Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Twórczość fanowska (P.P) - komentarze i laudacje
Autor Wiadomość
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2017-09-12, 20:31   

Huh nie wiem co prawda co toto pierwsze jest ale jest zajebiste :D Przypomina mi nieco krwiopijców z ostatniego dlc do darkest dungeon https://darkestdungeon.gamepedia.com/File:Esquire.png Bardzo mnie skrzywdziły tak btw :(

Cesarz wygląda dość groteskowo, może bardziej jak skacowany niż smutny i zmęczony życiem ale to wciąż świetny szkic.

Fajne rysunki, zazdroszczę umiejętności :P Jak masz więcej gotowych lub planach to śmiało wrzucaj, rozsławimy cię na naszym fp xD Może ze dwie osoby o to ie usłyszą hueheuheu.
Na DeviantArcie czy czymś podobnym idzie cię znaleźć?
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Chresdel 
Rycerz
Ilustrator



Wiek: 27
Dołączył: 12 Wrz 2017
Posty: 81
Skąd: Fergal City
Wysłany: 2017-09-12, 20:55   

Witam.
Pierwszy rysunek swoją estetyką nawiązuje do lekarzy z okresu tak zwanej czarnej śmierci.

(Jednostka podobnie jak nekromanta czy lisz miała rozsiewać zarazę)

A co się tyczy wyglądu Cesarza w zamierzeniu miał on wyglądać na starego, schorowanego i zmęczonego życiem.

(jako jednostka nie był by zdolny do ataku a jedynie zdany na miecze oddanych mu rycerzy){przyzywałby imperialnych rycerzy w ilości 1 na ture }

Pozdrawiam i dziękuję za opinie :-)
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2017-09-12, 20:57   

Ładne. Stylistycznie i pod względem ilości detali wszelakich przypominają bardzo oryginalne szkice jednostek z D2.
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2017-09-12, 21:06   

Wizja jest wizją i ją ciężko oceniać, ale w kreskę wpasowałeś się idealnie. :-)

I tu rzecze Allemon: gdzieś waść był przez te wszystkie lata?!
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2017-09-13, 12:43   

Zgadzam się z Ravem, wrzucone do folderu z oryginalnymi artami ładnie by się wkomponowały.

Nie podoba mi się jednak Twoja wizja cesarza, który choć osłabiony nadal był potężnym człowiekiem.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Chresdel 
Rycerz
Ilustrator



Wiek: 27
Dołączył: 12 Wrz 2017
Posty: 81
Skąd: Fergal City
Wysłany: 2017-09-16, 01:50   

Witam.

W dalekiej przyszłości planuję narysować cesarza po raz kolejny tym razem będzie to wizerunek władcy z czasów pierwszych wielkich wojen. Ten przedstawiony będzie jako wielki i potężny wojownik w sile wieku. Z tego co pamiętam to w pierwszej części również pojawia się wizerunek monarchy.

Pozdrawiam.
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2017-09-17, 20:37   

Podoba mi się korsarz. Natomiast anioł... cóż. Za chudy i ma zdecydowanie za dużą głowę jak na moje.
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
Chresdel 
Rycerz
Ilustrator



Wiek: 27
Dołączył: 12 Wrz 2017
Posty: 81
Skąd: Fergal City
Wysłany: 2017-09-17, 21:35   

Za korsarza dziękuję :-)
Co do anioła sam nie jestem z niego do końca zadowolony, podzielam Twoją opinią, głowa rzeczywiście jest odrobinę za duża. Rok temu zdarzało mi się nie dopilnować proporcji. W przyszłości korzystając ze starego rysunku narysuję nową poprawiona wersję.
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2017-09-18, 21:17   

W czym tworzysz?
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
Chresdel 
Rycerz
Ilustrator



Wiek: 27
Dołączył: 12 Wrz 2017
Posty: 81
Skąd: Fergal City
Wysłany: 2017-09-18, 23:10   

Rysunki tworzę za pomocą cienkopisów "Marvy Uchida For Drawing".
Wcześniej używałem cienkopisów marki Stabilo jednak te były zbyt grube co uniemożliwiało robienie szczegółów z taką łatwością jak w przypadku tych pierwszych.
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2017-09-19, 08:14   

też mi się proporcje u anioła nie zgadzały, ale gdy zobaczyłem, że to w sumie szkielet to jakoś straciło na znaczeniu.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Chresdel 
Rycerz
Ilustrator



Wiek: 27
Dołączył: 12 Wrz 2017
Posty: 81
Skąd: Fergal City
Wysłany: 2017-09-20, 22:08   

Witam.

W najbliższym czasie niestety nie pojawią się nowe rysunki (sprawy prywatne i praca). Mam jednak nadzieję że ta przerwa nie potrwa dłużej niż tydzień.
W tym czasie postaram się odpisywać na komentarze oraz dzielić informacjami odnośnie przyszłych projektów jeśli takowe wpadną mi do głowy, na same rysunki niestety nie mam chwilowo czasu.

Pozdrawiam.
 
 
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2017-09-26, 20:06   

No Demosthene to teraz Imperator przez duże I :P Korsarz też mi się podoba.

Swoją drogą na fanpage'u naszym zamierzam umieścić twoje dzieła, napisać że Chresdel stworzył szkice czy też innym nickiem a może nazwiskiem wolisz?
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Chresdel 
Rycerz
Ilustrator



Wiek: 27
Dołączył: 12 Wrz 2017
Posty: 81
Skąd: Fergal City
Wysłany: 2017-09-26, 20:18   

Witam
Dziękuję za miłe komentarze. A w kwestii fanpage'a proszę o podpisanie mnie imieniem i nazwiskiem znajduje się ono w moim nicku na Deviantart. A po za tym zapraszam do ankiety :-) .
Pozdrawiam
 
 
Czapa 
Marmurowy Gargulec
Poszukiwacz Śmierci



Wiek: 38
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 266
Skąd: Z ciemnej uliczki
Wysłany: 2017-09-27, 05:15   

No szacun stary, jak ja bym też chciał umieć rysować (jakkolwiek, ale nie jak picasso xD)... ehh

Głos oddałem na Nekromantę choć ściślej chciałbym zobaczyć Twój koncept Nekromantki Erhog jako np. władczyni.
 
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2017-09-27, 07:11   

Hrabia pozwoli popracowac wyobrazni. Zachecam tez do uzywania naszej galerii :)
W sprawie. Imperatora to Was ma rację
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
Chresdel 
Rycerz
Ilustrator



Wiek: 27
Dołączył: 12 Wrz 2017
Posty: 81
Skąd: Fergal City
Wysłany: 2017-09-27, 17:24   

Witam.

Do użytkownika Czapa - na koncept nekromantki trzeba będzie niestety trochę poczekać zwłaszcza, że moje umiejętności rysowania postaci żeńskich pozostawiają wiele do życzenia.
Możliwe jednak, że pojawi się ona w kolejnej ankiecie , jeśli oczywiście takowa się pojawi.

Do użytkownika Allemon - Nad galerią jeszcze się zastanowię :-) a co się tyczy hrabi czy tylko ja zauważyłem ...PEWNE NIEDUŻE... podobieństwo między nim a Alarykiem z 5 częsci Heroes of Might and Magic

https://www.youtube.com/watch?v=9mWBKjm3CwQ

Pozdrawiam.
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2017-09-27, 21:45   

Chresdel napisał/a:
czy tylko ja zauważyłem ...PEWNE NIEDUŻE... podobieństwo między nim a Alarykiem z 5 częsci Heroes of Might and Magic


Nie tylko Ty, ale z tego co się orientuję niewielu jest na forum fanów HoMMV a jeszcze mniej przeszło kampanię. Tak czy inaczej podobieństwo spore. Mogło być niezamierzone, ale kto wie? W Rosji jest sporo fanów D2 więc może w jakiś sposób wpłynęło one na kreację postaci Alaryka.
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
Chresdel 
Rycerz
Ilustrator



Wiek: 27
Dołączył: 12 Wrz 2017
Posty: 81
Skąd: Fergal City
Wysłany: 2017-09-27, 22:02   

Najzabawniejszy jest fakt, że nawet rysy twarzy są zadziwiająco podobne gdyby Alaryk założył inkwizytorską mitrę oraz nałożył makijaż wypisz wymaluj hrabia Flamel Crowley. Dobrze to widać w 1:13 minucie.
 
 
Czapa 
Marmurowy Gargulec
Poszukiwacz Śmierci



Wiek: 38
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 266
Skąd: Z ciemnej uliczki
Wysłany: 2017-09-28, 05:52   

Chresdel napisał/a:
...czy tylko ja zauważyłem ...PEWNE NIEDUŻE... podobieństwo między nim a Alarykiem z 5 częsci Heroes of Might and Magic


To chyba po prostu taki "koncept", mnie jakoś 1szy na myśl przyszedł Arthas z WC3 (może to dlatego iż w WC3 grałem wcześniej), jest jeszcze Alryk z Armies of Exigo tylko z brązowymi włosami.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum