Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Enneagram forum

Twój typ to:
1
15%
 15%  [ 5 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
6%
 6%  [ 2 ]
4
18%
 18%  [ 6 ]
5
18%
 18%  [ 6 ]
6
6%
 6%  [ 2 ]
7
15%
 15%  [ 5 ]
8
9%
 9%  [ 3 ]
9
9%
 9%  [ 3 ]
Głosowań: 32
Wszystkich Głosów: 32

Autor Wiadomość
R'edoa Yevonea 
Naczelna Terrorystka
Róża Kurhanów



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Maj 2007
Posty: 1560
Skąd: Ner'eeye Maha
Wysłany: 2008-04-02, 14:46   

Nagash ep Shogu napisał/a:
co ja elf jakowyś, czy co


Chciałbyś.

Nagash ep Shogu napisał/a:
że Wam wybaczam to, że nie spełniacie moich oczekiwań


Oczekiwania... :-x
Wdech... wdech... wdech... SCREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENY!!!
_________________

 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-04-03, 07:31   

Dziewiatek tez jak na lekarstwo ( tylko ja :mrgreen: ) a tu ktos wypisuje ze jest nas cale zastepy :-D
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2008-04-03, 19:17   

Cytat:
a tu ktos wypisuje ze jest nas cale zastepy

Niekoniecznie fanów Disciplesa ;-) Swoją drogą miałem zawsze słabość do kobietek 9w8. Miały w sobie to "Coś" :mrgreen:
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2008-05-10, 22:05   

Baardzo ciekawa sprawa, choć na początku podchodziłem do tego bardzo sceptycznie, to po zrobieniu testu, i otrzymaniu wyniku...

Ósemka ze skrzydłem siedem: 8w7 - "Dysydent"

...muszę przyznać, że coś w tym jest :D
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2008-05-10, 22:18   

Ja mam 9w1, rzeczywiście to dobry psychotest, wszystko się prawie zgadza, nie zgodziłbym sęe tylko z dwoma rzeczami napisanych tam.
_________________

 
 
Darek19923
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-25, 21:08   

Ja mam 7w8-"Realista" :mrgreen:
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2008-05-25, 21:45   

4w5 - "Włóczęga"
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
Armagedon 
Wiedźmiarz
Siła Nieczysta...



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 168
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-05-25, 22:00   

Czwórka ze skrzydłem pięć: 4w5 = po mojemu odludek i obserwator... (i wewnętrzny głos każe mi dodać takie malutkie 1...)

"Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posępne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią. "
wszystko się zgadza... na 99,99% (nie uznaję skrajności)
A JEDNAK JESTEM EMO !!!101 MUHAHAHAHAHAHAHAAA!!!!! :lol:

tak poza tym to forum pełne inteligentnych i mądrych ludzi... ani jednego służącego :lol:

Nagash ep Shogu napisał/a:
Buahaha, no prawie idealnie, 1w2 :mrgreen:

Że też akurat mi sie trafił Adwokat, dziwne to jakieś :-P

ej no ! wszyscy nieumarli także powinni być emo!!
wstydź się wstydź ! :lol: i ty majk też!
_________________
Pojawiam się i znikam
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2008-05-25, 22:22   

E tam, ja tam wole adwokata, szczypta hipokryzji jeszcze nikomu nie zaszkodziła :] Emo to są elfy :P
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2008-05-26, 18:24   

Emo, emo... Tak idąc dojdziemy że "Skłodowska też była kobietą!", a są inne opcje jak np. seryjny morderca klasy 22 lub przywódca religijnej sekty...
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Khagrael 
Opętany
Książe legionów



Wiek: 32
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 14
Skąd: Warownia dusz
Wysłany: 2008-05-26, 19:09   

3w4-Profesjonalista
Trójka z tym skrzydłem, może mniej zwracać na to jaki wizerunek prezentuje innym, lub ten wizerunek może być bardziej subtelny. Bardziej zwraca uwagę na to jak sama widzi ten wizerunek. Skrzydło cztery daje trójce nieco introwertyzmu, nie co głębszy wgląd na to kim się jest, a nie kogo się innym pokazuje. Może oceniać się bardziej na poziomie własnych dokonań artystycznych i socjalnych, a nie tylko niepopartym niczym wizerunkiem. Skłonność rywalizacji z innym, jest przesłaniana przez rywalizację ze sobą. Trójka chce być lepsza dla własnej satysfakcji. Zdrowe skrzydło daje motywację do pracy nad samym sobą. Nadal lubi wyzwania i rywalizacje ale praca dla innych staje się znacznie ważniejsza.
Gdy trójka z tym skrzydłem jest w stresie, zadręcza się z powodu niepowodzeń lub niekorzystnego wizerunku. Staje się też zarozumiała, zaczyna innych oskarżać o bycie "prostego stanu" skoro nie doceniają tego co trójka robi. Bez sensu zaczyna konkurować z innymi aby udowodnić swoją wyższość. Może też zachowywać się snobistycznie, naśladując sposób życia innych pragnąc zaimponować grupie osób, która jej imponuje. Prywatnie, może popadać w dramatyzowanie i zwątpienie. Niestabilne emocje i częste zmiany nastrojów.
Wszystko się zgadza, no prawie... :-)

Słynne trójki ze skrzydłem cztery: David Bowie, Nora Ephron, Sylvester Stallone, Sting, Meryl Streep, Andy Warhol, Richard Gere, Barbra Streisand.
 
 
 
Armagedon 
Wiedźmiarz
Siła Nieczysta...



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 168
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-05-26, 20:12   

MachaK napisał/a:
Emo, emo... Tak idąc dojdziemy że "Skłodowska też była kobietą!", a są inne opcje jak np. seryjny morderca klasy 22 lub przywódca religijnej sekty...
Cytat:
E tam, ja tam wole adwokata, szczypta hipokryzji jeszcze nikomu nie zaszkodziła :] Emo to są elfy :P

nie nie nie... wszystko pochrzaniliście...
są różne gatunki emo... ogólnie emo europejskie dzieli się na zachodnie i środkowo-wschodnie emo...
środkowo-wschodnie emo ubierają się na czarno i często myślą... są jakoby połączeniem tzw. "emo core" i nurtów deathmetalowych... innymi słowy żyjący nieumarli... :-)
natomiast zachodnie emo to kompletnie nieprzewidywalni roztrojeni emocjonalnie debile... ubierają się pstrokato i zakładają 20 ubrań naraz... a część z nich naszywa kolorowe łaty na ubrania... czyli, mówiąc prostszym języku, są to dzieci kwiaty które powinny kończyć w kryminałach... wypisz wymaluj elfy... :mrgreen:

kapiszi ?
Cytat:
Wszystko się zgadza, no prawie...
Aasgoroth napisał/a:
...może popadać w dramatyzowanie i zwątpienie. Niestabilne emocje i częste zmiany nastrojów.

to akurat się zgadza ^^

EDIT: Post ocenzurowano, po więcej informacji zapraszam do REGULAMINU. R'ed
_________________
Pojawiam się i znikam
Ostatnio zmieniony przez R'edoa Yevonea 2008-05-27, 21:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2008-05-27, 17:08   

Armagedon napisał/a:
kapiszi ?


Ja tam nie wiem, Europę dawno opuściłam i obce mi są jej problemy...
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Vidriel 
Adept
a.k.a FiNCu



Wiek: 39
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 59
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-27, 23:44   

9w8 Rozjemca-Szef..jesli chodzi o filar Rozjemca to zgadzam sie z tym calkowicie patrzac obiektywnie na moja osobe jak i postawe wobec zycia.
_________________
Miłość , wierność , przynależność
 
 
 
rotten 
Opętany
The Passanger



Wiek: 37
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 37
Skąd: Nowy Sącz/Kraków
Wysłany: 2008-06-25, 19:40   

Jakoś wolę klasyczny podział osobowości wg Hipokratesa od tego całego enneagramu.

Jak kogoś interesuje to proszę:

http://free.of.pl/i/inter...bowosciowy.html

Ja jestem stuprocentowym flegmatykiem 8-)
_________________
Nauczeni od dziecka korzystać bez umiaru
Stajemy się powoli zależni od nadmiaru
żyjemy więc nerwowo otoczeni nadmiarem
Nie widząc jak nasz sen staje się koszmarem
 
 
 
MachaK 
Barbarzyńca
Mojra Nevendaaru



Wiek: 111
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 936
Skąd: Popielisty wschód
Wysłany: 2008-06-25, 19:50   

Hmm, mnie wyskoczyła informacja, że zaznaczone cechy uniemożliwiają ustalenie twojej osobowości. Dziwne...
_________________
Szaleństwo jest bramą, po której znajduje się nieśmiertelność. Nieśmiertelni mają wgląd na czas i przeznaczenie, a mając wgląd ma się też wpływ. Poddaj się władzy Mojrom, byś się nie rozpadł.
 
 
Armagedon 
Wiedźmiarz
Siła Nieczysta...



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 168
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-06-25, 20:13   

MachaK napisał/a:
Hmm, mnie wyskoczyła informacja, że zaznaczone cechy uniemożliwiają ustalenie twojej osobowości. Dziwne...

kobieta zmienną jest :-P

mnie się nawet nie chce się wyświetlić ! to ajkieś lipne jest... wolę enneagram...
_________________
Pojawiam się i znikam
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2008-06-25, 23:02   

Cytat:
Jakoś wolę klasyczny podział osobowości wg Hipokratesa

Tia, ten podział też mi znajomy jest. Ale jest bardziej prymitywny... znaczy znacznie mniej dokładny! Nie opiera się na wewnętrznej motywacji - emocji, tylko generalnym podziale na typy, pod względem zachowań "zewnętrznych". Oczywiście poszczególne typy Enneagramu można dopasować do powyższego, tak by tworzyły podkategorie. Ale komu by się chciało... IMHO Enneagram jest the best, ani za prosty, ani zbyt skomplikowany. A jak dodamy do tego poszczególne poziomy zdrowia w danym typie...... całkiem tego sporo :-D

Swoją drogą polecam jako dopełnienie Enneagramu socjonike, która jest jeszcze ciut dokładniejsza (choć nie do końca :-P ) Można poczytać i rozwiązać test ale żeby dobrze się w tym orientować potrzeba dość dużo wolnego czasu
Socjonika

A tu mój typ w socjonice: Analityk
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Alexij Septimus 
Paladyn
Bronie



Wiek: 29
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 341
Skąd: Tarnowskie Góry :)
Wysłany: 2009-03-15, 21:29   

Pokusiło mnie by to zrobić i wyszło mi 7w8. Test mi się podobał, były ciekawe pytania :0
_________________
 
 
 
Vexatus 
Chłop
Rycerz Imperium



Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 32
Skąd: Marchia Wschodnia
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2009-03-15, 21:50   

O cholera, mam szlacheckie korzenie! 4w3 -Indywidualista-Arystokrata.


Czwórka ze skrzydłem 3 może czasami wyglądać jak siódemka. Może być towarzyska i posiadać duże poczucie humoru. Chce być kreatywna i potrzebna światu. Posiada intuicję, jest ambitna, może mieć dużą wyobraźnię i być bardzo utalentowana. Niektóre ubierają się bardzo wyzywająco i kolorowo, aby wyróżnić się z tłumu.
Gdy 4w3 jest w stresie, często się zachowuje inaczej publicznie, a inaczej prywatnie. Może np. nie ujawniać publicznie, wśród znajomych, żadnych swoich uczuć, a następnie iść do domu i samemu bardzo przeżywać np. fakt życia w samotności. Może też np. być bardzo rozrywkowa i sumienna w pracy i jednocześnie być nieszczęśliwa prywatnie z powodów problemów miłosnych. Przywiązuje uwagę do tego jak wygląda, czuje się źle z powodu niedostatków urody. Stara się podkreślić poczucie wyjątkowości przez kontrowersyjny sposób ubierania się. Często okazuje zły gust. Chętnie przedstawia siebie innym jako osoba romantyczna. Jest zmienna w uczuciach. Gdy uzna, że jej partner jest zbyt nudny, często fantazjuje na temat czarujących i przebojowych nieznajomych. Cele stara się osiągać poprzez zazdrość, zemstę lub potrzebę dowiedzenia innym, że są w błędzie.
Ostatnio zmieniony przez Vexatus 2009-03-16, 13:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum