Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Anime
Autor Wiadomość
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2010-07-10, 09:41   

http://www.wolfs-rain.kreskowka.pl/video/3
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
Czapa 
Marmurowy Gargulec
Poszukiwacz Śmierci



Wiek: 38
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 266
Skąd: Z ciemnej uliczki
Wysłany: 2010-07-10, 12:04   

A właśnie też chciałem dać linka - jeśli wystarczą napisy.
 
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2010-07-10, 13:33   

No ale czy to w ogóle warto oglądać mnie najbardziej ciekawi.
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2010-07-11, 12:32   

Wolfs Raina oglądałem. Początek jest ciekawy, później akcja rozwija się w fajnym tempie wplatając co róż ciekawe wątki. Sama końcówka mi się nie podobała. Ale jak chcesz się przekonać sama obejrzyj ;)
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2010-07-13, 23:08   

Black Lagoon: Roberta's Blood Trail
Ciąg dalszy przygód Revy i Japończyka powraca, trzecia część, która jest prostą kontynuacją (od razu pierwszy ep ma numer 25, poprzednie dwie serie miały razem 24) jeżeli ktoś lubił anime, nie zawiedzie go ono, ponieważ nie sili się na żadne rewolucje, a po prostu ukazuje kolejne przygody bohaterów, kto lubił będzie oglądał kto nie lubił ten nie, ot, tyle.
http://kreskowki.fani.pl/...lood-trail/1197
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-07-16, 12:43   


Nic szczególnego tylko ponowne rozstawienie się względem przeciwników.

Reyned napisał/a:

Za to jest bliźniacza seria,Umeiko no naku koro ni która podchodzi do kryminału i utrzymuje się jednej linii fabularnej.
i

Masz może namiar na to anime,. bo ja się trochę rozglądałem i nie znalazłem.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Elendu 
Leśny Duszek
driada



Wiek: 34
Dołączyła: 21 Gru 2009
Posty: 158
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2010-07-16, 12:53   

Jeśli nie przeszkadza język angielski to polecam stronę animefreak.tv dość sporo tam jest, między innymi właśnie to Umineko no naku koro ni
 
 
 
Czapa 
Marmurowy Gargulec
Poszukiwacz Śmierci



Wiek: 38
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 266
Skąd: Z ciemnej uliczki
Wysłany: 2010-07-16, 13:10   

Tu masz pl

Umineko no naku koro ni - kreskówka.pl

lub

Umineko no naku koro ni - kreskówki.fani.pl
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-07-16, 13:29   

czapa te już oglądałem i sam już te linki na poprzedniej stronie zamieściłem.

Elendu dzięki język raczej nie będzie dla mnie przeszkodą :mrgreen:
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Ebenezer Meshullam 
Wiedźmiarz
T.o.Y.



Wiek: 36
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 680
Skąd: Ferlan
Wysłany: 2010-07-28, 01:41   

Byłby ktoś w stanie znaleźć tłumaczenie na angielski openingu (a nie opening w angielskim) do Saint Seiya? *.*
Konkretnie chodzi mi o ten, który towarzyszył emisji Rycerzy Zodiaku na Ś.P. RTL 7.
http://tenkai.hen.free.fr...chevaliers.html
_________________
Deal with it.
 
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2010-07-28, 12:34   

Ja polecam anime Trigun . Oglądałem kilka razy i za każdym razem było tak samo świetne. Więcej o tym możecie poczytać tutaj: http://anime.tanuki.pl/st...7-trigun/rec/97
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2010-08-03, 21:56   

No i w końcu! Wyszło na to że jestem zacofany ale, ale, w końcu mam jakieś info o fabule klęski, totalnej porażki, lub być może niezłego anime.

Spinoff time!

Code Geass Gaiden: Bōkoku no Akito /Code Geass Side Story: Akito of the Ruined Nation

Oddział Knightmare złożony z 11-sferowców (aka Japończyków) wyrusza do Europy (niepotwierdzone: ponoć gdzieś do polski) z misją ratunku dla tamtejszych sprzymierzeńców. Mamy rok 2017, jest to czas w którym Lelouchu zaginął, między serią pierwszą a drugą, bądź zaraz po tym jak wrócił, gdzie indziej pisali że zaraz po pierwszej serii, ale tylko pierwsza wersja pasuje mi jakkolwiek sensownie.
Szanse przeżycia dla grupy knightmare wynoszą tylko 5%; w jaki więc sposób zwyciężą?

Trailer:
http://www.youtube.com/wa...feature=related

I jak wasze nadzieje? Co prawda mam zaufanie do Clampa, ale nie wiem czy wyjęcie z złotej trumny wiecznie czczonego półboga dla dopisania mu na boku jakiegoś dopisku może być wykonane poprawnie, bo w końcu wiadomo, że wracają do serii tylko dla kasy.
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-08-17, 19:09   

Obejrzałem pierwszy odcinek i zapowiada się bardzo ciekawie powinno spodobać się amatorom zombi i krwi
Szkoła żywych trupów
Zabieram się za kolejne.

Na podanej stronie brakuje ep 3 który jest tu http://diff-anime.pl/ogla...?oid=1988&jak=l
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2010-09-06, 19:00   

No dobra, wielbiciele romansów i echchi, ile ikonek rozpoznacie?
http://www.nanatsuyoru.co.cc/avatars/kiss/gallery/
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2010-09-08, 10:35   

Haibane Renmei - Stowarzyszenie szaropiórych. Polecam dla dojrzałych miłośników anime. Jedną widoczną dla mnie wadą to jej krótkość. Kupiłam za jakieś 30 zł.

Strona oficjalna - http://www.anime-gate.pl/...aszeAnime&id=44
Strona do oglądania (jakość gorsza niż z DVD, które posiadam) - http://www.kreskowki.fani...bane-renmei/188
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
Ostatnio zmieniony przez MachaK 2010-09-09, 07:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2010-09-09, 00:26   

MachaK linkuj od razu gdy coś proponujesz by nie trzeba było kopać po stronach w poszukiwaniu odpowiedniego portalu z odcinkami. I jakiś krótki opis by nie zaszkodził.

Kolejny odcinek HIGHSCHOOL OF THE DEAD czyli jak ktoś lubi dobry horror z domieszką ecchi

I dla wytrwałych ep. 287 Bleach, niestety odcinek specjalny, ponoć ku uczczeniu 10lat mangi tylko dla fanatyków, jak ktoś luźno ogląda lepiej pominąć.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2010-11-10, 18:48   

Samurai Champloo
Luźne podejście do ery Edo, dużo scenek półnagich (ale bez żartów echii), kilka wzmianek o tym że bushido i era edo były ponoć wysoce homoseksualne niczym starożytna Grecja (ale bez zanudzania na siłę), średnia fabuła która jakoś się ciągnie (stanowiąc raczej pęk powiązanych ciekawych epizodów, bo scalone wszystkie razem wydają się nudne), oraz całe mnóstwo pięknie wykonanych walk (takich scen szermierczych jeszcze nie widziałem, są lekko popisowe, w zależności od postaci przegięte bądź spokojne, bez przerostu formy nad treścią, a czasami tylko po to, aby były. I tak dobre będą tylko walki 1 na 1).
Myślę że dla fanów powolnych anime (oraz wolno rozkręcających się, mam wrażenie że pod koniec dopiero zacznie się robić dobre fabularnie niczym Trigun), z dobrymi scenami akcji, nietypowym klimatem (zwłaszcza muzycznym) polecam.

http://www.kreskowki.fani...ai-champloo/138
Długość: 26odcX24min (wliczając opening i ending)

Edit:

Grobowiec świetlików
Kto widział, kto pamięta? Świetny film, animacja którą oglądałem jak byłem młody, nie do końca ją wtedy rozumiałem, do czego przyznaję się bez bicia.
Udało mi się znaleźć ten film z lektorem polskim, i wywarł na mnie świetne wrażenie, uwaga! Zero akcji, zero supermocy, ciężkie kino antywojenne.
http://wwwstatic.megavide....swf?v=RNKCCMKL


Code Geass Side Story: Akito of ruined nation

Po krótce:
Schneitzer odbiera tron Suzaku, Lelouchu wychodzi mu na pomoc zakładając Neo Brytanię aby wszystko posprzątać, a z cienia wychodzi nowy właściciel pełnego geassa, ZZ, który potrafi wskrzeszać zmarłych.

Jeszcze nie przestaliście czytać przerażeni tym co czeka serię?
no to nieco bardziej rozbudowana gama informacji, więcej jak na razie znaleźć rady nie dałem:

Cytat:
*Lelouch is still alive. Code geass r3 is Called Code geass r3 Rei Renya of the Rebellion. the year is 2020 a.t.b.p
*Brittanians and Black knights become together and the protector of Japan
*Schneitzer become the new Emperor of Brittania
*VV`s real name has been revealed! his real name is Vivian
*Suzaku Kururugi became the new prince of Brittanian
*Nunally became also a new princess of Brittanian.

Ok here are the list of Code geass r3 Rei Renya of the rebellion episodes
Return1 Sun has returned to the Devil
Return2 Knight of Atonement
Return3 Lord of the twin
Return4 Kallen standing
Return5 Guren again
Return6 Peace desire
Return7 Emperor's promise
Return8 Britannian guardian
Return9 The weight of the mask
Return10 Lie
Return11 Zero punitive bill
Return12 Red
Return13 Iscariot
Return14 Qualifications
Return15 Remember the name CC
Return16 Start code
Return17 Shunaizeru Awakening
Return18 Reconnect Ragnarok
Return19 Selected
Return20 Third battle Tokyo
Return21 Determination of the Suzaku
Return22 Nunnally cries
Return23 Name of God
Return24 Prayer voices
Return25 Tsukurareshi friendly

And here are the list of Code geass r3 Rei Renya of the Rebellion new Characters:

1.Renya=main character,naive,energetic and the body guard of Lelouch, Renya is 17 yrs. old
2.Kyoko=young,cute,moody,intelligent girl and she knows everything about how to piloting the knightmare frames, Kyoko is 13 yrs. old
3.Sayla=sexiest girl ever and she is the new transfer student of Ashford academy,she is the girlfriend of Renya, Sayla is 17 yrs. old
4.Kurochi=an old mechanic man,he is designing Knightmare frames to make it better, Kurochi is 65 yrs. old
5.ZZ=another immortal geass just like C.C and V.V.,his hair color is colorful and changes its color anytime and most of all he can revive dead people(i wish Euphemia,shirley and Rolo will be alive), ZZ`s real name is not Revealed and his age is unknown
6.Jaski=holy brittanian knight no.3, his age is 32
7.Makago=holy brittanian knight no.2, his age is 29
8.Neus=holy brittanian knight no.1 and he is the best brittanian soldiers, his age is 25
9.Gosunkugi=the best Black knight soldiers,he is much better than Kallen, his age is 27
10.Mayuki=a veteran soldier of Neo brittanians, her age is 18
Brittania is Schneitzer`s empire
Black knights is for elevens
Neo Brittania is Lelouch`s empire


Kolejny Edit, tym razem coś dla fanów Uzasadnionej przemocy, Shonen-ai, Jeszcze większej przemocy z minimalnym uzasadnieniem, i jeszcze więcej Shonen-ai, jak nie Yaoi.
Tak więc jest to równie anime dla osób których nie interesuje fabuła ale lubią gdy ktoś się zabija, oraz pań (i panów) którzy lubią "żarty" i drużyny mieszane męsko-męskie gdzie męskość jest względna co do zachowania.
No ale zacznijmy od początku

Togainu no Chi
Po trzeciej wojnie światowej Japonia podzieliła się na dwie połowy, podupadłe miasto i upadłe miasto na poziomie slumsów, w tym drugim ma miejsce mordercza gra zwana Igurą, uczestnicy walczą o nieśmiertelniki, zabijając po prostu przeciwników napotykanych na ulicy czy w opuszczonych domach, starając się wygrać stopień właściciela połowy Japonii.

Do tej gry dołącza Akira, wrobiony w morderstwo zawodnik turnieju walk ulicznych Bl@ze, (don't-fu...-with-me-seme) jak się okazuje dołącza do niego jego kumpel, równy mu wiekiem, i wzrostem ultra-niewinny chłopczyk który chce być "pomocnym przyjacielem", czyli mega uke.
Później poznają też znudzonego grą sadystycznego chłopca, który kojarzy się z kobietą z swojego wyglądu (dla osób nie wprawionych w prezentacje z anime) oraz jednocześnie robiący sobie "żarty" i potrafiący uciec z każdy kłopotów nawet mówiąc że jego przyjaciel to kochanek....ach, no tak, stereotypowy sado-uke. Tak, jadaczka też mu się nie zamyka, ale przynajmniej ktoś coś tu mówi.

Skoro mamy już za sobą element głównie dla pań, zapoznajmy się z tym co ma zachęcić panów do oglądania filmu, mianowicie walki:
Te są świetne, nie ma tu supermocy, a chwyty, uderzenia, bloki czy walka bronią białą są bardzo dobrze odwzorowane, w anime nie występuje walka w którejś jakaś czynność nie byłaby możliwa w realnym świecie...no może poza braniem narkotyków które nie istnieją u nas.

Niestety chwilowo po dwóch odcinkach nie znam żadnych innych cech w serialu, ale balans ich obu i dziwny klimat Igakury sprawia że jest ono równie nieco poważne co i zakręcone...chociaż nie, nie było tam żadnej sceny komediowej...ok, ten mindfuck jaki to tworzy sprawia że oglądam przyjemnie, choć sam nie wiem z jakiego powodu...nawet fajne.

Póki co odcinki można zobaczyć na anime-online.
http://anime-online.info....?article_id=996
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
Fergard 
Rycerz piekieł
Już nie emo półdemon



Wiek: 29
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 188
Skąd: Czy to ważne?
Wysłany: 2010-11-11, 16:22   

Dzisiaj skończyłem oglądać wzorowane na visual novel "School Days" anime pod tym samym tytułem. Moje pierwsze w pełni ukończone anime(Devil May Cry tuż tuż)... I nie wiem, czy mam stwierdzić, że zryło mi banię czy też polecić z całego serca.

O co tu chodzi? Ano mamy głównego bohatera, typowego dla wielu "visual novel"(szczególnie eroge) nastolatka-ucznia, nieśmiałego chłopaka, co zwie się Makoto Itou. Pewnego dnia zauważa jadącą tym samym pociągiem dziewczynę z sąsiedniej klasy i pstryka jej zdjęcie telefonem. Podobno jeżeli będziesz mieć na wyświetlaczu zdjęcie tej osoby przez trzy miesiące, a ona się o tym nie dowie, para murowana. Tak się śmiesznie składa, że siedząca obok Makoto na lekcjach Sekai Saijonshi stawia sobie za punkt honoru złączenie tej dwójki, więc zaczyna wspierać zagubionego chłopaka, zaś my mamy okazję obejrzeć dwanaście odcinków coraz bardziej dramatycznego dramatu, który pozornie wydaje się być jedynie typową historią romansowego chłopaczka i jego wybranki.

Najbardziej rzucającą się w oczy cechą jest główny bohater, który z każdym odcinkiem robi się coraz większym skurczybykiem(Eufemizm): Z nieśmiałego chłopaczka transformuje się w zdrajcę, który transformuje się w niewiernego skur****na, który transformuje się w parodię pimpa, zaliczającego panienki jedną po drugiej, by wreszcie dopiero pod koniec wrócić do owej dziewczyny z pociągu... Co sprawia, że staje się jeszcze większym skur*****em, który finalnie zamienia się w... Aha, tutaj już nic więcej nie powiem. Wystarczy powiedzieć, że ostatni, dwunasty epizod jest skrajnie nietypowy i to właśnie on ryje banię najbardziej z całego show. Powiedzieć, że leje się krew to trochę jak powiedzieć, że Nagash nie umie grać na skrzypcach :D

Inną ciekawostką jest fakt, że choć gra była klasyfikowana jako eroge i zawierała... "treści", w anime można ich uświadczyć co najwyżej w charakterze wzmianki lub jedynie, hmm, początku, także można spokojnie oglądać... Chyba że ktoś jest uczulony na skur*****ów zmieniających dziewczyny jak rękawiczki.


Link do pierwszej części pierwszego odcinka.

A teraz nieco normalniejsze i bardziej standardowe tematy.
Ja mówię boks. Co mówi otaku? Hajime no Ippo!

Jak już wspomniałem, "Hajime no Ippo" jest anime poświęconym kwadratowemu pierścieniowi i bokserskim rękawicom. O co chodzi? Główny bohater to nieustannie gnojony przez bandę szkolnych chuliganów Ippo Makunoichi. Od e-ntego łomotu ratuje go profesjonalny bokser Mamoru Takamura(Który jest prawdopodobnie jedną z najbardziej pozytywnie walniętych postaci jakiegokolwiek anime), który zabiera go do sali bokserskiej Kamogawa i pozwala mu wyżyć się na treningowym worku, zaś Ippo nagle odkrywa zamiłowanie do boksu...
Anime mogę polecić ze względu na sporą ilość "yaoi dżołków" odnośnie rozmiaru przyrodzenia protagonisty(Większość wypowiada Takamura), Takamurę, fajne sceny walki, Takamurę, humor-inny-niż-yaoi, Takamurę oraz kilka super ekstra świetnych kawałków w soundtracku + ekstra obecność brata dziewczyny, do której zarywa Ippo za bycie "ultimate badassem"... Wspomniałem o Takamurze?

Link do pierwszej części pierwszego epizodu
_________________
Your hope ends here... And your meaningless existence with it!
 
 
 
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2010-12-29, 22:51   


Bakuman
Aktualnie, zdziwiłbym się gdybym usłyszał o powstaniu mangi o rysowaniu mangi. Jednak obecnie był to pomysł tak dobry, że został zekranizowany jako anime. Jest to komedia-romans (Bez nawet jednego wątku ecchi!! Medal tej produkcji proszę dać!) która opowiada o tym, jak jeden z kolegów klasowych głównego bohatera proponuje mu stworzenie mangi, i z powodu jego odmowy, gra na jego emocjach osiągając nie do końca dokładnie zamierzony cel:
Wybranka jego serca, z tej samej klasy, obiecuje wyjść za niego jeśli ten stworzy mangę która zostanie zekranizowane - jednakże, pojawia się problem. Jego wybranka składa warunek, iż do czasu spełnienia marzeń nie będą rozmawiać, a w dodatku, postanawia zostać Seyiuu (aktorką od dubbingu postaci w anime) z racji na prędkość rozsławiania się dziewczyn w tym zawodzie, nasz bohater musi się śpieszyć, jeśli nie chce aby pojawił się jakiś konkurent.
W dodatku, zaraz po starcie z cienia wyłania się artysta-geniusz, nawet młodszy od niego, który może stanowić wyraźną przeszkodę na jego drodze.

ode mnie 10/10, jednak można odjąć jeden punkt, jeśli nie lubi się mang/rysowania, oraz kolejne dwa, jeśli od komedii wymaga się typowo japońskich żartów, jest jej bowiem tutaj mało, i stanowi poziom, który może sprawić, że niektórzy nie spostrzegą nawet istnienia komediowych wstawek.

Bakuman 1-13 ANG (nowe epy co poniedziałek)
http://www.animefreak.tv/watch/bakuman-online
Bakuman 1-9+ PL
http://anime-online.info....?article_id=966

Bakuman zaczyna się w 2 epizodzie a rozkręca zaraz przy pierwszej produkcji i znowu ma skok jakości przy money and intelligence, następny wzrost jakości przewidują na epizod 14 po zapowiedzi, a co najlepsze, ta jakość nigdy nie spadła.

Znalazłem coś ostrego x]

Libary war czyli anime z gatunku fikcji politycznej, a mało takich.

Otóż, służby porządkowe zyskały prawne zezwolenie na użycie siły w celu kontrolowania i cenzurowania mediów, zwłaszcza w zakresie książek.

Anime zaczyna się w momencie kiedy przedstawiciele prawa wchodzą do księgarni w której jest nasza bohaterka. Chce ona kupić sobie pornola, jednego z gatunku tych wysoko budżetowych, ponieważ na wydanie tej części czekała dziesięć lat.
Niestety pornol zostaje zdjęty z półek do koszyka na towar do spalenia, dziewczyna próbuje wynieść książkę, zostaje przyłapana i dostaje opcje oddania jej lub pójścia na policję.
W imię pornola decyduje się na drugie rozwiązanie, aby poczytać sobie chociaż w radiowozie. Wtedy, na miejsce akcji teleportuje się tajemniczy mężczyzna z długim płaszczem i mega gunem, broniąc dziewczyny.
Razem uciekają z kraju aby zgromadzić własną armię i po latach wrócić do Japonii w celu obrony produkcji świerszczyków oraz anime typu ecchi.

Dobra, dobra, pornol to była ponoć baśń, a gdy pojawił się facet w płaszczu zaczął się opening to zamknąłem kartę przeglądarki, ale okładka sugerowała film wojenny zaś fabuła coś pokroju mirrors edge, jednak 3 minuty wstępniaka jakoś dziwnie mnie zniechęciły.
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
Reyned 
Wojownik Szkieletów



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 666
Wysłany: 2011-02-02, 20:40   

Zrobię dubla, bo jest okazja.


Vash the Stampede powrócił w wersji kinowej już jakiś czas temu, a jak wygląda w praktyce?
Jego historia jest pełna dobrego humoru, postacie zachowują się jak w anime, akcja znajduje się między epizodami nie nawiązując do wątku głównego serii, a kreska bardzo przypomina oryginalną, różni się chyba tylko większą gamą kolorów w wersji HD.

Nieco o fabule:
Cytat:
In a quicksand surrounded town called Makka, rumors spread of a legendary robber named Gasback is after the town. To protect it, Mayor Kepler has hired bounty hunters. These hunters have been following Gasback from town to town in hopes of getting the bounty.


link do wersji PL:
http://www.anime-shinden....mble-movie.html
Link do wersji ANG:
http://www.animefreak.tv/...s-rumble-online
_________________
Cytat:
Every theory of love, from Plato down, teaches that each individual loves in the other sex what he lacks in himself.
G. Stanley Hall

That's why love theories are bad.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum