Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Diablo
Autor Wiadomość
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2008-09-14, 14:34   

Blizzard oprócz dużych kontaktów z fanami ma również świetną politykę marketingową. To co zaplanowali, przed ogłoszeniem, że gra jest w trakcie tworzenia, było genialne,to droczenie się z fanami.

Twórcy gry nie zmienią grafiki gry,bardziej podobają mi się propozycje fanów. Blizzard tłumaczy taki "WoWowy" styl graficzny tym, że gra jest bardziej przejżysta, więc tym razem fanów nie posłuchają ( choc czytałem że grafika w ciągu gry ma by coraz bardziej mroczniejsza ).
_________________

 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2008-09-14, 17:17   

Gaderic napisał/a:
graficy przyznali że zbyt długo robili w WarCrafcie, dlatego trudno im się przestawić na mrocznego SC, ale mimo to sporo już te grę "umrocznili" i robią to dalej). Dlatego grę ujrzymy za 1,5 roku najwcześniej :-D


No właśnie coś szkodzi ten warcraft innym grom Blizza, ten sam argument wysuwają fani diablo, bo ze starego klimatu niewiele zostało w D3, za dużo jest zieleni i niebieskiego w odcieniach i fioletowego na ubraniach i w otoczeniu. Ciągle liczę na zmianę klimatu, mam nadzieję, że sę doczekam, szkoda tylko, że zamiast tak jak przy SC przyznać się do błędu tłumaczą się tym, że D2 też było kolorowe...
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2008-09-14, 17:22   

Cytat:
Ciągle liczę na zmianę klimatu, mam nadzieję, że sę doczekam, szkoda tylko, że zamiast tak jak przy SC przyznać się do błędu tłumaczą się tym, że D2 też było kolorowe...

Akurat Diablo ma przed sobą jeszcze długa drogę, i wieże że Blizzard nie zawiedzie. To jakoś nie w jego/jej stylu ;-)
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2009-03-05, 19:51   

Hehe trwają prace nad Patchem 1.13 do Diablo II :D
_________________

 
 
 
Vexatus 
Chłop
Rycerz Imperium



Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 32
Skąd: Marchia Wschodnia
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2009-03-05, 20:51   

Ktoś jeszcze w ogóle gra w to coś?
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2009-03-05, 20:54   

Ja gram. :D I wierze, ze kilka osób by się znalazło.
_________________

 
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-10-19, 15:44   

Już wiem, kim będę grał w diablo III :-)
http://www.youtube.com/watch?v=QzZkES6H5S0

A tu trailer z tą postacią:
http://www.youtube.com/watch?v=BzfXNVEFkME

A dla zainteresowanych kanał Blizzarda na youtubie:
http://www.youtube.com/blizzard#p/u/9/BzfXNVEFkME
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2009-10-19, 16:48   

Wiszu :D ta postac od Sierpnia juz jest pokazywana :D a ty teraz sie o niej dowiedziales?
_________________

 
 
 
Wisz 
Weteran


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 732
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-10-19, 17:11   

Nie, ale dopiero teraz obejrzałem sobie te dwa filmiki :-P Zaś w sobotę kolega ze studiów wmawiam mi, że diablo III już wyszedł i że chce sobie ściągnąć, ale w sieci nie może jeszcze znaleźć do ściągnięcia :haha: Choć po części można go usprawiedliwić, bo był już "trochę" pijany :-)
_________________
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
Saemiel 
Pandemoniusz
Kaźniodziej



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 721
Skąd: VI Piekło
Wysłany: 2009-10-19, 18:51   

No Wiszu, wiedziałeś, że wyszła nowa postać i od razu filmików nie obejrzałeś? o_O Ledwo na YouTube się pojawiły to je oglądałem, bo na oficjalnej stronie to chyba tylko szczęśliwcy ze Skandynawii mogli obejrzeć filmik ^^
Inna sprawa, że ja jestem akurat tą postacią zawiedziony. Mnisi w Diablo już się pojawili, w dodatku Hellfire i wiele wspólnego ten mnich z tamtymi nie miał. Prawda prawdą, że inna firma robiła Hellfire, ale ów dodatek, nie Blizz, ale nie zmienia to jego oficjalności.
Jak dla mnie niezbyt to klimatyczne jest, brakuje jeszcze samuraja zamiast paladyna (który, dalej mam nadzieje, mimo wszystko w Diablo III się pojawi ;) ). Widać, że Blizz leci, no sam nie wiem na co. Ten tytuł wybroni się tak czy siak, obojętnie czy będzie jakaś pożywka dla fanów mangi/anime, bez jakiejkolwiek cukierkowości. To mnie akurat cały czas zastanawia, po wała takie elementy wprowadzają skoro Diablo III sprzeda się tak epicko, że aż tradycyjnie Battle.net padnie.
_________________
Vituperatio stultorum laus est
 
 
 
DeanDun 
Adept
Elficki Złodziej



Wiek: 24
Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 19
Skąd: Zaczarowany las
Wysłany: 2010-11-13, 14:12   

Gra bardzo fajna.Grałem i gram w diablo 1 i 2.Rozwijam bardziej zwinność(dawno nie grałem)czyli łuk bardziej.
_________________
ZA PRZYMIERZE!!!
:elf:
 
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2011-05-03, 18:01   

Znajdzie się ktoś chętny na battle neta? Diablo II Expansion Set.
Od razu mówię, że na battle necie gram pierwszy raz.
Necro 12lvl jak na razie ale mogę się dopasować i grać od zera. Na zachętę mogę odpalić trochę złomu dla paladyna albo barbariana. Szału nie ma ale na początek całkiem kozak :-P
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2011-05-03, 21:13   

W sumie mógłbym pograć ale od zera, no i laik ze mnie nie znam się zbytnio na tych buildach, setach i innych pierdołach.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2011-05-04, 09:25   

Ok ja zrobię nowego Necro bo przyzwyczajony jestem do tej klasy już od baaardzo dawna z single playera :mrgreen:
Ty kim byś grał Vogel? Bo ja pójdę w ścieżce rozwoju w klątwy i przywołania a nie w czary bojowe tak więc przydałoby się jakieś wsparcie fizyczne. No i wolisz prywatnie, w grze na hasło czy wbijać do ludzi do gier?
I jest jeszcze ktoś chętny do teamu? :-P
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
Axhezer 
Wtajemniczony



Wiek: 31
Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 65
Wysłany: 2012-05-14, 21:21   

Jutro premiera gry Diablo 3, jeżeli ktoś jest zainteresowany grą tutaj macie konkurs
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2012-05-19, 10:30   

Jeżeli ktoś chce pass'a umożliwiającego grę na poczatkowym obszarze gry to zgłosić się do mnie na PW.
_________________

 
 
 
Michal787 
Adept
Łowca...



Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 124
Wysłany: 2013-02-13, 21:28   

Ej ktoś tutaj gra w D3? Bo jako, że pvp wyszło wczoraj, a ja mam dość mało znajomych grających w tą grę to chętnie z kimś mogę stoczyć pojedynek. Nie jestem jakiś super, zwłaszcza, że od dłuższego czasu gram bez AH, no ale może ktoś będzie chciał zagrać. Jakby co to piszcie na pw.
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Reuel-2504/
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2013-02-14, 15:30   

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Ath-2796/
_________________

 
 
 
Michal787 
Adept
Łowca...



Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 124
Wysłany: 2013-09-17, 22:36   

Ciekawa wiadomość z ostatniej chwili. Blizz wycofuje się z domu aukcyjnego. Powoli, bo usunięcie w marcu 2014 ale jednak się wycofuje.
 
 
Istreddify 
Chłop


Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 31
Skąd: Z Alkmaaru
Wysłany: 2013-09-18, 14:51   

Jakby się jeszcze wycofali z wymogu stałego połączenia z Battlenetem (a już zapowiedzieli, że się nie wycofają) to mógłbym ewentualny zakup D3 przemyśleć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum