Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2012-01-12, 16:55
Uwagi odnośnie forum.
Autor Wiadomość
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-05-07, 14:45   

Proponuje aby nastepnym razem dzien wczesniej uprzedzic uzytkownikow w tym dziale. Nie bedziemy wtedy pisac postow i nie bedzie problemow. Zauwaz ze akurat wtedy ,uzytkownicy doznali dziwnej aktywnosci na forum i wszystko poszlo na nic :mrgreen:
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-05-07, 15:51   

P@weł napisał/a:
Hmm, mi nic na razie nie zniknelo...

Hmm... nic czego nie można by nadrobić :-P
P@weł napisał/a:
moze to zasluga ktoregos z moderatorow? :mrgreen:

A masz dowody :evil: :?: Jak tak to ile za milczenie :mrgreen:
To fakt, że informacja o zmianie serwera była nieco opuźniona i co gorsza umieszczona w shoutboxie a powinna być tu :-/ co zwiększyło by jej widoczność.

Zanim jeszcze ktoś napisze że kiedyś mu zniknęło ileś postów, chodzi mi o liczbe napisanych umieszczaną pod avkiem miexdzy innymi informacjami o użytkowniku, te zmiany są konsekwencjami zmiany ustawień w podforach przez wyłączenie/włączenie w nich naliczania postów.
_________________

 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-05-08, 08:47   

Właśnie tego nie cierpię.
Jak ludzie nadużywają shoutboxa przekazując tam ważne informacje lub tocza dyskusję. Przez co informacje przepadają a forum ma mniej postów.
_________________
 
 
 
Ancalagon the Black 
Pustelnik
Administrator



Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 171
Wysłany: 2007-05-08, 14:52   

Obiecuję że wszelkie ważniejsze informacje dotyczące forum od tej pory będę zamieszczał tu, za wszelkie niedogodności, związana z niedoinformowaniem prze zemnie użytkowników, chciałbym wszystkich przeprosić.
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-05-10, 15:48   

Pamiętacie te problemy z avatarami :?: to samo jest z podpisem. Mam obrazek w jpg spełniający wszystkie wymogi jednak zamiast niego wyświetla mi się X

Ancalagon the Black napisał/a:
Sam pomysł jest dobry, tylko brak szczegółów, napisz jak dokładnie wyglądała ta galeria(gdzie się znajdowała) :!: . a spróbujemy cos pokombinować ;-)

Gdybym pamiętał co to było za forum :-/ w profilu w polu przeznaczonym na avatara było o jedną opcję więcej niż jest u nas a mianowicie wybierz avatara z galerii. Poszukam może to jeszcze znajde i podeśle link :-?

PS. Czasami ginie mi opcja cytowania selektywnego :-/
_________________

 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-05-10, 16:27   

Na oficjalnym forum strategy first jest opcja wyboru juz gotowych avatarow z serii Disciples. Czyli jak komus sie nie chce lub nie ma avatara swojego ,to przy rejestracji moze takiego gotowego sobie wybrac.
 
 
 
Ancalagon the Black 
Pustelnik
Administrator



Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 171
Wysłany: 2007-05-10, 22:28   

Cytat:
Pamiętacie te problemy z avatarami :?: to samo jest z podpisem. Mam obrazek w jpg spełniający wszystkie wymogi jednak zamiast niego wyświetla mi się X


A sprawdzałeś na innych przeglądarkach niż IE :?: jeśli tylko na niej nie działa (a jeśli chodzi o IE to bym się nie zdziwił, u niej zazwyczaj nic nie działa :-P ), to sprawdź czy w nazwie grafiki niema polskich znaków. ;-)
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-05-11, 15:20   

Zarówno opera jak i MF, pomimo komunikatu o aktualizacji profilu nie wyświetlają mi nic poza tą kreską, która oddziela posty od podpisu, gdy używam IE mam tam przynajmniej ten X.Nazwa brzmi po prostu „podpis”, więc nie powinna stwarzać problemów.
_________________

 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-05-12, 11:49   

Cytat:
PS. Czasami ginie mi opcja cytowania selektywnego :-/
A co to za opcja?

Postuluję za włączeniem nabijania postów w tawernie i tak nikt tam wiele nie spamuje, a co poważniejsze tematy są rzadko odwiedzane.
_________________
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-05-12, 13:09   

Mike xxx napisał/a:
Postuluję za włączeniem nabijania postów w tawernie i tak nikt tam wiele nie spamuje, a co poważniejsze tematy są rzadko odwiedzane.

Dopiero wtedy zacznie sie tam spamowanie... :mrgreen: Na pierwszy ogien ida debilne gry "a czy b" lub inne wymeslone farmazony. No i wojny rasowe...
Z drugiej strony, np. na forach oficjalnych serii, nie znalazlem czegos takiego jak nie naliczanie postow w pewnych tematach.Niech admin oceni sam :-P

PS. wg mnie powinno zostac tak jak jest. Tawerna jest dzialem gdzie mozna odpowiadac na posta nawet jednym emotikonem i mod nie powinien sie doczepic. Jest to dzial gdzie mozna bezkarnie spamowac i nie bac sie ze zlamalo sie regulamin( oczywiscie w granicach)
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-05-12, 18:33   

Cytat:
Dopiero wtedy zacznie sie tam spamowanie... :mrgreen: Na pierwszy ogien ida debilne gry "a czy b" lub inne wymeslone farmazony. No i wojny rasowe...
A odczego są mody?

Cytat:
. wg mnie powinno zostac tak jak jest. Tawerna jest dzialem gdzie mozna odpowiadac na posta nawet jednym emotikonem i mod nie powinien sie doczepic. Jest to dzial gdzie mozna bezkarnie spamowac i nie bac sie ze zlamalo sie regulamin( oczywiscie w granicach)
No właśnie, dobrze to ujołeś. A ja nie chcę by było tak jak jest. BO teraz to nie jest miejsce dla poważniejszych tematów, które nie pasują do innych działów.

A poza tym forum nie przeżywa zbytnio oblężenia userów, więc o spam nie ma co sie martwić.
_________________
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-05-13, 11:02   

Nalezy sie zabezpieczyc przed tym ( spamem) wczesniej. Powiedz, kiedy Noe zaczal budowac arke? zanim zaczelo padac, czy podczas deszczu?
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-05-13, 12:19   

Mike xxx napisał/a:
Cytat:
PS. Czasami ginie mi opcja cytowania selektywnego
A co to za opcja?

Taki przycisk między ignoruj a cytuj, pozwalający na cytowanie tylko kawałka wybranego postu.

To z mojej inicjatywy wyłączono nabijanie postów w Tawernie, właśnie ze względu na zamieszczane tam gry i inne tematy, które nie mają żadnego związku z grą. Jak napisał P@weł jest to także działanie profilaktyczne, gdy pojawi się gra forum zapewne będzie oblegane przez graczy, a Tawernę zapełnia tematy typu: Jaką masz komórkę :?: czy Ja mam w domu kota rybkę oraz psa, a Ty :?:
Rola Modów w tym dziale ogranicza się do pilnowania przestrzegania regulaminu poza punktami odnośnie offtopowania /jednak nie do końca, nawet tu nie można przesadzać/
Ja zawsze będę przeciw naliczaniu postów w Tawernie.
_________________

 
 
Ancalagon the Black 
Pustelnik
Administrator



Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 171
Wysłany: 2007-05-13, 12:29   

Proponuje aby zmienić gł. banner naszego forum, na ten przedstawiony przez Cethu, oczywiście za jego uprzednią zgodą. Wypowiedzcie się co o tym myślicie.
Jeśli chodzi o włączenie naliczania postów w tawernie, to jestem temu przeciwny, jest to luźne forum gdzie częściowo przymyka się oko na niezgodność z regulaminem, niektóre tematy tam zawarte, takie jak np: "A czy B" sprzyjają nabijaniu postów a z których nic konkretnego nie wynika ani nic nie wnosi, dlatego wydaje mi sie, że najlepiej żeby zostało to tak jak teraz.
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-05-13, 14:07   

Ekhem, uwaga !!! Zauwazylem nowe opcje w okienku forum i moj nick jest w innym kolorze. Oznacza to m.in. ze pojawil sie nowy szeryf w tym dziale :mrgreen: . Moge obiecac, drodzy forumowicze ze oczyszcze te dzialy ze spamu a spamerzy beda odpowiednio karani...

Odnosnie banneru - w dalszym ciagu uwazam ze napis FORUM DISCIPLES powinno byc w kolorze krwisto czerwonym. A czy powinnismy go zmieniac? Moze sprobujmy zamienic na probe i zobaczymy jak bedzie wygladal. Aktualny mi sie podoba, jest schludny i bez zbednych bajerow.
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-05-13, 19:39   

Z Tawernom chodzi mi o to że teraz tawerna to właśnie taki śmietnik (i to pusty) gdzie tylko jest miejsce tylko dla rozmaitych głupot, choć na razie nawet tego tam nei ma.
A ja chciałbym dział dla poważniejszych tematów.
Widzię że chyba jednak nadal nie wiecie o co mi chodzi, trudno, ja sie już poddaję.

Co do bannera jedynym moim wymaganiem jest to było na nim widać że dotyczy całej serii Disciples, może mieć grafikję z DIII, ale żeby napisy przedstawiały cała serię.

Cytat:
Ekhem, uwaga !!! Zauwazylem nowe opcje w okienku forum i moj nick jest w innym kolorze. Oznacza to m.in. ze pojawil sie nowy szeryf w tym dziale :mrgreen: . Moge obiecac, drodzy forumowicze ze oczyszcze te dzialy ze spamu a spamerzy beda odpowiednio karani...
Nobody espect imperial incvisition :P
TO gratulacje stanowiska, forum sie rozrasta.

Proponuję by każda grupa miala swego przedstawiciela wśród władz forum.
_________________
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-05-13, 20:00   

Witamy nowego członka Grupy Trzymającej Władze moderatora P@wła
Przyznam się bez bicia, że to za moją rekomendacją „Święta” Inkwizycja dostała swego człowieka w gronie moderatorów, P@weł nie zapomnij jednak, że to demon jest Twoim bezpośrednim zwierzchnikiem.

Mikexxx ja wiem, o co Ci chodzi, bo już to pisałem jednak nie ma możliwości na rozdzielenie Tawerny na cześć poważniejszą z naliczaniem postów i na taki śmietnik.

Mike xxx napisał/a:
Proponuję by każda grupa miala swego przedstawiciela wśród władz forum.

Czekamy na odpowiedź jeszcze jednego z forumowiczów, a przynajmniej ja jeszcze nie wiem czy się zgodzi. Powołanie modów było spowodowane przyszłą niedyspozycja Kazgaha /by zastapić demona potrzeba aż dwóch/
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pyriel 2007-05-14, 12:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ancalagon the Black 
Pustelnik
Administrator



Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 171
Wysłany: 2007-05-13, 20:30   

Cytat:
Przyznam się bez bicia, że to za moją rekomendacją „Święta” Inkwizycja dostała swego człowieka w gronie moderatorów, P@weł nie zapomnij jednak, że to demon jest Twoim bezpośrednim zwierzchnikiem.


I bez niej P@weł miał pewne miejsce w loży moderatorów ;-) a jeśli się tak zwierzchnictwa czepiać, to niech demony nie zapomną że nad ich głowami lodowy topór klanów czuwa, zdolny władczy temperament Ich ostudzić :mrgreen:
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-05-14, 12:40   

Witamy nowego członka Grupy Trzymającej Władze moderatora Cethu
_________________

 
 
Cethu 
Wampir
Alkmaar Messenger



Wiek: 36
Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 818
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-05-14, 13:04   

Jestem zaszczycony...postaram się Was nie zawieść! Tak więc SPAMowi amatorzy - stzreżcie się bezwzględnej ręki Cetha :D

Wracjając do sprawy bannera, jak tylko znajdę choć trochę wolnego czasu to popróbuję z innymi kolorami czcinki, może coś pozmieniam, tak więc przesyłajcie propozycje. Jeśli banner uzyska waszą aprobatę to wyslę go wielkiemu Ancalagonowi the Black (wlasnie, wlasnie, Black, masz PhotoShopa, jesli tak to extra, wyslal bym ci wersję gdzie można zmieniać rysunki).

PS: Po zrobieniu pierwszej wersji bannera, chciałem sprawdzić jak się bezie prezentował na stronce:
_________________

Fighting for peace is like screwing for virginity...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum