Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2010-06-24, 22:46
Komentarze
Autor Wiadomość
Pete 
Inkwizytor



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 704
Wysłany: 2008-11-28, 12:49   

Mozora ma rację to tylko wasz wymysł że z grafiką jest źle :-P
 
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2008-11-28, 14:14   

Wy przekręcacie moje słowa i ich znaczenie.

Cytat:
Jaja sobie Mozora z nas czynisz? Tych biedaczków nie stać na wydanie podstawowej wersji gry z wszystkimi rasami, ba, nie stać ich na dodanie nowych jednostek do drzewek i nowej rasy, a Ty takie pobożne życzenia, żeby nie powiedzieć bzdury, wypisujesz? He?


Po pierwsze nowych ras nie ma dlatego, że nie maja pieniedzy ( grę zmieniali tyle razy, że pieniędze muszą byc ) tylko jest to zrobione tak byś na pewno kupił dodatek z rasami do których jesteś przyzwyczajony.

Wiem, że styl graficyny ci sie nie podoba ( jak wszystko zreszta ) ale to nie znaczy, ze grafika jest brzydka, nie jest gorsza ( w wykonaniu ) od innych nowych gier.

Cytat:
Mozora ma rację to tylko wasz wymysł że z grafiką jest źle


grafika nie przypadla mi tak bardzo do gustu, wiele bym zmienil, chcialem zaznaczc ze grafika innym sie podoba, co đwiadczy o tym ze dat. ma troche racji.
_________________

 
 
Vozu 
Mara
The Deergineer



Wiek: 32
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 2265
Skąd: Witchwood
Wysłany: 2008-11-28, 15:41   

Ja narzekam na projekty jednostek, nie na grafikę. Gdzieś wcześniej pisałem, że grafika jako grafika jest ładna, tylko brzydkie jest to co zaprojektowali by było przez nią ukazywane...
_________________
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2008-11-29, 22:32   

darkpassionplay napisał/a:
Mogę mieć pytanie?

Ancalagon the Black napisał/a:


Cytat:

-będzie nadal po 5 bohaterów, ale na rasy będą 32 jednostki, czyli ok 50% więcej niż w D2,




być może ktoś już o to pytał, ale wybaczcie mi, nie mam czasu aby szperać po całym forum i byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi udzielił odpowiedzi, o ile ktoś jest w stanie oczywiście ;)
z góry dziękuję

No więc. np na tej stronie: http://disciples.phx.pl/i...drzewkorozwoju3 są takie drzewka rozwoju. I ogólnie na screenach jakie widziałem na internecie nie ma żadnych nowych budynków. Więc jak to się ma do tego co jest napisane w cytacie powyżej...? Jeśli ma być więcej jednostek to ja to rozumiem tak, że ma być więcej przemian, no i to takie dla mnie logiczne, że skoro nowa część to i więcej przemian powinno być (analogicznie w DII było więcej możliwości przemian niż w DI)... no ale te screeny i drzewa rozwoju jakoś na to nie wskazują.

Czy ktoś wie może jak to w końcu będzie? :)



Z dawna nieaktualna wiadomość. W sumie będzie chyba nawet mniej jednostek
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
darkpassionplay 
Chłop
Cheshire



Wiek: 32
Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 9
Skąd: Wonderland
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-29, 23:17   

oooo. ale chamstwo ;/ to niefajno jak będzie mniej... no cóż, ale i tak się doczekać nie mogę ^^ dziękuję za odp ;)
_________________
Seeking refuge from the wicked world? Perhaps things only look like they've gone to hell.
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2008-11-29, 23:21   

darkpassionplay napisał/a:
ale i tak się doczekać nie mogę


O, widzę kolega zorientowany w realiach nowej "kontynuacji" D3 jak krasnolud w elfiej magii. Ale że tak się zapytam, na co tak konkretnie czekasz? Bo chyba masz świoadomość, że paszkwil, który ujrzy światło dzienne będzie Disciplesem li tylko z nazwy?... ;>
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
darkpassionplay 
Chłop
Cheshire



Wiek: 32
Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 9
Skąd: Wonderland
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-29, 23:27   

zorientowany mniej niż umiarkowanie...
z tego co czytam, oglądam oto tu tam i ówdzie to stwierdzam iż ta gra będzie mi się podobać. wprawdzie denerwuje mnie fakt braku Nieumarłych oraz jakichś nowych jednostek, ale i tak wydaje mi się, że gra zachowa swój niepowtarzalny klimat.

więc mianowicie co masz na myśli? ;) gdybyś mógł oświecić ciemnego krasnoluda to byłbym wdzięczny, szlachetny elfie ^^
_________________
Seeking refuge from the wicked world? Perhaps things only look like they've gone to hell.
 
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2008-11-29, 23:47   

Cytat:
O, widzę kolega zorientowany w realiach nowej "kontynuacji" D3 jak krasnolud w elfiej magii. Ale że tak się zapytam, na co tak konkretnie czekasz? Bo chyba masz świoadomość, że paszkwil, który ujrzy światło dzienne będzie Disciplesem li tylko z nazwy?...


Nie krytykuj osób, które chcą zagrać w D3, wiem, że nie podoba ci się nic, choć gry tak naprawdę nie znasz, jedyne co wiesz o niej to to co jest na screenach i filmikach co nie jest wystarczające. Pożegnaj sie z dawnym disciplesem, bo zanosi się jednak na to ( niestety ), że gra odniesie sukces w Rosji,a w Polsce ( jeśli też go u nas nie osiągnie ) może będzie ściągana z neta.

Czytając komentarze ze wszystkich stron ( szczególnie polskich ) gra jest bardzo wychwalana,a w rosji choć pojawiają się słowa krytyki ( szcegółnie po Igromir, gdzie wekszość graczy się, , gra jest wyczykiwana.

Pamiętajmy, że to jest tylko gra, istnieja jeszcze inne ( skierowane do Nagasha, na pewno masz jeszcze inne ulubione pozycje )
_________________

 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2008-11-30, 00:47   

mozora napisał/a:
jedyne co wiesz o niej to to co jest na screenach i filmikach co nie jest wystarczające


A co niby jest mi jeszcze potrzebne, by wydać osąd co do tego dziełka? Miałem skonkretyzowane oczekiwania co do gry, które JUŻ na screenach nie są spełnione nawet w minimalnym stopniu - po co mam czekać na pełną grę, skoro już sam design jednostek Hord sprawia, że nie wiadomo - śmiać się, czy płakać. Także nie zarzucaj mi, że moje wieszanie psów po .dat jest bezpodstawne, czy też do niego prawa nie mam, bo produktu w reku nie miałem - po to pokazują swoje wypociny, by je oceniać, a jak jest ocena - każdy widzi. Tym bardziej, że pokazują nie jakieś poszlaki w postaci concept artów, ale konkretne screeny i filmiki, ba, sporo informacji od siebie nt. fabuły, czy czego tam chcesz także przekazali.

Czy gra odniesie sukces? Ha! Jeśli ilość troglodytów dla których grafika to wszystko jest większa, niż ludzi, dla których fabuła (vide kontynuacja tego, co wcześniej było w D1 i D2), oryginalność rozwiązań (stacjonarna walka), czy zwykły artyzm ("artyści" z .dat w przypadku koncepcji jednostek mogą sie pohuśtać na sznurowadłach ludzi odpowiedzialnych za wizje artystyczne w D2), to gra na bank sukces odniesie :] Summa summarum nic co dobre, nie trwa wiecznie, seria Disciples też :]

Co to ma do rzeczy, że to jest tylko gra? Disciples jest grą dobrą, a tutaj ją zepsuto - mam się nie irytować? Phi, narzekasz czasem na dziury w drogach, albo szkołę? Niepotrzebnie! Analogicznie to tez tylko droga i szkoła, są inne, skierowane do Ciebie :]
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
mozora 
Adept
Tłumacz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 800
Skąd: Du Weldenvarden
Wysłany: 2008-11-30, 01:14   

Ostatni oftopowy post.

Cytat:
Phi, narzekasz czasem na dziury w drogach, albo szkołę?


Nigdy nie narzekałem na szkołę, bo wybrałem sobie taką gdzie są fajni nauczyciele i atmosfera i taka która mi pasuje ( a jak by mi nie pasowała to bym zmieniał do skutku ), a na dziurawe drogi nigdy nie narzekałem, tylko na ojca, że jedzie jak wariat po tych dziórach ( u nas co chwile poprawiaja drogi: ostatnio ją poszerzyli, ale w mojim powiecie zawsze się dużo dobrego dzieje ), ale jego nie można zmienić :mrgreen: Ja zawsze jak coś mi nie pasuje to zmieniam jeśli mogę, nie przejmuję się bo
Cytat:
są inne
, więc zmieniam ( choć dróg nie da się samemu zmienić, ale da się zmienić rade powiatu lub polityków za drogi odpowiedzialnych, ale polacy nie umieją wybrać to mają tak jak mają ( jednak niektórych rzeczy nie da się wybrać np. polaków, ale można zawsze wyjechać do inego kraju :-P ). Umówcie się z elledanem poszukajcie jakiś grafików ( fanów ) i poprawcie, ja mam jeszce inne ciekawe tytuły, w które zagram jak zmienie tylko kompa.
_________________

 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2008-11-30, 08:15   

Tak się jednak składa, że to forum poświęcono Disciples i to tą grę mamy oceniać nie zaś rozmyślać nad tym na jaki tytuł ją wymienić.

Dla mnie najbardziej irytująca, i to niech mi zagorzali obrońcy tytułu wyjaśnią, jest przemiana Kultysty w Wiedźmę, która jest co trudno ukryć kobietą. W jaki sposób tak ciężko i wspaniale pracujący graficy i projektanci, którzy wkładają w to tyle serca mogli walnąć takiego byka :?:
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2008-11-30, 09:15   

Vogel, toż to zwykła operacja plastyczna, ponoć Tajlandia przoduje w takowych :]

Ta sprawa była dyskusyjna i w poprzednich częściach, tyle, że tam zostało to załatwione w prosty sposób - Kultysta jako jednostka (czy też Akolita w D2) były tak narysowane, by nie można było rozpoznać płci, tą się akurat wybierało w drzewku rozwojowym :]
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

 
 
 
Qumi 
Adept



Wiek: 37
Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 516
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-30, 10:03   

Tu się chyba nigdya nic nie zmieni... ciągle te same tematy, te same narzekania... Oj Nagashu, Nagashu... powstrzymaj swego konia Nosferatu aby przypadkiem nie stratował kogoś i ciebie z siodła nie wyrzucił :P Ciekaw jestem co powiesz za rok na temat tej gry ;) Nie odpowiadaj, bo byś wykazał się nadmierną arogancją twierdząc, że znasz przyszłość, niemal taką jak rząd twierdząc, że do 2012 zdąży z budową dróg ;)
_________________
The brighter light shines upon you, the darker becomes your heart.
 
 
 
Gaderic 
Wilczy Władca
Wilk stepowy...



Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 598
Skąd: Afterfallowe góry
Wysłany: 2008-11-30, 11:19   

Cytat:
Ciekaw jestem co powiesz za rok na temat tej gry

Ja wiem! JA! Ja wiem! Powiem! = To samo!! :-P Jeżeli to nadal będzie TA gra. No chyba że w końcu ktoś tam się puknie w łeb i zrobi kontynuacje Disa :-P
_________________
Piwo to moja droga do oświecenia!
... a poza tym uważam, iż .dat należy zniszczyć!!! Więc.. DAJ KAMIENIA!!
Uwaga na Kleofasa co tu hasa z kąta w kąt!!
 
 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2008-11-30, 11:56   

No nie! Gaderic mnie wyprzedził! A ja też wiedziałem :(

PS: Disa z tej gry nie bedzie, ale napewno niezła konkurencja dla herołsa.
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
Nagash ep Shogu 
Arcywampir
1st Fiddle of Mortis



Wiek: 37
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 1908
Skąd: Cihael ep Eshar
Wysłany: 2008-11-30, 12:39   

Qumi napisał/a:
Ciekaw jestem co powiesz za rok na temat tej gry


Gaderic napisał/a:
To samo


Alles klar? :-P

Ocean mojej arogancji Qumi ma to do siebie, że jest bezkresny, a ni sztormu jednego na nim nie ma, ergo spokojnie mogę po nim szarżować swoim stateczkiem. a Ty choćbyś prosił i groził rzeczywistości nie zmienisz - .dat marność tworzy, bo w świetle Nevendaar na lepsze miano to to nie zasługuje.

Amen.

Proszę userów o powstrzymanie się od prywatnych wycieczek, to temat na komentarze, do jasnej cholery. R'ed
_________________

Księżyc świeci, martwiec leci,
Sukieneczką szach, szach,
Panieneczko, czy nie strach?



Nasz wampirek to smakosz i znawca,
przy tym wcale nie żaden oprawca!
Za ssanie kolacji płaci jak w restauracji,
Chyba, że honorowy krwiodawca...

Sysu, sysu, cmok, cmok, cmok,
Chyba, że honorowy krwiodawca!

Ostatnio zmieniony przez R'edoa Yevonea 2008-11-30, 14:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-30, 17:22   

Cytat:
Ciekaw jestem co powiesz za rok na temat tej gry

Wystarczy spojżec na posty z przed roku.
Kto wtedy krytykował a kto bronił tą grę.
_________________
 
 
 
Arosal 
Bandyta



Wiek: 33
Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 873
Skąd: Wolsztyn
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2008-11-30, 19:30   

Po co kładli łapy na jednostkach... Tereny i stolice mogą być.. lepiej żeby te cosie na mapie naprawdę zniknęły...
 
 
darkpassionplay 
Chłop
Cheshire



Wiek: 32
Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 9
Skąd: Wonderland
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-30, 19:41   

Ja osobiście nie rozumiem.... po co tak psioczyć na tą grę ;P matko boska, każą Wam w nią grać? Zmuszać Was ktoś będzie? No ludzie, przeżywacie tego DIII jak mrówka *****... Boże, jak Wam tak nie pasuje to idźcie sobie grać w DII albo nawet w DI skoro jesteście takimi zagorzałymi fanami tradycji (tzn ja osobiście nadal gram w DII bo ta gra mi się nigdy nie znudzi, no ale do DI to bym w życiu nie wrócił). Nie widzę sensu kłócenia się i naskakiwania jeden na drugiego, jak Wam się nie podoba to nie grajcie i nie psujcie krwi ludziom, którym się podoba.

Chociaż założyłbym się o milion i pewnie bym wygrał, że każdy kto tak teraz psioczy, tak czy siak w DIII zagra, chociażby z ciekawości i pewnie mu się ta gra mimo wszystko spodoba, bo zapewne granie po raz enty w wcześniejsze części po prostu mu się znudzi. Pewnie z rzeszą zagorzałych fanów DI było tak samo, że jak miała wyjść DII to coś tam psioczyli... Ludzie w Polsce mają to do siebie, że się boją czegoś nowego :P jak coś nowe to od razu be. Cacy są tylko stereotypy i tradycje z prehistorii ^^ no ale przykro mi, brutalny świat idzie do przodu, a nie staje w miejscu.

To tyle na ten temat.

A jeśli mogę wtrącić swoje osobiste zdanie na temat DIII, to uważam, że będzie to gra b. fajna. A jeśli chodzi o "wizje artystyczne" to się w ogóle nie zgadzam :P pod względem artystycznym to co widziałem z DIII o wiele bardziej mi się podoba niż to co widziałem w poprzednich częściach. Podoba mi się fakt, że jednostki są do siebie podobne. Mianowicie widać, że to jest ulepszenie a nie jakaś zupełnie nowa jednostka. Zazwyczaj było tak, że jednostka po przemianie wyglądała zupełnie inaczej i w ogóle podobna do poprzedniej nie była, a z tego co widzę tutaj to jest zachowane jakieś podobieństwo. W szczególności jeśli chodzi o elfy. Np tancerka słońca w DII wyglądała diametralnie inaczej niż Sylfida, w DIII są dość podobne. No i ogólnie widzę, że zachowane jest jakieś podobieństwo. Moim zdaniem jednostki w DIII są bardziej klimatyczne. I z tego co widzę na screenach czy filmikach to gra ta będzie właśnie przede wszystkim klimatyczna. Tym bardziej dzięki muzyce z DIII jaką dane mi było usłyszeć. Te melodie, które słyszałem również bardziej mi się podobają niż muzyka w DII (a muzyka w DII jest moim zdaniem przezajefajna, więc... ta tym bardziej ^^)

Dobra, nie chce mi się już więcej pisać i tak nikomu się nie będzie chciało tyle czytać ^^

Pozdrawiam.


Początek zdania piszemy z dużej litery, jak i nazwy państw. I prosi się o uważne dobieranie słów. R'edoa
_________________
Seeking refuge from the wicked world? Perhaps things only look like they've gone to hell.
Ostatnio zmieniony przez R'edoa Yevonea 2008-11-30, 20:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Qumi 
Adept



Wiek: 37
Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 516
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-30, 20:14   

Temat modeli jednotek ciągle poruszacie, ciągle te same argumenty, itp... jak dla mnie ten temat można by zamknąć bo i tak sprowadza się ciągle do tego samego, w kółko wałkowanego poglądu i tyle.
_________________
The brighter light shines upon you, the darker becomes your heart.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum