Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nagash ep Shogu
2012-01-12, 16:55
Uwagi odnośnie forum.
Autor Wiadomość
Smash 
Zbir
Strażnik Lorda Rahla



Wiek: 40
Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: D'Hara
Wysłany: 2007-03-21, 02:09   

Odczepcie się od tej czcionki, taka ładna, taka czer... krwawa
Wzbudza same pozytywne emocje...
:evil: Demony do mnie... wyrżnąć elfy!!! :evil:
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-03-22, 21:17   

Ponawiam prośbę by zrobic jeden dział o Disciples II zamiast kilku, bo to naprawde jest niewygodne, zwłaszcza teraz gdy zaczyna się ruch na forum to daje sie we znaki.

Fora zostały scalone w jedno.
Pyriel
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pyriel 2007-03-22, 22:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kazgah 
Rycerz piekieł
Nikt


Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 149
Skąd: 666
Wysłany: 2007-03-25, 11:53   

Mam pytanie. Nie mogę dodać załącznika z notatnika ani z worda gdy wysyłam PM. Dostaję taką wiadomość: rozszerzenie doc jest niedozwolone. Czemu tak jest?
_________________
Nie ma co tu szukać, nic tu nie ma
 
 
Rond 
Weteran
Kamil Młotoręki



Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 113
Skąd: Klan Kopalni Niebios
Wysłany: 2007-03-28, 07:54   

Wydaje mi sie ze rozszerzenie te jest zablokowane :D Sprawdz czy mozesz jakis obrazek przeslac...
_________________
"Wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają" - Mario Puzo "Ojciec Chrzestny"
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-03-28, 10:51   

A jakby tak rozdzielić tawernę na dwie części, w jednej by było wyłączone nabijanie postów (gdzie można spamować) a w drugiej były by nabijane posty i było by miejsce na dyskusje a nie spam.
_________________
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-03-28, 15:02   

Nie da sie zmieniać ustawień dla pojedyńczego tematu, a jedynie dla całego poddziału forum.
Także albo w tawernie posty będą nabijane albo nie\, druga opcja odpada zupełnie
_________________

 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-03-28, 16:49   

Wyraźnie napisałem by podzielić Tawernę na dwie części, myślałem że to oczywiste że chodzi mi o to by zrobić 2 działy.

Cytat:

Fora zostały scalone w jedno.
Pyriel
Jakoś tego nie zauważyłem.
_________________
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-03-28, 19:17   

Zamiast tematów: "Disciples II Dark Prophecy" i "Disciples II Gallean's Return" jest jeden "Disciples II Dark Prophecy & Disciples II Gallean's Return"
Tawerna jest miejscem gdzie pisze sie posty bez ryzyka, że zostaną uznane za spam. Jest wystarczająco dużo miejsca na dyskusje poza tawerną.
_________________

 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-03-29, 10:51   

Cytat:
Zamiast tematów: "Disciples II Dark Prophecy" i "Disciples II Gallean's Return" jest jeden "Disciples II Dark Prophecy & Disciples II Gallean's Return"
Mi chodziło o to by był tylko jeden dział dotyczący Disciples, bo nadal jest kilka.

Cytat:
Tawerna jest miejscem gdzie pisze sie posty bez ryzyka, że zostaną uznane za spam. Jest wystarczająco dużo miejsca na dyskusje poza tawerną.
Ale nie nabija licznika.
_________________
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-03-29, 15:05   

Chcialem zapytac, co ile postow nadawane sa nowe rangi? aha , no i postuluje ponownie o to ,aby przewodniczacy danej grupy, mieli nadana "stała" range, ktora pozwoli im kojarzyc sie z tym ze sa przewodniczacymi :-P np. dla imperium moze byc - Rycerz Pegazow itd.
 
 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-03-29, 15:08   

JA już dawno o tym wspominałem.
_________________
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-03-29, 15:10   

To moze cos z tym zrobisz? masz tu jakas wladze? :-D
 
 
 
Zodd 
Rycerz piekieł
Aktywny palacz



Wiek: 36
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-03-29, 15:41   

P@weł napisał/a:
np. dla imperium moze byc - Rycerz Pegazow itd.


... albo Myzrael - spośród wszystkich jednostek Imperium to chyba on jest najbardziej przypakowany ;) No i jest jedyny w swoim rodzaju :mrgreen:
_________________
We don't need no education!
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-03-29, 23:01   

P@weł napisał/a:
To moze cos z tym zrobisz? masz tu jakas wladze?

Ja mam :mrgreen:
P@weł napisał/a:
nadana "stała" range, ktora pozwoli im kojarzyc sie z tym ze sa przewodniczacymi

A może Cesarz??
Obecnie ja jestem odpowiedzioalny za sprawy rang i wszelkie prośby czy propozycje prosze kierować do mnie
Rangi zmieniają się co X postów zależnie od poziomów narazie jest: 30 -> 75 -> 120
_________________

 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-03-30, 08:38   

Pyriel, wyslalem juz stosowny liscik do Ciebie na priv :mrgreen: Acha jeszcze jedno, mam juz pomysl na opis do swojej grupy, wiec do kogo sie zglosic o umieszczenie go? Pyriel?

Tak, prześlij na PW a ja go umieszcze
Pyriel
Ostatnio zmieniony przez Pyriel 2007-03-30, 15:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
P@weł 
Paladyn
...Inny...



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-04-12, 08:29   

Chcialbym porozmawiac o pewnej rzeczy, ktora pojawila sie w tym przypadku oraz w innych na tym forum. Mam tu na mysli dublowanie postow. W regulaminie jest napisane aby nie pisac postow jeden pod drugim,lecz uzywac opcji edit. Chcialbym aby moderator przymknal jednak oko na dublowanie postow w przypadku, kiedy - post ( powiedzmy napisany przeze mnie) byl napisany dawno temu i nikt nie napisal kolejnego, a ja mam juz np. cos nowego do powiedzenia. Jezeli z edytuje posta, wtedy nikt nie zobaczy, ze cos mialem nowego do powiedzenia. A wiec w przypadku starych postow i zmiany tematu ( np. pan the black w nowinkach zdublowal posta, poniewaz dal nowego newsa) , poinnismy przymknac oko na zlamanie regulaminu. W innych przypadkach jak najbardizej karac i tepic szkodnikow :evil:
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-04-12, 15:29   

Edytowany post też się wyświetla jako nowy /chyba/. Jeśli chodzi o Newy gdzie są umieszczane wywiady czy inne ważne wiadomości takie pisanie jest wskazane gdyż ułatwia to orientację w temacie i zwiększa przejrzystość.
A że reformy potrzebują aprobaty ludu i władz sprawę rozpatrzymy, do tego czasu jest utrzymany bezwzględny zakaz tego typu praktyk.
Ja jestem skłonny opowiedzieć się za.
_________________

 
 
DeathCloud 
Lisz
Reaper/Shadow Agent



Wiek: 36
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1000
Skąd: Z'ha'dum
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-04-13, 19:40   

Edytowany post nie wyświetla sie jako nowy.
Rozumiem że zakaz dublowania postów ma zapobiec nabijaniu postów, ale bezwzględny zakaz to paranoja, bo tylko może zabić jakąś dyskusję. Jakoś w regulaminie tego zakazu pisania posta postem w każdym wypadku nie widziałem, to nie rozumiwem po co czekać na aprobatę kogokolwiek.
Wątpię by któremuś uzytkownikowi brakowało takeigo bezwzględnego zakazu.

A przyt okazji to jak się ma sprawa z "archeologią" czyli wypowidaniem sie w dawno nie odwiedzanych tematach?
_________________
 
 
 
Pyriel 
Rycerz piekieł
Wielki Cenzor



Wiek: 38
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 386
Skąd: zQnów
Wysłany: 2007-04-13, 22:03   

A o co chodzi?? Jak narazie nie mamy za dużo takich tematów, ale w przyszłości zastanawiałem się nad czymś w rodzaju archiwum gdzie byłyby przenoszone te zapomniane Można by je było czytać, ale na tym koniec.

Mały psikus, gdy przekroczyłem próg 120 postów przestał mi się wyświetlać symbol przynależności do Legionów :-?
_________________

 
 
Ancalagon the Black 
Pustelnik
Administrator



Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 171
Wysłany: 2007-04-13, 22:33   

Cytat:
Mały psikus, gdy przekroczyłem próg 120 postów przestał mi się wyświetlać symbol przynależności do Legionów :-?


Jak na razie do skryptu phpbb modified by przemo, niema modyfikacji która by pozwoliła przypisać całej grupie jeden obrazek(dlatego np: nie wypalił motyw z portretami jednostek i stolicami), niestety każdej randze trzeba ręcznie ustawić taki obrazek.

Edit:
Już się powinien wyświetlać;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum