Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Raven
2019-03-01, 20:52
Ragnarok - Mapa do Disciples II - Bunt Elfów
Autor Wiadomość
Dyziowskyy 
Chłop


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 7
Skąd: Dolnyśląsk, Wrocław
Wysłany: 2019-03-01, 01:13   Ragnarok - Mapa do Disciples II - Bunt Elfów

Nazwa: Ragnarok
Rasy: Imperium, Górskie Klany, Legiony Potępionych, Hordy Nieumarłych.
Rozmiar: 96 x 96

Historia opiera się na konflikcie dynastycznym Górskich Klanów z jednoczesnym naciskiem na Ragnarok, którego tak bardzo się obawiali. Stworzyłem mapę która nie ukrywam, bardzo mi się podoba, wyczerpałem w niej chyba do końca tematykę Disciplesa, uwzględniając zapędy Nieumarłych, destrukcyjność potępionych. Na mapie znajdują się w każdej frakcji jednostki które na ogół nie są dostępne dla gracza, stąd też pełnią rolę takiego małego smaczku, zostały zbalansowane tak, aby pełniły funkcję jednostek 3-poziomowych.

Czekam na opinię, rozbudowaną historię ma w miarę możliwości każda nacja, stąd też, każdą gra się w miarę ciekawie.

Pozdrawiam!

Ragnarok.sg
Pobierz Plik ściągnięto 805 raz(y) 847,14 KB

 
 
DarkLuki 
Chłop


Wiek: 43
Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 8
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2019-03-05, 22:59   

Ponownie wybrałem Górskie Klany do tej mapy i grało się super. Mapę sczyściłem w 59 tur. Robisz spoko mapy, tylko nie wiem czemu robisz je po angielsku, pozdrawiam i czekam na więcej.
 
 
 
Dyziowskyy 
Chłop


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 7
Skąd: Dolnyśląsk, Wrocław
Wysłany: 2019-03-07, 17:46   

DarkLuki, Mapę robię pod czyjeś zachcianki, jeżeli ktoś ma konkretny pomysł na fabułę jestem w stanie coś takiego ogarnąć. Mapy są po angielsku ponieważ trafiają również na forum rosyjskie i angielskie, stąd też mapy mają taki a nie inny język. Na ten czas nie mam pomysłu ani weny twórczej na jakiekolwiek mapy, ale.. nie wykluczam, że jakaś do końca Marca się pojawi.

Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum