Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vogel
2008-11-02, 08:13
Wyjeżdżam
Autor Wiadomość
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2008-08-08, 14:23   Wyjeżdżam

Przykro mi to pisać, ale jestem zmuszony odejść z forum.Przeprowadzam się na stałe do Niemiec i tam będę odcięty od komputera dopóki nie nauczę się perfekcyjnie języka niemieckiego.Spędziłem tutaj z wami wiele pięknych chwil i żałuję, że musi się tak stać, ale nie ma rady, jeszcze pobędę tu kilka dni w tym tygodniu a potem wyjeżdżam, obywatelstwa polskiego już się zrzekłem.
Żegnajcie.
_________________
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-08-08, 14:36   

Gdzie do niemiec ??
_________________

 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2008-08-08, 14:36   

Skoro "dopóki nie nauczę się perfekcyjnie języka niemieckiego", to znaczy że wcale nie jest powiedziane że nas opuszczasz...
Także tymczasem, jako iż pewien jestem. że się jeszcze zobaczymy...
_________________
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2008-08-08, 14:43   

Nie rozumiem po co masz być odłączony od internetu ucząc się niemieckiego, chyba że chcesz zapomnieć jak mówic po polsku. Mój kuzyn mieszkał w Irlandi i nauczył się tam tamtejszych tych języków, teraz mieszka w Hiszpani, i nie przeszkadza mu uczyć się języka, serfowanie po necie i w rozmowa z rodziną.
_________________

 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2008-08-08, 14:53   

Elledan napisał/a:
Gdzie do niemiec ??
Okolice Berlina, miasto Priros chyba.
mozora napisał/a:
Nie rozumiem po co masz być odłączony od internetu ucząc się niemieckiego
Rodzice twierdzą, że nie nauczę się niemieckiego jeśli będę miał styczność z polskim.
_________________
 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2008-08-08, 14:56   

Brawa dla rodziców.... to znaczy że ja tez nie umiem tych języków które umiem ponieważ mam styczność z polskim?
_________________
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2008-08-08, 17:11   

Nie dramatyzujmy ;] powiesz rodzicą żę interent pomaga bo to w sumie racja... sieć pomoże ci w nie których przypadkach tam... wiadomo że będzie trudno ale dasz radę;]
Ps.chcę zobaczyć że piszesz posty na forum za parę tygodni;]
 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2008-08-08, 19:28   

Sandro napisał/a:
obywatelstwa polskiego już się zrzekłem.

Sandro napisał/a:
Rodzice twierdzą, że nie nauczę się niemieckiego jeśli będę miał styczność z polskim.


Czy twoi rodzice fanatycznie boją się Polski? Bo cała ta akcja wygląda dość groteskowo.
Ja władam angielskim bardzo dobrze, teraz studiuje chorwacki a w planach mam powrót do włoskiego. I jakoś nigdy mi w nauce nie przeszkadzał fakt bycia polakiem...
No ale... powodzenia i mam nadzieje, że jeszcze wrócisz.
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-08-08, 20:28   

Mi jak wyjezdzalem nikt zrzekniecia sie Obywatelstwa Polskiego mi nie kazal ;/ to robi jakas roznice ??
_________________

 
 
 
Axhezer 
Wtajemniczony



Wiek: 31
Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 65
Wysłany: 2008-08-08, 20:59   

Sandro, internet można mieć w komórce ja w sieci heyah zamówiłem sobie pakiet 5zł -5MB transferu wystarczy by odwiedzić forum i napisać post
 
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2008-08-08, 21:28   

A na jakim poziomie już jesteś?

Dziwny pomysł, na początku myślałem, że to jako szlaban, za nieznajomość "dojcza", a tu takie dziwne. Języka to ty się najlepiej nauczysz na ulicy z Niemcami, komputer przecież nie przeszkadza...
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2008-08-08, 23:33   

Sandro napisał/a:
Rodzice twierdzą, że nie nauczę się niemieckiego jeśli będę miał styczność z polskim.

Przecież to GERMANIZACJA w czystej postaci. Nigdy nie zgodziłbym sie na zrzekniecie obywatelstwa.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-08-08, 23:35   

Vogel Serapel napisał/a:
Przecież to GERMANIZACJA w czystej postaci. Nigdy nie zgodziłbym sie na zrzekniecie obywatelstwa.


JA sie przed tym obronilem :P
_________________

 
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2008-08-08, 23:36   

Sandro może kiedyś tego żałować, mógł mieć podwójne obywatelstwo, jak mój sąsiad i jego dzieciaki.
_________________

 
 
Saemiel 
Pandemoniusz
Kaźniodziej



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 721
Skąd: VI Piekło
Wysłany: 2008-08-08, 23:39   

No tu się zgodzę. Jak można odciąć kogoś od jego języka ojczystego? Nie dość, że taki wyjazd do innego kraju to raczej nic ciekawego nie jest, to już niemal całkowite odcięciem od języka ojczystego? Jak mu odcięli jeszcze polskie piosenki i książki to wtedy było by to już na prawdę chore. A jeśli odcinają dostęp do internetu to wcale bym się nie zdziwił gdyby się okazało, że tak właśnie jest.
_________________
Vituperatio stultorum laus est
 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2008-08-09, 09:30   

Serio: to naprawdę podejrzanie wygląda, zrzekanie się obywatelstwa, odcięcie dostępu do net (nie wiem jak wy, ale ja zauważyłem że Sandro miał wiele kontaktów przez neta, bo dużo w nim siedział, więc odcinają go w ten sposób tez od kumpli)... to jest dziwne... jakaś patologia nawet bym się odważył powiedzieć... mam wrażenie że szanowni rodziciele imć Sandra chcą go po prostu odciąć od kraju, na wszelkie dostępne sposoby...

Twój post został zmodyfikowany, a sprzeczne z regulaminem wypowiedzi zostały usunięte. Po więcej informacji zapraszam do regulaminu, lub w razie wątpliwości, bezpośrednio do interweniującego moda/j.admina. R'edoa.
_________________
Ostatnio zmieniony przez R'edoa Yevonea 2008-08-09, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hasisz 
Giermek
Posłańczyni



Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 49
Skąd: ks. Mazowieckie
Wysłany: 2008-08-09, 10:27   

Można na to mówić różnie, ale sens jest taki sam, odcięcie osoby od przeszłości, rozpocząć życie na nowo lub postawa, że Polska to dno, Polacy to świnie, wszystko co polskie to najgorsze etc. Niestety, ostatnio coraz częściej spotyka się Polaków, którzy na zagranicy mówią, że są z Rosji, Bułgarii, Czech czy Rumunii aniżeli z Polski. I to jest przykre ;_(
_________________
"Miecz prawa bowiem tylko złemu szkodzi"
Jak Kochanowski

"Dzieło zniszczenia w dobrej sprawie jest święte, jak dzieło stworzenia"
Adam Mickiewicz
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2008-08-09, 14:36   

Znowu nagonka na polskość, z tym że w skali mikro? I po co my Wiednia broniliśmy. Mogli sobie tu Turcy hasać, nikt nie miał by pretensji, nikt by się nie wstydził że jest polakiem, spokój by był :-P

Swoją drogą to dziwne, zrzekać się obywatelstwa i odcinać od neta... Coś tu jest nie tak! Coś mi tu śmierdzi! *Kurde, muszę się wykąpać* Sandro, buntu się!
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum