Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy to ze mną jest coś nie tak czy z grą
Autor Wiadomość
Cirmius 
Chłop


Dołączył: 15 Lut 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-02-15, 20:11   Czy to ze mną jest coś nie tak czy z grą

Witajcie.
Postanowiłem, że spróbuję sił z grą Disciples III, zaczynając od Resurrection. Nie miałem już żadnych tytułów, a że lubie wszelkiego rodzaju strategie i się kocha je od dziecka, to spróbowałem z tą grą, bo kiedyś coś usłyszałem o niej. No to po tym epickim wstępie zakupiłem tą grę na Steam, odpalam, uczę się na samouczku i odpalam jakąś kampanię. I jest coś koło piętnastej tury, gram elfami, cieszę się, bo mam 300-500 expa i pierwszy lvl, a tutaj przeciwnik wyskakuje z bohaterem, który ma 8 lvl. WTF? JAK?! Zastanawiałem się, czy to coś może z moim kompem jest nawet, dałem kumplowi konto na Steam, kiedy miał 130 expa w 4 turze, to zaatakował go już bohater z 2 lvlem i jednostkami po 1200 expa minimum. No ktoś to tetował do jasnej cholery? Ja grać nie umiem czy ta gra ma mnie po prostu zjeść i wydalić? I czy są jakieś lepsze spolszczenia, bo ja mam tylko takie śmieszne amatorskie, które spolszcza gre w połowie albo jeszcze mniejszej części.
 
 
byzsla 
Paladyn
Bot nevendaarski



Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 351
Skąd: Ok. Olsztyna
Wysłany: 2014-02-15, 20:15   

Od którejś wersji w grze występuje błąd w przyznawaniu EXP, czego autorzy nie naprawili do końca.

Poniższy plik częściowo naprawia ten problem.
http://disciples.pl/viewtopic.php?t=1485
 
 
Cirmius 
Chłop


Dołączył: 15 Lut 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-02-15, 20:20   

A co ze Spolszczeniem? I czy w Reinessance też występuje ten błąd?
 
 
byzsla 
Paladyn
Bot nevendaarski



Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2013
Posty: 351
Skąd: Ok. Olsztyna
Wysłany: 2014-02-15, 20:22   

We wszystkich późniejszych wersjach i wydaniach gry występuje błąd, że AI otrzymuje 3(i więcej)x więcej EXP niż gracz. W Reinkarnacji dali opcję zwiększenia mnożnika EXP dla danej rasy, co jest przydatne do normalnej gry (zwiększa się dla siebie a dla AI normalnie).
 
 
Cirmius 
Chłop


Dołączył: 15 Lut 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-02-15, 21:41   

Oj, zbyt wiele to nie zmieniło. Ba, mając 200 expa wyskoczył gościu w kampanii z armią co mieli nwaet po 2000 expa XD
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2014-02-15, 22:23   

Czarami się trzeba wspierać, co jak co ale przewaga jednego poziomu to nie jest wcale duża przeszkoda. Po prostu nie można pozwolić zaatakować SI ani samemu nie lecieć na pałe.

A przed zakupem gry trzeba było do nas zajrzeć i byś wiedział na co się porywasz. Gra została wydana jako niegrywalna i niewiele w tej kwestii zrobiono. Bez nieoficjalnych modów nie ma szans na to by ta gra przysporzyła choć odrobinę radości.
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Slawoj 
Chłop


Dołączył: 22 Kwi 2016
Posty: 9
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2016-05-01, 23:31   

mam problem z edytorem - okno jednostek jest puste a wywala się edytor gdy zacznie się wybierać sprzęty w sklepach...angielska wersja Steam'owa z Muve.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum