Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-06-24, 22:46
Komentarze
Autor Wiadomość
Mongward 
Wojownik
Sługa uniżony...



Wiek: 33
Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: Or-tench
Wysłany: 2008-12-01, 20:43   

Cethu..porównanie niecelne, jak dla mnie. Pytam: jak wolałbyś widzieć Bethrezena? Jako giganta, z półkilometrowymi rogami, ogonem miażdżącym góry i płomienistym wzrokiem? To było setki razy.
Jako większą ersje Księcia, z gołą klatą wypiętą w parodii macho? Psioczyłbyś, że wygląda gejowato.
A moze jako przystojengo mężczyznę o surowych rysach? Było, też było.
A tego nie było. Jedynym, co mi się w zasadzie tu nie podoba, to jego wielkość. Za mały.
_________________
-"Dobro wygrywa tylko wtedy,kiedy ma szczęście, by służyły mu takie skurwysyny jak ja." -Mordimer Madderdin
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2008-12-01, 20:48   

Mongward jak to tego nie było :?: Ja mogę sobie na kartce kreaturę namalować i też będzie dobra bo nie było :?: Ja nie dostrzegam różnicy miedzy nim a innymi jednostkami Legionu.

Temat zamykam chwilowo do czasu ukazania się kolejnej nowinki.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2008-12-01, 20:48   

Mongward, zobacz sobie malowidła z Disciplesa I na którym był pokazany Bethrezen....
Taki powinien być: http://www.disciples2.com/D1/body/demon.jpg
_________________
 
 
darkpassionplay 
Chłop
Cheshire



Wiek: 32
Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 9
Skąd: Wonderland
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-12-02, 11:57   

Oł Em Dżi, jeżeli to jest Bethrezen to... to... to brak mi słów. Aż mnie zamurowało O.o To ja się boję żeby przypadkiem im nie przyszło do głowy zrobienie jednostki Mortis.... nie daj Boże też ją zmienią... No tu muszę poprzeć resztę :P Skoro w pierwszej części wizerunki bogów były takie jakie były, w dwójce były te same, to w trójce też powinny być. Ja, jak widziałem filmik z tym czymś to myślałem, że to jedna z przemian diabła czy coś. Owszem, jako demon bardzo mi się podoba :D Ale jako bóg Legionów? Heloł -.- Tzn mógłby być ewentualnie, ale rzeczywiście jakby był większy...

A skąd niby wiadomo, że to Bethrezen? Nie możliwe, to nie może być Bethrezen, nie wierzę po prostu ^^ Może to jakaś "Bestia Bethrezena" :D Wiecie, analogicznie do "Bestii Galleana" z II części ;)

Duże litery i interpunkcja - Art. 14. § 1. Regulaminu.


made by Nagash


Mało masz pisania, moskicie? Skup się na poprawianiu fika, a nie się pchasz innym w uprawnienia... :evil: R'ed
_________________
Seeking refuge from the wicked world? Perhaps things only look like they've gone to hell.
Ostatnio zmieniony przez R'edoa Yevonea 2008-12-02, 15:09, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2008-12-02, 13:26   

Micke xxx napisał/a:
Wystarczy spojżec na posty z przed roku.
Kto wtedy krytykował a kto bronił tą grę


Póki się da, to sprostuję to... pomówienie Micke'a :]

Weź pod uwagę stetryczały liszu, iż rok to dość spory okres. Informacji sprzed roku, a raczej ich mnogości, nie da się porównać z obecną ilością. Sam się zachwycałem niektórymi, pierwszymi concept artami i byłem dobrej myśli. Do czasu, aż z nowo napływających informacji nie zaczął się krystalizować obraz, który bynajmniej nie trafia w moje gusta.

Daruś napisał/a:
A skąd niby wiadomo, że to Bethrezen?


Leniwca czasem warto pogonić, a i poszukać informacji też jest dobrze. Chcesz się udzielać w jakimś temacie, to go wpierw prześledź, choćby pobieżnie, kilka stron w tył - to podstawowa zasada korzystania z for internetowych. I tyle od moda.

Informacja, że to Bethrezen była podana w ostatnim filmiku. Link do znalezienia na forum. Opcja "szukaj" działa wyśmienicie - sam sprawdzałem :]

Poniżej wkleję wizerunki Wielkiej Czwórki. Warto zwrócić uwagę, na atrybuty, jakie dzierży każde z nich. Łuk Wszechojca, Topór Wotana, Miecz Bethrezena... Można o tym ładny artykulik napisać.

A tak biorąc pod uwagę wizje artystyczną - niech ktoś mi jeszcze raz spróbuje powiedzieć, że paszkwil tworzony przez .dat ma jakieś walory artystyczne, bzdura! Prawdziwi artyści pracowali nad D1 i D2 i nie da się temu zaprzeczyć. :-P

Wszechojciec.JPG
I Wszechojciec.
Plik ściągnięto 615 raz(y) 102,12 KB

Wotan.JPG
Wotan.
Plik ściągnięto 617 raz(y) 146,65 KB

Mortis.JPG
Moja Jedyna :]
Plik ściągnięto 604 raz(y) 108,43 KB

Bethrezen.JPG
Bethrezen nieco lepszej wersji :)
Plik ściągnięto 715 raz(y) 152,16 KB

_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
darkpassionplay 
Chłop
Cheshire



Wiek: 32
Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 9
Skąd: Wonderland
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-12-02, 14:37   

Ciach! :]

Mam pytanie do ludzi dobrej woli :D Mianowicie:
http://pl.youtube.com/watch?v=0Pg7nZwwnaI z tego filmiku wyraźnie wynika, że do drużyny można wziąć strażnika stolicy... Yyy, co to za pomysł? Wie ktoś coś o tym? Wprawdzie atak Myzrael'a jest tak boski, że się rozpłynąć nad nim mogę, ale co to za pomysł, żeby stolica była niestrzeżona... ^^

A prace artystyczne i ich ocena to osobista sprawa każdego człowieka więc nie rozumiem jak można komuś narzucać swoje zdanie mówiąc, że nie ma się prawa widzieć piękna prac artystycznych DIII...

Nie off topujemy, nie spamujemy, nie popisujemy się gimnazjalną elokwencją i takąż... błyskotliwością... :)

Za off top upomnienie, za resztę... jeszcze się zastanowię. W każdym razie radzę się zapoznać z Regulaminem. Podejrzewam że przyda się.

Trzeba nauczyć sie mysleć samodzielnie, modzi nie są od prowadzenia za rączkę.

made by Nagash


I nie trollujemy, zapomniałem dodać :) Ku refleksji proponuję przemysleć opinię Ebenezera:

Cytat:
Darkpassionplay, ależ bym się strzelił za ten komentarz... Się dopiero zarejestrował i noob zaczyna kozaczyć, nie nawidzę takich pyszałków, co to próbują udowadniać, że są fajni (a jest wręcz przeciwnie)


made by Nagash
_________________
Seeking refuge from the wicked world? Perhaps things only look like they've gone to hell.
Ostatnio zmieniony przez Nagash ep Shogu 2008-12-02, 15:01, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2008-12-02, 14:57   

Nic nie wiadomo na temat takiego rozwiązania, to tylko pokazówka na filmiku.

Jeśli chodzi o "narzucanie" wizji komus, to cóż... jak ma sie nie wyrobiony gust, to widać tak sie interpretuje subiektywne opinie innych.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2008-12-07, 16:27   

Fajnie się kiwa Imperialny ale ten filmik chyba widziałem kiedyś.
Zresztą zauważyłem że dawno nie wychodzą nowe screenki i nowniki dotyczące gry... :-P
 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2008-12-07, 20:09   

A czy .dat nie zarzekał się przypadkiem, że nowy filmik da?
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2008-12-07, 20:34   

Cytat:
Fajnie się kiwa Imperialny ale ten filmik chyba widziałem kiedyś.
Zresztą zauważyłem że dawno nie wychodzą nowe screenki i nowniki dotyczące gry...


Niemożliwe, to filmik z tych graficznych prezentacji, o których pisałem.

Cytat:
A czy .dat nie zarzekał się przypadkiem, że nowy filmik da?


Da, ale to nie o ten chodzi ( ten zrobiony jest kamerą przez uczestnika prezentacji ), na obiecanym można będzie zobaczyć, czary na mapie głównej ( tak mówią twórcy )
_________________

 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2008-12-08, 01:19   

Wiem, ze to nie ten. Narzekałem, bo ileż to razy obiecali cos zamiescic i konczylo sie na obietnicach :D
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum