Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Diablo
Autor Wiadomość
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2008-03-19, 21:16   Diablo

Ostatnio w shoutboxie nastąpiła mała wymiana zdań na temat tej gry, więc pomyślałem, że lepiej było by założyć temat i w nim dyskutować :devil4: . Co sądzicie o tej serii gier uwielbianej przez rzesze graczy? Jak rozwijacie swoje postacie? Co wam się podoba w tej grze a co nie? Którą część najbardziej lubicie?

Ja osobiście uważam diablo za grę o ogromnej grywalności (R'ed jeśli możesz to popraw to, firefox wyświetla mi błąd w pisowni, a nie mam pomysłu jak to napisać), która mimo iż jest prosta jak budowa cepa to potrafi przykuć do monitora na długie godziny.Rozwijam swoje postacie głównie pod względem estetycznym i grywalnym, niż pod siłę (dlatego robię druida na niedźwiedzie a nie wilki :D ), oraz staram się grać jedną postacią, aby ją maksymalnie rozwinąć.Najbardziej podoba mi się w tej grze mroczny klimat oraz grafika która nadal jest ładna i miła dla oka, najgorsze są zaś nooby i złodzieje na battlenecie, potrafią uprzykrzyć życie.Sam grałem jedynie w dodatek do dwójki, więc o jedynce się nie wypowiem.
_________________
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-03-19, 21:24   

Ta niesamowita gierka.. Lata spedzilem przy niej i nawet teraz gdy dostajemy niesmowite gierki z piekna grafika lubie czasem usiasc przy tym klasyku :) Osobiscie uwielbiam gre barbarzynca, Ma on ciekawe mozliwosci rozwoju :P (uwielbiam Secik NIesmiertelnego Krola) Pozatym zawsze lubilem nieziemsko wysoka obrone :P
_________________

 
 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2008-03-19, 21:34   

Tak, IK to rzeczywiście bardzo ładny set, pasuje klimatem do diablo i do tego ta aura, chyba tylko avatar Trang'Oula jest ładniejszy w komplecie (albo ciekawszy jak kto woli :D ).Zaś co do obrony to szczyci się nią jednak mimo wszystko paladyn (święta tarcza robi swoje ^^) no i necro summoner (raz na przysłowiowy "ruski rok" otrzyma cios ^^), jednak barb również w niczym nie ustępuje innym postaciom (zwłaszcza trąbka w połączeniu z szałem bitewnym jest świetna, kosimy wtedy jak sekator po oliwieniu ;P).
_________________
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-03-19, 21:42   

Powiem CI Sasori ze jakos zawsze wolalem pakowac w bierne :P i porzadna Koncentracje (choc te kombinacje nie maja szans na BN)
_________________

 
 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2008-03-19, 21:51   

No, taki barb jest dobry na grę solo bo może stosunkowo długo ustać w tłumie moobów (powinien mieć chyba tyle obrony co pal lub więcej), jednak problem pojawił by się na PvP (tu sprawdza się jedynie trąba) i grze party (tu z kolei najlepiej sprawdza się tak zwany barb wrzeszczący, który wspomaga innych okrzykami).Przy okazji ciekawą przygodę dzisiaj miałem graliśmy z Tronkiem (pozdrawiam) i poszliśmy zabić Nihlathaka, w mieście zaś była jednocześnie Anya i on (ja miałem zrobiony quest z Anyą a Tronk nie) w efekcie, gdy go zabiliśmy w salach nieszczęścia, był on nadal w mieście :lol: .
_________________
 
 
 
Ogniomistrz 
Opętany
Kochanek Mortis



Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 21
Skąd: z Łoża Bethezena
Wysłany: 2008-03-20, 09:38   

a tak wlasciwie o jakim Diablo sie tu mowi :>?? chyba o Diablo II LoD ;)
Ja gram czasem... mam Pala na 21lvl narazie kreowany na Bless Hammery... Slaby dosc ale widac wielki Improwe w jego ataku ;)
_________________
Ogien i Woda przeciwne sa
Jak Prawda i Klamstwo
tez Dobro i Zlo
Gdy wybierzesz Zemste
Pieklo twoj cel...
Wnet prawda Upadnie
Lecz Bethezen Nie ;)
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-03-20, 12:25   

Jezeli chodzi o Paladynow to zawsze bylem zwolennikiem aur ofensywnych :P (slyszeliscie jakie nieziemskie obrazenia moze zadawac Pal uzywajacy umiejetnosci Swiety Ogien :P )

Zastanawialem sie czy Czarka moze zadac ognista kulka 80 000 tysiecy obrazen :P

Wrzeszczacy Barbar to tez ciekawe wyjscie :P

A tak przy okazji oficialnie potwierdzono wyjscie kolejnego PAtcha do Diablo :) Od ostatniej latki minelo troche czasu, a latka 1.12 mialaby odswiezyc troszke wspaniala gierke. Pozatym Blizzard znowu wystawia oferty prac dla grafikow to scisle tajnego projektu :P Wszyscy maja nadzieje ze chodzi o Diablo III :P
_________________

 
 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2008-03-20, 12:45   

Elledan napisał/a:

Zastanawialem sie czy Czarka moze zadac ognista kulka 80 000 tysiecy obrazen
Szczerze, wątpię w taki dmg, chyba że mówimy o postaci stworzonej w hero editorze to wtedy można zrobić większy dmg z tego co wiem.
Elledan napisał/a:
Wrzeszczacy Barbar to tez ciekawe wyjscie :P
Są dwie odmiany:
-Tenor (na zawołanie bitewne, ma mały dmg, ale ogłusza wrogów, raczej niezbyt dobry)
-Wspierający (na rozkazy, dowodzenie i okrzyk zwiększający obronę, świetne wsparcie dla drużyny na battlenet)

Zaś co do paladynów to ja jednak wolę smitera, gdyż ma większą obronę od hammera, na duelach jest świetny no i soluje uberki.Ciekawą postacią jest również necro-praktycznie każdy build necro jest dobry (istnieją jedynie 3, poison, bone, summoner) no i jego krwawy golem świetnie wygląda.
_________________
 
 
 
gunio1991 
Chłop



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 11
Wysłany: 2008-03-20, 13:27   

Diablo jest grą bardzo fajna.Można się nawet od niej uzależnic, na battle nie grałem ale podobno fajnie się gra. Ale ogólnie w grę grałem kilka lat temu, miałem ogrom posataci, leżą gdzieś na półce jeszcze save, pamiętam mojego wielkiego nekromante na poziomie powyżej 70, grało się nim świetnie, przeszedłem nim poziom normalny, koszmar i w piekle doszedłem do kurast i z własnej głupoty przerobiłem postac w edytorze i gra straciła sens. Już nie grało się tak jak kiedyś, ale później przyszło LoD i grałem druidem i też się grało wyśmienicie aż do momentu gdy doszedłem do Baala ma poziomie Koszmar, mogę się mylić bo to było dawno ale chyba nie pokonałem Baala na tym poziomie, bo by nieziemsko trudny i cięzko było go pokonać druidem. Chociaż druid był jednostką dobra, miał poziom powyżej 50. Miałem też kilku palladynówi, czarodziejke , ale byla strasznie słaba, barbarzyńcą grałem ale nie dużo, bo mi nie podszedł do gustu. :-/ nie przechodziłem gry postaciami przerabianymi, bo wiedzialem że nie ma w tym sensu, i żałowałem przeróbki nekromanty ale gdzieś i tak mam save z nieprzerabianym necro ale na poziomie troszkę niższym. Po za tym spędziłem przy grze ogrom czasu, znalazłem mnóstwo uniqatów, zestawów itd. jeśli miał bym tą sprzedać postać, to pewnie miliony bym miał. :devil: Mieliście już styczność z krowim levelem ? Tam czasami się opłaca iśc...Ogólnie Diablo jest grą dobrą, jeśli miał bym tak dużo czasu co niektórzy to bym zagrał z kimś, no ale brakuje go, bo zawsze coś do roboty się znajdzie oprócz neta i gier, bo to trochę marnowanie czasu....(..)

Bawiliście się w hazard w diablo?Bo ja zawsze, nie raz wygrałem super rzeczy, no ale przegrałem kokosy nie raz, podobało mi się w LoD że można było swojego najemnika uzbroić troche, zawsze chodziłem z tym z Kurast był najlepszy ze wszystkich.
 
 
Książę Bythazar 
Rycerz piekieł
Demoniczny Lord



Wiek: 31
Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 301
Skąd: CYtadela Far'Nuli
Wysłany: 2008-03-20, 13:36   

gunio1991 napisał/a:
jeśli miał bym tą sprzedać postać, to pewnie miliony bym miał.
Ceny nie są duże, prawie perf stuff dla druida kosztuje około 50 zł nie licząc skillerów.
gunio1991 napisał/a:
Mieliście już styczność z krowim levelem
TaK, poszedłem tam druidem na 28 levelu z tego co pamiętam i łatwo nie było, ale exp ładnie tam leci, to nie to samo co UT exping czy ballruny, ale jest dobrze.
gunio1991 napisał/a:
zawsze chodziłem z tym z Kurast był najlepszy ze wszystkich.
Polemizował bym, ja wolę najemników z II aktu ze względu na wysoką obronę, aury jakie dają oraz ich good dmg.Sam używam teraz tego z II aktu z koszmaru z aurą święty chłód, świetnie spowalnia wrogów.
gunio1991 napisał/a:
na battle nie grałem
Żałuj, na battlenet gra się dużo fajniej, łatwiej skompletować wymarzony stuff, można chodzić na uberki i grać z kumplami.
_________________
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2008-03-28, 11:31   

Gra w którą można nawet w chińskiej wersji sobie poradzić.
Gra banalnie łatwa polegajaca jedynie na parciu do przodu kładąc trupem wszystkie napotkane stwory.
Ogólnie dobre na odstresowanie ale nie jest to pozycja która wciągnęła by mnie na dłużej.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Tronk 
Adept
Wojownik Światła



Wiek: 30
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 18
Skąd: Przechlewo
Wysłany: 2008-04-02, 18:59   

Mi się gierka podoba, lecz teraz nie mam zbytnio czasu na grę w nią. ogólnie jechałem razem z Sasorim. :)
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-04-03, 19:00   

Diablo jest fajne...Wciaz trwaja spory czy to jest gra rpg czy gra akcji. Elementy rpg sa tam sladowe - to fakt, ale nie o to w niej chodzi. W zamierzeniach tworcow miala byc totalna rzeznia i tego dokonali :devil: Niby odmozdzajace klikanie a jednak wciaga :-D Dla mnie ksiaze gier hack'n'slash ( krolem jest Guild Wars :devil: )
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2008-05-20, 13:16   

A może ktoś chce zagrać w Diablo II przez neta :?: ale nie na Battlenet tylko przez IP
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
rotten 
Opętany
The Passanger



Wiek: 37
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 37
Skąd: Nowy Sącz/Kraków
Wysłany: 2008-06-24, 09:52   

Chyba z 4 lata życia przez tą serię straciłem. Jedynką zajawiłem się jako gówniarz, nie mając jeszcze swojego kompa nawet, grałem z kumplem w pubach komputerowych ( było kiedyś coś takiego :mrgreen: ) Genialny, mroczny klimat, świetna muzyka no i innowacyjność, bo to była jedna z pierwszych gier tego typu chyba. Do dzisiaj lubię sobie rekreacyjnie pograć w pierwszą część.

D2, wiadomo, masa przedmiotów, BN, klany, co w połączeniu z klimatem i grywalnością wyjaśnia fenomen tej (fatalnej w sumie, bo opierającej się tylko na schemacie idź-zabij-przynieś) gry.

P.S: Zabójczyni wymiata 8-)
_________________
Nauczeni od dziecka korzystać bez umiaru
Stajemy się powoli zależni od nadmiaru
żyjemy więc nerwowo otoczeni nadmiarem
Nie widząc jak nasz sen staje się koszmarem
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2008-06-28, 19:55   

Info i filmik z Diablo III
http://www.gram.pl/news_8...owiedziane.html

I jeszcze jeden filmik.
http://www.youtube.com/watch?v=uhWhOTap-QE
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2008-06-28, 19:58   

Oficjalna strona D3
Możemy podziwiać też nowa klasę postaci (With Doctor.. Jakby nie mogli nazwać go np. Shaman lub Woodo-caster....). Wydaje mi się że zastąpi nekromantę...
Wiadomo że w podstawce będzie 5klas postaci, z czego możemy wybierać męskie bądź żeńskie wersje.
Wymagania nie są znane podobnie jak data premiery (to chyba oczywiste). Teren podobnie jak w częście poprzedniej będzie generowany losowo.
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Aratron Velox 
Chłop
Łowca polityków



Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 26
Skąd: z Nieba
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-06-28, 20:17   

Szczerze mówiąc jestem rozczarowany grafiką.Jakaś taka......staroświecka??
PS-Elle się zeszczy jak tu wpadnie :lol:
_________________
Fata viam invenient.
 
 
 
Saemiel 
Pandemoniusz
Kaźniodziej



Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 721
Skąd: VI Piekło
Wysłany: 2008-06-28, 22:37   

Gothlernie dobra gra wyjdzie, bez dwóch zdań. Już się nie mogę doczekać. A grafika jest ok, jak na mnie przynajmniej. Tylko nowe Diablo jest trochę za jasne. Troszkę klimaciku z taką jasnością traci.
PS. Już rozumiem co czuję Elledan ^^
_________________
Vituperatio stultorum laus est
 
 
 
Armagedon 
Wiedźmiarz
Siła Nieczysta...



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 168
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-06-29, 09:33   

Saemiel napisał/a:
Tylko nowe Diablo jest trochę za jasne. Troszkę klimaciku z taką jasnością traci.

ty chyba nie wiesz jak pracuje blizzard...
Saemiel napisał/a:
PS. Już rozumiem co czuję Elledan ^^

zesikałeś się ? ;-)


poza tym jeszcze polecam diablo 2 z dodatkiem i modami na singla...
MEDIAN RZĄDZI !!! LAZ TO GENIUSZ ^^ !
_________________
Pojawiam się i znikam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum