Forum Disciples, Disciples 3 on
 
Forum Disciples, Disciples 3  Najlepsze forum poświęcone rewelacyjnej serii gry Disciples
 FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Regulamin  Zaloguj  Rejestracja   Chat [0]   Discipedia  Download 

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozbudowanie gry - Pomysły, Propozycje
Autor Wiadomość
Pitashi 
Włócznik



Wiek: 35
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 93
Wysłany: 2018-02-22, 20:36   Rozbudowanie gry - Pomysły, Propozycje

Chcialbym abyście w tym temacie dzielili się swoimi pomysłami, propozycjami w jakim kierunku chcielibyście aby był rozbudowany Disciples , dokladniej jakie obiekty się przydadzą w szczegolnosci, jakie nowe jednostki wypadalo by dodać, czy takie grywalne postacie jak Emry czy Ambrielle mają racje bytu jako nowa jednostka, jesli tak to proponowane staty tych postaci są tez mile widziane :)
 
 
Allemon 
Obrońca Wiary
były inkwizytor



Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 549
Skąd: Temperance-Zdrój
Wysłany: 2018-02-22, 21:45   

Zacznijmy od czegoś przydatnego: usunięcie Hord.
_________________
Allemon
(-) Z Łaski Wszechojca, Wysoki Komisarz ds. Administracji, Porządku, i Konserwacji Jedynego Słusznego Forum
 
 
 
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2018-02-23, 11:07   

Co do obiektów to chyba pisałem już na chacie z tobą, że nieco brakuje mi architektury dla neutralnych frakcji. Innego wyglądu miast pisałes, że raczej nie da się zrobić, szkoda no ale uj. Jakieś ruin i obiekty, które wyglądem mogłyby imitować koczowiska barbarzyńców, osady zielonoskórych, fragmenty podwodnych miast moroludzi, wg lore disa to moroludzie mają wspaniałe miasta pod woda, miło by zobaczyć choć ich fragmenty.

Co do jednostek to dla frakcji grywalnych nie widzę w sumie palącej potrzeby by cokolwiek potrzebne było, każda z frakcji ma wszystko czego potrzebuje, z wyjątkiem elfów no ale już mówiłeś, że modeli dówdcow straznika i pana lasu zastąpić się nie da.

Za to przydałoby się na pewno więcej jednostek mogących za dowódców robić. Ruscy jakoś dodali to i na ciebie liczę :P
Imperium cierpi, że nie taki ciura jak giermek może być dowódcą, a poza nim to dopiero obroca wiary czy anioł. Na pewno jednostki inkwizycji zasługują na posiadanie choćby jednego dowódcy). Osobiście widziałbym też w roli dowódcy choć jednego z kleru.
Reszta aż takich kadrowych problemów nie ma, no i nie wiem też na ile ten postulat większej ilości dowódców wykonalny jest to nie zgłaszam więcej. Nie znam się ale może dałoby radę przerobic modele istniejących dowódców na modele dla innych? Na poziomie mapy to taki czarodziej aż tak nie odbiega od np. kapłana imperium, a z modelu zbira, złodzieja czy choćby imperialnego zabójcy też da się podobieństwa do łowcy czarownic zauważyć.

Co do jednostek neutralnych to w sumie nie wiem też co najbardziej potrzebne by było, ale wszystko co nowe to miłe będzie, byleby dobrze wykonane było :P Najchętniej zobaczyłbym chyba jakiegoś orczego szamana, już nawet nie tyle żeby czarował w walce, ale żeby widać było jakiegoś mistyka wśród nich.

Emry i Ambrielle jako jednostki w grze to jak najbardziej dobry pomysł i popieram :) Spełnieniem marzeń pewnej fangirl przymierza byłoby też pojawienie się Tora'acha w grze, chyba najbliżej mu do leśnego elfa z przerobieniem kolorystyki.
Ale jeśli tą drogą iść, to myślę że bardzo przyjemnym gestem będzie dodanie awatarów niektórych użytkowników forum :P Stary alkoholik Vogel tyle razy się na mapach pojawia że własna jednostka byłaby wskazana. No ale zacząć można od czegoś prostszego i wrzucenia legendarnego, czarnego smoka Ancalagona w podzięce za tyle lat utrzymywania tego forum.
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Raven 
Nosferat
Wieczny Bluźnierca



Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 784
Skąd: Tar Al'naihme
Wysłany: 2018-02-24, 00:35   

Allemon napisał/a:
Zacznijmy od czegoś przydatnego: usunięcie Hord.


All! Przyjdziesz Ty na czat to ja już Cie rozliczę z tych słów...

Co do reszty, zgodzę się z Waskosem. Więcej modeli dowódców by się przydało do wrzucenia na mapy. Jednostki... Trudno mi teraz wymyślić coś konkretnego. Skupiłbym się na grupach, w których ewidentnie brakuje różnorodności, np. morludzie czy mroczne elfy.
_________________


Jam jest Hermes
Który własne skrzydła pożerając
Oswojon zostałem
 
 
Waskos 
Patriarcha
Kapłan Spamu



Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 595
Skąd: Masłowy Bród
Wysłany: 2018-03-03, 17:22   

Słuszna uwaga Rava co do urozmaicenia ras którym różnorodności brakuje, aczkolwiek nie rozumiem czemu wskazał na mroczne elfy. Mają sporo już jednostek jak na neutralną frakcję a do tego dochodzą jeszcze unkiaty w postaci Lyfa i Lach'lana, z czystym sumieniem można ich szeregi uzupełniać także o szkielety, astrale, pająki czy ghule i zombiaki jako sługusów. Nie wiem co tam trzeba jeszcze wlepiać, nieumarłe centaury czy gryfy?

Co do moroludzi pełna zgoda, zasługują na więcej. Solonielle była nazwyana panią światła i życia, sama też woda często w fantasy z życiem i leczeniem się kojarzy tak więc myślę, że spokojnie można dać jakąś drugą syrenę, która leczyłaby swoich rybowatych ziomków.
_________________
I lubię patrzeć, jak w panice
Pospólstwo z mieniem pierzcha drogą,
A po ich piętach wojownicy
Depcą i ławą suną mnogą.
Lubię to sercem całym!
 
 
 
Pyrek 
Wtajemniczony
Rycerz Śmierci



Wiek: 31
Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 33
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2018-03-07, 15:06   

Co do jednostek mogących robić za dowódców to na pewno przydały by się te, które pełnią tę rolę w Disciples I, czyli gryf, centaur, żywiołak Ognia, Hela, i inni i w sumie to co już zaznaczali przedmówcy.
 
 
Vogel 
Ochrzczony Ogniem
Disciples of evil



Wiek: 38
Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 2981
Skąd: Temperance
Wysłany: 2018-04-22, 10:26   

Lud bagien, skoro pokuszono się o to by mieli własna wiarę i boginię także mógłby dostać jakąś dodatkową jednostkę. Jakiś jaszczurczy łucznik przykładowo.
W końcu, choć zapewne nie wszyscy mi uwierzą, Meduzie zdarza się chybić :mrgreen:

I chyba, sądząc po ilości narzekań, przydałyby się jakieś elementy krajobrazu dla Przymierza
_________________
Hańba tym, którzy nazywają nas okrutnikami, odwracają oczy od stosu i zasłaniają uszy broniąc się przed krzykiem heretyka.
Albowiem smród jaki czują jest zapachem grzechu opuszczającym jego ciało, czując go poznajemy chorobę jaka toczy naszą duszę i pomaga się z niej wyzwolić.
Słuchając poznajemy ogrom łaski jaką kieruje ku nam Wszechojciec, albowiem nie jest to krzyk bólu a ekstazy przekraczającego wrota niebios.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Podobne Tematy
 
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
theme by michaczos.net & UnholyTeam
Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum