171
Wysłany: 2007-02-22, 18:05   

W grze lubiłem grać każą rasą, każda coś w sobie ma, nie ukrywam jednak że to podczas kierowaniem armiami Legionów gra sprawiała mi najwięcej frajdy, wygląd jednostek, każdy ich kolejny awans, nie mówiąc że to właśnie w szeregach Potępionych znajduje się moja ulubiona jednostka: "Onyx Gargoyle".
Mimo to nie ich szeregi zasilę a Górskich Klanów. Krasnoludcy wojownicy zawsze kojarzyli mi się z siłą, przebiegłością, odwagą, Mędrcy Klanów słyną ze swojej mądrości a kunszt ich rzemieślników i płatnerzy nie ma sobie równych i znany jest w całej krainie. Krasnoludy znane są ze swojej wytrzymałości, prawdomówności, zawsze stawiają Honor na pierwszym miejscu, zawsze dotrzymują obietnicy, dochowują tajemnicy. Dlatego właśnie do tej rasy postanowiłem się przyłączyć.
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-04-05, 23:49   

Może i jest w tym trochę racji dlatego podaje mały poradnik formuowiczaAby przyłączyć się do wybranej przez siebie grupy należy:

1. Z zakładek umieszczonych poniżej bandera:

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Statystyki Download Album Profil Nie masz wiadomości
Wybieramy : Grupy
2. Na forum dostępnych jest pięć grup, jako drugi krok wchodzimy w wybraną przez siebie np.: Legiony potępionych /mała reklama nikomu nie zaszkodzi/
3. Wybieramy opcję dołącz i czekamy na akceptację moderatora grupy.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pyriel 2007-04-06, 10:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2007-06-02, 12:46   

Był, ale na Pierwszych Wielkich Wojna mój bimber go skończył :evil:

Proste, nie zadzierajcie z umarlakmami, bo bedziecie musieli zmienic płeć. Tfu! Rase.

A tak w ogole to chciałem podziekowac, że ktos z łaski swej wciągnął mnie w zastępy nieumarłych i w ogóle to bardzo miłe, bo nawet nie musiałem prosic i chciałbym z tego miejsca pozdrowic Pyriela z Osikowego Gaiku, Chlebaka Krajana, Pewełka, mame i moją wczorajszą kolację ;)

Tyle przemówienia - Nagash.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
lis
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-15, 14:37   

W wyniku zdrady w szeregach Imperium i spalenie mnie na stosie proszę o przyjęcie do grupy Hord.
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-06-15, 16:28   

Do lisa

Zarówno ja jak i Theleba nie należeliśmy wcześniej do innej grupy niż Legiony, nie miała więc miejsca opisana przez Cciebie zamiana.
W regulaminie pisze że jest mozliwa za zgodą moderacji, więc aby zmienic trzeba mieć pozwolenie lidera grupy i okdpowiedno umotywować chęć zmiany.

Za pisanie postów obraźliwych zarówno dla uzytkowników jak i moderatorow lis zostajesz ukarazy ostrzeżeniem o wartości 2 jeszcze jeden taki wyskok i conajmniej czeka cię zakas pisania postów


Lis, skasowalem twojego ostatniego posta bo byl po prostu nie na temat i nic do tematu "zaciag" nie wnosil. ponadto wywalilem cie ze swojej grupy tak jak chciales, wiec czego jeszcze chcesz? P@wel

Ej to mój post :!:
Pyriel


Wiem, ale nie chcialem spamowac, wiec dolaczylem sie tutaj :mrgreen: P@wel

Żeby mi to było ostatni raz
Pyriel
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pyriel 2007-06-15, 18:59, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Yaco 
Giermek



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 8
Wysłany: 2007-06-16, 21:02   

Imperium. Dlaczego ?
Bo Imperium służył Darth Vader. ;-)
A tak na poważnie dla Inkwizycji.
_________________
IRON MAIDEN
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-06-17, 09:50   

Bardzo sie ciesze ze wybrales imperium, ale wziecie udzialu w ankiecie to nie wszystko. Musisz wejsc do grup ( znajduje sie pod logiem forum) i zaznaczyc swoja kandydature,abym mogl cie dolaczyc ;-) . Pozdrawiam
 
 
 
snick 
Chłop



Wiek: 32
Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 6
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2007-06-27, 16:42   

Oczywiście Hordy... Sam opis grupy ("Opór nie ma sensu, prędzej czy później będziesz jednym z nas") mówi wszystko. Ale oprócz tego, najczęściej gram tą rasą i najbardziej przypadła mi ona do gustu.

No i z sentymentu...
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-06-27, 18:14   

Hehe mój opis kogoś przyciągnął, wasze opisy jakoś zabardo nie :P
_________________
 
 
 
Wilk 
Adept
Pan Lasu



Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 7
Skąd: z Lasu
Wysłany: 2007-07-09, 14:01   

Chciałby dołączyć do Przymierza elfów ponieważ to moja ulubiona rasa uwielbiam nimi grać
_________________
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk, agh bur"
 
 
 
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2007-07-09, 14:07   

Bogowie, jakiś elf! Zaraz umrę ze szczęścia, już cię dodaję!
_________________

 
 
 
Artus 
Wtajemniczony



Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 2
Wysłany: 2007-08-17, 18:32   

Ja jem rozdarty w krainie Nevendaaru chcieć połączyć się z mymi braćmi by zadać okrutny cios innym rasom które już się chylą ku upadkowi! :-P

Jestem godzien przynależeć do Hordy ponieważ jestem wręcz nie skażony inna rasą! Wierny tej jednej - Hordzie Nieumarłych!

Mój lud czekać na doniesienia o zawarciu przymierza...

(język stylistyczny itd. po to by nadać klimat.. heh :mrgreen: )
_________________
"Bramy piekieł zostały zamknięte, a cztery rasy - pokrwawione, lecz zwycięskie - wycofały się do swych siedzib. Przywitały je ruiny i zgliszcza, bowiem wojna spustoszyła całą ziemię".

Historia Nevendaaru
 
 
 
Dwarf 
Krasnolud
Dzielny Kurdupel



Wiek: 38
Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: Ni stąd ni z owąd
Wysłany: 2007-08-24, 00:00   

Ja staję po stronie dzielnych kurdupli. Znaczy krasnoludów. Bo mają brody, walczą toporami, są silni i mają brody.
 
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2007-08-24, 08:32   

Żebyście nie zapomnieli. Po za zgłoszeniem tutaj należy wejść tutaj http://disciples.pl/groupcp.php znaleść grupę i dać dołącz
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Narsil 
Giermek
Imperial Assassin


Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 13
Wysłany: 2007-08-24, 14:54   

Witajcie, przybyłem tu niedawno. Jako Imperial Assassin oferuję swe usługi... to chyba oczywiste. ;) I chociaż w grze najbardziej cenię sobie Nieumarłych, to mój wybór padł na Imperium.
 
 
Rogin 
Wtajemniczony
Title not found



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 116
Skąd: Dolina Roztoki
Wysłany: 2007-08-24, 15:59   

Mhm... *znudzony głos* Witamy w Imperium...
_________________
Zwycięstwo nauczy nas niewiele, porażka zaś tysiąca rzeczy.

Nie dyskutuj z debilem.
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
 
 
Horror 
Rycerz piekieł
Przegniły Męczennik



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 176
Skąd: Krwawa Dziura
Wysłany: 2007-08-24, 17:54   

Bo nie poszedłeś do Legionów :evil: ! Zginiesz za to! Wszyscy zginął! Jeśli jest dla nas, diabłów i demonów, miejsce tylko w piekle, sprowadzimy je do całego Nevendaaru!

P.S. To oczywiście żarty :lol:
_________________
Żegnaj, świecie...
Żegnajcie, ludzie...
Witajcie, demony!
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2007-08-24, 18:22   

Narsil napisał/a:
No masz ci los, a chciałem się zarekrutować do umarlaków, ale pomyślałem "nieee, za dużo ludzi tam będzie, w Imperium będzie mało osób". A tu kicha, i tak niezadowoleni :-/ ;-)

A tam nim się nie przejmuj :mrgreen:
Vitam w naszych 'szeregach'
Wolisz Prorokinie czy Hierofantę do towarzystwa? :->
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
Axel 
Wtajemniczony
Clown Killer



Wiek: 36
Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 37
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-23, 23:56   

Cześć wszystkim.
Po czyjej stronie stanąć? Hymmmm, ciężka sprawa. Z jednej strony chaos jest moim środowiskiem naturalnym a nie ma lepszego źródła chaosu niż legiony potępieńców, z drugiej jednak strony demony są takie... fuj fuj. Natomiast ludzie, krasnale i elfy to istotki strasznie oklepane. W dodatku za tymi ostatnimi nie przepadam. Chyba zdecyduję się na truposzczaków. TAK! To zdecydowanie dobry pomysł! Czy mogę prosić o zasymilowanie i podłączenie do kolektywu? Dziękuję. ^^^
_________________
-Panie Axel, doszły mnie słuchy, że chce pan wykorzystać mój wizerunek w pańskim małym projekcie. Domagam się 90% zysków z tego przedsięwzięcia, a jeśli pan odmówi każę Shego porachować panu kości.
-Dr. Drakken, nie może pan...
-Ależ oczywiście, że mogę! W końcu jestem zły!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum