Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2012-01-12, 16:55
Uwagi odnośnie forum.
Autor Wiadomość
Ancalagon the Black 
Pustelnik
Administrator



Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 171
Wysłany: 2006-12-15, 19:37   Uwagi odnośnie forum.

W temacie tym piszcie wszystkie uwagi odnośnie forum. Co się Wam niepodaba i co chcielibyście żeby zostało zmienione. ;-)
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2006-12-15, 21:52   

Na tamtym forum były juz odnośniki na fora ale żadne nie zaczeło zyć :-/ a szkoda bo były całkiem fajnie zrobione
to mi też się podoba zwłaszcza oprawa ale aby to nie poszło na marne potrzebni są ludzie
nawet kilka osób jeżeli podejma dyskusje to kolejni chętni też sie pojawia.
niestety tematyka Disciples troche przymiera bez nowych wiadomości od wydawcy.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pyriel 2007-02-24, 18:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rond 
Weteran
Kamil Młotoręki



Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 113
Skąd: Klan Kopalni Niebios
Wysłany: 2006-12-16, 19:41   

Mam pytanie, administratoże. Czy umiał byś całe forum przenieść z jednego adresu na drugie ? odpowiedz na to, a powiem ci ocb ;)
_________________
"Wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają" - Mario Puzo "Ojciec Chrzestny"
 
 
 
Ancalagon the Black 
Pustelnik
Administrator



Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 171
Wysłany: 2006-12-16, 21:00   

Cytat:
całe forum przenieść z jednego adresu na drugie

No jasne, da się nawet z serwera na serwer, tylko zabardzo niewiem po co :-/
 
 
 
Rond 
Weteran
Kamil Młotoręki



Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 113
Skąd: Klan Kopalni Niebios
Wysłany: 2006-12-20, 16:31   

bo tamte forum disców, które jest połączone z dawno już nieaktywną kroniką, można by było przenieść na ten serwer. Bo denerwóje mnie, gdy pisze komunikat : Nie określono typu postu... Ale wątpie, że bez pomocy Adiego to zrobimy ;/
_________________
"Wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają" - Mario Puzo "Ojciec Chrzestny"
 
 
 
Gość

Wysłany: 2007-01-24, 12:09   

Mam pytanie nie wiem czy to dotyczy tylko mnie czy jakiś mały błąd się wkradł, a mianowicie nie mogę edytować postów użytkowników ani nawety swojego :-?
I Ancalagon the Black nie mam zadnych innych opcji moderatora
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-01-24, 12:16   

Dobra to ja pisałem i dopiero teraz zauważyłem, że poprostu tu moje kompetencje nie sięgają :D
Rond napisał/a:
nd"]bo tamte forum disców, które jest połączone z dawno już nieaktywną kroniką, można by było przenieść na ten serwer. Bo denerwóje mnie, gdy pisze komunikat : Nie określono typu postu... Ale wątpie, że bez pomocy Adiego to zrobimy ;/

Tamtego forum sie już nie naprawi. Jedyni ludzie którzy mają takie możliwości już się nim nie interesują.
Tyle, że ludzie się przyzwyczaili do używania tamtego forum i są mu wierni. Potrzebna nam reklama :D
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pyriel 2007-02-24, 19:21, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
Ancalagon the Black 
Pustelnik
Administrator



Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 171
Wysłany: 2007-01-24, 13:57   

Cytat:
[...]nie mogę edytować postów użytkowników ani nawety swojego

Cytat:

Dobra to ja pisałem i dopiero teraz zauważyłem, że poprostu tu moje kompetencje nie sięgają


Jeśli chodzi o edytowanie swojego postu to nawet uprawnienia moderatora nie są konieczne, natomiast jeśli chodzi o edycje/usunięcie postów innych użytkowników to jak najbardziej, Twoje kompetencje tu sięgają. Sprawdzę to jeszcze, jeśli rzeczywiście jest taki błąd to spróbuje coś z tym zrobić, ale wydaje mi się że poprostu podczas próby wykonania wyżej wymienionych czynności, nie byłeś zalogowany. ;-)
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-01-25, 16:58   

W tym temacie nie mogę edytować /usuwać postów innych użytkowników w innych tematach mam swobode działania.
Faktycznie na początku nie byłem zalogowany :-) ale nawet teraz, tutaj moje możliwości ograniczają się tylko do pisania postów.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pyriel 2007-02-24, 18:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gość

Wysłany: 2007-01-31, 08:55   

Wygodnie jest, kiedy po wejściu na forum, mieć pokazaną liczbę nowych postów i odnośnik, który do nich przekierowuje ( tak jak to jest rozwiązane na starym forum disciples). Fajnie by było aby takie coś było i tu...bardzo ułatwia życie ;-)
 
 
Thorus 
Krasnolud



Wiek: 34
Dołączył: 11 Gru 2006
Posty: 14
Wysłany: 2007-02-01, 18:30   

Gość napisał/a:
Wygodnie jest, kiedy po wejściu na forum, mieć pokazaną liczbę nowych postów i odnośnik, który do nich przekierowuje ( tak jak to jest rozwiązane na starym forum disciples). Fajnie by było aby takie coś było i tu...bardzo ułatwia życie ;-)

na tym forum jest coś podobnego na samym dole strony gównej masz nieczytane posty ale najpierw musisz się zalogować
_________________
Wrogowie którym grozisz, tworzą armię, wrogowie których niszczysz, tworzą groby.
 
 
 
Ancalagon the Black 
Pustelnik
Administrator



Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 171
Wysłany: 2007-02-01, 23:07   

Cytat:
Wygodnie jest, kiedy po wejściu na forum, mieć pokazaną liczbę nowych postów i odnośnik, który do nich przekierowuje[...]nie byłeś zalogowany


Nie wiem za bardzo o jakie odnośniki Ci chodzi, przy każdym forum/podforum jest podane, kto napisał ostatni post i w jakim temacie, są też odnośniki przenoszące bezpośrednio do ów postu.
Nie wiem czy dokładnie o to ci chodziło, ale jeśli nie to napisz a ja postaram się z tym zrobić ;-)
 
 
 
Rond 
Weteran
Kamil Młotoręki



Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 113
Skąd: Klan Kopalni Niebios
Wysłany: 2007-02-03, 08:48   

Jemu chodziło, żeby u prawego, górnego rogu było takie coś jak na tamtym forum. Dokładnie chodzi mu o to : Zobacz swoje posty
Zobacz posty bez odpowiedzi
Zobacz posty nieprzeczytane [11] / Zobacz posty od ostatniej wizyty [18]
_________________
"Wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają" - Mario Puzo "Ojciec Chrzestny"
 
 
 
Ancalagon the Black 
Pustelnik
Administrator



Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 171
Wysłany: 2007-02-04, 00:27   

Cytat:
Jemu chodziło, żeby u prawego, górnego rogu było takie coś jak na tamtym forum. Dokładnie chodzi mu o to : Zobacz swoje posty
Zobacz posty bez odpowiedzi
Zobacz posty nieprzeczytane [11] / Zobacz posty od ostatniej wizyty [18]


Przecież to od początku na forum jest, tyle tylko że w innym miejscu(po prawej stronie pod forami dyskusyjnymi) Następnym razem dwa razy sprawdźcie zanim zapytacie :evil:
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-02-06, 11:12   

MNoim zdaniem powinłą być jedna kategoria odnośnie wszysytkich części Disciples, zamiast rozbicia na kazdą część z osobna.
_________________
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-02-06, 13:56   

Panie adminie The Black wnoszę o zablokowanie licznika postów na te pisane w dziale Tawerna ze względu na zakładane tam tematy z grą nie związane typu "A czy B"
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pyriel 2007-02-24, 18:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ancalagon the Black 
Pustelnik
Administrator



Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 171
Wysłany: 2007-02-06, 16:04   

Wyłączyłem już naliczanie postów w tawernie, panie Pyriel,;-)
_________________

 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-02-06, 19:02   

I dobrze sie stało.
_________________
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-02-22, 10:30   

1.Czerwona czcionka na czarnym tle, to niedobry pomysł. Małe literki zlewają się, są nieczytelne i męczą niepotrzebnie wzrok. Jak się zdecydowałeś na ciemne tło, to czcionka powinna kontrastować z nim ( np. kolor żółty).Dobrze,że przynajmniej posty są pisane białą czcionką :mrgreen: .Naprawdę to ułatwia życie na forum.
2.Moim skromnym zdaniem administrator tego forum powininen zmienić jedną rzecz w sekcji Disciples2. Wywal odrębny dział pod nazwą- Słudzy Ciemności i Strażnicy Światła, skoro poniżej jest dział Powrót Galleana. Przecież to jest to samo. Wcześniej oba dodatki były wypuszczone osobno pod tymi nazwami, ale później CD Projekt "zebrał" je razem i wypuścił pod nazwą Powrót Galleana ( dodając do kolekcji Mroczne proroctwo). Można zrobić jeden dział - Disciples 2: Powrót Galleana ( gdzie skupione są - Mroczne Proroctwo, Strażnicy Światła, Słudzy Ciemności) i drugi dział - Disciples 2: Bunt Elfów.

Aha na zakończenie, jeszcze jedna uwaga - avatarki są zdziebko za małe. jeżeli coś da się jeszcze z tym zrobić, to super...jak nie, to szkoda.
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-02-22, 16:45   

1. Mi czerwona czcionka bardzo się podoba i nie męczy oczów.
2. Już wspominałem by zrobić jeden działo Dsiciples II (albo też i o DI) zazamiast kilku, razie bez odpowiedzi.

Co do Avatarów to też mam taką proźbę by je zwiększyć. Bo narazie to są tak małę że nie da sie nic zreobić, także obrazek w podpisie mógłby być większy.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum