Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-06-24, 22:46
Komentarze
Autor Wiadomość
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2008-11-30, 20:18   

Zauważ Qumi, że owe opinie odnoszą się do nowych materiałów, przedstawiony nam niedawno.
Opinie są ciągle negatywne bo to co nam pokazują, (a chodzi mi tu głównie o jednostki ) jest beznadziejne... Ale chwalę modele stolic i terenów :-P
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2008-11-30, 21:39   

Qumi napisał/a:
Temat modeli jednotek ciągle poruszacie, ciągle te same argumenty, itp... jak dla mnie ten temat można by zamknąć bo i tak sprowadza się ciągle do tego samego, w kółko wałkowanego poglądu i tyle.


Hmmm, ciekawe czemu? O wiem, pewnie dla tego, że to temat Komentarze, gdzie każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat nowej odsłony DIII. I raczej nie ma co liczyć na rychłe zamknięcie tego tematu.
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
Qumi 
Adept



Wiek: 37
Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 516
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-30, 23:05   

Konskrutywny kometarz raczej, a nie ciągle narzekanie na modele... Arosal... daruj sobie... wszystko beznadziejne? Po co to powtarzać w kółko? Ja tam mam dość czytania tego typu komentarzy jak "paszkwil", "beznadzieja", itp jak chcecie wyrażać swoją opinię to róbcie to piszą, że nie podoba się, zamiast narzucając takie opisy, tylko prowokujecie agresję w ten sposób.

Powtarzam jeszcze raz, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, ale powtarzanie za każdym razem, że modele są do bani to, ciągle w kółko to już spam.
_________________
The brighter light shines upon you, the darker becomes your heart.
 
 
 
Vidriel 
Adept
a.k.a FiNCu



Wiek: 39
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 59
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-12-01, 00:19   

Ostatnie posty to jedno wielkie dzielenie skory na niedzwiedziu 8-) peace & love..byle do premiery..
_________________
Miłość , wierność , przynależność
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2008-12-01, 12:18   

Oj Qumi, gdzie byłeś gdy zażarcie broniłem Disa3? :-?

Zmieniłem zdanie gdyż wreszcie zdałem sobie sprawę, jak bardzo zmieniono mechanikę gry...
Ruch jednostek jest nie potrzebny... Idiotyczne budowle dające nielogiczne bonusy też... I to coś nazywane Bethrezenem... :evil:

Po za tym zmienili oblicze szlachetnych elfów. Wiem, że Tobie podoba się ich jesienna oprawa, ale ja widzę je bardziej jako uosobienie zimy. Wydaje mi się, że ojcowie Disciplesu2 mieli podobne zdanie...

Ehh Illumielle lekko podchodzi pod klimacik, ale jej fryz :mrgreen: no może jestem konserwatysta, ale mogli by wysmuklić jej twarz i dać długie białe lub srebrne włosy, coś w tym stylu http://zgromadzenie.night...-1177000658.jpg
 
 
Qumi 
Adept



Wiek: 37
Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 516
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-12-01, 13:04   

A mi właśnie z elfów najmniej podoba się Illumiel, ruch nadaje dynamiki grze, itd.
_________________
The brighter light shines upon you, the darker becomes your heart.
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2008-12-01, 13:59   

darkpassion napisał/a:
Ja osobiście nie rozumiem.... po co tak psioczyć na tą grę"


Zadaj sobie trud przeczytania topicu wstecz, to zrozumienie znajdziesz, ja osobiście powtarzać się po raz setny nie będę.

darkpassion napisał/a:
nie psujcie krwi ludziom, którym się podoba


Poczułeś się naskoczony? Zadrżało w posadach Twe umiłowanie tego gniotka? Napsuto Ci krwi? ;> To cieszę się niezmiernie, zwłaszcza jeśli chodzi o krew :] Za bardzo bierzesz do siebie... to wszystko :]

darkpassion napisał/a:
Chociaż założyłbym się o milion i pewnie bym wygrał, że każdy kto tak teraz psioczy, tak czy siak w DIII zagra, chociażby z ciekawości i pewnie mu się ta gra mimo wszystko spodoba


Załóż się ze mną i przygotuj ów milion ;-)

darkpassion napisał/a:
Pewnie z rzeszą zagorzałych fanów DI było tak samo, że jak miała wyjść DII to coś tam psioczyli...


Dowody, nie pomówienia. Bo coś mi mówi, że o D1 i pracach nad D2 wiesz mniej niż Qumi o podejściu krytycznym (w przeciwieństwie do jego bezkrytycyzmu :P)

darkpassion napisał/a:
Ludzie w Polsce mają to do siebie, że się boją czegoś nowego :P jak coś nowe to od razu be. Cacy są tylko stereotypy i tradycje z prehistorii ^^ no ale przykro mi, brutalny świat idzie do przodu, a nie staje w miejscu


Phi, a Ty zapewne z kosmosu piszesz, hem? Jedzie mi ten cały ustęp wyjęty z twego tekstu dzieckiem neostrady, ale że forum jest apolityczne, bo to rozwijać tematu nie będę. Oh, oh, jak ja lubię takich co to temu podobne kretynizmy o "ludziach w Polsce" niczym prawdy objawione głoszą :] Aaaaale dość... Jak chcesz coś w tej materii odpisać, wal na PW :] Chętnie podyskutuję... pouczę... wyprostuję kręte ścieżki... :admin:

Co to ja... aha, ten, Qumi, de gustibus non est disputandum, ale datowska inkarnacja Illumielle w ogóle się podobać nie może, wygląda jak facet.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

Ostatnio zmieniony przez Nagash ep Shogu 2008-12-01, 14:10, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2008-12-01, 13:59   

Ruch sprawia, że gra niczym nie rózni się od Heroesa itd...

Może się wygłupie, ale czy twórcy nie zapowiadali pojawienia się w tej grze podziemi??

Illumielle jest teraz nieco inna... podoba mi się jej szata i delikatność, ale jak już wspomniałem twarz nie
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2008-12-01, 14:07   

O podziemiach nie było mowy (chyba), ale poatrząc po reszcie cudów na kiju, jest to wielce prawdopodobne.

A mi chodzi przede wszystkim o jej twarz. I włosy. Dobra Mortis, ależ ona jest szkaradna! :|

Elfia arystokracja w Nevendaar poza tym ma lekko fioletowy odcień skóry (coś jak znacznik R'ed), a to to blade jest jak trup. A może w .datowskim zamyśle Illumielle ma być szpiegiem Hord :> Ha, nie zdziwiłbym się.
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2008-12-01, 14:12   

Ów problem rozwiązała by zmiana władcy elfów. Czyli inna nazwa tej ogolonej elfki i koniec.

Powiem Ci, że ta fiołkowa skóra mnie czasami denerwowała... może błękitna była by lepsza :-P .
I co do bladości... Archont też wydawał mi się nie zbyt opalony :-P
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2008-12-01, 14:17   

*zezuje na Elledana*

E, archonci tak mają. Są po prostu bladzi :]

Denerwowało, czy nie, w kanonie zostało już utrwalone, że długousza szlachta taka jakaś jest... fioletowo-różowa. Właściwie nie szlachta, ale czysta krew królewska. Taką cerę miała tylko Taradrielle, Illumielle oraz Fyrween, a wszystko to wszak sama wierchuszka elfów. Cóż, właściwie dywagacje nad tym to musztarda po obiedzie, bo co było do schędożenia, to .dat schędożyło (Nosferat!!!! Arghhh!!!...).

A żeby nie było, że to czysty off top, który się nadaje tylko do tematu o Przymierzy, to dodam jeszcze od siebie, że drżę na myśl, jak też ONI przedstawią Mortis. Bethrezen w datowskiej wizji jest neptkiem, to i widać Mortis też jak kurak będzie wyglądać. I kto temu przyklaskuje, he?...
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2008-12-01, 16:26   

Najdziwniejsze jest, że .dat udało się zrobić zupełnie nowy, absurdalny wizerunek szacownego demona, kiedy od DI był przedstawiany w taki sam sposób....
O Mortis wolę nie myśleć, pewnie będzie równie dziwna co ta cała Śmierć uzbrojona w zaginione ogniwo ewolucji między sierpem a kosą....
Illumielle jestem zniesmaczony także, nie dość, że nie rozróżnisz płci, to niezależnie czy chciałbyś ocenić urodę jako kobiety, czy urodę jako mężczyzny (bo to dwupłciowe jest) to bida z nyndzą i tyle.
Darkpassionplay`a mogę poprzeć w jednej kwestii: muzyki. Widać, że facet od niej jest spoza .dat, bo ujawnione kompozycje to czysty miód dla uszu. Zresztą mam wrażenie, że facet robi bardzo do DII akuratną muzykę, bo combat theme jest taki... "kiwający" xD No, chodzi mi o to, że świetnie pasowałby do walki z DII kiedy wszyscy bezczynni się tak z lekka kiwali. Ja też to robiłem, bo muzyka była wspaniała, ale ta jest wręcz genialna.
_________________
 
 
darkpassionplay 
Chłop
Cheshire



Wiek: 32
Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 9
Skąd: Wonderland
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-12-01, 18:15   

Co do wypowiedzi innych ludzi to cóż, nie zgadzam się, że ruch doda walce dynamiki. Wręcz przeciwnie, spowolni ją. W DII podobało mi się to ich stanie w miejscu. No ok, ktoś powie, że stali drętwo i nic nie robili, ale właśnie to nadawało walce dynamizmu, ciach, ciach, raz dwa, atak za atakiem :D a tutaj będą się musieli najpierw przewlec przez pół planszy... jak w herosach :P bleee. Ale jest też jeden plus. Dłuższe trwanie walki umili cudowna muzyka, o której już wspomniałem ^^ Zawsze będzie można jej dłużej posłuchać dzięki temu xD
_________________
Seeking refuge from the wicked world? Perhaps things only look like they've gone to hell.
Ostatnio zmieniony przez Nagash ep Shogu 2008-12-02, 13:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-12-01, 18:36   

HOOOOOLD IT !!!!
Moze tym co teraz napisze wsadze kij w mrowisko ( chociaz i tak juz tam jest sporo patykow), ale ludzie - opanujcie sie. Ja wiem ze temat komentarze sluzy na wypisywanie komentarzy, ale niedlugo przestanie nim byc i bedzie to temat do bluzg. Nie mamy tej gry, komentujemy suche fakty, albo plotki. Ten temat powinien byc zamkniety do chociazby wyjscia dema. a dopiero wtedy mozna zaczac pisac prawdziwe komentarze - poprzedzone rzetelnymi argumentami a nie glupotami i domyslami. Naprawde - nakrecacie sie jak szczerbaci na suchara i niepotrzebnie bijecie piane. A na koniec okaze sie ze jednak te rozwiazania zrobione przez tworcow sa fajne i dobrze przyjely sie w grze. I co wtedy? Mowie Wam, dajcie spokoj, zajmijcie sie czyms innym, a jak wyjdzie gra i bedzie kiepska to wtedy pojedzcie disciples, tworcow jak tylko mozecie i chcecie.
 
 
 
darkpassionplay 
Chłop
Cheshire



Wiek: 32
Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 9
Skąd: Wonderland
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-12-01, 18:42   

Dokładnie, zgadzam się z osobą powyżej ;)

a mam takie pytanie... Bo tak coś czytam i czytam, i tak szukam po tym forum i znaleźć nie mogę... O co chodzi z Bethrezenem? Na którym filmiku niby on zabija kogoś jednym ciosem? Mógłby mi ktoś wyjaśnić? :D
_________________
Seeking refuge from the wicked world? Perhaps things only look like they've gone to hell.
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2008-12-01, 18:56   

Tak wygląda Bethrezen z DIII
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Mongward 
Wojownik
Sługa uniżony...



Wiek: 33
Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: Or-tench
Wysłany: 2008-12-01, 20:03   

Ale...co byście woleli? Większego Księcia na przykład? Albo metroseksualnego pro sexownego lalusia (w końcu był Aniołem...). Przynajmniej Beti odbiega od standardowego wizerunku Panów Zła i Ciemności (TM).
_________________
-"Dobro wygrywa tylko wtedy,kiedy ma szczęście, by służyły mu takie skurwysyny jak ja." -Mordimer Madderdin
 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2008-12-01, 20:08   

Wciąż żyję nadzieją, że to tylko avek Becia :D

Witaj P@wle, dawno Cie tu nie było. Ale sprawa wygląda inaczej, mało kto tu narzeka na sam gameplay, większość narzekań dotyczy wyglądu niektórych jednostek oraz zmian w świecie Nevendaar, których nie można rozsądnie wytłumaczyć. I poglądu na te sprawy demo raczej nie zmieni :/

Zresztą jestem pewien (o czym już pisałem), że Dis3 jako gra odniesie zyski, graficznie prezentuje sie ładnie i pewnie wielu zaciekawi. Martwi mnie tylko to, że devsi z .dat postawili sobie za punkt honoru zrobienie z niej własnej gry, mając za nic to co powstało w D2.

@Mongward - listości... to tak jak by ci Zeusa przedstawili jako małpe ciskającą bananami!
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-12-01, 20:27   

Wiesz Cethu jak to jest, ciezko sie idealnie kopiuje czyjes dokonania. I tak samo w filmie, teatrze czy innej sztuce, tak w grach komputerowych nie da sie "super" nasladowac poprzednich tworcow. Kazda nowa czesc to wizja nowego tworcy. Owszem bethrezen wyglada jak jakas parodia, ale podchodze do tego z pelnym luzem. zobacze finalna wersje i napisze stosowna recenzje na tym forum, oczywiscie jak nadal forum bedzie 8-) Tworcy niech sobie robia co chca, ich pieniadze, ich cyrk. A jak powiedzialem do Nagasha - zawsze sie znajdzie jakas lepsza gra do pogrania... peace
 
 
 
Athelle 
Pan Lasu
Upadły Władca



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2124
Skąd: Ognisty Gaj
Wysłany: 2008-12-01, 20:42   

I mowi to osoba ktora pol roku temu chciala kompletnie zrezygnowac z udzielania sie na forum bo uznala D3 za kompletny S H I T.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum